Germaflex

Opinie o Germaflex

Piaseczno 2009-02-06 12:59:00
Mieszkam w Piasecznie od 5 lat. Od sąsiada slyszalem ze fajna firma
piasek 2009-03-24 21:47:56
Tez słyszałem, że fajna i rozrywkowa firma. Zero stresu, dużo wyjazdów:))
OXOX 2009-03-24 21:51:32
Rekrutacja też spoko, Pan rekruter bardzo przystojny i widać, że doświadczony. Generalnie miła atmosfera. Niestety przyjęłam inną propozycję, ale jeszcze wszystko przede mną.
Portas 2015-07-15 18:27:30
Czy w ogóle istnieje ta firma? Zero strony internetowej,zero atestów, zero kontaktu...Mieli kiedyś 3 numery telefonów i nie mogłem się dodzwonić...wg. mnie to jakiś szemrany biznes....A chciałbym z nimi współpracować... Gdzie są ,tel strona to podstawa teraz... Czy mają atesty... Coś się stanie z tarczą i nie ma się do kogo zgłosić o reklamacje ,odszkodowanie...np. oczywiście.
Chińskie ceny to nie wszystko niech popracują nad wizerunkiem.
lkaj 2016-04-19 21:53:03
to jest bardzo dobre pytanie @Portas - czy ta firma istnieje jeszcze na rynku polskim? Bo widzę podobną firmę, ale pisaną osobno. czy firma ta zajmuje się dyskami szlifierksimi, i tym podobnymi rzeczami? Będę wdzięczna za iformację zwrotną w temacie
Zostaw swoją opinię o Germaflex - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Germaflex