Welmax

Opinie o Welmax

Aktualność
Jak wygląda praca w Welmax i czy warto?

W opinii publicznej ukuł się pewien stereotyp, że sprzedaż bezpośrednia to zawsze oszustwo. Niestety nie jest tak. Wynika to przede wszystkim, z doniesień medialnych na temat nieuczciwości wielu przedsiębiorstw zajmujących się tym segmentem. Zgadza się, zdarzały się nawet przekręty z udziałem m.in. sprzętu marki Welmax. Tutaj jest jednak jeden mankament. Nigdy nie był to sprzęt bezpośrednio zakupiony na pokazach tej marki. Z reguły były to imprezy organizowane przez zewnętrzne firmy, które wcześniej kupiły od Welmax i sprzedawały po zawyżonej cenie z zyskiem bądź nawet dystrybuowali sprzęt podrabiany. To natomiast nie ma całkowicie przełożenia na eventy, które faktycznie prowadził oryginalny Welmax. Jak więc wygląda praca w firmie? Czego się spodziewać na start? Czy warto zacząć pracę dla marki?

Praca w Welmax

Tutaj warto wspomnieć, że marka działa na rynku od blisko 15 lat nieprzerwanie. Od początku zebrała wokół siebie grono niezwykle zadowolonych klientów, a także sprawdzonych pracowników. Z powodzeniem zajmuje się ona zaopatrywaniem swoich klientów naczynia w najwyższej jakości, a także akcesoria ze stali nierdzewnej. W asortymencie znaleźć można również pościel wełnianą, memory foam i sprzęt AGD dobrej klasy.

Welmax zaopatruje nie tylko klientów na poziomie krajowym, ale również zagranicznym. Z kolei ich liczba z roku na rok rośnie w zatrważającym tempie. Firma zajmuje się więc naborem nie tylko doświadczonych marketerów, ale również osób całkowicie zielonych w tym temacie. Dlaczego? Z tego względu, że niezwykle opłacalnym rozwiązaniem jest wyszkolić sobie przyszłego pracownika od podstaw. Wystarczy zaledwie kilka miesięcy, aby z juniora stać się pełnoetatowym zatrudnionym. Już na start każdy otrzymuje pakiet benefitów do wykorzystania, a ich pula rośnie wraz ze stażem. Niektóre natomiast dostępne są już od początku. Oprócz tego możesz liczyć także na atrakcyjne bonusy bezpośrednio od udanej sprzedaży. Czy warto więc? Zdecydowanie tak!

Czy warto skorzystać z oferty Welmax?

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie. To powinieneś najpierw przetestować, którykolwiek z jej produktów. Pamiętaj jednak, aby zamawiać bezpośrednio od markowych sklepów. Możesz bowiem paść ofiarą wspomnianego oszustwa - wiele osób sprzedaje podróbki. Welmax walczy z takim procederem, jednak każdego dnia w sieci pojawia się kilka takich sklepów. W oparciu o odpowiedzialne podejście do biznesu, Welmax nie popiera takiego procederu. Tak samo na eventach firmowych zapewnia dostęp do pełnego spektrum informacji o produktach i sposobie sprzedaży przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Welmax nie ma związku z firmami prezentowanymi z publikacjach medialnych. Sprawdź sam w praktyce! Z pewnością się nie zawiedziesz. W następnej kolejności wystarczy skontaktować się z Welmax i wysłać mail z załączonymi CV. Na pewno otrzymasz wezwanie na rozmowę kwalifikacyjną. Nikt nie pozostaje bez odpowiedzi. Właśnie z tego względu marka jest niezwykle ceniona. Zdarza się oczywiście, że czas oczekiwania na wiadomość zwrotną się wydłuża, jednak jest to kwestią masy klientów, którzy codziennie zwracają się do Welmax z różnego typu pytaniami. Dlatego firma być może potrzebuje właśnie Ciebie! Przekonaj się sam! Napisz lub nawet zadzwoń!
Irena

Firma Welmax jest firmą nie zawodną na terenie RP i nie tylko. Jestem klientem od wielu wielu lat , nawet się ośmiele mówiąc że na pewno przoduje w konkurencji do firmy Philipiak. Firma jest po prostu "the best".

Jerzy

Dobra praca jest przyczyną, że przestaliście zamieszczać tu opinie?

Mariusz
@Jerzy

Nie zawsze dobre warunki współpracy są przyczyną niezamieszczania opinii na temat firmy. Powodem może być równie dobrze brak aktualnych ofert zatrudnienia. Sam chciałbym poznać aktualną sytuację firmy. Najcenniejsza byłaby wypowiedź obecnego pracownika Welmax.

Knorst Nowy wpis
@Jerzy

Wysokie kary umowne są tym powodem czego nikt nie chce tu niczego pisać jak jest na prawdę, nie polecam tam pracy

marta_kars@wp.pl

Mam pytanie do osób z firmy, jak wygląda ścieżka zawodowa, czy są w ogóle opcje na rozwój i awanse w praktyce, czy raczej słabe szanse?

OLA Nowy wpis
@marta_kars@wp.pl

Zdecydowanie są, od początku masz jasno określone opcje awansów, także jak się zaangażujesz to jest duża szansa na rozwój. Firma to ogólnie stawia na szkolenia pracowników

eremi

Zakupiliśmy 3 sprzęty z jednego pokazu. Okazało się, że masażera do stóp nie mogę używać, bo po 3 zabiegach nogi strasznie zaczęły puchnąć. Sprzedawca nie poinformował o przeciwskazaniach medycznych. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero z instrukcji obsługi. Lekarz zabronił mi używać tego sprzętu. Po 4 dniach od zakupu, mąź odwiózł masażer do zwrotu. Wziął potwierdzenie zwrotu i został poinformowany, że w ciągu 14 dni otrzymamy zwrot gotówki. Po 12 dniach od zwrotu zadzwoniliśmy, żeby się dowiedzieć, jaką kwotę i kiedy nam zwrócą. Panie bardzo niegrzeczne. Nie dały dojść do słowa i nie słuchały. Nie odpowiadały na proste pytania tylko powtarzały swoje regułki plącząc się w wypowiedziach. Wielokrotnie się rozłączały w pół zdania, żeby nas nie wysłuchać. Stwierdziły, że mamy czekać 14 dni za aneksem do umowy. Tylko że 14 dni od dokonania zwrotu już prawie upłynęło. Podpiszemy aneks i pewnie się dowiemy, że za gotówką będziemy czekać znowu kolejne 14 dni, bo panie nie chciały odpowiedzieć na takie pytania. Rzucały słuchawką. Podobno jesteśmy vipami firmy welmax, a potraktowano nas najgorzej jak się dało. Powinni zmienić personel obsługujący klienta i reklamacje, bo takie (usunięte przez administratora) spowoduje, że(usunięte przez administratora)

Też wip Nowy wpis
@eremi

Potwierdzam, opryskliwe panie odbierają te telefony, zawsze możecie do rzecznika konsumentów zgłosić sprawę, pomoże prawnie.

Pracownik "Roku" hahah

Ja już jestem w firmie od ponad roku. Pracuje mi się dobrze, jest w porządku. W pracy nie ma dram i spin ludzie się dogadują, więc można jakoś spokojnie działać. Dla mnie to jest podstawa, jak już mam w tym miejscu spędzać tyle czasu, to wole się nie męczyć w słabym towarzystwie, wiadomo. Wcześniej pracowałem w korpo i czuje dużą różnice, tu jest tak spokojnie i luźno, a nie jakiś wyścig szczurów, można sie dogadać ze wszystkimi. Nie ma też presji, nawzajem sobie pomagamy jak ktoś czegoś nie wie. Szefostwo to tacy równi goście, nie czuć jakiejś wyższości, można załatwić z nimi szybko różne sprawy. Na pewno musze przyznać, że praca tu nie jest nudna, bardzo różne rzeczy robię na co dzień, mogę się rozwijać w różnych kierunkach i nie stoje w miejscu. Jeżeli chodzi o kase to system premii jest serio atrakcyjny, można dostać fajny dodatek do swojej podstawy i wypłata od razu wygląda lepiej. No i prywatna opieka medyczna to jest duży plus. Fajna praca, spoko ludzie, warunki też ok, jak ktoś szuka pracy to warto spróbować.

Mania
@Pracownik "Roku" hahah

Rok stażu już za sobą masz? I przy tym nie widzę chyba żadnej wzmianki o podwyżce. Czy na nią w ogóle jest szansa jeśli dłużej się popracuje? Interesuje mnie tez to odniesienie się do tego, że praca wcale nudna nie jest. Co konkretnie musisz robić, że takie to zróżnicowane? Każde stanowisko tak ma?

Ładne bzdury Nowy wpis
@Pracownik "Roku" hahah

Wy w tych biurach serio za robotę się weźcie a nie takie dyrdymały wypisujecie, prywatna opieka medyczna? No jak handlowcy sobie sami za teleporady zapłacili bo wciąż w pracy nie ma kiedy do lekarza pójść

Jaga

nie jestem w zasadzie pewna, ale na jakich jeszcze stanowiskach można się zatrudnić? ostatnio wpadały komentarze od managerów ds. sprzedaży, widziałam w googlach także dawniejsza ofertę dla handlowca, a gdy czytałam tutejsza zakładkę z pracą to pisali w niej o szkoleniach i rozwoju i właśnie on mnie interesuje. Na jakie konkretnie zarobki z czasem się przełoży?

tamarag@onet. eu

Pisze tutaj na temat wczasów jakie firma daje ze niby za darmo ; kochani zadzwoniłam i zapytałam czy noclegi są za darmo ? Odpowiedz tak ale musze kupić jedzenie w tym hotelu ceny zawrót głowy za tydzień pobytu musze zapłacić 2500 za osobę myślałam ze zle słyszę ale to prawda wiec powiem tak niech tym voucher wytrza sobie(usunięte przez administratora) pojadę sobie do Hiszpanii

Ok

Tragedia, jedna z gorszych firm w których dokonywałem zakupu. Problem z reklamacją, słaba jakość.

Marlena

W Welmax pracuje na stanowisku managera ds administracji oraz wsparcia sprzedaży już prawie 2 lata. Na co dzień wspieram dział handlowy i zarząd, pomagając w realizacji codziennych zadań i opracowywaniu strategii rozwoju działów. Dodatkowo, zajmuję się zarządzaniem finansami, nadzorem nad wysyłką i obsługą reklamacji. Podoba mi się, że mam różnorodne zadania i jednocześnie mam taką swobodę działania, nie czuje kontroli na każdym kroku, jak to czasami bywa w korpo. Cieszę się, że w Welmax mogę pracować z super ludźmi, bardzo pozytywnymi. Atmosfera w biurze jest zawsze taka luźna, a to dla mnie bardzo ważne, żeby czuć się swobodnie. Razem działamy jak zgrana ekipa, i wydaje mi się, że to jest podstawa sukcesu tej firmy. Z mojej strony mogę polecić Welmex jako miejsce pracy, dobre pieniądze, możliwości rozwoju i zgrany zespół.

IT

A ile radzisz koleżance popracować, żeby docelowo zmieniła zdanie? Na jakiej konkretnie podstawie i czemu? nie ze aspiruje na to stanowisko bo dopiero przeglądam firmę, ale jeśli atmosfera luźna i można przy tym zarobić, to czemu odradzasz? W sumie pisała ze 2 lata już robi, jest opcja na dalszy awans?

Marlena
@IT

Najwidoczniej kolega/koleżanka wie lepiej. Były Pracowniku, z Twoim podejściem nie dziwię się, że jesteś BYŁYM. Dziękuje za pozwolenie, żeby popełniać swoje błędy. Doceniam to ogromnie! Wrócę z opinią gdy już nie będę tu pracowała.

LZ
@Marlena

Planujesz jakieś odejście, że tak piszesz? Ciekawi mnie kiedy ten wątek zostanie w takim razie jeszcze podjęty. Swoją drogą jeśli już chodzi o jakaś rezygnacje ze współpracy to z której strony ona zazwyczaj wynika i pod jakim argumentem? Ja będę szukać czegoś na stale od nowego roku, tutaj średni staż ile wynosi tak na oko?

Kar

Od dwóch lat już pracuje w tej firmie, osobiście jestem zadowolona. Praca bez większego stresu w zgranym zespole, dla mnie jak najbardziej na plus. Firma daje też benefity i dobre premie za wyniki, prywatna opieka zdrowotna itp. Polecam.

JA

Pracuje w tej firmie od ponad roku i śmiało mogę powiedzieć, że po prostu lubię tą pracę. Jestem managerem ds administracji i wsparcia sprzedaży. Na pewno mój zakres obowiązków jest szeroki, ale dla mnie akurat to duży plus, bo mogę angażować się w sprawy typowo handlowe, finansowe, ale mam też kontakt z klientami, a nawet mogę się wykazać w działaniach marketingowych, także na pewno się nie nudzę. Z mojej wypłaty też jestem zadowolona, tym bardziej, że jest atrakcyjny system premiowy, a to dodatkowa motywacja. Co ważne wynagrodzenie zawsze jest na czas. No i oczywiście zgrany zespół, to jest podstawa. Pracuje z fajnymi, młodzi ludźmi, a atmosfera jest bardzo przyjemna i swobodna. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy aplikować, to osobiście zachęcam żeby spróbować.

Lukas85

Firma i produkty to tani chiński sprzęt!! Tragedia nie kupujcie czegoś co można kupić za smieszne pieniądze!

Emma

W lutym jedna Pani sugerowała niskie stawki, co mogło to oznaczać w ujęciu sumarycznym i czy dalej takie właśnie są? Pytam w odniesieniu do tych ostatnich opinii od klientek, które ostatecznie chyba nie chciały jednak niczego kupić? Jak praca handlowca teraz wygląda, jest problem ze sprzedażą? Szukam czegoś od kolejnego roku i teraz nie wiem jaki będzie ruch?

kruk

bylimy na pokazie zakupilismy towary ktore nie mielismy okazji sprawzic bezporenio na pokazie bo pan ktory to prowazil uniemozliwial.gdy zadzwonilismy aby to zareklamowac zbyto nas jest to firma specjalizujaca sie w naciaganiu starszych osob a ceny to maja z ksiezyca , w bialych rekawiczkach okradaja ludzi jeszcze dziw ze nie zajomuje sie nimi prokurator

Czy firma Welmax kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pusua

Jeżeli będziecie mieli pokazy z firmy welmex to nie kupujcie od nich produktów na pokazie są O wiele większe ceny nie dajcie się na to nabrać ja sama się na to nabrałam

Helena
@Pusua

Rozumiem. W takim razie dziękuję Ci za ten wpis. Co prawda jestem nim trochę zdziwiona, ponieważ o Welmax słyszałam wiele dobrego, ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Wspomniałaś o wysokich cenach, a co z jakością? Produkty dają radę pod tym względem?

Beti
@Helena

witam 27 .02.2021 oglądałam pokaz on line po pokazie zadzwoniła miła Pani i dałam się namówić na zakup.W niedzielę po przeanalizowaniu kosztów wysłałam maila o rezygnacji ,żadnej reakcji wysłałam polecony za potwierdzeniem odbioru.List został mi zwrócony ,nie przeczytali go nawet nie wiedzieli co było w środku.Tak traktują klientów

Lolitka
@Pusua

Oczyszczacz powietrza Cirrus na pokazie 6900, zakup poza tzn nie od tej firmy od 300 pln.

NIEZADOWOLONA
@Pusua

witam właśnie się nabrałam panie miały przyjechac do mnie aby zaprogramowac odkurzacz samojeżdżący a zrobiły pokaz wcisnęły mi towar który jest mi zupełnie nie potrzebny a odkurzaczem się nie zajęły chciałam zgłosić odstąpienie od umowy BAARDZO nie sympatyczna pani konsultant nie dość że nie pozwoliła mi dojść do słowa nie udzielając mi tym samym informacji to jeszcze się rozłączyła w trakcie rozmowy dzwoniąc ponownie trafiłam znów na tą samą niesympatyczną i opryskliwą konsultantkę która ponownie nie dopuściła mnie do słowa ale za to poinformowała mnbie że jak będę dalej mówiła to się rozłączy ityle zyskam NIE POLECAM TEJ FIRMY

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Welmax?

Twój stary

(usunięte przez administratora) przychodzą do domu starszych naiwnych ludzi próbujecie sprzedać jakieś (usunięte przez administratora) co nawet nie działa i jeszcze z ceną 3 razy tyle co kosztuje normalnie a jedyną wymówką jest to że sie '' ktoś podszywa'' takimi tekstami to sobie możecie starego nabrać leci pismo do sądu i macie (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam

Nie mam nicku9

Witam serdecznie I proponuję ocenę reklamowania produktów na 8 z 10 ciu.Osoby kompetentne i miła obsługa.

@Nie mam nicku9

Mają tu specjalny dział reklamacji od tego? ewentualnie na którym ze stanowisk jest się za to odpowiedzialnym? Ciekawa także jestem czy przysługują tu może jakieś premie, jak od obsługi mogłyby być liczone?

Donek

Akurat to forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów

Darek
@Donek

Zgadzam się ! Piszmy tu opinie o pracodawcy, a nie jakieś niestworzone rzeczy i uwagi do produktów. To jest forum dla ludzi którzy chcą ocenić PRACODAWCĘ lub znaleźć opinie o pracodawcy a nie o produktach czy prezentach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAT
@Darek

Zrozumcie jedną rzecz - to o czym piszą klienci rzutuje i ukazuje to z czym będziecie się spotykać jako pracownicy w pierwszym kontakcie z klientem i nie zapominajcie o tym, że ten kontakt to jest PODSTAWA waszej pracy. A wy oczywiście tylko chcielibyście patrzeć na konto czy cyferki się zgadzają. Będą się zgadzały jeśli będziecie rzetelni i uczciwi wobec waszych klientów - chlebodawców. Bez klientów i ich pieniądze jesteście zerem.

@KAT

Czyli znasz te stawki czy nie? Wygląda to trochę jak sugestia, że tak i że chyba są niskie... chyba, że niepoprawnie to interpretuję? Pytając wprost, ile się tu teraz zarabia?

Klient

Witam właśnie wróciłam ze spotkania w Jastrzębiu Zdroju miały być prezenty gwarantowane dla małżeństw,bony do biedronki,a tak w rzeczywistości nie dostaliśmy nic , kłamstwa! Na koniec pani nawet dowidzenia nie odpowiedziala. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax