Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław

konsultanci

W ramach podsumowania ubiegłego roku chcielibyśmy zwrócić uwagę na wydarzenia, które miały miejsce w firmie. W pierwszej kolejności pragniemy zaznaczyć, że ta wiadomość dotyczy jednej z osób, z którą CCIG współpracowało i współpracuje po dzień dzisiejszy, a jest nią - Morta. Sytuacje, o których mowa poniżej dotyczą nie tylko jej wpływu na konsultantów jako Managerki na projekcie Biedronka, ale również kadry managerskiej. Regularne wszczynanie kłótni z managerami przy konsultantach było na porządku dziennym i wszyscy byli ich świadkami. Morta regularnie podważała kompetencje innych managerów oraz zaburzała system wartości, traktowała konsultantów jako powierników swoich osobistych problemów, jednocześnie plotkując z nimi o innych konsultantach. Chcemy zacząć od jednego z niepokojących sygnałów, które miało miejsce na portalu gowork.pl, gdzie jedna z osób pozwoliła sobie napisać opinię, która w znacznym stopniu odzwierciedlała sytuację na projekcie Biedronka. Morta zaangażowała jedną z osób, aby opinia została usunięta poprzez portal „zgłaszając nadużycie” poprzez ten komentarz. Jej ówcześni przełożeni nie wyciągnęli konsekwencji, które jakkolwiek mogłyby dać do zrozumienia, że w CCIG nie ma miejsca i przyzwolenia na zastraszanie i mobbing konsultantów. Wszyscy konsultanci mieli świadomość, że taka opinia jest na tym portalu i czekali na reakcje. Niestety dziwnym trafem oczywiście opinia z portalu zniknęła, natomiast udało się zrobić zrzut ekranu wiadomości jak poniżej. Kolejna kwestia, to faworyzacja konsultantów i grożenie im. Poniżej załączamy jedną z rozmów, w której zagroziła zrzuceniem konsultanta ze schodów. Sytuacje dotyczące grożenia, manipulowanie w związku z godzinami w grafiku oraz ticketami było na porządku dziennym i każdy zdawał sobie sprawę, że chcąc mieć święty spokój lub po prostu normalne funkcjonowanie w pracy musiał utrzymywać dobre i przyjazne relacje z Mortą. Następna rzecz to rotacja kadry managerskiej na projekcie Biedronka. Wykończyła każdego managera, który dołączał i pracował kilka miesięcy. Żadna osoba nie wytrzymała zbyt długo, bo wszyscy odeszli, nie wytrzymywali jej traktowania. Czy to nie zdziwiło żadnego z przełożonych? Jakby tego było mało pozwolono na to, aby została zatrudniona u kontrahenta. Efektem czego, po dziś dzień ma realny wpływ na działanie projektu, dyryguje jedną z managerek i koordynuje jej pracą. Czy to jest zadanie Koordynatora CC? Wiadomość nie jest podpisana imionami i nazwiskami, ponieważ obawiamy się straty pracy. To jest jedynie część argumentów, jedna z wielu, która ma do czynienia z wyżej wymieniona osobą. Jeśli byłaby chęć uzyskania większej ilości informacji o zaistniałych sytuacje to możemy kontynuować i podawać kolejne przykłady. Dodamy w odniesieniu do sytuacji z groźbami zrzucenia ze schodów konsultanta, są zrzuty ekranu obrazujące sytuację. Straumatyzowani współpracownicy

@konsultanci

Praca jak każda inna. Szkoda że tacy ludzie jak Morta biorą udział w kształtowaniu negatywnie ukierunkowanego zespołu. Poznałem i zastanawiam się nad zmianą lokalizacji... Jedyne pocieszenie dla wszystkich, którzy czują się przez tę babę pokrzywdzeni - ona też nigdy nie będzie szczęśliwa sama ze sobą. Jej zachowanie nigdy nie pozwoli jej stworzyć wartościowych relacji, o udanym związku nie wspominając...

Najgorsze miejsce pracy

Jesteśmy oburzeni warunkami pracy w firmie CCIG na projekcie Biedronka. To miejsce jest doskonałym przykładem, jak nie powinna wyglądać profesjonalna organizacja. Pracownicy są tam narażeni na mobbing, a kadra managerska wykazuje całkowity brak szacunku i docenienia dla osób z długim stażem. Jednym z najbardziej rażących aspektów tej firmy jest fakt, że pracownicy z ogromnym doświadczeniem są obciążani takimi samymi obowiązkami jak ci nowo zatrudnieni. To nie tylko niesprawiedliwe, ale również nieefektywne, ponieważ nie wykorzystuje się pełni potencjału pracowników o długim stażu, którzy mogliby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie nowym członkom zespołu. Co więcej, w CCIG wszystko wydaje się wiecznie nie działać. Brakuje systemów i procesów, które umożliwiałyby sprawną pracę. Nie tylko nie ma żadnych szkoleń dla pracowników, ale również nie zapewniane są żadne narzędzia ani wsparcie, co sprawia, że pracownicy są zdani na siebie i muszą sami radzić sobie z problemami i wyzwaniami, które napotykają. Nie można również pominąć ogromnego kolesiostwa panującego w firmie. Przyznawanie najlepszych zadań ulubieńcom managerów jest absolutnie nieakceptowalne. Taka praktyka zniechęca innych pracowników i tworzy niesprawiedliwe środowisko pracy, w którym obowiązki i zadania nie są przyznawane na podstawie kompetencji i osiągnięć, ale na podstawie osobistych upodobań i układów. Dodatkowo, w CCIG wiecznie brakuje godzin pracy dla pracowników. Sytuacja ta jest niezwykle frustrująca, ponieważ nie ma możliwości przepracowania pełnego etatu. Przez kilka ostatnich miesięcy notorycznie dokonywane są cięcia godzin, co skutkuje tym, że pracownicy ledwo wiążą koniec z końcem. Wypłata, która już jest na najniższym poziomie krajowym, nie jest w stanie pokryć podstawowych kosztów życia, takich jak opłata za mieszkanie. To ogromny absurd, że pracownicy są zatrudniani w miejscu, gdzie nie mają możliwości pracować pełnego wymiaru czasu. Mimo tego niezręcznego i niesprawiedliwego układu, managerowie nie dostrzegają żadnego problemu i nie podejmują żadnych działań, aby to zmienić. Jest to kolejny dowód na to, że w CCIG nie troszczą się o dobro pracowników i całkowicie zaniedbują ich sytuację. Jesteśmy zbulwersowani sytuacją w CCIG i gorąco odradzamy tę firmę jako miejsce pracy. W takich okolicznościach pracy trudno o motywację, zaangażowanie i satysfakcję zawodową. Gorąco odradzamy rozważanie zatrudnienia w tej firmie, ponieważ brak szacunku dla godzin pracy i niskie wynagrodzenie to tylko niektóre z wielu problemów, z jakimi się tam spotkacie. Zasługujecie na miejsce pracy, które traktuje Was sprawiedliwie i docenia Wasze zaangażowanie. Mobbing, brak szacunku dla pracowników z długim stażem, chaos, brak szkoleń, ogromne kolesiostwo i brak godzin sprawiają, że jest to toksyczne i niezdrowe środowisko, które negatywnie wpływa na samopoczucie i rozwój zawodowy pracowników. Szukajcie lepszych opcji, gdzie Wasze talenty i wysiłki będą doceniane i szanowane.

M.A.

Wątpię, komentarz z prośbą o opinię w tej sprawie „szefowej” HR-u, Pani K, został usunięty, także jak widać zamiatanie pod dywan nadal trwa, a firma woli czarny PR od zdrowej komunikacji. Cytując treść postu zamieszczonego na fb CCIG: „ Wrocławski Dział HR wie, jak ważnym motywatorem w codziennej pracy jest przyjaźń oraz dobre relacje ze współpracownikami”… No chyba jednak nie wie ;)

Nika

Super miejsce do pracy! Można się wiele nauczyć i poznać fantastycznych ludzi! Pozdrawiam najlepszy zespół HR na czele z Karolina!

@Beka z CCIG

W każdej innej firmie można zgłaszać anonimowo problemy i HR zaczyna podejmować jakieś kroki, tylko nie w CCIG. Tutaj rozmowa kończy się na „podaj imię i nazwisko” albo naura. Podejście tragiczne, nie warto traktować pracownika z szacunkiem, bo jak nie ten, to następny. Info dla zagubionych koleżanek z HRu: obozy pracy, nawet w takich pato korpo, nie są już modne jak coś, więc może zacznijcie coś robić, bo praca w HR to nie tylko popijanie kawusi, wyskakiwanie na faje i ploteczki na sekretariacie :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Call Center Inter Galactica? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny w CCiG Nowy wpis

Nadgodziny w CCiG to idealny czas, podczas którego możesz zdobywać, wzbogacać swoje umiejętności miekkie. Czy to nie wystarcza?

PYTANKOO Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

A jak oceniacie projekt z linią lotniczą? Jak to wygląda, ile szkolenie, jacy ludzie i managerowie? Prosiłabym o info jeśli ktoś coś wie.

Czy ta menedżerka, która była problemem na projekcie Biedronka dalej pracuje?

Jan Kowalski Nowy wpis
@Andrzej

Nie dość, że pracuje, to jeszcze firma nic nie zrobiła w tej sprawie. Przeczekali aż temat ucichnie, bo to jedyne co potrafili zrobić. Warto zaznaczyć, że Morta jest zatrudnia teraz bezpośrednio przez Jeronimo, a do nich też na pewno dotarła ta afera na GoWorku, także obie firmy są siebie warte XD

S.M

Niestety moje zatrudnienie w firmie było jednym wielkim nieporozumieniem. Już podczas rekrutacji poinformowano mnie, że szkolenie na miejscu we Wrocławiu będzie się odbywało przez tydzień. Potem okazało się, że będą to 4 tygodnie. Gdy przekazaliśmy to team leaderowi, to zaczął nas przegadywac i poddawać w wątpliwość nasze wypowiedzi. Przyjeżdżając do Wrocławia na szkolenie dostałam pokój wraz z inną pracownicą w którym łóżka były zsunięte w jedno małżeńskie (nie było miejsca żeby je rozsunąć), wynajęłam więc inny hotel i napisałam do HR oraz TL. Leader skrupulatnie ignorował wszystkie moje wiadomości a od HR dowiedziałam się, że wszystko jest tak, jak ma być. Finalnie gdy pojawiłam się w firmie, to okazało się że jest możliwość pojedynczego pokoju. W trakcie mojego kolejnego przyjazdu znowu ta sama sytuacja! Praktycznie łóżko małżeńskie bez możliwości rozsunięcia z tym, że tym razem moja współlokatorka była bardzo chora od dwóch dni o czym poinformowała Leadera. Znowu zero reakcji przy próbie kontaktu. W tym momencie złożyłam wypowiedzenie. Do dzisiaj nie odzyskałam pieniędzy za dietę, pociąg i wynajęty przeze mnie hotel na szkoleniu. Jakość bazy wiedzy i standardów odpowiadania klientom są tragiczne. Samo szkolenie polegało na patrzeniu na prace innych i "robieniu tak, żeby było dobrze". Pracowałam już w wielu korporacjach, ale nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem.

Dada
@S.M

Jak najbardziej potwierdzam, że szkoleń praktycznie nie ma, tzn. przychodzisz do firmy i okazuje się, że masz siedzieć przy pracującym konsultancie i gapić mu się na ręce oraz słuchać, co mówi,oczywiście nie do nas, tylko do klienta. Oczywiście konsultant ma robić wynik, nikt mu nie powiedział, że może nam poświęcić więcej czasu i coś potłumaczyć,więc nie jest tym zainteresowany i wcale mu się nie dziwię. Nikt mu nie podzękuję, że szkoli innych, co najwyżej pokaże mu się tabelkę, że nie zrobił wyniku. Tak więc człowiek,który chce się czegoś nauczyć, jest traktowany jak natrętna mucha. Zero szkolenia i jedna zasada:róbta, co chceta, byle tabelki się zgadzały.

Telemarketer

Rekrutacja przeprowadzana jest w kilka osób, nie pojedynczo, dlatego jest to okazja, aby już na starcie poznać kogoś z kim np. będziesz się trzymać. Wypełnia się kwestionariusz, później przechodzi się do kilku prostych zadań. Na koniec osoba która przeprowadza rozmowę opowiada trochę o systemie pracy etc.

Są różne zadania, np. aby wymysleć jakiś przedmiot na pierwszą literę swojego imienia, a potem musisz to "sprzedać". Pytają też o to czy wie się o tym czym zajmuje się firma ccig- jeśli nie wiesz nie przejmuj się, bo nie wpływa to na decyzję czy cię przyjmą. Pytają również jak dowiedziałeś się o ccig

Zastanawia mnie tylko dlaczego polityka firmy polega na zatrudnianiu pracowników tylko do 26 go roku życia. Tzn rozumiem, koszty ;) Smutne, że tak duża firma, która chwiali się sukcesami proponuje tylko umowę zlecenie.

wyzysk
@pracownik

Ta firma akurat oszczędza na wszystkim: fatalny sprzęt, który wiecznie się psuje i rozpada w dłoniach, nikt dosłownie nikt w tej firmie nie ma umowy o pracę no i można tak wymieniać, typowy januszex po prostu. Taka firma nie powinna istnieć w obecnych czasach. Nie wspomnę o łamaniu praw pracownika, mobbingu, zastraszaniu itp itd, a to wszystko za najniższą krajową. Można wymieniać wady tego miejsca bez końca, a zalet nie ma żadnych.

Jak długo trwa proces awansu w Call Center Inter Galactica?

Rewers
@konsultanci

Zgadzam się z opinią. Ta baba wykończyła kilku managerów i mnie jako konsultanta...

@konsultanci

I cyk, w nagrodę do JMP :) :)

@konsultanci

Marta była moją przełożoną. Z czasem stała się coraz bardziej wyrafinowana w swoich sztuczkach, aby faworyzować niektórych konsultantów. Przyzwyczaiła się do wykorzystywania swojej pozycji, aby wpływać na decyzje i uprzywilejowywać niektórych konsultantów. Niestety, jej zachowanie zaczęło odbić się na relacjach z innymi pracownikami i konsultantami. Zamiast wspierać innych, stała się hamska i niemiła. Z czasem, jej zachowanie znacznie wpłynęło na wyniki pracy

Niezadowolona
@konsultanci

Marta była moim szefem przez kilka lat. Niestety, jej sposoby zarządzania i interakcji z innymi były dla mnie przykre. Miała tendencję do wybierania wybranych Konsultantów do wykonania zadań i dawała im znacznie więcej podmiotowości niż pozostałym pracownikom. Zamiast szczerze informować o oczekiwaniach i trzymać się zasad, często polegała na obgadywaniu ludzi za ich plecami. Nie była też zbyt miła w kontaktach z innymi i często wywoływała negatywne uczucia. Byłam zrelaksowana, gdy Marta odeszła i nowy manager przywrócił wszystkim wspólny szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Niestety nie na długo - teraz robi to rękoma Kontrahenta.

????
@konsultanci

Niestety to prawda, największą bolączką w pracy na tym projekcie jest, faworyzowanie pracowników w zależności jak bardzo byli oni przychylni menadżerce i jej się podlizywali. Nie było szans dostać większą ilość ticketów (nie mówiąc o całym dniu jak dostawali bardziej lubiani pracownicy przez menadżerkę) nawet mimo stażu pracy i wiedzy jaką posiadałeś. Wymogiem było podlizywanie się i zaprzyjaźnienie z obecnym menadżerem. I nadal tak jest!!!!

Były niezadowolony pracownik
@konsultanci

Zupełnie podpisuje się pod tą opinią. Oczywiście przełożeni managerki wiedzieli, że inni managerowie odchodzą z jej powodu, traktowała wszystkich jak (usunięte przez administratora)

:)?
@????

Ten projekt nadal polega na ciągłym podlizywaniu się, więc to co zapoczątkowała poprzednia trwa nadal. Podczas "rozdawania tiketów" czy nowych szkoleń liczy się tylko to jak bardzo podlizywałeś się menagerom, zamiast spojrzeć chociażby na EFEKTYWNOŚĆ DANEGO PRACOWNIKA czy staż pracy. Tak się nie da pracować, cały czas podtrzymywane kolesiostwo.

:))
@:)?

Zgadza się. I tak będzie już zawsze, bo ludzie na stanowiska managerskie wybierane są zupełnie z przypadku, w większości Ci ludzie nie mają pojęcia o zarządzaniu projektem czy ludźmi, dobrze traktują tych, którzy się z nimi "trzymają". A co do Morty również się zgadzam, robiła co jej się tylko podobało, manipulowała ludźmi, a zamiast zostać zwolniona to jeszcze awansowała. Hit.

Xyz
@konsultanci

Dokładnie, jeżeli chodzi o ilość rozdawanych ticketow to wiele godzin odbióru jest oddawanych dla osoba ”mniej znaczących”, którzy się nie podlizują. Mimo dobrych wyników dotyczących efektywności czy ilości zebranych połączeń na godzinę czy innych wskaźników dotyczących pracy konsultanta, nie dostaje się odpowiedniej ilości ticketow. Oczywiście ze praca polega głównie na odbiorze, tylko nie zostało wytłumaczone od początku na jakiej zasadzie są przyznawane tickety na RBH. Czasem na 9 godzin pracy konsultant X potrafi dostać 2 godziny ticketow, a reszta odbioru. Z kolei konsultant Y potrafi na tyle samo godzin pracy dostać te 4-5 h ticketa. Również jeżeli chodzi o szkolenia, to można liczyć na to ze nie pójdziesz na to szkolenie, jeżeli odpowiednio się nie zagadało do managera. Nie rozumiem tej niesprawiedliwości, jeżeli tickety czy szkolenia były rozdawane jak powinny, to może każdy czułby sie trochę bardziej doceniony.

@konsultanci

Dokładnie - Marta była moją szefową. Stopniowo stawała się coraz bardziej wyrafinowana w swoich strategiach, aby ułatwić niektórym konsultantom życie, a drugim je utrudnić. Przyzwyczaiła się do przywileju, jaki daje pozycja szefa i wykorzystywała go do manipulacji decyzjami i uprzywilejowania niektórych osób. Niestety, jej postępowanie miało wpływ na wzajemne relacje między pracownikami i konsultantami. Zamiast być opiekuńcza i życzliwa, stała się agresywna. Z biegiem czasu sprawiła, że praca zaczęła być koszmarem!

Pracownik Morty
@konsultanci

Przez wiele lat (usunięte przez administratora) zajmowała stanowisko w CCIG, zaczynając od roli dwulicowej konsultantki, a kończąc na pozycji Menedżera. Jej zwyczaj wybierania ulubieńców wśród pracowników nie był dobrze odbierany wśród innych. Jej złośliwość, a także przekomarzanie się nie cieszyło się dobrą sławą. Ostatecznie została przesunięta na stanowisko Koordynatora Call Center, wciąż jednak wpływając na traktowanie Konsultantów i obowiązki związane z ich pracą. Poprzez swoje wyśrubowane wymagania Morta sprawiła, że praca w CCIG stała się bardziej wymagająca i skomplikowana, niż kiedykolwiek wcześniej, co wywoływało zmęczenie i frustrację u pracowników. (usunięte przez administratora)

@Xyz

Ta dysproporcja najbardziej widoczna jest w soboty. Większość osób dostaje prawie sam odbiór. Niektóre osoby, zawsze te same dostają przez cały dzień maile

@konsultanci

Gdyby były jednak wątpliwości co do tej wiadomości, dotarła również do Koordynatora, przełożonego Morty, pana Dawida, aby miał tez świadomość z kim ma do czynienia :)

@konsultanci

Zeszłotygodniowe spotkanie pokazało tylko z kim mamy do czynienia i jak szybciutko można chcieć zamieść sprawę pod dywan ;) Udawanie, że o niczym się nie wiedziało i wyciąganie informacji na forum od Konsultantów przez BUMa jest słabe i bez klasy. Prawda jest taka, że o wszystkim wiedziano i żaden z przełożonych nie kiwnął palcem. Pozostaje tylko czekać na reakcję Jeronimo.

Mobbing
@konsultanci

Widzę, że macie ten sam problem co miał oddział w Tarnowie z niejaką Anną S.

Konsultanci
@Mobbing

i co się z nią stało? Również nikt z przełożonych nie zareagował? ;)

rozczarowani
@Konsultanci

Niestety, na to wygląda :/ Próżno w tej firmie szukać pomocy z którejkolwiek strony

@konsultanci

o którą Morte chodzi - Z czy jakąś inną?

Xyz

projekt biedronka to jeden z fajniejszych projektów w ccig we Wrocławiu, jak nie najlepszy tam, praca bardzo luźna dodatkowo urozmaicona o różne”tickety” co sprawia ze konsultant nie jest znużony, atmosfera wśród ludzi na projekcie jest świetna i ciepła, każdy sobie pomaga a idąc do pracy czujesz się jakbyś szła/szedł do swoich ziomali, jeżeli chodzi o menagerow to sa pomocni ale również trochę niezorganizowani w swoich działaniach i czasami da się odczuć faworyzacje niektórych pracowników, jedna z fajniejszych menago to dziewczyna w kręconych ciemnych włosach, bardzo rzetelna w swoich działaniach, konkretna i stanowcza ale również bardzo pomocna, dużo ogarnia na projekcie i myśle ze dzięki niej to się jeszcze wszystko utrzymuje na dobrym poziomie i jakoś funkcjonuje, czasami może sprawiać wrażenie oschłej ale nie dajcie się zmylić! jest bardzo miłą i ciepłą osobą, inni managerowie również są w porządku chociaz jak wszędzie zdarzają sie wyjątki. Jezeli chodzi o sprzęt i kwestie techniczne no to pozostawia wiele do życzenia, system przerw oraz system premiowy również jest dziwny i niezrozumiały tym bardziej ze co miesiąc na podium są te same osoby. Projekt jest wymagający pod względem godzinowym ponieważ funkcjonuje 24/7 a dni w których sa jakieś święta (nie chodzi o Wielkanoc czy boze narodzenie czy sylwestra) oraz weekendy nie sa więcej płatne i ciagle sa utrzymywane na tej samej stawce co uwazam za nie fair patrząc na to ze w weekendy sa często braki i jest mocny zapieprz na projekcie, rzadko kiedy są organizowane konkursy gdzie mozna jakoś fajnie zachęcić pracownika do efektywniejszej pracy, uwazam ze można nad tym pomyśleć, tych kwestii które fajnie by było zmienić na lepsze jest więcej ale tez trzeba docenić ten projekt za swoja elastyczność i różnorodność, w ccig na ten moment nie ma drugiego takiego projektu który funkcjonuje w ten sposób wiec mimo wszystko uwazam ze należy docenić ta prace i nawet jak sa cięższe dni to i tak mieć z tylu głowy ze sa projekty w których rozmawia się przez bite 8h i dodatkowo np jest nacisk na sprzedaż (play). Jezeli ktoś czyta ta opinie bo zastanwia się nad praca na biedronce to powiem krótko - idź śmiało w ten projekt, stworzysz fajne znajomosci, fajne wspomnienia, nie napracujesz się, fajnie zarobisz a czas spędzony w pracy to czas który tak naprawdę spędzasz wśród swoich znajomych.

Wiecie może, czy w Call Center Inter Galactica szukają chętnych na staż?

beka_z_tiktoka

drogi marketingu CCIG, ja nie wierze, czy naprawdę nie wstyd Wam dodać taki (usunięte przez administratora) na Tiktoka firmy? pozdrawiam osoby z marketingu, które nie maja pojęcia o tym co robią i tworzą tiktoki w windows media player XD jeżeli tak wam szkoda kasy, to już chociaż nie róbcie wiochy wstawiając coś takiego do mediów… boli jak się na to patrzy, ale cóż, kiedy w marketingu zasiada osoba, która nie ma o tym bladego pojecia to takie są efekty

Nika

@Nika

To wygląda jakby HR sam napisał opinię o HR XD Powodzenia z takim podejściem ;)

Konsultantka
@Nika

Gdyby w przedstawionych opiniach nie było nawet trochę prawdy, to raczej nie zostałyby usunięte, tak jak min ta o wychodzeniu na faje co 5 minut. Twoja opinia jest tak wiarygodna jak obietnice firmy o nowoczesnym sprzęcie, elastycznym grafiku, czy cudownej atmosferze, czyli nie pokrywa się z rzeczywistością :) Dziwi mnie też fakt, że szczególnie odnośnie projektu Biedronki, nie ma żadnej rekacji, tym bardziej, że w obecnym zespole HR znajduje się była konsultantka z tego właśnie projektu. Zamiast namiętnie zgłaszać niewygodne komentarze, proponuję wziąć temat na klatę i zacząć rozmawiać z ludźmi.

yyyy
@Nika

Drogi HRze CCIG, może zamiast zgłaszać komentarze, które są usuwane to lepiej zwrócić uwagę na realny problem, który pojawia się w firmie, czyli zamiatanie problemów pod dywan. Ckliwe wiadomości Operations Managera o tym, że można się do niego zgłosić - nie są rozwiązaniem problemu ;) Takimi problemami powinien się zająć HR, który miga się od odpowiedzialności. Jeżeli macie takie stanowiska, to jaki jest problem? To już chyba pytanie do Heada HRu, który powinien wiedzieć, kogo zatrudnia.

Beka z CCIG
@yyyy

Wszyscy w tej firmie to ludzie z przypadku. Nikt nie posiada rzetelnej wiedzy jak powinno wykonywać się pracę na stanowisku, które obejmują. No ale czego można oczekiwać od HR, TM czy Shifta na umowie zlecenie…

@Beka z CCIG

Była konsultantka

Cieszę się, że już tu nie pracuję. Nigdy nie spotkałam się z firmą, gdzie tak bardzo lekceważone są prawa pracownika, a pracownicy na wyższych stanowiskach są tak bardzo niekompetentni. Czytając opinie widzę, że nic się zmieniło. Uciekajcie stąd ludzie!!! Będziecie w szoku jak przyjemna może być praca na normalnych warunkach na UoP, gdzie macie zagwarantowaną stałą wypłatę, godziny pracy i inne benefity poza zgniłymi owocami w kuchni.

Najgorsze miejsce pracy

M.A.

Oleksandr

I do not recommed you to cooperate or work with this company. Only after the week of training that I wasn't paid for they and they told me that I cannot proceed to work with them due to previously unknown reason. Suddenly my documents became unsuitable. DO NOT WORK WITH THEM! my personal opinion!

Dawid

Podejście typu "najpierw ochrzań za słabe wyniki, potem dowiedz się dlaczego" jest na porządku dziennym w tej firmie, przynajmniej na projekcie Orange. Mamienie nowego kandydata możliwością wyboru UoP, gdzie każdy (nawet wieloletni konsultant) jest na UZ. Tekst typu "macie słabe koszyki, bo nie umiecie wyjść ze strefy komfortu i zaproponować przejścia z karty na abonament" - śmiech na sali, o jakiej strefie komfortu my tu mówimy? xD Tym bardziej że nie ukrywajmy, że wcale nie jest tak, że "oferta na kartę jest archaiczna", jak to słyszałem - na Facebookowych grupach biedawkowych NIKT nie poleca abonamentów pod hasłem "tani nr telefonu", najczęściej widuję w polecajkach Nju, Flex lub Mobile Vikings. Kolejny absurd - kody rabatowe, które my mogliśmy wykorzystywać w ramach negocjacji (i były oczywiście limitowane), bardzo często (jeśli nie zawsze) były dostępne dla klienta w aplikacji/na stronie internetowej. Na moje jest to po prostu wyciąganie kasy od naiwnych ludzi. Poza tym uważam, że manager ma problemy ze sobą, m.in. stosując gaslighting na słabszych psychicznie osobach, co było jednym z czynników, które przelały czarę goryczy i postanowiłem pójść w cholerę :)

Dział HR

W każdym przypadku zależy nam na pełnym komforcie obu stron sporu i zebraniu rzetelnych faktów, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem naszej firmy. Podkreślamy, że wszystkie zgłoszenia traktujemy jak zawsze bardzo poważnie i tematy związane z tego typu opiniami omawiane są na wewnętrznych spotkaniach. W związku z niepokojącymi komentarzami pojawiającymi się w ostatnich dniach, a także w związku z chęcią wypracowania najlepszego rozwiązania, chcielibyśmy zaprosić Was do bezpośredniego kontaktu z centralnym Działem HR we Wrocławiu. Prosimy o podpisanie się z imienia i nazwiska osób zgłaszających incydent w celu dokładnej weryfikacji całej sytuacji, bez wyciągania pochopnych wniosków i z zachowaniem możliwej anonimowości. Do zgłoszeń anonimowych nie będziemy w stanie się ustosunkować. Prosimy o kontakt na adres mailowy hr@uniquepeople.pl Skontaktujemy się bezpośrednio celem umówienia spotkania i wyjaśnienia całej sytuacji w gronie kompetentnych osób. Dział HR HQ

@Dział HR

A czy można wiedzieć kto się znajduje w wyżej wymienionym gronie kompetentnych osób do wyjaśniania sprawy?

???
@Dział HR

To jakiś żart? Dział hr prosi o przedstawienie się z imienia i nazwiska w sprawie, w której wielokrotnie zaznaczane jest, że ludzie boją się, że stracą pracę? Błagam, nawet jeśli HR nie potrafi do tego podejść z głową, to nie wiem, czy można od tej firmy wymagać wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji.

@Dział HR

Dawno nie było mi dane spotkać się z passive agressive wiadomością od HR, chyba nie ma co wymagać jakiegokolwiek działania gdy wiadomość dosłownie krzyczy "taki (usunięte przez administratora) w Internecie jesteś?" Pozdrawiam, nie wiem kto pracuje w HR tej firmy ale zdecydowanie się chyba do tego nie nadaje, jeśli uznała, że taka wiadomość będzie odpowiednia na skargi klientów "że boją się stracić pracę" albo "jeśli Koordynatorka Cię nie lubi nie masz życia na projekcie"

@Dział HR

A jak hr pomoże? W takich sytuacjach raczej wyśmiewają i obgadują- chyba tylko takie mają kompetencje. Na próżno szukać tam jakiejkolwiek pomocy. Poziom tych Pań jest tak niski, że aż nie do opisania.

@Dział HR

Gdzie byliście dwa lata temu jak odchodzili konsultanci i managerowie?! xD HQ w CCIG powinien się nazwać "PR of a curved reality".

Konsultanci
@Adam

Oto jest pytanie :) lepiej udawać, że nic się nie stało. oby kierownictwo Jeronimo odpowiedziało na maila z ich stanowiskiem, może to coś da i nie będą chcieli mieć nic wspólnego z taka osoba

Jako były pracownik projektu Biedronki potwierdzam to, co napisali moi koledzy - Marta nigdy nie powinna zostać nagrodzona. Jej metody zarządzania są dalekie od jakichkolwiek standardów. Kolesiostwo, hamstwo i prostactwo. #MortaMusiOdejsc

Pan B

W tej firmie nikt nie słucha pracowników. Możesz napisać post na GoWork i próbować uświadomić przełożonym, że coś jest nie tak... Ale winny będziesz Ty. Pora poszukać miejsca pracy, w którym kierownictwo nie będzie głuche... #MortaMusiOdejsc

Pracownik Morty

Firma CCIG ignoruje potrzeby zdrowia psychicznego swoich pracowników oraz nie reaguje na informacje o (usunięte przez administratora). Managerka Morta przez wiele miesięcy wykorzystywała swoją pozycję, aby psychicznie upokarzać mnie i moich kolegów z pracy. #MortaMusiOdejsc

Konsultant

Przez wiele lat Marta była szefem w CCIG. Uważała, że niektórzy Konsultanci są lepsi od pozostałych i często wpływała na to, aby jej ulubieńcy byli lepiej traktowani. Osoby z zewnątrz zauważały jej złośliwe i manipulacyjne zachowanie, co sprawiło, że wielu jej nie lubiło. Ostatecznie Marta została przeniesiona na stanowisko Koordynatora Call Center, a jej wpływ na atmosferę w CCIG pozostał. Była znana z nacisku na Konsultantów, aby wykonali niemożliwe wyzwania, co sprawiało, że czuli się pod presją i przemęczeni. Praca w CCIG stała się trudniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica