logo T.U Allianz Polska S.A.

T.U Allianz Polska S.A.

Opinie o T.U Allianz Polska S.A.

też gość 2012-10-25 03:37
Niestety nic dodać i nic ująć!!!Wmawiają agentom, że ich \" zwolnią\" i wielu w to wierzy, bo są do tego stopnia zaślepieni i ogłupieni, że nawet nie wiedzą, iż nie mają ... umowy o pracę a jedynie umowę jak napisałeś śmieciową. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym nomen omen ... towarzystwie
agentka Allianz 2012-11-07 13:59
zkąd masz te informacje
zaprzeczam im z całą stanowczością
agentka z 9 letnim stażem
gość 2013-05-10 20:02
no to łżesz
Margaret 2013-05-17 11:33
Nie polecam, strata czasu żadnego rozwoju zawodowego, awansu, szkolenia sporadyczne i po długich bojach z przełożonymi i personalnym.
Od wielu lat, premie otrzymuja tylko Dyrektorzy i Menadzerowie.
Socjal, po mimo iż na rozmowach rekrutacyjnych wskazuja co innego, praktycznie nie istnieje . Nie POLECAM!
kasia 2013-06-02 03:07
Jak przebiega praca i rozliczenia agenta w niemieckim Allianzie?
fast 2013-06-10 14:56
A ja mam dobre doświadczenia jako osoba, która miała kolizję z samochodem tam ubezpieczonym. Pieniądze na koncie w 3 dni. Dla porównania w generali "likwidacja" szkody trwa 2-3 miesiące...
Abc 2013-06-10 16:12
fast - 2013-06-10 14:56:25

bystrzaku, nie zauważyłeś, że to jest forum dla pracowników TU Allianz, a nie dla klientów??
anonim2 2013-11-26 11:31
czy może ktoś powiedzieć czy opłaca się przechodzic do allianz na agenta?jakie są warunki?chciałby usłyszeć poważną odpowiedz.
Aga 2013-12-05 14:38
Pytanie z innej beczki. Chcę aplikować do centrali Allianz. Do kogo mam kierować list motywacyjny, lub chociaż jak dokładnie nazywa się ich dział zajmujący się tymi sprawami?
Ewa 2014-01-29 12:28
Ja tam jestem zadowolona. Pracowałam w konkurencji i widzę, że tutaj wcale tak źle nie jest.
Kasia 2014-02-11 21:10
A jak wyglądają warunki dla menadżerów? Ile wynosi podstawa? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jak często jest rotacja?
Pele 2014-03-01 10:44
Ja byłem 2 lata w ing i przeniosłem się do allianz na stanowisko menagera ,po 3 miesiącach wróciłem na kolanach do ing.Różnica jest poteżna ,produkty słabe ,oszukujące klienta oraz prowizje żenująco niskie porównuja allianz 20% ing 70%(możliwość +30%)Nie polecam nawet nawet jak będziecie tyrać jak woły nie zarobicie na życie w tej firmie, chyba ,że możecie dokładać do interesu przez ok 5 lat to później będzie jakaś kasa.
anonim 2014-03-17 12:57
A jak wygląda rekrutacja i zarobki do działu IT?
ja 2014-03-18 10:18
ja stracilam 2 lata pracujac na umowe zlecenie tyrajac za dwóch, na koniec gdy byla szansa przejscia na etat wyrzucili mnie i zatrudnili na to stanowisko osobe ktora nie miala o niczym pojecia,praca agentow to juz w ogole masakra.jeszcze do niedawna straszeni wekslami in blanco, zmuszani do wyrabiania planow a menager siedzi i pije kawke z dyrektorem a agencimaja latac i szukac klientow .chyba ze ktos lubiw wyzysk to idealna praca
Szukający pracy 2014-09-11 12:24
PYTANIE :
jak wygląda obecnie praca w dziale likwidacji szkód w Allianz?
Nie wiem czy warto się tam pchać...
MWS-Magda 2014-10-13 16:51
Moi drodzy. Jestem pracownikiem Allianz od wielu lat. Początkiem mojej drogi było to, iż pracowałam jako agent. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach. To praca w tak prestiżowej firmie zmieniła mnie jako człowieka. Z nieśmiałej i zakompleksionej dziewczyny ewaluowałam w pewną siebie kobietę, która wie czego od życia chce. Nie żałuję ani jednej chwili spędzonej w Allianz. Od dwóch lat jestem menadżerem i z wielką pasją opowiadam kandydatom na agenta o swojej przygodzie która trwa. Chcę rozwiać wszelkie wątpliwości wszystkich niedowiarków na temat plotek. NIE MA WEKSLI !!!! Program bonusów jest fajny i osiągalny. Prowizje także ciekawe, odnawialne co rok (wcale nie są małe). Klienci zadowoleni z procesów likwidacji szkód. Zapraszam do kontaktu. Jeśli jest ktoś zainteresowany rozmową oto kontakt do mnie: Magdalena Piotrowska-Kmiecik tel. (usunięte przez administratora) Oddział Białystok WARTO!!!
trex 2014-11-07 12:28
Podobno grupowki beda
nawolka 2014-12-14 21:51
Od stycznia szykuja zwolnionka bo juz poszla rezerwa takze powodzenia dla all
igors 2015-03-12 16:47
Witam, reprezentuję Kancelarię Prawną Lex. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu środków utraconych w ramach opłat pobranych przy likwidacji polis inwestycyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Jeśli mieli Państwo produkty z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (bądź nadal mają, a chcą zrezygnować), zapraszam do kontaktu: (usunięte przez administratora)
Zapraszam do kontaktów również dawnych doradców.
Patryk Gabinowski 2015-04-02 09:32
Witam, jestem Prawnikiem z Kancelarii Invictus która od 9 lat skutecznie pomaga wywalczyć naszym klientom pieniądze które stracili na polisach ubezpieczeniowych oferowanych między innymi przez TU TUiR ALLIANZ. Każda osoba która posiada problem z tego typu produktem może skorzystać z naszej pomocy bez żadnych kosztów. Zapraszam do skontaktowania się ze mną pod nr (usunięte przez administratora)bądź drogą mailową patryk.gabinowski@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl
Izzz 2015-07-29 11:20
Zgadzam się. Oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jestem Przed zgłoszeniem sprawy w prokuraturze aby złodziejom się nie upieklo.
goscx 2015-08-20 22:55
Cześć, a koordynatorzy jakie mają podejście do grupy sprzedawców?
goscx 2015-08-21 09:42
Dzięki, akurat startuje na stanowisko koordynatora i zastanawiam się jaka panuje atmosfera wsrod leaderów. Ktoś się orientuje czy nadal na wyższe stanowisko niż agent potrzebne jest otworzenie wlasnej działalności gospodarczej?
Małgorzata 2015-08-21 20:57
Moja współpraca z firmą Allianz zakończyła się zgłoszeniem do prokuratury, bo moje papiery "zniknęły" po przesłaniu z agencji do centrali w Warszawie. Dzięki nim nikt mnie już nie skusi do pracy jako agent ubezpieczeniowy (czy cokolwiek podobnego).
wendy 2015-08-27 14:52
15 lat płacenia składek poszło się...
Mieliśmy z żoną u nich ubezpieczenie, połączone z Eurokonto Plus w Pekao SA. Kiedy żona nieszczęśliwie zmarła, po zgłoszeniu tego faktu, kazali przesłać kupę dokumentów i... cisza. Po tygodniu spytałem na jakim etapie jest sprawa i dowiedziałem się, że sprawdzają czy moja zmarła żona miała Eurokonto Plus. Po kilku kolejnych dniach - odmowa wypłaty świadczenia, bo... według ich informacji moja żona nie miała takiego konta... Od 2000 roku co miesiąc brali pieniądze, ciągle z tego samego Eurokonta Plus i nagle okazuje się, że... No właśnie. Znalazłem dokumenty, wyciągi z Banku, gdzie jak byk widać, że jednak Eurokonto Plus... Dosłałem do ubezpieczyciela.
Skoro tak, to trzeba poszukać innego rozwiązania: moja żona nagle straciła przytomność i po kolejnych dwóch tygodniach zmarła. Allianz uznał, że nie był to nieszczęśliwy (ciekawe w takim razie jaki?) wypadek i odmówili wypłaty świadczenia. Wynika z tego, że kosili przez 15 lat pieniądze, a kiedy przyszło do rewanżu, to figa. A gdyby tak się nam udało i byśmy żyli obydwoje jeszcze z 15 lat? Zgarnęli by jeszcze więcej, a i tak by nie wypłacili!!!
Z daleka od Allianz, szkoda nawet złotówki!
olka 2015-11-05 19:14
Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Jak to nie ma weksli? Czyli tylko w Radomskiem oddziale podpisuje się weksel?
alice 2015-11-17 23:41
Radzę przeczytać definicje nieszczęśliwego wypadku a póżniej pisać na forum żale.
prawda 2015-12-10 16:11
stek klamstw jesli chodzi o osoby poszkodowane macie szczęście że Niemcy was nie kontrolują biorą tylko swoje na konto i finito a prawo i krętactwo to polaczki ustawiają sami i tak robią Banki tam gdzie jest Polak tam jest miliony problemów mam żywy dowód na sobie więc nie pisz bajek bo gdyby rządził Niemiec było by normalnie a Polak musi szkodę pokryć szkodą zwykłe okradanie ludzi tyle potrafi Allianz Polska tak samo tyle potrafi Deutsche Bank Polska itd i tak Polak powie to obcy są winni nie potraficie pracować od roku 2016 ubezpieczam się w Allianz Niemcy tam bez problemu dostaje się odszkodowanie jakie by ono nie było
helenaw 2016-01-21 13:59
zwolnienia w Allianz na dniach
Ktoś 2016-01-21 20:51
Dlaczego? Będą zwalniać z "Raju"?
newALL 2016-01-22 17:25
Zwolnienia szykują się potężne ale też zaczną się rekrutacje. Ja startuje do biura produktowego. Pytanie czy warto ? Jaka atmosfera? Jaki szef? Zwolnienia są tylko na niskich stanowiskach czy wyżej też dosięgną? Nie chcę żeby przyszedł nowy szef i zwolnił mnie bo to nie on rekrutował.
hahaha 2016-01-25 20:18
redzi. plotki czy Ty czytasz w ogole prasę? allianz zadeklarowalo zwolnienia/zmiane stanowisk 300 osobom. w pt poeciała obsluga.....
Ania 2016-02-01 17:43
śmierć po utracie przytomności to nie jest nieszczęśliwy wypadek.To raczej efekt stanu zdrowia.Tak to jest jak kupuje się polisę w banku
zniesmaczona 2016-02-17 00:09
Magda,
sprawdź znaczenie słowa ewaluacja, a potem pisz te bzdury.
ap 2016-04-13 16:15
jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne,mam nadzieję ,że nie będę żałować, straconego czasu na rozmowę z nimi
były AGENT 2016-05-17 05:26
STANOWCZO ODRADZAM I OSTRZEGAM !

NIE UBIEGAĆ SIĘ O PRACĘ W ALLIANZ JAKO AGENT/DORADCA UBEZPIECZENIOWY. JEST TO STRATA CZASU I PIENIĘDZY. JEST TO PRACA NA UMOWĘ AGENCYJNĄ O CZYM NA POCZĄTKU PROCESU REKRUTACJI NIE INFORMUJĄ PRZEDSTAWIAJĄC TYLKO ŚWIETLANĄ PRZYSZŁOŚĆ JAKA CZEKA KAŻDEGO KTO ZOSTANIE PRACOWNIKIEM ALLIANZ. UMOWA AGENCYJNA TO JEDNA Z UMÓW ŚMIECIOWYCH I NIE PRZEWIDUJE ONA ŻADNEJ STAŁEJ PENSJI. MAŁO TEGO NIE DOŚĆ, ŻE NA POCZĄTKU ( A Z REGUŁY I NA KOŃCU TEŻ ) W OGÓLE NIC NIE ZARABIASZ ALBO JAKIEŚ GROSZE, TO JESZCZE SAM MUSISZ OPŁACIĆ SOBIE NA UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE ( emerytalne, zdrowotne i wypadkowe - i to chyba największy paradoks, że pracujesz w towarzystwie ubezpieczeniowym a nie jesteś z urzędu ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków, no ale jak to mówią szewc bez butów chodzi itp.). KAŻĄ ONI OTWORZYĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ CZYLI POTOCZNIE ZAŁOŻYĆ SWOJĄ JEDNOOSOBOWĄ FIRMĘ REJESTRUJĄC SIĘ W SWOIM URZĘDZIE GMINY ( MIASTA ) I SAMEMU TRZEBA OPŁACAĆ UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE CZYLI ZUS ( około 450 zł na miesiąc przez pierwsze dwa lata a potem ponad 1100 zł na miesiąc - ale to na dziś bo co roku ten haracz wzrasta ) BO ONI TEGO NIE PŁACĄ ZA AGENTÓW JAK INNI NORMALNI PRACODAWCY. STAŁEJ PENSJI NIE MA W OGÓLE. ZACZYNASZ OD ZERA BEZ JAKICHKOLWIEK PIENIĘDZY ( NO CHYBA, ŻE MASZ SWOJE OSZCZĘDNOŚCI NA ROZRUCH LUB DADZĄ CI RODZICE ). ZARABIASZ ( A WŁAŚCIWIE CIUŁASZ A I TO NIE ZAWSZE ) Z PROWIZJI OD ZAWIERANYCH UBEZPIECZEŃ ( ODPOWIEDNI PROCENT OD SKŁADKI UBEZPIECZENIOWEJ PŁACONEJ PRZEZ KLIENTA RAZ NA ROK ) KTÓRE SAM MUSISZ SOBIE ZNALEŹĆ tzn. KLIENTÓW ( FIRMY, LUDZI ), KTÓRZY CHCĄ COKOLWIEK UBEZPIECZYĆ. TYLKO W TYM CAŁY PROBLEM ŻEBY ZNALEŹĆ ICH TYLU BY Z TYCH UBEZPIECZEŃ ZARABIAĆ CHOĆ MINIMALNĄ KRAJOWĄ PENSJĘ ( A PRZECIEŻ NIKT NIE CHCE ZARABIAĆ TYCH PRZYSŁOWIOWYCH 1500 zł ALE CHOĆ TROCHĘ WIĘCEJ ) JEST PRAWIE NIEMOŻLIWE W JAKIMŚ ROZSĄDNYM KRÓTKIM OKRESIE CZASU ( PÓŁ ROKU, ROK ). NA TO POTRZEBA KILKU LAT A I TAK TYLKO NIELICZNYM SIĘ UDAJE. A PRZYPOMINAM, ŻE PO 2 LATACH TRZEBA JUŻ PŁACIĆ NA UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE DO ZUS PONAD 1100 zł NA MIESIĄC. TYLKO KTO MA TYLE CZASU BY PRZEZ TE KILKA LAT ZBIERAĆ SOBIE TE UBEZPIECZENIA ( CHYBA, ŻE KTOŚ MA CZAS ) NO I NAJWAŻNIEJSZE KTO BĘDZIE CIĘ PRZEZ TE KILKA LAT UTRZYMYWAŁ ZANIM BĘDZIESZ ZARABIAŁ TYLE BY SAMEMU SIĘ UTRZYMAĆ I PŁACIŁ CI CO MIESIĄC NA ZUS. BAWIĆ SIĘ W TE UBEZPIECZENIA MOGĄ CI CO MAJĄ JAKIŚ INNY STAŁY DOCHÓD, UTRZYMUJĄ ICH RODZICE LUB WSPÓŁMAŁŻONEK. DODATKOWO ALLIANZ JEST NIEKONKURENCYJNYM I DROGIM UBEZPIECZYCIELEM W PORÓWNANIU DO INNYCH ( MA WYŻSZE SKŁADKI UBEZPIECZENIOWE OD INNYCH ZA TE SAME UBEZPIECZENIA ) A NA RYNKU DZIAŁA PONAD 50 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH, KTÓRYCH PRACOWNICY TAK SAMO SZUKAJĄ KLIENTÓW JAK I WY W ALLIANZ. WIĘC WIDZICIE JAKI TO KONKURENCYJNY RYNEK I BRANŻA W KTÓREJ ZNALEŹĆ COŚ DLA SIEBIE GRANICZY Z CUDEM. MOŻE 1 OSOBA NA 10 KTÓRE PRZYCHODZĄ DO ALLIANZ ZOSTAJE W FIRMIE BO ZNALAZŁA TYLU KLIENTÓW LUB UBEZPIECZEŃ, ŻE JEST W STANIE Z TYCH PROWIZJI WYŻYĆ ( CHOĆ NIE SĄ TO TEŻ KOKOSY ŻEBY BYŁO JASNE ). TRZEBA TEŻ WYPEŁNIAĆ W DANYCH OKRESACH PLANY I MIEĆ OKREŚLONĄ ILOŚĆ SKŁADEK OD KLIENTÓW NA KONCIE ( STALE TE NORMY WZRASTAJĄ WRAZ ZE STAŻEM PRACY ). JAK ICH NIE SPEŁNIASZ TO CIĘ ZWALNIAJĄ ( WIĘKSZOŚĆ LUDZI SAMEMU ODCHODZI BO WIDZI ŻE TA HARÓWKA NIC NIE DAJE A TYLKO MARNUJESZ CZAS I PIENIĄDZE PŁACĄC NA ZUS ). DODATKOWO CI MENEDŻEROWIE WYWIERAJĄ STAŁY NACISK NA AGENTÓW JAK POGANIACZE NIEWOLNIKÓW BY JAK NAJWIĘCEJ DZWONIĆ PO LUDZIACH I FIRMACH I NAGABYWAĆ NA UBEZPIECZENIE SIĘ. ROBIĄ TO CELOWO BO WIEDZĄ DOBRZE, ŻE WIĘKSZOŚĆ TYCH NOWYCH AGENTÓW ODEJDZIE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ A IM WIĘCEJ ZDOBĘDĄ ONI PRZEZ TEN OKRES ICH "PRACY" KLIENTÓW I UBEZPIECZEŃ CZY JAKICHŚ OBIECUJĄCYCH KONTAKTÓW TO TO WSZYSTKO ZOSTANIE DLA NICH W SPADKU. CZYLI JAK TO W KORPORACJACH WYCISKUJĄ LUDZI JAK CYTRYNĘ BY POTEM TE WYCIŚNIĘTE RESZTKI WYRZUCIĆ A SAMEMU SPIĆ TEN WYCIŚNIĘTY SOK.
ALE "NAJLEPSZE" JEST DOPIERO NA SAMYM KOŃCU GDY AGENCI ODCHODZĄ Z TEJ "PRACY". BO CZY TEN AGENT MIAŁ SŁABE CZY DOBRE WYNIKI TO ZAWSZE ODCHODZĄC PO JAKIMŚ CZASIE ( kilka miesięcy , pół roku , rok ) ZOSTAWIAŁ PO SOBIE KILKA , KILKANAŚCIE CZY TEŻ KILKADZIESIĄT UBEZPIECZEŃ PRZEZ SIEBIE ZAWARTYCH. MIAŁ Z TEGO np. 100 zł, 500 zł, A CZASEM I 1000 zł NA MIESIĄC. TYLKO ODCHODZĄC Z ALLIANZ NIKT NIE MOŻE TYCH UBEZPIECZEŃ PRZECIEŻ ZABRAĆ ZE SOBĄ, BO NIKT NIE JEST PRZECIEŻ JEDNOOSOBOWYM TOWARZYSTWEM UBEZPIECZENIOWYM. TAK WIĘC TE UBEZPIECZENIA ZAWARTE NIEKIEDY PO WIELKICH STARANIACH, STRESACH, WYSIŁKACH I CZĘSTO KOSZTACH ( BO ZA DOJAZD DO KLIENTÓW AGENT MUSI SAM ZAPŁACIĆ ) TRZEBA ZOSTAWIĆ W ALLIANZ I POŻEGNAĆ SIĘ Z NIMI NA ZAWSZE A PRZEDE WSZYSTKIM Z PIENIĘDZMI JAKIE Z NICH BĘDĄ WPŁYWAĆ CO MIESIĄC NA KONTO TYLKO JUŻ NIE WASZE. I KTO TO PRZEJMUJE ? TAK JEST CI POŻAL SIĘ BOŻE MENEDŻEROWIE ( CZYTAJ PASOŻYTY ) KTÓRZY REKRUTUJĄ NA AGENTÓW I Z TEGO ŻYJĄ CZYLI DOSTAJĄ NIEZŁE PIENIĄDZE ZA ZREKRUTOWANIE AGENTA ( A REKRUTUJĄ ICH PO KILKU MIESIĘCZNIE ) ORAZ POTEM PRZE
teq 2016-05-28 00:32
Co Ty Kobieto chrzanisz ?? !!!!!!!!!!!! Jak nie ma weksli ???? !!!! Osobiście go podpisywałam !!!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!! Jestem Agentem od 9 lat i jest coraz gorzej......... do tego jeszcze własna działalność z dużym ZUS-em bo bez tego Allianz nikogo nie zatrudni !!!! W tym okresie z mojej agencji odeszło 80 % ludzi, bo z czegoś trzeba żyć. Szukam innej pracy.
adu 2016-09-07 20:07
ostatnio byłam na rozmowie w firmie allianz. ogłoszenie było na asystentkę biura i jak dzwoniła do mnie kobitka, że zaprasza mnie na rozmowę to jeszcze zapytałam na jakie stanowisko i potwierdziła. poszłam na rozmowę okazało się, że praca ma polegać na dzwonieniu po ludziach, umawianiu spotkań i wciskaniu polis ubezpieczeniowych. jeszcze bym to zrozumiała, gdyby nie to, że praca na własną działalność i masz do wyboru dwie możliwości odebrania prowizji, albo wszystko od razu, albo częściowo co miesiąc. w sumie pomyślałam, że ok, bo jak jeden miesiąc słabszy to zawsze ta prowizja jest, ale jak klient, który podpisał z umowę nie będzie spłacał tej polisy to trzeba wykładać hajs z własnej kieszeni.
Dodam, że ogłoszenie o pracę z tej firmy, które znalazłam i pod które aplikowała na pracuj.pl miało dotyczyć pracy na stanowisku Asystentka Biura. Ogłoszenie totalnie rozbieżne z rzeczywistością, totalny brak profesjonalizmu ze strony firmy, chociaż nie mogę powiedzieć, bo Pan z którym miałam rozmowę o pracę to bardzo miły i kulturalny człowiek.
Wrażenie w stosunku do firmy jako potencjalnego pracodawcy - NIE POLECAM.
vre 2016-10-05 13:24
mam pytanie a w jakim mieście przeprwadzana była rozmowa??
Become 2016-10-05 14:59
No z tego co ja wiem, większość rozmów jest przeprowadzanych w Warszawie, ponieważ główna siedzi ba T.U Allianz Polska S.A. jest właśnie w Warszawie no i największy procent ludzi jest tutaj zatrudnianych
Llill 2016-11-01 17:42
Jest teraz w ALLIANZ rekrutacja na stanowisko Eksperta ds.ochrony danych osobowych, może byłabym zainteresowana ale chciałabym si e dowiedzieć cos o kulisach sprawy. Może ktoś coś napisać?
okradziony agent 2016-11-25 18:45
Po 14 latach pracy zostałem bezpodstawnie wyrzucony bo właściciel agencji polaszczyl się na mój portfel. Okradziono mnie z dorobku pracy i to mimo moich protestów do samego prezesa. Kumoterstwo. Jeśli chcesz pooglądać walki szczurów to polecam tylko uważaj bo pozeraja wszystko i wszystkich.
rejjmann 2016-11-28 10:08
wala po 29 osób co miesiąc ciekawy jestem kiedy się zajmie tym PIP
Bombelek 2017-01-04 16:51
Czy są przyjęcia do pracy w Warszawie, może ktoś wie?
Agnieszka 2017-02-28 09:49
TUiR Allianz Polska został zwycięzcą konkursu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2016”! :) A Wy macie już jakieś doświadczenia z pracą w tej firmie?
Agent 2017-04-07 13:43
Tak, totalnie beznadziejne.
Agent 2017-04-07 13:44
Tak, totalnie beznadziejne.
Agnieszka 2017-04-07 13:51
@Agent, możesz powiedzieć więcej na ten temat?
nowa 2017-05-25 11:38
wITAM,
Pani Magdo czy nadal Pani pracuje w Allianz??
jak wygląda zasada współpracy z(rodzaj umowy/mozliwa podstawa)?
Barbuś 2017-05-25 22:25
T.U Allianz -świetnie mi się pracuje ale ja lubię taką pracę.
Zostaw swoją opinię o T.U Allianz Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.U Allianz Polska S.A.