Opinie o Layster Group sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Layster Group sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Layster Group sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Layster Group sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Layster Group sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Asystent / Asystentka.

Jak ze studentami w Layster Group sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Spec. Nowy wpis

Jaką pracę chcesz wykonywać?

Sekretariat Nowy wpis

Layster ogólnie jest dobrym pracodawcom. Trzeba pozyskać przychylność 2-3 osób, ale wszędzie jest wazelina. Polecam.

Maciek

Jakie obowiązki ma księgowa ? Może ktoś tutaj wypisać, jak to wygląda z typowym dniem w pracy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Layster Group sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?
Mirka

Na jakie pieniądze może liczyć młodsza księgowa? Czy w środku przeciętnych wynagrodzeń, czy w dół lub w górę? Jakie powinna mieć kompetencje?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Layster Group sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Lena

Na ten temat niech się wypowie osoba, która korzysta ze służbowego auta.

Gregor

@Lena Chcąc pracować w dobrej firmie trzeba się starać. Ja wolę taką firmę bo i zadowolenie jest większe!

@Gregor

Nie rozumiem odpowiedzi. Jakie zadowolenie? Z czego?

Lena

Wynagrodzenie zawsze na czas. Do wymagań trzeba się przyzwyczaić.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Layster Group sp. z o.o.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Sławomir Pisda

Zalety ? .....obiecanki cacanki = żadnych zalet = (usunięte przez administratora) i kiła.

Agata

To, co opisałeś, brzmi bardzo niepokojąco. Możesz powiedzieć, czy takie sytuacje były gdzieś zgłaszane? Czy rzeczywiście sytuacja w firmie Layster Group tak wygląda? Pamiętaj, że fałszywe oskarżenia mogą mieć prawne konsekwencje. W swoim komentarzu opisujesz jedno stanowisko - a wiesz może, jakie warunki panowały w innych działach?

Agata

@anna, czy w dalszym ciągu współpracujesz z Layster Group? Jakie techniki masz na myśli? Czy warto Twoim zdaniem ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Twoja wypowiedź z pewnością będzie ważna i interesująca dla osób, które przed ewentualnym aplikowaniem do tego pracodawcy, poszukują o nim jak największej liczby aktualnych i rzetelnych informacji.

anna
@Agata

Chodzi o techniki traktowania, współpracy i wykorzystywania podwładnych pracowników. Wieczne tajemnice, niuanse, zmiany decyzji celem zrobienia z Ciebie wariata (to nie ma nic wspólnego z dobrą współpracą). Nie nie pracuję już ale mam wieloletnie doświadczenie z tą firmą i widzę, że jest coraz gorzej. Obietnice rozwoju i pozycji to jedna wielka ściema - kolejna technik ogłupiania. Jak to ktoś tu pisał Truman Show za psie pieniądze w nadziei na lepsze jutro. "Słoń na glinianych nogach" to najlepiej opisuje tą FIREMKĘ.

Ogłoszenie na stanowisko samodzielnej księgowej pojawia się regularnie ponieważ jak to się w tamtej firmie mówi, kandydatki nie spełniają wymagań. Pracowałam tam krótko ale wystarczająco, aby poznać atmosferę - ludzie w firmie ogólnie ok (usunięte przez administratora)ciekawe tylko dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł, ze skoro rotacja jest ogromna coś jest nie tak(usunięte przez administratora) Absolutnie nie polecam tego miejsca.

anna

Tam nie ma miejsca na pomysły a od lat wypracowane techniki i pozycje są mocno ukierunkowanie pod dyktando hiszpańskiego bonzo, który jaki i dyrekcja płci męskiej się ślini na niektóre widoki

Agata

@Piekna, atmosfera jest ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z pracy. Rozumiem, że zasugerowałaś się opiniami innych użytkowników na temat atmosfery występującej w Layster Group sp. z o.o. Jednak tak jak sytuacja w danej firmie jest dynamiczna, tak samo może być z atmosferą i to co nie odpowiada jednym dla innych będzie do zaakceptowania. Może warto zaryzykować i przekonać się o niej na własnej skórze i zdecydować się na złożenie CV?

Agata

@piekna, rozumiem, że Twoje obawy wynikają z zapoznaniem się pozostałych opinii na temat Layster Group sp. z o.o. Jeżeli jednak, zdecydujesz się na osobiste sprawdzenie, czy były one słuszne, to proszę Cię o kilka słów od Ciebie dotyczących poziomu procesu rekrutacyjnego, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział i zaproponowanych warunków zatrudnienia przez pracodawcę.

Piekna
@Agata

No wlasnie po przeczytaniu opinii tutaj odechcialo mi sie tam aplikowac ... nie chce ladowac sie w cos, co bedzie mnie upadlac i wykanczac. Jesli wspolpraca z Pania dyrektor wyglada fatalnie to ... dlatego ciekawa jestem jak to tam jest ... mozesz cos mi powiedziec na ten temat ? Dlaczego drugi badz nawet i trzeci raz w ciagu paru miesiecy wystawiana jest rekrutacja na to samo stanowisko,... zastanawia mnie to i jakos od razu zniecheca do aplikowania.

anon
@Piekna

Z tego, co się dowiadywałam stanowisko jest dość wymagające pod względem merytorycznym, a nie każdy temu podoła.

Piekna
@anon

No rozumiem, zawsze w kazdej firmie trzeba zapoznac sie ze specyfika firmy. Nie zlozylam swojego CV bo dla mnie atmosfera jest bardzo wazna w miejscu pracy.

ojej ... nie zagladalam tutaj troche a widze, ze opinia i moje obawy byly sluszne.Nie zlozylam w koncu w tej firmie swojego CV. Klopoty wole omijac. A atmosfera w pracy uwazam, ze jest najwazniejsza. Dziekuje za pomoc w podjeciu decyzji. Pozdrawiam goraco i zycze Powodzenia w znalezieniu dobrej pracy :-)

Agata

@Piekna, nie pracuję w Layster Group sp. z o.o. Zaciekawił mnie Twój wcześniejszy wpis dotyczący Twojego zainteresowania jednym ze stanowisk w tej firmie i dlatego postanowiłam Cię zapytać o to co planujesz zrobić w związku z tym. Czy np. zdecydujesz się na aplikowanie na nie?

piekna

Widze drugi raz w ciagu czterech-pieciu miesiecy ogloszenie na stanowisko samodzielnej ksiegowej do firmy Layster - czy ktos moze mi powiedziec czy warto skladac tam aplikacje? Czytam tutaj, ze atmosfera fatalna,... umowa na zastepstwo czyli szukaja na to stanowisko osoby juz drugi czy nawet trzeci raz w ciagu paru miesiecy ... ? to co tam sie dzieje ? odpuscic sobie prace tam?

Agata

Layster Group sp. z o.o. poszukuje m.in. kandydatów na stanowisko specjalisty ds. technicznych. Osoba ubiegająca się o tę posadę musi posiadać prawo jazdy kat. B, ponieważ swoje niektóre obowiązki będzie wykonywała w terenie. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje. Może ktoś z Was wie w oparciu o jaki rodzaj umowy pracownik współpracuje z tym pracodawcą?

Agata

@anonim, dlaczego atmosfera twoim zdaniem jest fatalna? Nie myślisz, że atmosferę budują pracownicy? Brak stabilizacji? W ofercie jaką widziałam, firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak operator?

fatalna atmosfera pracy, brak szacunku dla pracownika, nie ma jakiejkolwiek stabilizacji w tej firmie. Uwaga przede wszystkim przed podjęcie pracy (usunięte przez administratora)z wcześniej wymienionych powodów!

aaa

Potwierdzam!

rffg

@operator widze ze napisales na temat nadgodzi ze zdazaja sie w firmie no dobra oki ale powiedz mi cxy wobec tego one sa jakos dodatkowo platne czy nie? pytam bo to dla mnie bardzo istotna kwestia ejst

Zostaw merytoryczną opinię o Layster Group sp. z o.o. - Warszawa

Layster Group sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Konstancińska 2
    02-942 Warszawa