Opinie o Mellerist w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mellerist. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mellerist o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellerist w Wrocław

Robert Nowy wpis

@jurek może to pisała konkurencja ?

ernest Nowy wpis

nie wydaje mi się, by oni kogoś szukali. Nie mają nawet swojej strony www

svem Nowy wpis

Aby móc wykonywać taki zawód trzeba być naprawdę specjalistą w tym co się robi. Zastanawiam się ile razy pracownik był oskarżany w przyszłość od montowania układu o rozkodowanie i kradzież wyposażenia domu, bo wbrew pozorom nie dość, że się zna system to dodatkowo można jeszcze poznać wartościowe przedmioty.

Makintosh

Czy ja dobrze myślę, że Mellerist z Wrocławia specjalizuje się w zabezpieczeniach domów? Jeżeli nie to proszę poprawcie mnie w tym temacie, a jeżeli tak to jakie pieniądze dają zarobić i na jakich warunkach, czy można od razu liczyć na umowę o pracę czy trzeba początkowo męczyć się ze śmieciówkami, dzięki za info.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mellerist? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
tomek

no własnie nie wiem czy teraz jest jakaś rekrutacja prowadzona obecnie czy już nie, mam nadzieje, że jednak macie jakieś pomysły na to co zorbić jeśli nie odpiszą mi na maila? to znaczy, ze nie mam już zzadnych szans, że nie sa zinteresowani moja kandydatura cyz o co konkretnie chodzi, jakieś pomysły?

Jurek Nowy wpis
@tomek

Czytałeś pajacu powyższe opinie? Czego ty tam szukasz? Mało Ci opinii?

Mirosław W.

@takumi, zdziwiłbyś się, przy obecnych cenach papierosów coraz mniej osób pali, ale nie wiem jak jest w mellerist, tez szukam pracy, polecacie?

faktycznie - to juz przesada ta Firma to IPM (usunięte przez administratora) omijamy z daleka - obecnie co rusz ktoś na rozprawy z nimi jeździ :)

hahaha

To już wszelkie granice przechodzi.. każde słowo na stronie tej nowej \"firmy\" jest dokładnym zaprzeczeniem tego jak pracowali, co mówili, jak postępowali z pracownikami, klientami:-/ \"Zmniejszamy koszty projektów IT i wspieramy Cię w sytuacjach kryzysowych - Na tym znamy się najlepiej\" ciekawe na czym to wspieranie polega, może przytulają kogoś jak ma kryzys :-)) a zmniejszają koszty tak, że pracownicy pracują za frajer, wtedy odpada pensja dla programistów i koszta są faktycznie mniejsze :-)) OMIJAĆ OMIJAĆ OMIJAĆ -(usunięte przez administratora)

zniesmaczony sytuacją

Był sobie pewien Pan, który prowadził w Lublinie firmę z branży IT zatrudniającą ok 20 osób, wypłacając pensję z 2 miesięcznym opóźnieniem, notorycznie (usunięte przez administratora).. Nazwa firmy to MELLERIST (mellerist.pl) - nie wiem czy firma jeszcze istnieje czy nie, wiem jednak, że wszyscy pracownicy złożyli wypowiedzenia niespełna rok temu do dziś nie otrzymując zaległych pensji.(usunięte przez administratora). Sądzę, że nagłośnienie tematu pomogło by w osiągnięciu sprawiedliwego zakończenia tej chorej sprawy, odzyskaniu należnych zapracowanych pieniędzy a zarazem ustrzegło ewentualnych przyszłych nowych pracowników i klientów (usunięte przez administratora). Nie może tak być, że w naszym Państwie pozwala się aby tacy ludzie mogli bezkarnie oszukiwać innych w dodatku w tak bezczelny sposób. Ten kraj nigdy nie wyzdrowieje, jeśli będziemy przyglądać się bezczynnie takim procederom!!

ktoś w temacie

Długo by opowiadać o nieprawidłowościach jakie miały miejsce w tej firmie i absurdalnym wręcz zachowaniu(usunięte przez administratora). Na sam koniec kiedy się okazało, że pracownicy nie mają już świadczeń opieki zdrowotnej pracodawca zapytany dlaczego nie raczył poinformować pracowników o zaprzestaniu świadczenia tych usług przez firmę medyczną odparł, że on niema obowiązku nikogo o tym informować! Całe szczęście, że męka pracowników tej firmy dobiegła końca i będą oni teraz mogli wreszcie znaleźć godziwą pracę w której pracownikom należy się jakiś szacunek i wypłata w terminie.

franek

No i wreszcie po temacie, w zasadzie z dniem dzisiejszym firma Mellerist przestała istnieć, bowiem większość pracowników złożyła wypowiedzenia z winy pracodawcy i projektów już nikt tam nie pociągnie ... ulga niesamowita rozstać się z (usunięte przez administratora)

O Mellerist - Lublin Ta firma jest nie poważna. Nie szanuje ani klientów ani tym bardziej pracowników. Pracownikom stale się obiecuje coraz to większe "marchewki" a w rzeczywistosci wiele ze słów (usunięte przez administratora) nie ma pokrycia w życiu codziennym. Przez cały 2009 rok pracownicy często nie mieli pieniędzy na życie bo pensje były wypłacane po kilkunastu dniach a często i kilku tygodniach (raz nawet blisko 2 miesiące) po terminie. Pensja za styczeń była w terminie, teraz znowu wypłat za luty niema do dziś. Obecnie pracownicy niemalże muszą zostawać po godzinnach i pracowac ponad jakiekolwiek ramy prawne, często kończąc pracę po 24ej lub 3ciej w nocy. Prawie regułą jest praca w weekendy. Jeśli ktoś chce odejść to robi się mu nie lada problem a jak pracownik pyta się kiedy w końcu otrzyma zaległe świadczenia jest zbywany i bezczelnie wmawia się mu, że pieniądze zostały przelane. Bezczelnie bo moim zdaniem wmawianie komuś że przelew idzie 3 dni to jest conajmniej nie poważne. Nie mogę tego traktować jako wiarygodną informację tym bardziej że nie raz nas informowano że przelewy poszły a w rzeczywistości czekaliśmy na pieniądze prawie 2 tygodnie. Jesli chodzi o klientów to wszelkie działania mają na celu pozyskanie klienta za wszelką cenę a w dalszej wspólpracy wogóle się o klienta nie dba a nawet często zbywa bo są inne projekty które mają "wyższe priorytety". Radzę się wszystkim poważnie zastanowić przed podjęciem współpracy z tą firmą czy to w charakterze pracownika czy też klienta. (usunięte przez administratora)

tony_b

No niestety - firma mająca swoje placówki we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i główna siedzibe w Lublinie na ul. 3go maja, i zatrudniajaca ponad 20 pracowników,

halo

dlaczego?

tragedia

nie pracujcie tu!

Zostaw merytoryczną opinię o Mellerist - Wrocław

Mellerist