Opinie o Restauracja McDonald's w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Restauracja McDonald's. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Restauracja McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja McDonald's w Bydgoszcz

Hinek Nowy wpis

Może nie o tym jak wygląda tam praca z miejsca pracownika, ale klienta. Na dworcu PKP w Bydgoszczy kierownik o imieniu Anna jest osobą bezczelna. Kobieta w ciąży stała kilka minut w kolejce bo owa pani musiała plotkować z koleżanką . Gdy poprosiłam czy mógłby ktoś podejść w arogancki sposób odpowiedziała "zaraz". Po kolejnych 2-3 minutach podeszła pani i obsłużyła koleżanke. Oczywiście zwróciłam tejże osobie, która myśli że jest kierownikiem i wszystko może, że wypadałoby grzeczniej się odnosić do klienta to odwróciła się tyłkiem do mnie i zignorowała. McDonald to fast food szybkiej obsługi, a niestety na najzwyklejsze zamówienie typu 2foryou trzeba sporo czasu czekać przy małej kolejce. Będąc tam kilka razy to mam wrażenie, że do pracy przychodzą tam osoby, a najczęściej to kierownicy na plotki i heheszki...

Jack Nowy wpis

NIEWAŻNE JAKIE MIASTO JEMY MOM ICH MIĘSO JEST ODDZIELANE MECHANICZNIE STARESISY STAD BIEGUNKI . SZEJKI MAJA W SOBIE CHYBA 25 składników trujących bleeee nie warto a się cenią jakby to wołowina z lepszych upraw była fujjj szajs

Wysoki pracownik :) Nowy wpis

Od czego by tu zacząć? Pracowałem w Zielonych przez trzy miesiące (bo tyle wytrzymałem). Podzielę swoją opinię na plusy i minusy poniżej. Moja opinia jest czysto obiektywna więc każdy ma prawo do własnej interpretacji. (+) - Fajni i zabawni współpracownicy - Możliwość pracy nadgodzin (dodatkowo płatnych) I tu kończą się plusy :( . (-) - Najniższa krajowa + jakiś tam minimalny zarobek na zachętę (12zł brutto) -> dla osób po 26r.ż. - Bardzo głośno (irytująca muzyka w tle, masa pikających maszyn i urządzeń, klienci z dziećmi) - Idiotyczne reguły w pracy (3x 10- 15 minut przerwy przez cały dzień) - Brak dni wolnych (soboty i niedziele też są otwarci i ludzie są potrzebni) - Brak zainteresowania i dobrego traktowania/ wsparcia pracownika "Nie chcesz pracować, to nie pracuj" lub "Mamy dosyć młodych ludzi/ studentów do pracy" - 3 razy spóźnisz się do pracy i już ciebie nie ma. - Pracownik restauracji musi też sprzątać toalety, wypraszać żuli, użerać się z wrednymi klientami i ich dziećmi oraz płacić za jedzenie w pracy a także krążyć po restauracji i sprzątać po flejtuchach. Bardzo niegościnne miejsce do pracy. Może na max miesiąc i uciekajcie stamtąd bo się wypalicie mentalnie.

Galeria Pomorska

W restauracji w galerii pomorskiej (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Kompletny brak szacunku do pracowników ze strony kierownictwa, a wyniosła (z kijem nie powiem gdzie) Jagoda wydziera się na pracowników nie dając im szansy nawet się wytłumaczyć. Odwraca się plecami i udaje, że nie słyszy, mimo że kompletnie nie ma racji. Każdy tam jest zmęczony, ale szanujmy się wzajemnie, ludzie. To żenujące, że dorośli ludzie muszą pracować w takim miejscu, UNIKAJCIE TEJ RESTAURACJI!!!

Była pracownica
@Galeria Pomorska

Szczerze mówiąc dziwi mnie Twoja opinia. Jeszcze nie tak dawno pracowalam w Galerii i byłam bardzo zadowolona. Gdyby nie fakt że dostałam pracę w zawodzie pewnie bym tam została. A jeśli mówimy o tej samej Jagodzie to musiałaś naprawdę się postarać żeby mieć z nią złe relacje bo z tego co kojarzę była przez większość ludzi bardzo lubiana wesoła i chodziła na rękę z grafikiem. Wiadomo że czasami jest większa presją ruch itp i nie każdy ma czas na proszenie się 10 razy o to samo wiec polecenia czy sugestie są rzucane w polocie pracy. Jeśli ktoś nie ksiezniczkuje i wie co to praca na pewno odnajdzie się w tym miejscu. Najlepsza restauracja w Bydgoszczy! :)

Aleksandra Nowy wpis
@Była pracownica

Hejka, a długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku? Praca to nie przedszkole. Trzeba wykonywać polecenia i swoje obowiązki. A kierownicy są po to by kierowali ekipą...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Restauracja McDonald's? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wiktoria

Witajcie, dlaczego w ostatnim czasie nikt się nie wypowiada tu na forum? W 2021 roku jeszcze nie pojawił się żaden nowy wpis i zastanawiam się czym to jest spowodowane. Nie zaglądacie już tutaj? Odezwijcie się i napiszcie co aktualnie sądzicie o pracy w Restauracja McDonald's.

Galeria Pomorska
@Wiktoria

Bo nie na o kim, ani o czym ;)

Olga

Czy jest zapewniony posiłek pracowniczy ?

Ciągle obrażanie, pretensje, poganianie. Pieniądze się liczą nic innego. Współczuję tym którzy nie mają wyboru i tam muszą pracować. Mam nadzieję, że takie firmy przestaną istnieć gdzie tak źle traktuje się ludzi.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Restauracja McDonald's? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Maciek

Nadgodziny są przymusowe. Nie można sobie nic zaplanować. W grafiku wolne, a nagle za parę dni zmiana i masz przyjść do pracy. Nawet w wolne dni wydzwaniają że trzeba przyjść do pracy. Nie obchodzi ich to że człowiek też chce sobie gdzieś wyjechać, odpocząć. W dodatku jeszcze dawaja taką samą stawkę. Wstyd. Praca za najnniższą krajową. W dodatku kierownictwo uwaza sie za wielkich panów i pomiata pracownikami jak jakimiś śmieciami. Ciągle się słyszy tylko szybciej szybciej, a sami swoich czterech liter nie ruszą tylko siedzą i jedzą. Nie polecam tej pracy chyba że tylko na chwilę z braku kasy.

Sławomir
@Maciek

Szkoda, że w taki sposób to wygląda. Zastanawiam się w takim razie, jak wyglądają kwestie urlopów w McDonald's? Bez problemu można otrzymać urlop w dogodnym dla nas terminie, czy raczej jest to trudne i trzeba dostosowywać się do innych?

dziwna sytuacja

Jedzenie jest smaczne i rzeczywiście tak jak ktoś wyżej napisał mogło by być tańsze. Ale nie rozumiem jednej sytuacji. A wiec, zawsze przychodzę tu ze znajomymi i jest wszytko ok, a ostatnio zdarzyło mi się przyjść samej. Zamówiłam to co zwykle i poszłam jeść. Zamówiłam na tzw. na miejscu, nie na wynos jeśli ma to jakieś znaczenie. Nagle przyszła do mnie Pani z obsługi i powiedziała mi, że mam wstać, spytałam dlaczego lecz nie dostałam odpowiedzi. Ponowiła prośbę, wiec odłożyłam kanapkę którą jadłam i wstałam. Ponowiłam pytanie dlaczego, brak odpowiedzi... Pani powiedziała, że mam wyjść. Nie dostałam odpowiedzi, dlaczego niby bym miała wyjść. Była to ranna pora i było praktycznie pusto. Pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem... Zjadłam resztę kanapki i poszłam do kas spytać skąd taka reakcja z ich strony, co takiego zrobiłam, że zostałam wyproszona? Tam też nie udało mi się nic dowiedzieć, nie rozumiem ich dziwnego zachowania... Co było jego przyczyną? Będąc na miejscu nawet nie korzystałam z telefonu, nie robiłam nic co by mogło przeszkadzać innym. Może tutaj uzyskam odpowiedź, bo naprawdę nie rozumiem tej sytuacji, a chciałabym ją wyjaśnić. Poza tym do tej pory byłam zadowolona z jedzenia i obsługi. Proszę o wyjaśnienie, dlaczego obsługa zachowała się w taki sposób w stosunku do mnie.

xxx

Nie polecam tej firmy nawet wrogowi!Nawet jako praca na chwile. Atmosfera którą mydlą oczy wcale nie ma miejsca pieniądze śmieszne jak na tego typu prace i nerwy ze strony tzw. Gości.. bo tak karzą nazywać tych ludzi którzy często obrażają.

Wróg MCD
@xxx

100% prawda! W dodatku awansują samych znajomych i wazeliniarzy, (usunięte przez administratora).

NIE

SWIETNE JEDZONKO,MOJA CÓRKA PRZYTYŁA 5KG.SUPER. Moje sugestie dla Restauracja McDonald's: TANSZE POWINNO BYC Lubię atmosferę w Restauracja McDonald's za: MOMENT KIEDY DOSTAJE DO RAK MOJE ZARCIE

Słowa kojarzące się z Restauracja McDonald's solidna, rozwojowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja McDonald's - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Restauracja McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's