CDM PEKAO S.A.

Wałbrzych

Opinie o CDM PEKAO S.A.

admin 2015-05-31 15:19
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie CDM PEKAO S.A. na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.
rysik 2016-04-24 19:35
centralny dom maklerski raczej prężnie działa, zwłaszcza pekao także próbuj :) ja chcę iść tam na praktyki do działu marketingu :) podobno naprawdę warto
pomocny 2017-07-03 08:11
Witam ,
Szanowny Panie Prezesie Banku Pekao S.A.
Od niedawna objal Pan stery w Banku Pekao S.A. po rezygnacji Pana Luigiego. W dalszym ciagu na stanowiskach pozostaja Prezesi Spolek takich jak CDM Pekao, ktory otrzymal kare od KNF za swiadczenie uslug doradztwa inwestycyjnego w 2014 r , ktoremu groza potezne odszkodowania od klientow ,a niedawnno Biuro Maklerskie Banku Pekao S.A zostalo wpisane na liste ostrzezen. Tak samo jak Amber GOLD. W jednym i drugim podmiocie zarzadzaja te same osoby. Prosze sie zastanowic, poniewaz buduje Pan zdrowy organizm, a te Spolki sa zdecedowanie chore i zagrazaja systemowi bankowemu oraz zaufaniem do instytucji finansowych. Prosze o podjecie odpowiednich krokow zdecydowanie najlepszych dla Pana. Prosze o pdjecje szybko decyzjji Panie Michale.
Zostaw swoją opinię o CDM PEKAO S.A. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CDM PEKAO S.A.