Opinie o Welmax

Welmax

Ok, informacja przekazana dalej. Będziemy monitorować i kontrolować, jeśli sytuacja jest chociaż w części taka, jak opisałeś. Szkoda tylko, że nie zgłosiłeś tego wewnątrz firmy, a piszesz o tym publicznie, ale oczywiście Twój wybór. Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi - nie mamy możliwości kontrolowania dokładnie wszystkich pracowników i tego typu sygnały są dla nas bardzo ważne.

Welmax

Może napiszesz coś więcej - w jakim mieście, z kim? Jeśli pracownicy nie zgłaszają nieprawidłowości nie ma szans na zmianę...

owoc
@Welmax

we wrzesni i w slupcy.

Monika z Welmax

czy to nie powinno być forum dla pracowników i o pracy, a nie o klientach? Klientów zapraszamy na Facebooka Zdrowy Wybór.

Bob

Ja jestem zadowolonym klientem.

Czarna

Pracuję w firmie Welmax od kilku lat. Jest to praca rozwojowa, ambitna, dająca możliwość awansu, dodatkowo firma organizuje bardzo wartościowe, na wysokim poziomie warsztaty szkoleniowe. Sama dałam się "naciągnąć" na pościel dla mojej babci... Do teraz pod żadną inną nie chce spać. Welmax do praca dla młodych i ambitnych ludzi, którzy lubią kontakt z klientem. W necie pisze się tylko o opiniach niezadowolonych osób, a ilu jest tych zadowolonych? Setki tysięcy. Z niektórymi do dnia dzisiejszego mam kontakt. Pozdrawiam.

dryjerpiotr@wp.pl

brak szczegolow do obslugi odkurzacza welmax claner.bardzo by mi sie przydaly takie informacje

Kapselll

Ja osobiście jestem zadowolona z pracy telemarketerki.Pod względem charakteru tej pracy czasami nawet nie musisz dzwonic a wystarczy że zaproszenie wyślesz a ta osoba jak je dostanie to i tak pódzie na pokaz.W między czasie mam czas na naukę rozmowy za darmo z znajomymi. Presja jak presja ona musi być w każdej firmie . Czytając te wypowiedzi sama się zastanawiam kto to piszę bo tragedii nie ma rewelacji też nie. Osoby negatywnie nastawione na tą pracę niech zostaną w swoim domu i same okradają swoje Babcie z emerytur.

bambosz

praca jak praca(usunięte przez administratora) mozna zarobić na piwko czy imprezkę pare groszy. fajna propozycja dla emerytów - mozna sobie dorobić lub jak ktoś jest zdesperowany, ewentualnie na chwilę na drobne wydatki. wiadomo że nie mozna tego traktować poważnie. poprostu nie ma co obrażać ludzi tam pracujących bo każdy ma inną sytuację życiową. polecam jako pracę na chwilę podczas poszukiwania normalnej pracy lub jak ktoś jest na emeryturze to może sobie dorobić. ocena od 1-6 to trójeczka.

katarzyna

nie rozumiem tych negatywnych opinii...przecież wiadomo, ze w każdej pracy trzpeba się postarać, minimum wysiłku chociaz włożyć, a niektórzy chcieliby leżeć i zarabiać...mi praca w welmaxie bardzo odpowiada, mam kontak z klientem, co jest dla mnie bardzo ważne i polecam

magda

Miki dokończ temat,jesteśmy ciekawi o co chodzi:)podziel sie info i ugaś nasza ciekawość,dzieki pozdrawiam

Gabi

Ja pracę w Welmaxie sobie chwalę, mają dobre jakościowo produkty, praca ambitna i pełna wyzwań.

o jakie listy bardzo ciekawy temat

anna

dokładnie praca w Welmax nie jest dla wszystkich, a dla tych, którzy dążą do celu, lubą wyzwania i chcą się ciągle rozwijać, dla mnie praca marzenie!

Praca w Wemaxie nie jest dla wszystkich. W tej firmie połowa Wrześni tam pracowała i dlugo tam nie robila, oczywiscie kazdy ma swoje powody, ale sam fakt mowi o sobie. Dla mnie ta praca jest zbyt stresujaca atmosfera w pokojach, niewyrobiebiem normy oraz wysluchiwaniem jak ludzie do ktorych dzwonisz jada mnie jak chca. Na poczatku tym sie nie przejmowalam ale pozniej to wytrzymac sie nie dało( jakis limit jest prawda). Polecam ta prace ludziom ktorzy sa ambitni, zdeterminowani i mocni psychicznie. Pozdrawiam

joanna

ludziom świetnie wychodzi narzekanie...niestety, zamiast się cieszyć, że jest praca, to za długo, to za ciężko, to za stresująco, no życie...ja tam jestem zadowolona z mojej pracy i nie mam zamiaru narzekać, jest stres, jest ciężko, ale dla mnie to sa wyzwania do pokonania ;)

iga

Ja pracuję z fajnymi osobami, nikt nie kabluje i nie donosi... Ehhh

iga

Ja również polecam pracę w tej firmie, pracuję dłużej niż Karol, a moja "passa" się nie skończyła. Praca daje mi mnóstwo możliwości, dzięki niej się rozwijam i zarabiam. To czy "passa" trwa czy nie zależy ode mnie

gratuluje,za dwa miesiące gdy okaże się ze twa dobra passa co do zielonych pokazów się skończyła będziesz inaczej pisał, też pracowałam w welmaxie i wszystko jest dobrze do czasu gdy robisz sprzedaż na pokazie pościeli czy garów, jakby to ode mnie zalezało czy ktoś ma kasę by to kupić, ja pracy w welmaxie nie polecam kasa w stosunku do godzin mała bo podstawa z sobotami to (usunięte przez administratora)zł. a reszta to premia którą musisz sobie sam wyrobić, nadgodziny też są i to bardzoooo często

Karol

Ja od 4 miesięcy również pracuję w firmie Welmax. Podobnie jak Wy szukałem informacji w inetrnecie. Opinie były różne, więc postanowiłem, że sam się przekonam i ocenię. Po tym czasie mogę się wypowiedzieć - praca jest bardzo ciekawa i interesująca, poznaję fajnych ludzi, realizuję się i zarabiam i to nie mało. Dla niedecydowanych rada - przekonajcie się sami, warto

anka

co człowiek, to opinia...ale wydaje mi się, ze ci co narzekają, to w żadnej pracy nie zagrzeją miejsca, ja od 2 m-cy pracuję w welmaxie i bardzo sobie chwalę te pracę, wiem, że to nie jest długo, ale zapowiada się miła współpraca, wiadomo trzeba się zaangażować i wysilić, ale to jak wszędzie, ja polecam tę firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.