estella

Poznań

Opinie o estella

piotr86 2009-05-24 20:22:20
Estella bardzo dobrze funkcjonująca restauracja, szef uczciwy,dojrzały,konkretny człowiek
anonim 2009-10-24 10:10:54
piotr86 - 2009-05-24 20:22:20

tak tak to tylko na początku póżniej to już (usunięte przez administratora) pracownika na maksa
anonim 2009-10-24 10:13:35
anonim - 2009-10-24 10:11:06

piotr86 - 2009-05-24 20:22:20

tam jest 3 szefów i każdy ma to w nosie .liczy się tylko kasa,a wiem bo moi koledzy tam pracowali
turas 2013-09-14 16:01:03
Nie polecam pracy w tej restauracji nikomu . Miałem pracować w restauracji hotelowej , ale raz pojechałem na catering , i to był mój ostatni dzień w pracy . 160 osób, do obsługi 6 osób z czego 2 pracowały a 4 siedziały za barem(usunięte przez administratora) , tlumacząc to tym ze jest to tzw stażowe , bo oni tu dużej pracują. menedzer to juz w ogle inna historia. cały czas siedzi w biurze nawet gdy na restauracji jest jakaś impreza , nawet nie przydzieli nikomu zadań. Co skutkuje totalnym zamieszaniem , pracowałem w wielu miejscach ale z takim traktowaniem pracownika nigdy się nie spotkałem nie polecam!!!!!
anonim 2013-09-18 14:49:46
w granicach 9-10zl/h netto
pracownik 2013-10-08 15:08:34
niestety jeżeli nie umie się wiązać sznurowadeł a po 5 godzinach pracy w knajpie (usunięte przez administratora) nie obrażaj chłopaków którzy zapieprzają.
pss 2014-12-04 21:42:36
Zarobki marne. Wycisnąć jak najwięcej z pracownika, a później go sponiewierać. Tak, tak... przykre, ale prawdziwie. Nigdzie nie jest kolorowo, człowiek zdaje sobie z tego sprawę.
Są pracownicy ze stażem nawet 15letnim, a zarabiają UWAGA 7,35zł/h.. Menadżerowie i szefowie tłumaczą się tym, ze są napiwki. WTF? Napiwki świadczą o profesjonalnym podejściu do gości i za to przynajmniej personel powinien być doceniany co w tej firmie nie ma miejsca. Szef potrafi Cię oskarżyć o coś z czym nie miałeś nigdy do czynienia.. uważasz, że przeprosi? Nie ma takiej opcji. Jest jeden, który zasługuje na uznanie ze strony pracowników, ale niestety sam nic nie zdziała.
Chcecie więcej zarobić? Idźcie do cateringu.. 9-10zł na godzinkę można pyknąć, ale trzeba się liczyć z tym, że jest zapiepsz i czasami trzeba pracować za dwóch.
HienA 2015-02-16 08:51:34
Estella to firma, która posiada 5 restauracji w okolicy. Widać, że ktoś kto zakładał ten biznes miał pomysł na to jak wszystko połączyć by działało i przynosiło jeszcze korzyści pod względem finansowym. Niekiedy oczywiście mogą zdarzać się gorsze okresy, bo konkurencja na fast fooda jest oszałamiająca i też pomysłowa.
piotr k 2016-03-16 23:00:34
zawsze panuje rodzinna atmosfera
yu 2016-05-06 12:00:51
@olga na takim stanowisku to calkeim sporo mozna zarobic
Zostaw swoją opinię o estella - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie estella