brak logo

Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”

Działoszyn

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”

1909 2015-12-27 16:40
Złożyłem papiery na magazyniera zobaczymy jak bedzie. Kumpel tam pracował ale wyleciał za kawałek czekolady w kieszeni
4
duch 2016-01-27 18:10
Fajny kawałek czekolady???
LoL 2016-01-28 06:57
Ale z niektórych tutaj są matoły !
Niech kolega Ci powie ile tej czekolady ;)
Za kawałek czekolady najwyżej nagana ;)
Sabina spoko babka ;)
Jak pajace robią bumele często choruja i walą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to sie dziwia ze wypłata cienutka ;)
Jak was tak w oczy kole ten " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nikt na siłe was tam nie trzyma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do ciastek ew. pamapol albo taki "cudowny" koral, a Panu/i któremu/ej rozpierdalają się pierogi , prosze najpierw przeczytac instrukcje która jest na odwrocie jak się je gotuje ( jak ktos jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciamajdą to nawet najprostszą rzecz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Pozdrawiam Cebulaczki ;*
2
chetny 2016-03-04 09:02
A co powiecie o pracy na chłodni? Lepiej mają niż na produkcji ?Nie chodzi mi o finanse bo wiadomo że na chłodni zarabiają więcej. Proszę o szczere odpowiedzi
1
xxx 2016-03-14 21:35
No dalej chłodnia wypowiadać się!
tarjapol 2016-03-24 21:04
Sabina spoko babka- na nockach daje Przemkowi to logiczne ze nie musi nic robić
Cynik 2016-03-27 11:45
Jo żem chcioł powiedzieć iż w związku dużym zaangażowaniu waszym w produkcje lodów na linii prodykcyjnej i nie tylko. Szef doł wom kilka palet lodów darmo aby wszscy byli zadowoleni. Zesta w 15 minut rozebrali cały zapas, aż unieść żesta nie mogli Podobno, a jo niewim dlaczego w pierszy koejności plec piekna rzucila sie narożki,Wstysta sie pracodawca daje wom od czasu do czasu lody za darmo a wy tylko narzekocie i narzekocie na tego wspaniłego człowieka, ktory daje wom prace i dbo o wos jak malo który.
3
Cynik 2016-04-17 19:35
Dziękuje, że ktoś w końcu docenił mają radosną twórczość literacką. Chyba sobie założę fanpage na facebook. Będziecie lajkować że hej. Zawsze marzyła mi się sława głupkowatego "celebryty" jak chłopu stonka na polu po trzecim oprysku; ale ja nie o tym. Pragnę cię tylko poinformować, że prowadzenie firmy w permisywnym globalnym świecie jest bardzo trudne i skomplikowane. Sposoby w zasadzie są dwa. Pierwszy zakłada, że ludzi należy permanetnie instruować i poganiać do pracy z ściśle określonym przez pracodawcę czasem wolnym.W takiej firmie najczęściej panuje nepotyzm to znaczy kadra zarządzająca od samej góry do brygadzisty sami znajomi i rodzina, bez kwalifikacji w stosunku do zajmowanych stanowisk. W takiej firmie rekrutacja szeregowych pracowników opiera na zasadzie im głupszy tym mniej będzie pyskować. Cykl produkcyjny w takiej firmie prowadzony na przysłowiowe "hura i do przodu", a towarzyszą temu wyzwiska i poganianie ludzi jak bydła do pracy. W takim "kołchozie" bardzo często dochodzi do patologicznych zachowań z chama inteligenta nie zrobisz bez względu na zajmowane stanowisko. (patrz mój tekst powyżej). W drugim przypadku kadra zarządzająca zatrudniona została przez właściciela, aby prężnie rozwijać firmę w wyjątkowo niestabilnym globalnym rynku. Ludzie ci są kreatywni, podejmują szybkie i trafne decyzje dokonują dywersyfikacji rynku zbytu, poszerzają działalność gospodarczą firmy, zmniejszają do minimum straty przy produkcji oraz w zapasie magazynowym. Szeregowi pracownicy zostali wyselekcjonowani i przeszkoleni i biorą czynny udział w rozwoju firmy dostają premie a czasami dodatkowe wolne. Atmosfera w takiej drapieżnie rozwijającej się firmie polega na otwartości i kreatywności tzn. każdy chce być najlepszy w tym co robi; ludzie sami się motywują.
1
Cynik 2016-05-13 19:11
Karierą w tej firmie nigdy nie byłem zainteresowany, więc poroszę byłych i obecnych pracowników o miarodajne opnie: dotyczące czasu pracy, stawki godzinowej oraz charakterystyki zakładu. Nie róbmy z tego miejsca formum, gdyż jest to dział opinii Mam nadzieję, że tym komentarzem zachęce mieszkanców miasteczka i okolic do wiekszej aktywności na tym portalu.


1
ziba 2016-05-14 20:26
Zakupiłem właśnie lody firmy Anita i wiecie co są bardzo dobre.Jest jeden mały problem co któreś pudełko lodów czekoladowych w masie czekoladowej brakuje kawałków czekolady.Zastanawiam się czy ma to związek z tym panem który został zatrzymany za wynoszenie tego produktu z zakładu pracy.
pracownik 2016-05-15 22:55
ludzie odchodzą z Anity i dziadek podwyżki dał,ciekawe jak będzie na wypłacie
1
pracownik 2016-06-17 09:46
W firmie Anita jest nawet spoko...mozna pracowac ale weekendy robocze i 12stki mnie przeazaja .Zakaz urlopu tym bardziej i ilosc nadgodzin ...Poza tym wszystko ok. Za miesiac maj mysle ze wyplata ok. ale zeby bylo tak co miesiac....to watpie..
1
123 2016-06-22 22:41
jak dla mnie zadziwia fakt, że mimo nagminnego łamania prawa pracy wszystkie kontrole przechodzą pomyslnie. ludzie sie zwalniaja bo pracujac 6 dni w tygodniu zarabiaja 1500zł. dodatkowo nie ma urlopow bo wlasciciel jak ma kaprys i stwierdzi ze chce wysłac ludzi na urlop to ich wysyła i nic go nie obchodzi. a jak potrzebuje zeby ludzie dluzej pracowali to sobie wyznacza ludzi do pracy po 12 godzin albo po 7 dni w tygodniu, jak ktos nie przyjdzie to nagana albo sadem straszy....paranoja. ludzie uciekaja, juz nawet ukraincow zatrudniaja. ciekawe czy legalnie?
2
121 2016-06-25 11:41
Jak wygląda teraz praca w Anicie ? jakie sa zarobki?
Omen 2016-07-27 13:52
Co do zarobków wysokie nie są, ale nie przesadzajmy Ci co piszą o 1500 to najczęściej załatwiają sobie chorobowe i nie przychodzą jakieś dni do pracy i to przewadze w weekendy, gdzie jeśli chodzi o nie to najbardziej się opłaca przychodzić. Ale tak z ostatnich 3 miesięcy zwykły pracownik ma 1 850 na rękę. Oczywiście na różnych stanowiskach inaczej płacą, kucharze i operatorzy maja w sezonie sporo więcej niż przeciętny pracownik, więc czasem warto zabłysnąć troszkę inteligencją, żeby mieć większą wypłatę i trochę lżej ;-).
6
Stary wyga 2016-07-29 19:25
Wypłata jest zawsze w terminie, pracuję tam już trochę i jeszcze nie zdarzyło się tak żeby pieniędzy nie było na koncie 10 każdego miesiąca to jeden z plusów tej firmy. Na minus trzeba niestety zaliczyć kierownictwo i zarządzanie całym tym zgiełkiem, wystarczy popatrzeć na to wszystko z boku żeby zrozumieć że mamy doczynienia z totalnym chaosem. Firma z "drogi" wydaje się naprawdę duża ale większość budynków to infrastruktura natomiast hala produkcyjna jest jak na dzisiejsze standardy jakimś nieporozumieniem i to miedzy innymi przez to ludzie wypisują wiadomości typu "niema stałego stanowiska pracy", "rzucają mną wszędzie" itd, itp ale niestety jak się ma 4 tunele na hali, a zamówień od groma to rotacja maszyn jest nieunikniona i to dlatego ludzie w tym ja nie pracujemy zawsze w jednym miejscu. można by jeszcze dużo pisać w tym temacie, ale poco tak naprawdę jeżeli chcesz pracować to praca jest może nie najwyższych lotów ale zawsze jakaś. Natomiast jeżeli chcesz pracować jak "prezes" na państwowym to omijaj tą firmę szerokim łukiem bo tu wolnego mało a jak godzin nie masz to nie zarobisz. Pozdrawiam.
6
as 2016-09-22 11:31
nie radze iść tam do pracy w chłodniach jest strasznie zimno a zarobki nie są takie dobre a wolne to możesz dostać tylko że na następny dzień możesz nie przychodzić no chyba ze masz znajomość z szefem to wolne masz kiedy tylko chcesz i zatrudniają Ukrainki które nie chcą robić ..
2
Edzia19 2016-09-22 13:32
Racja zimno nie tylko na chłodni, ale także na wydziale trzecim. Jeżeli stoisz na tunelu to też możesz sobie ręce odwrócić,niestety nikogo to nie interesuje (brygadzisci powiedzą żeby się ubrać, ale ile można na siebie włożyć ciuchów).
Jak Amoniak się ulatnial to i tak kazali robić w tym smrodzie, nie liczy się człowiek tylko produkcja.
Masz znajomości to nie jest źle, nie masz to pomiataja tobą jak chcą.
Dużo można pisać porostu szambo
2
Edzia19 2016-09-24 06:32
Może i tak trzeba się ubrać, ale ile można na siebie włożyć ciuchów. A jak idziesz na magazyn żeby dostać kufajke to pani Dziadka nigdy nie ma czasu.
Ed 2016-09-24 14:15
Nie radzę pracować w tej firmie
Ed 2016-09-26 08:28
Może i jest solidna firma, ale w tej firmie nie liczy się to co potrafisz, jak się starasz, a im bardziej pokazujesz że jesteś dobrym pracownikiem to brygadzisci tylko ciebie będą wyznaczać do każdej pracy. A taki pracownik co mało potrafi to i potrafi osiem godzin przestać i nikomu to nie przeszkadza (a pieniadze bierze tak jak wszyscy).
No i oczywiście jak masz znajomości z ekipą zarządzająca ( mistrz, brygadzisci,panie z mistrzowki) to też się nie narobisz, a wypłatę weźmiesz jak reszta
9
Ed 2016-09-26 08:42
Może i jest solidna firma. Ale jak jesteś dobrym pracownikiem i się starasz to i tak cię nie docenią, wręcz przeciwnie. A taki pracownik co mało potrafi to przestoi osiem godzin a i tak będzie miał wypłatę jak reszta. Liczą się znajomości (mistrz, brygadzisci, panie z mistrzowki) jak je masz to się nie napracujesz wystarczy być w pracy a wypłata jak reszta ludzi a może i lepsza.
Ed 2016-09-26 08:50
Może i jest solidna firma. Ale jak jesteś dobrym pracownikiem i się starasz to i tak cię nie docenią, wręcz przeciwnie. A taki pracownik co mało potrafi to przestoi osiem godzin a i tak będzie miał wypłatę jak reszta. Liczą się znajomości (mistrz, brygadzisci, panie z mistrzowki) jak je masz to się nie napracujesz wystarczy być w pracy a wypłata jak reszta ludzi a może i lepsza.
1
Omen 2016-10-02 22:59
@Jan
Z tego co mi wiadomo to skupują od rolników teraz ziemniaki co do ceny nie wiem trzeba podejść do biura i się zapytać.
@Ed
Jeśli jesteś cichą myszką i mało komunikatywną to fakt masz trochę gorzej, ale jak zagadasz do brygadzisty i nawiążesz z nim jakiś kontakt to oczywiste że będziesz miał lepiej. A co do wykazania się musisz się wyróżnić z pośród ludzi żeby dostać jakiś awans na operatora/kucharza/farszowego/ciastowego. Sam wiem po sobie że nie znając nikogo, ale jestem osobą komunikatywną większość ludzi mnie lubi włącznie z brygadzistami itp. Co za tym idzie mam trochę lżej w pracy ;).
@Edzia19
Tu są mrożonki tam musi być zimno. Gdyby na hali było 25 Stopni to wszystko by się topiło :D. Co do wydziału trzeciego to jest zimno jeśli tunel przelotowy chodzi, ostatnio było coś tam robione i jest trochę lepiej, ma być jeszcze robione coś w tym kierunku.
wujek 2016-10-10 12:11
prcowałem na chlodniu na Mp na zmianie u pana W.to jest zmiana wyluzowana:)nie mam do nich zadnych zastrzeżeń ,,,spoko brygada:)a co do zarobków tez spoko .pozdrawiam
oaoa 2016-10-12 13:04
A wiecie czy niedługo pokaże się u nich ogłoszenie chociażby na specjalistę ds. dokumentacji? Dobrze by się było załapać.
Ed 2016-12-07 13:39
Omen ha ha ha ale mnie rozsmieszyles, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Tu nie chodzi o to byś był komunikatywny, tu tylko liczą się znajomości dać Ci parę przykładów: np.P. Trawka razem z żoną na mistrzowce, P Walek,żona i córka na magazynie, P.Sabina i jej siostra na mistrzowce P.Kasia rodzina z szefostwem na mistrzowce a jej syn już po miesiącu pracy znalazł etat jako ciastowy i oczywiście wypłata wyższa niż inni, a P Ewelina spodoba się brygadziscie Zdunkowi i też awansowała. Mógłbym jeszcze parę przykładów podać ale może innym razem.
Swoją drogą ciekawe czy szefostwo wie co się dzieje w tej firmie.

15
Ed 2016-12-07 13:58
Omen chyba że za komunikatywność uważasz lizostwo. Pozdrawiam ed
3
J 2016-12-08 12:39
Z tym stratami do minimum to rzeczywiście się starają. Na nockach tony masy idzie w kanał.
edik 2016-12-11 18:44
to taki tam domek pub....? opowiadaj ed.
Frank 2016-12-15 08:11
Witam. Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy na produkcję?
Król Julian 2016-12-15 09:17
Możesz spróbować, zapytać się w kadrach aczkolwiek widząc co się aktualnie dzieje w firmie raczej polaków nie przyjmują, może w okolicach kwietnia lub maja. Ale jak to mówią kto pyta nie błądzi tutaj masz numer do kadr zadzwoń zapytaj się będziesz wiedział +48 43 840 39 02 Pozdrawiam.
Frank 2016-12-15 18:46
Dzięki. Zadzwonię i zapytam, tylko nie rozumiem dlaczego nie przyjmują Polaków.
Załamana 2016-12-17 19:07
Jeśli chcesz się przyjąć i będziesz miał taką możliwość,nigdy nie przychodź na zmianę pana Trawczyńskiego .Ten SSman przechodzi już sam siebie, zachowuje się o wiele gorzej niż sam Dziadek i Walek .Zrobili z niego majstra bo właził w du..ę szefowi i teraz chce za wszelką cenę pokazać że jest coś wart po trupach.Nie okazuje żadnego szacunku człowiekowi no ale czego można oczekiwać po kolesiu z nieukończoną nawet podstawówką, każdego ma za nic za śmiecia ,poniża kobiety na każdym kroku no bo trzeba naprodukować pierogów dziadkowi ,nie ważne że nie masz już siły,masz zapie..lać bo Cię zwolnie To jego słowa.Atmosfera na tej zmianie jest nie do opisania , ludzie przenoszą się na inne zmiany,masakra.
Jest on na bieżąco ze wszystkim bo ma na mistrzowce swoją żonę a ta go jeszcze nakręca , najgorsza pierdolucha na zakładzie obrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdemu i doradza co on ma robić .Brygadziści ,najmłodszy z nich jęzor nie wyparzony i reszta też czasem przechodzą samych siebie , atmosfera robi swoje, zresztą wszyscy na tej zmianie i tak robią wszystko pod dyktando państwa Trawczyńskich.Tak że-miłej pracy
32
go work 2016-12-28 15:26
Pozdrawiam wszystkich alkocholikow co pija jak szefa nie ma... to pija razem z kierownictwem
10
Gość 2016-12-28 18:30
Alkoholicy przez samo "h", widać, że są też inne grupy w tym zakładzie :D pozdrowienia dla dysortografów
6
Ciekawy 2017-01-30 16:08
Z tego co tu czytam to ta firma to wielkie szambo, słyszałem że Ukraińcy mają tam lepiej niż Polacy.


7
Ciekawy 2017-03-03 22:38
Witam, a jak jest z kierowcami?
1
Obcy 2017-03-11 09:31
Witam ciekawy. Co do kierowców to właśnie wyszło ogłoszenie że poszukują kierowcy.
Tyle tylko że to brednie piszą co do godzin pracy niby 40 tyg. Totalna bzdura.
4
Laki 2017-03-11 09:38
Z tego co piszesz to w tej firmie nie liczy się wykształcenie, tylko wystarczy lizać d...y szefostwu i masz fajne stanowisko. Czyli kasa co miesiąc i nic nie robisz.
Parę donosow i idziesz wyżej.
4
Tim 2017-03-14 18:18
Nie tylko piją na produkcji wczoraj na nocce chłodniarze też pili. Zresztą mało kiedy są trzeźwi.
1
Tim 2017-03-14 20:04
Muszę dodać że chłodniarze z produkcji i że nie wszyscy.
2
anonim 2017-05-03 22:50
Firma produkuje dobre rzeczy, kupuje od czasu do czasu, ale to jakim kosztem sie je produkuje - to przechodzi ludzkie pojecie. Ludzie za marne pieniadze bez prawa do urlopu, bo urlopem rzadzi szef...
2
Kasia 2017-05-05 11:51
Przecież nikt nie jest niewolnikiem, jak Ci nie pasuje to droga wolna. Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Tak naprawdę to mało kiedy cała dniowke się tam przepracuje co chwila jakieś awarię, zmiany na inne lody, także na osiem godzin cztery pracujesz. Byle jesteś...
4
Agata 2017-07-21 09:47
@Kasia a czy Ty, tak jak @anonim, spotkałaś się z problemem w przypadku chęci odebrania urlopu? Mogłabyś powiedzieć również coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane dołączeniem do firmy?
1
Ula 2017-08-09 22:18
Słyszałam że Anite ma przejąć jakiś inny właściciel. Może ktoś wie coś na ten temat?
1
Rozbawiony 2017-08-10 10:16
Urlop i urlop macie kartkę od dawna że w sezonie letnim nie udzielają urlopów to chyba logiczne od 15 sierpnia nie ma problemów z urlopami, ale jak ktos chce iśc w lipcu to oczywiście zakład bee bo urlopu nie da .
Co do zakładu nie ma oficjalnej informacji o przejęciu a to co do tej pory słyszałaś to czyste plotki .
Zdziwiony 2017-08-10 13:39
Rozmawiamy nie wiem co cię tak bawi, że ludzie nie mogą mieć prywatnego życia. Tylko ich życie musi się toczyć jak firma chce...
Naprawdę nie wiem co cię tak bawi.
4
Anonim 2017-08-30 19:10
Słyszałem, ze rezygnują z ludzi z Ukrainy (czy to prawda, hmm?), a szkoda bo to "solidni" pracownicy, a teraz najgorsza robota z powrotem dla Polaka...
1
Agata 2017-09-05 08:57
@Anonim czy w firmie w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy oraz tym, na co można liczyć będąc zatrudnionym przez tego pracodawcę? Czy zapewnia on dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” - Działoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”