Opinie o Allianz Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allianz Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Allianz Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allianz Polska w Warszawa

Clödie

Niestety nie polecam pracy, zatrudnienie przez 2 spółki co negatywnie wpływa na wynagrodzenie, finalnie wychodzi mniej. Nadmiar obowiązków w wyniku braków kadrowych, szefostwo odklejone od rzeczywistości. Praca dobra dla leserów, lizusów, donosicieli oraz wazeliniarzy. Taki typ pracowników preferuje firma Allianz. Procesy kuleją, bałagan w polisach, bałagan w płatnościach. Allianz zarabia masę pieniędzy obracając kasa klientów którzy zapomnieli o swoich składkach do zwrotu. Wiele rzeczy robionych jest na "czuja" bo nikt niczego nie wytłumaczy. Komunikacja kuleje, pensje słabe, premie kwartalne słabe. Nie można nikomu ufać bo tu każdy jest skłonny utopić drugą osobę w łyżce wody. Przełożeni kłamią w żywe oczy, jak się im zarzuci kłamstwo obracają wszystko w drugą stronę. Rączka rączkę myje, układy, konspiracje i knucie wobec innych to codzienność w tym miejscu. Kontrola wszelakiego przepływu informacji, wszyscy wszystko chcą wiedzieć. Obgadywanie i szkalowanie innych po alkoholu na eventach firmowych. Obłuda, fałsz i zakłamanie wszechobecne. Szukanie haków by się można było kogoś pozbyc. Niestety poza pracą zdalna nie znajduje żadnych plusów pracy w tej firmie z "dykty".

Niki
@Clödie

W jaki sposób negatywnie wpływa to na wynagrodzenie ? Ile % mniej ? Dziękuję za odpowiedź ;)

Atmosfera jest tragiczna, z pozoru niby wszystko ok ale od środka wszystko gnije. Robić robić i jeszcze raz robić! Nie równe traktowanie, brak szacunku. To codzienność w Allianz! Jeden wielki bałagan organizacyjny, wiele procesów kuleje, zrzucanie odpowiedzialności. Chamskie odzywki do swoich podwładnych, jestem tu tylko dlatego że rynek pracy jest kiepski i nie jest to dobry moment na zmianę pracy. Jak ktoś lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora) to Allianz wita.

@Grupowe

No właśnie ciekawi mnie czy to problem jakiegoś jednego działu czy całej firmy raczej? Nic sie nie da zrobić z tym? Moze jest ktoś komu można zgłaszać niefajne zachowania?

Oleśka

Nie polecam. Jako były pracownik mogę powiedzieć, że firma absolutnie nie liczy się z ludźmi. Wykorzystują pracownika do granic możliwości, absolutnie nie doceniając wkładu pracy. Niekompetentni pracownicy utrzymują się ma, wysokich stanowiskach dzięki układom. Spotkałam się w tej firmie z gnębieniem i mobbingiem że strony przełożonych. Fatalna atmosfera, ilość pracy absolutnie nie adekwatna do wynagrodzenia. Ilość rekrutacji do firmy jest wynikiem masowych odejść pracowników a to o czymś świadczy. Cieszę się, że mam to za sobą. Nie ylko nue polecam, ale szczerze odradzam.

@Praca praca

Co to dokładniej znaczy? Jakie są teraz widełki oraz jakie jest średnie wynagrodzenie rynkowe?

Zrezygnowana Nowy wpis

Nie polecam pracy w Allianz. Pensja niewiele ponad najniższą krajową, natłok obowiązków po wciągnięciu Avivy do Allianz nie idzie w parze z wynagrodzeniem. Nie równe traktowanie pracowników, podkopywanie pod sobą dołków. Szkolenia pracowników byłej Avivy na procedury i systemy Allianz to kpina. Premie kwartalne to żart. Zwolnienia regularnie od kilku miesięcy. Brak jakiejkolwiek motywacji do pracy. Wysyłka dokumentów do klientów w formie papierowej kuleje - brak zmechanizowana trzeba to robić samemu. Plusem jest możliwość pracy hybrydowej. A i ta Golden Rule - obowiązek przyjazdu przynajmniej raz w tygodniu do firmy - widać że nie wszyscy się stosują do tej zasady, ale to już musisz mieć dobry kontakt z kierownikiem żeby dostać zezwolenie na nie przyjechanie.

asdf Nowy wpis
@Zrezygnowana

Hej, a możesz napisać o jakim stanowisku mówisz, bo chyba nie na każdym tak jest? Prośba też o doprecyzowanie, wspominasz, że pensja jest niewiela wyższa niż minimalna, tzn. o ile konkretnie więcej płacą? Jestem też ciekaw co konkretnie może być przyczyną tych zwolnień

Na Juniora Menadżera Obszaru Sprzedaży można się jeszcze starać? Bo jak klikam na stronie internetowej w ogłoszenie to mnie wyrzuca na główną portalu. Jeśli tak to jakie są w skrócie obowiązki i wymagania?

marasf Nowy wpis

Allianz w dziedzinie ubezpieczeń zdrowotnych jest niekonsekwentny i nieprofesjonalny. Albo zatrudniają ludzi nikompetentnych lub nie umiejących czytać. W każdym razie komuś zabrakło zdrowego rozsądku (co takiej firmie nie przystoi). Wykonałem jakiś czas temu badanie TK szczęki na które kierował mnie stomatolog. W pakiecie ubezpieczeniowym co prawda nie mam usług stomatologicznych, ale badanie TK szczęki mam (więc nie powinno mieć znaczenia kto je wystawił - mieli zapłacić za badanie, nie wizytę u stomatologa). Wystąpiłem o zwrot kosztów i tu się zaczęło. Na fakturze zostało wpisane, że to TK zębów a nie szczęki (ponieważ system nie pozwala im inaczej) i dlatego nie oddali mi pieniędzy. Pojechałem do placówki gdzie na fakturze dodali adnotację (zgodnie z sugestią samego Allianz), że badanie to wykonano w ramach TK szczęki. Nic to nie dało bo uczepili się tego dentysty... Masakra. Po jakimś czasie moja żona dostała od tego samego dentysty, takie samo skierowanie, na to samo badanie (ma dokładnie ten sam pakiet medyczny co ja). Zadzwoniła tym razem do Allianz i poprosiła o umówienie jej na badanie. Otrzymała wiadomość z datą, godziną i placówką w której badanie zostanie wykonane. Oczywiście badanie to się odbyło na koszt Allianz i jakoś w tym przypadku nie przeszkadzał im fakt, że takie samo skierowanie to wystawił im dentysta. Masakra. Dla mnie to jest nie pojęte... I niech mi ktoś powie, to nie jest mega słabe z ich strony. Dla mnie to kompletny brak profesjonalizmu i tak jak napisałem wcześniej - zdrowego rozsądku. Allianz - nie polecam.

Cześć wszystkim, dobrze was zrozumiałem, że wszyscy tu podobnie zarabiają, niezależnie od stanowiska — w okolicach minimalnej krajowej? Mocno odradzacie pracę, ale ja mam ciężką sytuację, kilka miesięcy szukam pracy i nic, raczej nie mogę wybrzydzać :/ Szukają analityka danych, niby piszą o work life balance, szkoleniach, rozwoju. Jeśli ktoś miał styczność z tym stanowiskiem, dajcie znać co myślicie, może macie jakieś rady, które się przydadzą jakby mnie przyjęli.

Rekrutująca osoba bardzo niekompetentna, nie przeczytała mojego cv. Otrzymałam informację, że nie ma wakatu na stanowisko na które aplikuję i może zaproponować mi niższe stanowisko. Bez żadnego wywiadu człowiek stwierdził, że sobie nie poradzę. Dodam, że posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży na stanowisku trochę wyższym niż pan rekrutujący oraz zdane stosowne egzaminy przed KNF. Bardzo źle wypowiadał się na temat mojego byłego pracodawcy. Nie spotkałam się z czymś podobnym nigdzie.

Czy stanowisko Manager Obszaru Nowy Sącz to stanowisko widmo ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Niestety w firmie stosuje się (usunięte przez administratora) a zarobi są nieadekwatnie niskie do wykonywanej pracy.

Mariola

Dodałabym jeszcze ze tam ręka rękę myje...przełożeni po układach...

Napisz proszę, ile mniej więcej się tutaj zarabia. Fajnie byłoby, jakbyś podał chociaż widełki. Myślę cały czas, aby złożyć tutaj CV... Potrzebuję informacji.

Uciekaj

Dostaniesz trochę ponad minimalną krajową, albo umowę zlecenie. W bonusie będzie niekompetentne szefostwo, które na początku będzie Cię chwalić, a z czasem będą Ci robić jazdy za "krzywy chód".

Nie polecam pracy w dziale roszczeń. Rządy objęły dwie najgorsze żmije z exAviva. Obie wzięte razem do pięt wiedzą nie dorastają startym doświadczonym likwidatorom. Zamiast ich szanować i doceniać to albo jednych cofają w rozwoju i wsadzają na linfolinię ,drugich znowu tak zarzucają obowiązkami że ludzie nie wiedzą w co ręce włożyć. A ponieważ ta prac to getto to nik nie może się tu odezwać. Bo one swoje stanowiska wykorzystują do tego aby pomiatać likwidatorami. Nie możesz mieć swojego zdania. Bo od dyrektor możesz usłyszeć że nikt cię tu nie trzyma albo jak masz pomysły to może chcesz się z nią zamienić na stanowiska. I pamiętajcie dodatkowy urlop jest po 10 przepracowanych latach. A czy go dostaniesz to zależy od humoru manager . Wredne babsko może ci je cofnąć.

O jaki dodatkowy urlop chodzi? I dlaczego akurat po 10 latach pracy. Piszesz jeszcze o zarzucaniu obowiązkami, a wiąże się z tym jakieś dodatkowe wynagrodzenie, premia albo jakikolwiek dodatek do podstawy?

M

To jest urlop za staż pracy, który mogą Ci dać albo nie. Jak złożysz wypowiedzenie to zapomnij o dodatkowym urlopie, jeżeli go wcześniej nie wykorzystałeś. Dlaczego tak? A bo mogą... Za więcej obowiązków dostajesz jedno wielkie NIC. Co najwyżej szefostwo poklepie Cię po ramieniu, jak będzie miało ciepło pod (usunięte przez administratora)i będzie chciało się podlizac

Mariola

Mam wrażenie, że już niewiele osób pozostało z exAvivy. Ludzie zaczęli budzić się ze snu i otwierać oczy - oczywiście Ci kompetentni, którzy byli wykorzystywani przez lata. Natomiast Ci niekompetentni którzy byli po układach widzę że trzymają się pazurami przed utratą stanowisk, gnojàc przy tym wszystkich dookola. To jest firma bez kultury biznesowej bez standardów. Nie traktuje się ludzi równo a co najważniejsze dobrze. Nie liczy się jednostka, tylko wynik globalny. Jak patrzę na te reklamy i zachęty do nawiązania współpracy z marką Allianz to aż robi się niedobrze. Jeszcze trochę (usunięte przez administratora) wszystkich wykończą.

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko junior menedżerki. Czytam, że firma oferuje możliwość pracy hybrydowej. W takim razie, jak to wygląda? Ile dni pracuje się z domu, a ile z firmy? Jakie narzędzia pracy są zapewnione? :D Jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to można samemu o nim decydować? Tzn. w jakich godzinach chce się pracować? Jak to jest?

obecny

Hybrydowa - zależy jak dogadasz się z menadzerem, ale z reguły 4 dni w miesiącu w biurze. Narzędzia to zależy od stanowiska, dowiedz się na rozmowie. Elastyczny czas pracy polega na zaczęciu miedzy 7, a 11? coś takiego. Raczej jako menedżer musisz nadzorować ludzi, wiec co z menedżera, który zaczyna pracę, gdy wszyscy kończą. Pozdrawiam.

@obecny

I te 4 dni wybiera pracownik, czy szefostwo? :) Czy trzeba wcześniej zgłosić, o której pojawi się w pracy? Czy można tego samego dnia zdecydować, kiedy chce się zacząć? Rozjaśnij, jeśli nie masz z tym problemu.

Poszukuję zatrudnienia na Koordynator. Allianz Polska oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Mariola

Chyba nie wiesz na co się piszesz Chcesz pracować za najniższą krajową? Być wykorzystywany do granic możliwości? Zero perspektyw rozwoju. Dobrze Ci radzę, idz gdzie indziej. Tutaj jedyne dobro, które może Cię dopaść to podniesienie najniższej krajowej od lipca 2024!!

Jak często w Allianz Polska odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 24 lipca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Az

Wcale. Piszą takie (usunięte przez administratora), żeby wypełnić wierszówkę w ogłoszeniu. Nie ma czasu na szkolenia bo musisz (usunięte przez administratora) na wynik, żeby dyrekcja mogła się pochwalić przed zarządem. Koordynatorzy często mniej wiedzą od pracowników, a szkoleniowcy nawet jednej marnej prezentacji nie zrobią. Chcesz się uczyć? To siedź po godzinach i czytaj OWU, ustawy, albo bzdety wrzucane masowo do e-learningu. Szkolenie równa się awans, a awans równa się podwyżka dla pracownika. A tego Allianz nie lubi.

@Az

Nie lubi podwyżek czy awansów? Chyba tego drugiego co? Czyli podwyżki nie zdarzają się zbyt często? Mam na myśli takie które daje wszystkim firma a nie takie wyproszone indywidualnie.

Loreen
@Clödie

Potwierdzam opinie powyżej, to jest jedno wielkie kółeczko wzajemnej adoracji. Czasami zakrawa to już o sektę... No ale takie rzeczy tylko w Allianz. (usunięte przez administratora) Pracy coraz więcej, ludzi mniej. No nie idzie już wytrzymać w takim klimacie...

Nicki
@Clödie

No niestety, kadry w tej firmie leżą, trzeba pilnować każdej pensji bo jest jeden wielki bałagan. Mobbing na każdym kroku ale nikt z tym nic nie robi bo tu panuje zasada, jak Ci się nie podoba to się zwolnij...

Danuta
@Nicki

no i ile osób tak średnio przystaje na propozycję odnośnie tej przytaczanej zasady? widzę, że wy utrzymujecie swoje stanowiska, więc co w warunkach jest tu dla was kluczowego, że warto jednak pracować?

Nicki
@Danuta

Kredyty, inne zobowiązania i masa obowiązków w której nie ma nawet czasu na rozmowy rekrutacyjne…

Danuta
@Nicki

niby faktycznie jakieś powody ale raczej latami by się tu nie siedziało tylko przez to? czyli obecnie rotacje nie są duże?

@Danuta

Rotacje są raczej spore, co chwila ktoś z jakiegoś działu odchodzi, pojawia się więcej o obowiązków, kasa ta sama, pupilki mogą liczyć na podwyżki, szaraki już nie bo zawsze się znajdzie powód aby jej nie dać.

Azis
@Clödie

To wszystko prawda. Zarząd co kwartał wszystkim dziękuje, gratuluje, obiecuje, z pytań o wynagrodzenia kpi i woli zatrudnić świeżaków do najtrudniejszych prac, bo straty z powodu błędów idą z innego rachunku niż koszty bieżące.

Niki

Zdziś

Zobaczyłem rekrutacje na stanowisko starszy analityk danych i chce wysłać CV. Zastanowił mnie tylko jeden punkt w ofercie. To dodatkowe 2 dni wolne w roku na wolontariat pracowniczy. Może mi ktoś wytłumaczyć co to za wolontariat? Pracownik sam sobie wybiera miejsce gdzie się udziela społecznie czy firma to narzuca?

Mohamed
@Zdziś

Te dwa dni to firma Ci wybierze jako integracje w grupie. Zapomniesz o dniach wolnych na tym stanowisku sie (usunięte przez administratora), że trudno urlop wykorzystać.

@Mohamed

Nawet jak się zaplanuje urlop z wyprzedzeniem? Np. dwa tygodnie w wakacje. Czy bez szans żeby tyle dali? Co potem z niewykorzystanym urlopem? Płacą za te dni?

Jeszcze pracownik

Omijac to badziewie szerokim łukiem. Firma mentalnie stoi gdzieś w latach 90 i tak traktuje pracowników. Po ponad roku od fuzji z Aviva coraz więcej pracowników Avivy odchodzi, a potem klienci się dziwią, że na wszystko muszą czekać. Nikogo już nie dziwi, że koordynator potrafi na odprawie rzucać (usunięte przez administratora), a dyrektor krzyczy do pracowników, że "Allianz to nie instytucja charytatywna". My tam zarabiamy trochę więcej niż minimalna krajowa, a wrzasków wysłuchujemy ze wszystkich stron. Dział Roszczeń to kwintesencja całego Allianza. Tam rządzi babsko które nie ma pojęcia o likwidacji szkód, a jedyną co potrafi to wymagać i obrażać. Koordynatorzy to (usunięte przez administratora), którzy boją się oddzwonić do agenta, a mobbing to ich sposób zarządzania. W każdym dziale kłamią na rekrutacjach żeby tylko złapać frajera, którym będzie można orać w polu. Żałuję każdego dnia spędzonego w tym koszmarze

mariola
@Jeszcze pracownik

Ja to bym ani jako pracodawcy ani jako ubezpieczenia nie poleciła. Liczą się statystyki, tabelki, wykonane plany, prowizje i premie w kieszeniach dyrektorów regionalnych. Nie ważny jest pracownik, a Klient to już wogóle..byle namowić, ściagnąć kasę wziąc premię...a jak sie cos stanie to udowadniaj racje i czekaj na rejestracje roszczenia prawie 3 miesiące... Kto mądry to się pozna i będzie omijać szerokim łukiem...kto chce pracować za grosze i utrzymywać (usunięte przez administratora) jak najdalej najlepiej...albo wogóle...

Pytanko

Czy to prawda, że pracownicy obsługi klienta po stronie exAviva oscylują przy najniższej krajowej? Z góry dzięki za info

mariola
@Pytanko

Dokładnie tak, wiele osób dostało aneksy od lipca do podniesienia stawki do najniższej krajowej, bo przez wiele lat wynagrodzenie za pracę jest za przysłowiową (usunięte przez administratora) Zadania, wymagania, nadgodziny, wszystko to nieadekwatne do wynagrodzenia. Poza tym atmosfera w firmie , naciski na wykonanie planów, dodatkowe zadania z innych działów (analizy, księgowość). Omijać szerokim łukiem.

Pytanko
@mariola

Dzięki wielkie, a czy faktycznie otrzymuje się podwyżki przy nabywaniu nowej wiedzy czy jedynie raz do roku (lub nie)?

@Pytanko

Nie oczekuj cudów, podwyżki przyznaje menadżer regionalny, pomimo iż zarząd informuje że są one dla każdego, ostatnie słowo o przyznaniu i wysokości ma przełożony. Z góry Ci powiem że nie są wyniem relatywnej oceny pracy i zaangażowania. Nie polecam, tyle na koniec.

Pati
@Mariola

Mariola, dzięki za odpowiedz :) Mogę mieć jeszcze pytanie? Ludzie tu jednak pracują, nie znajda się żadne plusy firmy? Co myślisz o o pracy tzn na przeczekanie, chociaż na kilka miesięcy? Niestety muszę brać co dają na ten moment

ExAviva
@Pytanko

Tak to prawda. Od nowych koordynatorów słyszymy, że "nie ma budżetu na podwyżki, nie ma budżetu na nadgodziny"

Grupowe

Dokładnie tak funkcjonuje dział ubezpieczeń grupowych pod rządami pani K.

Natalia

Możesz powiedzieć coś więcej o braku szacunku ze strony przełożonych? Jak dokładnie wyglądają relacje w firmie?

@Grupowe

Ile wynosza zarobki na stanowisku mlodszy spefjalista ?

Ktoś z aktywistów forumowych pracuje jako Starszy Specjalista ds. Odwołań i Spraw Sądowych? Jakieś wskazówki, uwagi, czego się spodziewać, szczególnie pod kątem kasy? Zaintrygował mnie też temat programu wellbeingowego jako benefitu, mimo doświadczenia w korpo nie spotkałem się z takowym. Karnety do spa, masaż w pracy? ;)

Oleśka

Andy
@Oleśka

Potwierdzam. Dodam jeszcze, że 5, 10, 15 lat temu wyglądało to podobnie. Z każdą tą ich "restrukturyzacją" jest tylko gorzej. To nie jest miejsce do życia i pracy.

Leszek
@Andy

Jak restrukturyzacja to powinno być lepiej. A co do odejść pracowników to zwykle sami odchodzą czy są też dość często zwolnienia? Jaką umowę można dostać? W miarę stabilną?

Janek
@Leszek

(usunięte przez administratora) Gorzej nie ma chyba w żadnej innej firmie ubezpieczeniowej. Nacisk na wykonanie planów i masowe zwolnienia. Pensje żenada. Jak naaaajdalej..

Małgorzata
@Janek

Ciężko te plany wyrobić? Nawet gdy jest się, że tak to ujmę "Efektywnym i wydajnym"? Są, chociaż jakieś premie czy podwyżki, gdy zrealizuje się je? No widzisz, chcę aplikowac, a tutaj piszesz o masowych zwolnieniach :) Cięcia etatów? Czy o co chodzi?

Ja pracownik
@Małgorzata

Trzeba zacząć od tego, że sama rozmowa rekrutacyjna z HR nie zachęca do pracy tutaj, conajmniej jakby łaskę robili, że kogoś przyjmą. Jestem w tej firmie już prawie 10 lat i jakiś czas temu zmieniałam dział, oczywiście głównie ze względu na podwyższenie zarobków, rozmowa była nieprzyjemna, oceniająca, straszą ewentualnym zwolnieniem i brakiem powrotu do pierwotnego działu, nie chcą powiedzieć, jakie zarobki na start, dopiero jak się człowiek dostanie, porażka. Wszystko jest takie kapryśne, a przecież każdy doskonale wie, że pracownik powinien być dla nich na wagę złota, obserwując ilu wieloletnich kluczowych ludzi odeszło z firmy… z IT po stronie Avivy nie został praktycznie nikt z doświadczonych pracowników. O podwyżkę trzeba się prosić długimi miesiącami a i tak nie ma się pewności, czy sypną chociaż 100/150zł (oczywiście brutto). W tym roku wymyślili jeszcze jakieś cele rozwojowe- i na co to komu??? Aby tylko zajmować czas, jakby go było dużo przy tej (usunięte przez administratora)

Leszek
@Ja pracownik

Wieloletni, doświadczeni, zaangażowani ludzie zostają zastąpieni osobami początkującymi bez doświadczania, którym oferuję się dużo wyższe zarobki, bo przecież kto chciałby przyjść na najniższą krajową. Taka polityka firmy. Nie liczą się już ludzie, tylko statystyki i tabelki. Przełożeni, też tam pracują z przypadku!

@Małgorzata

Jak czytam opinie o zwolnieniach to aż się zastanawiam, czy pracuję w tej samej firmie :) Nie słyszałam o żadnych grupowych zwolnieniach, co więcej nawet w okresie przejściowym takowych nie było. Ludzie odchodzą z różnych powodów - wiadomo, część dla pieniędzy, część z powodu procesów, z których niektóre faktycznie jeszcze nie są ułożone dobrze i na pewno jakiś czas nie będą działać jak należy. To pokłosie fuzji, nie da się wszystkiego zmienić od razu, choć wiem jak to bywa frustrujące. Ale przynajmniej chęci do zmiany są i mam wrażenie, że tej otwartej komunikacji jest coraz więcej w porównaniu np. ze stanem sprzed pół roku.

Praca praca

Ludzie odchodzą bo pieniądze są tak śmieszne w stosunku do wykonywanej pracy….

Bronisław
@Praca praca

Śmieszne, tzn. jakie, możesz napisać konkretniej? Minimalna czy coś więcej? Najlepiej by było gdybyś podał przedział - widełki. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem oferują coś jeszcze - może premię albo chociaż nadgodziny, dzięki czemu można sobie dorobić?

Honorata

Cześć:) Nie widzę tutaj żadnych opinii na temat pracy w dziale rekrutacji, czy jest tu ktoś z HR?:) Wyrażacie swoje zdanie bardzo chętnie, a ja chętnie poczytałabym coś na temat tego działu właśnie. Czy osoby mniej doświadczone, na początku swojej kariery rekrutacyjnej mogą znaleźć tam zatrudnienie? Nawet staż mnie zadowoli.

A rozwiniesz każdą z tych kwestii? Obowiązków macie za dużo, ktoś jest tutaj do kogo można zwrócić się o pomoc? Proszę napisz wysokość zarobków, bo dla niektórych mogą to być spoko kwoty.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Allianz Polska na Koordynator? 24 lipca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Janek

O jakie stanowisko chodzi dokładnie? Żadnego w/w stanowiska nie widziałem. Podaj więcej szczegółów będę mógł się wypowiedzieć.

Agent

W dawnej części Aviva wynagrodzenie dla agemta jest powizyjne plus premie. Nie ma podstawy

@Agent

Czy z tej prowizji i premii wychodzą konkretne pieniądze? Ile procent wynosi prowizja? Ciężko w ogóle wyrobić target tak, żeby wyszła spoko suma na koniec miesiąca? Firma jakoś pomaga pracownikowi? Są jakieś szkolenia?

Potencjalny kandydat

Cześć. Jakie zarobki (podstawa i osobno premia) na likwidacji komunikacyjnej i na szkodach złożonych?

Zostaw merytoryczną opinię o Allianz Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Allianz Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Allianz Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allianz Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allianz Polska?

Kandydaci do pracy w Allianz Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allianz Polska