Opinie o DNA Agencja Hostess w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DNA Agencja Hostess. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DNA Agencja Hostess na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DNA Agencja Hostess w Warszawa

Pati Nowy wpis

dzień dobry, to jaki teraz przypada przykładowy zakres obowiązków i za jakie wynagrodzenie, że ktoś określił płace jako zdecydowanie za niskie? Ciekawi mnie konkretne odniesienie, zwłaszcza ze w tym roku nie było jeszcze zbyt wielu opinii

Bartek Nowy wpis

Płace są zdecydowanie zbyt niskie dla zatrudnianych osób. Agenci są nieuprzejmi oraz warunki umowy nie służą dobrze studentom.

Zastanawiam się czy te Panie od tego 2016r stale się zatrudniają? Ciekawi mnie praca bezpośrednio, ale nie mam pojęcia skąd mam wziąć ofertę. Jakie warunki mogą występować na umowie i jakich kwalifikacji teraz wymagają? Macie jakieś dawniejsze ogłoszenie?

Pracownik Nowy wpis

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Współpracuje z agencją od 2016 roku i nigdy nie było problemu. Panie miłe, pomocne, zawsze wszystko wytłumaczą. Pieniądze są zawsze na czas. W umowie wyraźnie jest napisane, że wypłacane są w ciągu 30 dni roboczych(nie kalendarzowych ). 10-dniowy termin jest wtedy, kiedy zostaną wykorzystane zdjęcia na ich social mediach. Także z mojej strony jak najbardziej polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DNA Agencja Hostess spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Julia

Już ponad 30 dni , a pieniędzy jak nie było tak nie ma. :) zero kontaktu nie polecam :)

@Julia

Hejka, czy do dziś temat już ogarnięty? Na jaką kwotę tak właściwie czekasz / czekałaś? Jak komentują tego typu opóźnienia, jaka jest zazwyczaj przyczyna?

Hostessa

30 dni minęło , a pieniędzy wciąż nie mam. Nie polecam!!!!!!

Agnieszka

Żenada, czekam na pieniądze i nic. Zero kontaktu

@Agnieszka

Ile już czekasz? O jakiej kwocie mowa jeśli mogę spytać? No i czy tak długi czas oczekiwania wynika jakoś z umowy czy jak to wygląda pod tym kątem?

Agnieszka
@Marta

Ponad 30 dni. Ostatni raz z tymi oszustami

Szymon
@Agnieszka

To faktycznie długo już ... A ile są Ci winni? Rozwiązało się to już jakoś?

A12

Długo wypłacają za wykonaną pracę. 10 dni i nadal cisza. Wiem, ze macie 30 dni w umowie ale to jednak przesada. Bardzo szybko dostaliście kasę za moje zlecenie.

Renata
@A12

Czego dotyczyło zlecenie? To twój pierwszy raz u nich? W sumie jak w umowie jest 30 dni na wypłacenie no to cisza 10 dni jeszcze o niczym złym nie świadczy przecież.

Hostessa

Nigdy nie spotkałam tak nieprofesjonalnej firmy. Pani menager jest bardzo niemiła, wyszczekana, traktuje hostessy po prostu bez szacunku, a od jej odzywek ciśnienie się podnosi. Na dodatek jest nieodpowiedzialna. Zapomniała mi powiedzieć, że moja akcja została skrócona z 10 dni na 1. Dowiedziałam się dopiero drugiego dnia na miejscu. Też zapomniała mi powiedzieć, że po skończonej pracy należy wysłać rozliczenie. Poprosiłam ją, żeby wysłała mi dobrą umową, która obejmuje prawidłowe dni, żebym mogła wysłać to rozliczenie. Ona mi napisała, że nie i żebym sama sobie poprawiła to na umowie. Zero pomocy, zero odpowiedzialności, a na dodatek jeszcze mam wypełniać jej obowiązki w stosunku do mnie. Jedna wielka katastrofa. Po prostu bardzo bardzo bardzo nie polecam tej firmy, już nie mówiąc nawet o niskim wynagrodzeniu. Szkoda nerwów. A Pani menager naprawdę nie pozdrawiam, ciężko spotkać bardziej problematycznego człowieka

@Hostessa

Pani zdecydowanie pomyliła agencje, DNA agencja hostess w tym czasie nie miała opisanego zlecenia.

@Anna

Tak się tylko zastanawiam to że opublikowała opinię w jakimś dniu chyba nie znaczy, że na świeżo o tym pisze? Nie mogła tego pisać po roku czy coś?

@Lidia

True, bo prostu nie miala jak skomentowac

@Hostessa

A zdradzisz w takim razie kiedy to było?

hostesssa

Nie polecam, organizatorka odwołuje zlecenie wyjazdowe na dzień przed wydarzeniem. Lepiej trzymać się z daleka

ada

hej. a pracował ktoś z Was dla hostamo? bo slyszalam duzo opinii wszczególnosci zle

Adrianna
@ada

Nie wypłacają pieniędzy;)

onlydream
@Adrianna

Zgadzam się, a kiedy ktoś pyta kiedy dostanie pieniądze, brak sensownej odpowiedzi lub zupełny brak. Mają w (usunięte przez administratora) to, że ktoś upomina się o pieniądze, natomiast sami jeżdza w tym czasie na zagraniczne wakacje. Brak szacunku do pracownika, gdyż upominanie się o zarobione pieniądze nie jest fajne, zwłaszcza jak ktos przychodzi dorobić sobie jedynie, bądź ma jakiś określony cel. Nie polecam wspołpracy z tą agencją!!!!!!!!! Najgorsza agencja z jaką miałam okazję współpracować!!!!!!!

Hostamo
@Adrianna

Adrianno, bardzo proszę o kontakt z naszym biurem w celu weryfikacji informacji jakie podałaś w poście. Działamy na rynku od 2016 roku i nie zdarzyła się sytuacja, abyśmy nie wypłacili komuś pieniędzy. Pozdrawiam Żaneta Sharma, agencja Hostamo

Hostamo
@onlydream

Onlydream, bardzo proszę o kontakt z naszym biurem w celu weryfikacji informacji jakie podałaś w poście. Działamy na rynku od 2016 roku i nie zdarzyła się sytuacja, abyśmy nie wypłacili komuś pieniędzy. Pozdrawiam Żaneta Sharma, agencja Hostamo

Patrycja

Czy agencja szanuje swoich pracowników ?

Ulka

@Adrianna Firma to bardzo dobry pracodawca. Zastanawiam się kiedy nie wypłacił bo zawsze płacą?

Alicja

Zastanawiam się jaki jest powód, że od dawna nikt nie wypowiadał się na forum?

Czy agencja potrzebuje aktualnie pracowników?

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie DNA Agencja Hostess? Jak tak, to dlaczego?

Hostessa 2

Raczej rzadko trafiają się stawki 20 zł brutto, opiekę mają wporzadku. Jednak strasznie zaniżają ceny. Będąc na akcji, było kilka hostess z różnych firm i ja miałam najmniej płacone. Trochę przykro...

Konrad

Co słychać w firmie? Jest jakiś powód, że nic od miesięcy nie piszecie?

Iwona

@Hostessa rozumiem, że nie masz najlepszego zdania o firmie jako pracodawcy. A jak Wy jako inni pracownicy DNA Agencja Hostess możecie się odnieść do wypowiedzi @Hostessa? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie.

Hostessa

Mam wrażenie ze wszystkie te opinie o tej agencji sa niestety napisane przez jedna / max kilka osob ale z tej firmy. Stawki zaczynaja sie od 15 zł? Większej bredni nie słyszałam. Jak DNA daje ogłoszenie z taka stawka to święto i oznacza ze firma zapłaciła 30. I to jest sprawdzone info. 95% ogłoszeń było ze stawka 10/h teraz 11 bo zmieniły sie przepisy, jak dają stawkę 20 to akcja trwa 2h... inne agencje maja dużo wyższe stawki, DNA je maksymalnie zaniża biorąc dla siebie zdecydowanie za dużo, całe szczęście bo przez to zlecenia dostają inne agencje które płaca więcej. Nie raz widziałam ze kilka agencji wystawiało to samo ogłoszenie przed wygraniem przetargu i dna miało najniższa stawkę. Dna zabiera dla siebie 100% stawki godzinnej hostessy to jest bardzo duże nadużycie. Rozmawiałam o tym z klientami i miałam okazje popracować na ich warunkach, gdzie od DNA dostałam 115 zł a bezpośrednio 350 ... Żenada

ładna piękna

poza tym przyjacielu na stronie internetowej masz szczegółowe dane odnośnie castingów, są tez maila dla pracowników, może w ten sposób spróbuj dowiedzieć się więcej

Zostaw merytoryczną opinię o DNA Agencja Hostess - Warszawa

• Jak się pracuje w DNA Agencja Hostess?

Zobacz opinie na temat firmy DNA Agencja Hostess tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNA Agencja Hostess?

DNA Agencja Hostess
4.2/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Raszyńska 15 lok. 8
    02-026 Warszawa