Sopur

Bydgoszcz

Opinie o Sopur

anonim 2009-02-06 17:00:23
Słowa kojarzące się z Sopur (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zerowa
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zl
Najbardziej podobało mi się w Sopur:
Najbardziej nie podobało mi się w Sopur:brak mozliwosci rozwoju
były 2014-04-10 10:51:49
Nie można zebrać w jedną ocenę charakterystyki pracy w Sopurze. Śmiało można polecić pracę w magazynie czy na produkcji (za w miarę przyzwoite pieniądze).
Praca w charakterze doradcy wymaga więcej cierpliwości i zaangażowania, bo szybko może okazać się, że zostaniesz zastąpiony następnym. Praca na tym stanowisku gwarantuje średnie zarobki (około 3,5 tys).
Zdecydowanie odradzam pracę w dziale laboratoryjnym (przynajmniej do czasu panowania obecnych przełożonych). Nic poza stresem tam nikogo nie czeka, trzeba także uważać na każdym kroku co się robi i kto się temu przygląda. Zarobki przyzwoite (w miarę upływu lat:)). Myślę, że jednak nie warto.
money 2015-07-24 10:47:21
Pracuję jeszcze , choć nie warto za stosunki wewnętrze panujące w firmie. Bardzo nie polecam. Dyrektorzy oby się wszystkim tacy trafiali , zarobki zawsze chce się więcej ,ale OK. Jedyna mankament tej firmy to płeć piękna z wszechwiedzącego działu labolatoryjnego :)Szukasz roboty polecam , nie w każdym dziale.
Opinie o spółka SOPUR
mcmarv 2016-04-19 19:43:49
Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Przedstawiciela. Czy ktoś podpowie na co można liczyć, jakie warunki, atmosfera, szansę rozwoju w firmie. Jak plany, do realizacji ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje..
Mario 2016-04-21 12:46:58
Spokojnie załoga i kierownictwo ok. Jak się dostaniesz będziesz Pan zadowolony :)
Powodzenia
30 2016-05-18 12:06:33
Doradca Techniczno-Handlowy - to jeden z tych przypadków @podmp gdy wykształcenie nie jest wyższe wymagane, ale za to musisz mieć prawo jazdy oraz świetne postrzeganie kolorów co jest trudniejszym wymogiem do spełnienia niż wykształcenie wyższe moim zdaniem
Zostaw swoją opinię o Sopur - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopur