Opinie o Carrefour Polska w Wrocław Żegiestowska 1

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Wrocław Żegiestowska 1

Gość Nowy wpis

Do kiedy wypłacane jest wynagrodzenie ?

Gość Nowy wpis

Kiedy macie wypłacane wynagrodzenie ?

Gość Nowy wpis

Kiedy macie wypłacane wynagrodzenie ? A jak z atmosferą w innych Carrefourach we Wrocławiu ?

Praca i ludzie w porządku, prócz tego że trzeba przychodzić w każdą sobotę nie było źle, na dziale mięsnym pracuje dwóch homoseksualistów, więc jeżeli ktoś jest homofobem nie polecam Opinia o Carrefour - Graniczna

Bolek. Nowy wpis

Trzech nie dwóch. Teraz to chyba jedyny chłopak który tam jest, bo tych dwóch ( para) to przeszła do Borka. Każdy z nich ma inną orientację

Firma Carrefour Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pracownik sklepu suche Hallera

Ludzie fajni i atmosfera, brak możliwości rozwoju, marna kasa(usunięte przez administratora) praca fizyczna, niektórzy kierownicy,liderzy pomiatają ludźmi, spoko social. Na jakiś czas spox opcja na dłużej nie polecam. Trzeba się liczyć iż praca niszczy ręce, kręgosłup, praca zmianowa , chyba ze w ekipie skanujące, wtedy 6-14.

Agnieszka

@Wiktor Jak najbardziej, firma Carrefour Polska bardzo często prowadzi procesy rekrutacyjne. I nie inaczej jest na chwilę obecną. Wstawiają oferty zarówno na ważniejszych portalach z ogłoszeniami, jak na swojej oficjalnej stronie https://serwiskorporacyjny.carrefour.pl/praca/oferty-pracy Zdecydujesz się na aplikowanie? @Maciej Już złożyłeś u ich swoje dokumenty, czy masz to dopiero w planach?

Maciej

Cos możecie powiedzieć o pracy lidera na dziale warzywa/ owoce ? Ciężko jest? Jaki zakres obowiązków, czy lider różni się ubiorem od pracownika ? Jak. Ile ludzi jest na taki dzial

mirek

Lunie ten sklep Często robię tam zakupy mam blisko Podziwiam pracę kasjerek ...za tą kasę

Agnieszka

@anonymous, wypowiedziałeś się jako klient Carrefour Polska czy może jako pracownik? Z uwagi na przeznaczenie tego forum, proszę Cię o uargumentowanie Twojej opinii, aby stała się cennym źródłem informacji dla osób interesujących się tym pracodawcą.

szkoda, że są takie kolejki, ale i tak lubie kerfa :P

Agnieszka

@Cicha 2, dlaczego nie polecasz zatrudnienia w Carrefour Polska? Co przyczyniło się bezpośrednio do Twojego zdania na temat tej firmy? Konkretne i merytoryczne opinie posłużą osobom, które poszukują informacji o tym pracodawcy przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do niego.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Carrefour Polska?

Cicha 2

Jak chcecie to pracujcie ja nie radzę. Pozdro

Patrycja

Dodam coś i ja od siebie. Właśnie zakończyłam pracę w Galerii Dominikańskiej. Nie polecam pracy w tym sklepie. Atmosfera i ludzie ok ale kierownictwo do (usunięte przez administratora) Padłam ofiarą mobbingu i skłoniono mnie do odejścia stamtąd. Zresztą i tak bym odeszła bo nie jestem robotem by pracować na kasie po dziesięć a nawet jedenaście godzin co dzień. A takie zmiany są dostępne gdy ktoś podejmuje tam pracę. Najpierw jest słodko i ok ale gdy postawisz się jesteś na wylocie. Postawiłam się dwukrotnie jawnie i powiedziałam że nie pasuje mi praca po dziesięć godzin. No to musiałam pożegnać się z pracą.

Cicha

Czytam wasze opinie i się do nich dołączam, może komuś to pomorze. Pracowałam w Carrefour Borek jakiś czas i jedyne co pozytywne tam spotkałam to ludzie ale tylko Ci na niższych stanowiskach bo kierownictwo może i miłe ale jedyne o co im chodzi to wykorzystać pracownika z uśmiechem na twarzy. Byłam tam na 3 stanowiskach bo sie etaty zwalniały to mnie przenoszono i zawsze wmawiałam sobie że awansując będzie lepiej ale zamiast być lepiej było coraz gorzej. Jak raz się zgodzisz pomóc to cie będą wykorzystywać non stop. Do tego panuje tam totalna spychologia, kierownicy maja gdzieś problemy jakie im zgłaszasz, dyrektor to naprawdę bardzo dziwny człowiek czasem można było powiedzieć ze jakiś psych.... jest. Wrzeszczy nie można mu nic powiedzieć uważa że wszystko wie najlepiej – a tak naprawde nawet nie wie co sie na jakim stanowisku robi jakie są obowiązki. Ma swoich pupilków i jak któremuś podpadniesz to uwierzy we wszystko co mu ta osoba na temat danego pracownika powie . Jeśli zaś chodzi o podwyżki to można o nich zapomnieć. Tylko mówią z następna umowa napewno bedzie podwyżka a i tak nie chce ich dyrektor przyznawać. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś jest mega zdesperowany to na jakiś czas ale psychika siada w tym miejscu. Człowiek przychodząc do pracy powinien sie cieszyć i być zadowolony z wykonanego zadania a nie czuć sie zastraszonym lub też zastanawiać się kiedy dostanie ochrzan. Mogłabym napisać wile o traktowaniu, podejściu do pracownika w tym miejscu ale szkoda słów.

Forkate
@Cicha

Pomorze to jest Gdańskie proszę Pani a słowo pomoże bo chyba o takie chodziło pochodzi od słowa pomagać a g zawsze wymienia się na ż. Pozdrawiam. Pracownik Carrefoura.

on
@Forkate

Ortografia - ok. Proponuję popracować nad interpunkcją.

witam...Mialam przyjemność być dzisiaj w sklepie,Poszłam z ciekawosci . (carrefour wrocław borek ).Wszedzie kolejki i na działach i przy kasach .... Slabo kadra przygotowana na swieta DROGO i to bardzo ....

stały klient

Jestem częstym klientem Karfa Borek-blisko mieszkam. Sklep jak sklep. Stojąc w kolejce przyglądam się kasjerkom. Widać,że niewiele z nich lubi tę pracę. Może i trudno ja lubić ale po kobietach widać,że nie lubią ludzi. Jest kilka życzliwych pań, do których z przyjemnością podchodzę : profesjonalna obsługa i zawsze dobre słowo. Jedna nawet zawsze pakuje mi sypkie lub mokre zakupy w woreczki. I nie tylko mi. Fajne babeczki. Jest też kilka, do których podchodzę, bo muszę. Moje obserwacje potwierdza też moja mama, która jest już starszą osobą i często jest poganiana przy szukaniu pieniędzy w portmonetce. nie tyle słowem, co sapaniem, wzdychaniem i przewracaniem oczami. Rozumiem,że panie muszą utrzymać tempo ale one też będa kiedyś stare i zniedołężniałe. Więcej empatii, drogie panie. Zła karma wraca.

klient
@stały klient

To prawda. Zwłaszcza te młodsze fukają. A na samoobsłudze większość to udzielne księżniczki! Ta z kokiem na głowie to już zupełnie łaskę robi i jest nieprzyjemna.

Teresa Nowak

Miałam przyjemność dziś być w carrefour przy ulicy Halera (borek ) w godzinnach porannych okolo godziny 8.30 a 9.30 nie pozniej dwie kasy czynne kolejka straszna ... krążą dwie panie jedna tylko kasuje .Prawie jak w konkurencyjnym sklapie z owoadem w nazwie ... Nie ładnie ..

Trzecia w kolejce przy wejściu
@Teresa Nowak

A ja miałam nieprzyjemność słyszeć, jak zrobiła Pani awanturę niewinnej kasjerce. Szkoda,że nie widziała Pani,że kobieta musiała brać tabletkę na uspokojenie. Może miałaby Pani więksżą satysfakcję.

teresa nowak
@Trzecia w kolejce przy wejściu

Nie wiem czy widziałam czy też nie ... ale nie raz jest ze kochane panie chodzicie i wam jest obojetnie czy jest ktos w kolejce czy też nie i nie raz sie słyszy "ja pania nie wołałam "więc prosze mi o tabletkach nie pisać!!

Agnieszka

@Jasiek, masz rację. To forum służy do wymieniania nawzajem opinii o firmach jako pracodawcach. Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Carrefour Polska, to zachęcam do podzielenia się wszystkimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w tej firmie. Będą ważne dla wszystkich tych, którzy chcieliby znaleźć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Joanna
@Agnieszka

@JASIEK I AGNIESZKA moze należy pomyślec o takim forum by jan kowalski też mógł napisać .... Bo w sugestiach w sklepie to nie ma czasu i to pracownik wam przekazac i tak ignorujecie co sie pisze .... na waszej www to za dużo danych chcecie nr tel i tak dalej niema mowy wystrczy ze u was kupuje jeszcze !!!! ale pewniesię to zmieni bo nerw mi sie włancza jak na borku w carrefour kolejka po kasy samoobsługowe a dwie stoja przy nadzorze i plotkują (pani w krótkich ciemnych włosach tak po 50siatctce)a ta druga zawsze była blondynka teraz przefarbowala sie ....w białej koszuli chodzi .Daje bardzo brzydki przykład nie lubie tej pani krzyczy wydziera sie do kasjerów .Szok .....

Jasiek

To forum dla pracowników firmy Carrefour Polska.

Liliana T.

szukałam kontaktu ... Od dwóch lat robie zakupy wlasnie w borku -carrefour .Pierwsze szokujace jest dla mnie brak uprzejmności z punkcie obslugi klienta ,dopytywalm sie kilka razy o mojej reklamacji ... dałam juz dawno spokuj nie kupuje juz zadnych wartosciowych rzeczy wole kupic tam gdzie naprawde jest rozpatrywana rekamacja ....a pani Danka(z punktu obslugi klienta) jest bardzo nie uprzejmna .... serdecznie pozdrawiam pania w czarnych kreconych wlosach ponoć to kerowniczka ze ma taka fachowa ekipe

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska