Fabryka Narzędzi Fanar S.A.

Ciechanów

Opinie o Fabryka Narzędzi Fanar S.A.

anonim 2009-02-06 18:42
Słowa kojarzące się z Fabryka Narzędzi Fanar S.A. profesjonalna, stresująca, wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoką
Atmosfera i ludzie tam pracujący są zgrani, weseli, inteligentni dojżali
Od jakiej stawki można negocjować pensję - 24 netto
Najbardziej podobało mi się w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.: Ludzie tam pracujący
Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.: wynagrodzenie, brak obiektywnej oceny wykonanej pracy
cnc 2010-11-13 22:12
Bardzo nowoczesna Fabryka produkty jakości światowej, w bardzo dobrych cenach
tap 2016-06-25 23:58
ale po co podnosicie cene skoro konstrukcja waszych narzędzi nie zmieniła się od lat 60-70 ubiegłego wieku??
kołozłodziej 2016-06-26 00:15
żeby móc ptaszniki karmnić i koła kraść i kolegom po znajomości pracem załatwiać bo mogom nawet zawodówki nie skończyć ale jak mnie znajom to som specjalisty i tyle w temacie...
Stefan 2017-01-16 19:28
Nędza.
Adam 2017-01-16 22:13
Chyba kolego pracujesz jeszcze na narzędziach i maszynach z lat 70
Pewnie twoja wiedza również zatrzymała się na latach 70
Adam 2017-01-17 14:21
Na latach 70-tych to się zatrzymała kontrola jakości, hahaha
niedobitek 2017-01-17 21:30
A ptaszniki karmia żółwiki. Jak się to pozna od podszewki to rzygać się chce. Dopuścili do rządzenia januszy zarządzania i stała się kiła i mogiła. Nie dojdziesz do niczego ciezka praca tylko podp....niem kolegów. Nie jesteś z kliki jesteś nikim. Jakość produktów mocno przekoloryzowana.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Narzędzi Fanar S.A. - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Narzędzi Fanar S.A.