WSTI

Opinie o WSTI

Psychonautq 2012-05-29 12:47:02
Zdecydowanie nie polecam. Ta szkoła to jedno wielkie jajo. Zero organizacji - załatwienie czegokolwiek graniczy tutaj z niemożliwym. Gdy miałem ocenę do przepisania, to byłem setki razy odsyłany do kogoś innego. Z dziekanem kontaktu nie ma w ogóle, za to na zajęciach z nim bardzo chętnie będzie reklamował swoją książkę i zachęcał do jej kupna. Zajęć z angielskiego w jednym z semestrów mieliśmy tylko dwa. Na resztę kobicie najwidoczniej nie chciało się przyjść.

Poziom nauczania jest lichy. Przynajmniej dla mnie. Jak ktoś chce mieć mało godzin w tygodniu i brak konieczności uczenia się, to uczelnia jest właśnie dla niego. Większości rzeczy trzeba nauczyć się samemu. I nie mówię tu o zaawansowanych materiałach, ale o podstawach.

W dodatku by spełnić wymiar godzinowy uczelnia wpycha na INFORMATYCE zajęcia takie jak \'umiejętności akademickie\', \'obrona narodowa\', \'polityka edukacyjna\' - absurd i śmiech na sali.

Mam porównanie z innymi uczelniami - dlatego szczerze odradzam.
Fenieładnie 2012-05-30 18:34:03
Psychonautq - 2012-05-29 12:47:02

Mam porównanie z innymi uczelniami - dlatego szczerze odradzam.
Kopiuj, wklej. Kto pisze to samo na kilkunastu forach ? Co to ma być ? Celowe odradzanie, czyżby ktoś komuś zalazł za skórkę ?
deN1mm 2012-06-01 15:21:57
Witam
Jestem tegorocznym maturzystą i wybieram się na studia informatyczne. Zastanawiam się nad dwiema uczelniami WWSI i WSTI. Potrzebuje prawdziwych opini na temat tych szkół. Jak sądzicie która szkoła jest lepsza pod względem grafiki? Słyszałem wiele opini na temat tych szkół i są bardzo rózne. O WWSI słyszałem ze ma poziom tylko na inzynieri oprogramowania i systemach zato pozostałe kierunki to totalna klapa. O WSTI słyszałem z kolei ze wyciskarka pieniedzy. Jak sądzicie która lepiej wybrać pod względem grafiki komputerowej? Liczę na wasze opinie
student 2015-12-16 21:55:52
OSTRZEGAM !!! Ta szkoła to horror, potrafią tylko brać pieniądze, zero profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do człowieka. Jeżeli "powinie Wam się noga" i będziecie zmuszeni zrezygnować ze studiów naliczą Wam 3000 kary !!! Tak było w moim przypadku. Stanowczo odradzam i przestrzegam !!!
student_014 2016-01-19 12:21:26
(polecam przeczytać do końca)
Nie polecam nikomu tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] budy vizja.net
Oto dlaczego:
Jeden wykładowca umieszcza wyniki 2 dni przed poprawką tzn. np. termin podstawowy jest 16 czerwca, poprawka 23 czerwca a wyniki z podstawowego umieszczane są 21 czerwca. Daty te są przykładowe.
Wiele zajęć w tej szkole to kompletna porażka. m.in. język angielski. Jest on chyba największą porażką tej uczelni. Zajęcia się nie odbywają. Dopiero na IV roku(pół roku przed egzaminami cambridge) babka sobie uswiadamia że ma studentów i każe im się zarejestrowac na PET lub FCE. Wcześniej oczywiście człowiek nie jest do nich przygotowany z powodu nie odbywających się zajęć. Ponadto z każdą sprawą nawet taką którą spokojnie można by było załatwić mailowo trzeba latać na dyżury do jaśnie wielmożnej(lektorki) gdyż(cytuje jej słowa):”Wy do mnie maili nie piszecie i nie dzwonicie. Wszystko załatwiacie osobiście”. Dodam jeszcze że ona nie wywiązuje się ze swojego obowiązku mianowicie każdy wykładowca ma obowiązek udostępnić adres mailowy do komunikowania się ze studentami a ona tego nie robi. Ponadto są centrum cambridge, ale chyba najgorszym na swiecie gdyż zarabiają na tychże egzaminach. W czerwcu 2015 za egzamin PET zapłaciłem 380 zeta w szkole, a w British Council ten sam egzamin kosztował 350 zeta. Lepiej na te egzaminy iść do British Council. Jest taniej.
Dodam jeszcze że na I i II roku są zajęcia i egzaminy, a potem (tj.III i IV rok) są już tylko egzaminy(w tym egzamin FCE). Zajęć nie ma Są tylko pod koniec IV roku(gdy się kończy uczelnie) I to się nazywa przygotowanie do FCE, o którym mówią na dniach otwartych.
Nie tylko dla wypełnienia godzin dają takie przedmioty jak Polityka edukacyjna czy bezpieczeństwo narodowe. Na III i IV roku są takie przedmioty jak aktywizacja zawodowa oraz podstawy przedsiębiorczości(śmiech na sali). I to wszystko dzięki projektowi „informatycy w biznesie”, Jeżeli zaś chodzi o praktyki to załatwiają albo i nie. Zależy jak im wyjdzie.
Poza tym to co wszędzie: przyjeżdża się czasami po to aby dowiedzieć się że nie ma wykładowcy, część wiedzy się nie przydaje. Prawdopodobnie ci wszyscy co piszą pozytywne opinie to chyba są pracownicy tej szkoły
Na zakończenie dodam że piszę to nie dlatego że nie cierpię tej szkoły tylko po to aby ludzie którzy to przeczytali dobrze zastanowili się czy chcą iść do takiej dziadowej szkoły. Szkoda nerwów, które trzeba mieć tam chyba ze stali oraz przede wszystkim kasy.
eo 2016-04-23 19:08:02
a tak w ogóle, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych gdyby ktoś miał wątpliwościo co do skrórtu
Zostaw swoją opinię o WSTI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSTI