Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

erher

muminek ze szkoły z tańca

Kocham Gosię. Jest najlepsza!!!!!

RKS tajemniczy

Smażcie się w punktach, macie za kare, że w internetach prujecie się jak stare materace.

Tomasz
@RKS tajemniczy

Współczuje Ci jak żenującą osobą jesteś :/

Zgadzam się w 100% ! Pracowałam w innych miejscach i było o wiele gorzej, 12 h na nogach, jedna przerwa...

Wasz Master

Zmień lekarza albo zmniejsz dawki. To co piszesz to dramat. Jak jestes dupowlaz to Ci się podoba. A po "wielkiej" Gosi nikt nie zaplacze jak ją (usunięte przez administratora)w najbliższych miesiącach. Jak walec to ona wygląda, a do gadania ma tyle co (usunięte przez administratora) Nie raz już jechali jej prosto w twarz i co nawet szczekac nie potrafi, więc pomyśl, dopytaj a potem wyrazaj swoje zdanie. Bez pozdrowień

Oceniac

A mnie nie jest żal takich ludzi. A skoro ma tyle czasu w pracy niech poczyta jak bylo podczas II wojny światowej. Hobby jaki ktoś może mieć hobby siedząc 12 godz w pracy.

Nawiedzona

Wy wszyscy jesteście nienormalni.... Zmieńcie podejście do życia, bo nic wam nigdy nie będzie pasować

Mynienormalni
@Nawiedzona

"My wszyscy" jesteśmy jak najbardziej normalni. Myślałam, że epoka "stachanowcow" skończyła się wraz z upadkiem stalinizmu. Ale widocznie jakieś relikty tej epoki zostały. Uważaj, żeby Ci ktoś gorącej cegły nie położył. Jeśli nie wiesz o co chodzi to obejrzyj sobie "Człowieka z żelaza".

Nawiedzona
@Mynienormalni

No tak. Masz inne zdanie, to od razu jestem zła i przypisuje mi się różnego rodzaju rzeczy. Tak to chyba działa. Czy ja napisałam, ze mi wszystko pasuje? Nie. Napisałam tylko i aż (i to można wyczytać z mojego tekstu), że nie biadolę i potrafię sobie ogarnąć w tej sytuacji życie i nie jest tak źle. Niewolnictwo? Tu? Gdzie?

Mynienormalni
@Nawiedzona

Przeczulona jesteś na swoim punkcie. Nawiasem mówiąc czytając nasze posty to my nie biadolimy tylko punktujemt to co jest niedobre w tej firmie. Istnieje taka gałąź wiedzy która nazywa się ergonomia. Gdyby geniusz d/s sprzedaży ją znał nie byłoby naszych negatywnych wypowiedzi.

sloe
@Mynienormalni

wypad z tej pracy jak się wam nie podoba!!!! szukać w maku albo biedrze, a nie na tym tu

Blade za dnia
@sloe

A po polsku?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
NowaWpracy

Jak tam u was ruch po 19.30?u mnie pustka czasem ktoś przyjdzie kupic zdrapke za 1zl ;D

Pati
@NowaWpracy

U mnie też głównie sami na Lotto XD

Zĺa
@Pati

Nie wiem jak wy ale mi juz tylek w kregosup wchodzi.Nic sie tu nie dzieje ludzi zeroooo,Gdzie te czasy co godziny byly skrocone w okresie martwego sezonu

@Zĺa

Były, potwierdzam. Sama tak pracowałam... Siedzenie 12h w pracy przy ponad 30-stopnjowym upale i ew. przy wiatraczki to katorga mniej więcej taka jak wojsko zafundowało przedwczoraj studentom WAT-u. Z wiadomym skutkiem.

Mati56

Ile zarabiają trenerzy i kierownicy regionu ?

Jasia78

Trener ma 17 brutto

alec
@Jasia78

Tysięcy ?

Mumin
@alec

Ahaha post roku 17zl na godzinę.

Treneiro
@Mati56

Pytasz o normalnych czy tzw "lodziarzy"

dion

Gosia jest najlepsza. Super przebojowa babka

@dion

Pod warunkiem, że jest z piasku...

to_jest_jakiś_dramat

Oczywiście właśnie się dowiedziałem że STS do 15 bo święto a u nas jak zwykle zero zmian...jeszcze teraz się tamtejsi zwalą siedzieć i marudzić :/ SUPER FIRMA!

Kingo
@to_jest_jakiś_dramat

Ale to nic Boze Cialo tez pracujemy do 21:30 hehe firma wogole nie mysli o nas ani o naszych rodzinacha.Spada ns psy,ale co oni maja sie martwic skoro oi dlugie weekendy majs

Totolotek nie jest moim życiem
@Kingo

I w Wigilię i Boże Narodzenie i Sylwester i Nowy Rok i Wielkanoc. To tsk dla przypomnienia.

ETAM
@Totolotek nie jest moim życiem

Idąc do pracy mijam FORTUNĘ, a tam kartka na drzwiach. "Zmiana godz. pracy: niedziela 9:30 - 16:00". Było przed zmianą 8:30 - 17:00. Można?

njkk
@ETAM

Jak trzeba, to trzeba. Koniec dyskusji. Jak się komus nie podoba, to niech się zwolni

Dronica

To jest prawdziwy powód do wstydu. Nie może być tak, że są jeszcze jakieś punkty, w których godziny otwarcia nie są zgodne z centralnymi. Co to kogo obchodzi ile tam osób pracuje? Organizujcie sobie zastępstwa czy coś. Wszystko jest do ogarnięcia, ale że wam się nie chce to już jest wasz problem. Skoro w całej firmie zostały zmienione godziny otwarcia, to musicie i to jest wasz obowiązek, aby się dostosować. Albo wszyscy pracujemy wg nowych reguł albo nikt! Nie może być samowolki. Mówię klientom, że takie godziny są już we wszystkich naszych punktach, a ktoś pojedzie np. do Poznania i zobaczy, że jednak nie i uzna mnie za wariatkę. Tak być nie może.

@Dronica

A coco jeśli jest tylko jedna osoba na punkcie ? Ma siedzieć cały tydzień po 12 godz

.......
@Dronica

No nie zesraj się przypadkiem

Tak

@.......

Siedzi już cały miesiąc sama A chętnych do pracy nie ma i co Ty na to jak dlugo można być samemu od rana do wieczorapracy a życie prywatne to co ?

@Dronica

No ciekawei czy ty też byś Tak siedziała cały czas

to niech naciska na RKSa. Co za problem

Dronica

Zaskoczę Cię. Jestem samodzielnie myślącą jednostką :) Nikt mnie nie posyłał, aby wystawić tu komentarz i się trochę poudzielać

@Byla

Uwierz mi, że tak. Potrafię bardzo dużo wytrzymać i mam życie prywatne i swoje hobby

Ciekawe Kiedy pracując codzienne od 9.30 do 21.30

Hfhjjjh
@Dronica

Co cię obchodzi co robi poznan. Rks zezwolił wiec tak sobie robią. Zreszta polecam doczytać na czym polega umowa zlecenie. Ciekawe czy bys pracowała sama na punkcie 12h x30 dni.

Bez sensu
@Dronica

To fakt. Mój RKS mówił, że nie ma szans na stare godziny od maja i dlatego mój zmiennik się zwolnił.. A tu się okazuje że jednak się da. Albo wszyscy mają dłużej albo nikt, a nie tak że część bo to zwyczajnie nie fair.

Pati
@Hfhjjjh

RKS zezwolił, gó*wno prawda, w większości punktów wygląda to tak, że kto nie przyjdzie się zapytać o pracę to pracownicy mówią jak tu źle i chu*jowo, nie polecam tej pracy, a potem piszą kozaki My mamy po starych godzinach, puknijcie się w głowę, mi też się nie podobają te godziny, na 100% prędzej czy później je zniosą, bo to nie wypali

Lewandowski
@Dronica

Dla mnie to możesz sapiertalać i cały miesiąc po 12 h.My poza Totolotkiem te mamy życie xD

Jagoda
@Dronica

(usunięte przez administratora)!!Wstyd to kraść !Zapraszam do mnie na zastępstwo miesiąc czasu po 12 godz .

nami

Kocham Gosię!

Tomasz

Go jej podziękuj za 12 h czas pracy i pracę za najniższą krajową xD

Polska t

Konfitury tak mają

Cristiano Ronaldo
@nami

Każdemu wolno kochać. Jako pracownik punktu bardzo slaba, jako RKS tragedia region z dużym potencjałem jeden z najsłabszych jako Dyrektor Sprzedaży chyba nie napiszę bo wykasuja . Dlaczego? . Czy jest ktoś kto sensownie wytłumaczy. Tylko proszę nie pisać o kochaniu bo coraz gorzej.

@Cristiano Ronaldo

Ciekawe, kiedy nowy właściciel przejrzy na oczy? Mam tylko nadzieję, że jest uczulony na wazeline. I oczywiście powinien zasięgnąć porady u okulisty. Boję się tylko, żeby po wizycie u tego lekarza nie uciekł z krzykiem, jak zobaczy pewną Panią.....

nicolew
@Cojaturobie

ona jest najlepsza. fantastyczna, bardzo ja lubie i cenie, a zdanie innych mnie nie interesuje. większość nie ma racji.

love her
@Cristiano Ronaldo

Pracowałeś/aś z nia na punkcie, że wiesz, że słabo pracowała? Co to znaczy słabo pracowała?

Lewandowski
@love her

Poczytaj sobie wcześniejsze forum o ludziach ,którzy z nią pracowali.Nikt o niej nie miał dobrego zdania.Teraz tym bardziej jak jest dyrektorem .

@Lewandowski

Ja to ją nawet nie chciałbym kopnąć w d*pe, chociaż jest w co. Może do końca roku wyleci z totka

@nicolew

Jedyna w swoim rodzaju. Drugiej takiej że świecą szukać....

Szukampracy

Po jakim czasie dają wam umowę o prace ?

@Szukampracy

Po kilkunastu latach albo wcale

palić
@Szukampracy

Dostaniesz, jeśli będziesz się bardzo mocno starać, z naciskiem na bardzo

@Szukampracy

Po żadnym..... Umowa zlecenie bezterminowa. Tak mam zapisane w um. O PRACĘ OD 10 LAT....

Samotnawpracy

Jakieś "przecieki" z dzisiejszej narady z RKS-ami w Wa-wie?

Ulka
@Samotnawpracy

Też jestem ciekawa czy ktoś coś wie?

@Ulka

Wrócili, ale nic słychać. Czyli, tak sądzę, nie będzie podwyżek, normalnego czasu pracy itp. Dzisiaj od 16-tej, nie miałam ani jednego naszego klienta. Gdyby nie lotto, można by spać....

16 zł brutto od 01.06. Dla każdego

Ddddddddf
@123

Na pewno? Ja słyszałam jak zapytałam że narazie nimize później.....

@123

Ale łaska, a co ztymi którzy mają nieco więcej niż 16 zl/brutto na h?

@123

Uważaj, bo ktoś się na to zgodzi hahaha, są osoby co pracują w tej firmie prawie 10 lat i na pewno mając teraz gdzieś 17-18 na godzinę będą chciały 16... totalną bzdurą jest też to, że nowe osoby są tylko na 80 godzin, a mają tyle samo premii co my za 140 przepracowane, powinni mieć premię adekwatną do liczby godzin

@Monika

W moim regionie pracownicy że stażem 10 i więcej lat mają 16.50 na h. Z tego widać, że są regiony i regiony. Kiedyś uslyszelismy, że np. w Wa-wie pracownik ma więcej niż ten na "prowincji" bo to jest W-wa.

@ETAM

U mnie w regionie ci którzy robią po 10 lat maja najniższa także chyba zależy od regionu..

to_jest_dramat
@Samotnawpracy

No jeżeli dadzą podwyżkę o marne 50 gr brutto to jest śmiech na sali. To na rękę wychodzi ok. 50 zł miesięcznie. To w ogóle jest wstyd żeby takie sumy proponować, zwłaszcza że od przyszłego roku minimalna stawka to będzie właśnie 16 zł/h na zleceniu i 2450 zł na umowę o pracę.

Oooo

Dają ale tylko zleceniwka bo umowa nie dostaje . A ja nie mam16zl na umowie

@Oooo

Dobrze wiedziec ze tylko zlecenie podwyzke dostanie.Widze ze umowa o prace to gorszy resort.

@M

Ja tez nie mam 16zl.,noo niech tylko Kierownik przyjedzie to powiem!!!

@to_jest_dramat

Teraz dają to co mają dać w styczniu przyszłego roku. Wtedy podwyżkę dostaną etatówcy a nam się pokaże środkowy palec.....

Umowa
@M

Jak dadzą tylko tym na umowe zlecenie to juz będzie gwóźdź do trumny, ci którzy jeszcze nie odeszli zapewne odejdą...

@Umowa

I tak NIK nie chce przyjść. Wystarczy, że usłyszą o rewelacyjnych stawkach na godz. brutto.....

Były
@to_jest_dramat

Podwyżka jest ale dla RKS... A wy dalej siedź ie za te grosze

@SAMOTNAWPRACY

O jakiej Ty podwyżce piszesz od stycznia?

Lul
@Polska południowa

Sluchy dochodza ze najmniejsza krajowa 2450?? Ma byc taka podwyzka.

dramat
@Lul

Będzie wzrost minimalnej do 2450 zł także taka "podwyżka" to żadna łaska od stycznia tylko obowiązek (na zleceniu 16 zł/h). Także jeżeli ktoś zarabia teraz więcej niż najniższa krajowa a później dostanie taką "podwyżkę" to relatywnie patrząc będzie zarabiać mniej.

Ma
@dramat

Ci co maja juz taka kase to nie maja co liczyc na wiecej od stycznia A podwyzka powinna byc od firmy dla zachente, a nie bo trzeba tyle dac.Od stycznia 2450 a inne firmy i tak musza placic wiecej bo ludzie nie chca pracowac za te pieniadzeDlatego ja odchodze od Lipca.Niech daja sobie podwyzki i premie za nasza prace

@dramat

Państwo nakłada płace minimalną to jest ich zasrany obowiązek taką dac a nie ze podwyżki

dramat
@Polska południowa

Dlatego pisałem o "podwyżce" w cudzysłowu

@dramat

Ja wiem, że ironia. Oni tylko obiecują. Ja szukam pracy nie mam zamiaru komuś nabijać kieszeni. Od 3 tygodni nic się na punkcie nie dzieje. Zero ludzi. A od godz 18 można nawet flaszke wypic i tak nikt nie przychodzi

@Polska południowa

Od jakiś 3 lat, w styczniu dostajemy 0.5 zł/h podwyżki jako zleceniobiorcy, a pracownicy etatowi tyle podwyżki aby mieć tę najniższa krajowa. najniższa krajowa. Więc jeśli teraz dostaniemy te 50 gr to w styczniu już nie. Obym nie miała racji.

@Polska południowa

A nawet dwie. Dziś do14-tej było może 10-ciu klientów Totolotkowych. Lotkowiczow też mniej więcej tyle samo. Wkurza mnie to nieustanne logowanie, bezsensowne siedzenie godzinami, kiedy nic się dzieje. W imię czego. Czy ktoś w zarządzie zrobił rachunek kosztów tego przedsięwzięcia? Na początku mojej pracy w m-cach letnich, kiedy nie było mistrzostw itp. pracowaliśmy do 18.30. Można było?

@TOJA

Kpina z ludzi. Chciałbym zobaczyc obroty za miesiąc czerwiec od godz 19:30 do 21:30 plus wydatki za prąd.

Ja też.

Ola
@Polska południowa

Dorzuć do tego, że w większości punktów nie ma klimy, u mnie chodzą dwa wiatraki już, bo nie idzie wysiedzieć, punkt mam cały dzień w słońcu i do tego przychodzą spoceni ludzie, więc nie wyobrażam sobie siedzenia teraz bez włączonych wiatraków

Pomocna
@TOJA

Z logowaniem możesz sobie poradzić drukując kody kreskowe dla loginu i hasła . Strona kreseczki .pl Wtedy tylko skanerem i już .

@Pomocna

Dzięki za podpowiedź....

Ola
@Pomocna

Ale o co chodzi, bo nie kumam? :D

ZORRO

Hej kolektorzy - wypelniliscie już "Ankietę dla pracowników punktów sprzedaży " w narzędz. kolektorskich? U mnie wyszedł system 0 - 1. Kiedyś na szkoleniu mówiliśmy "geniuszowi marketingu", co można by zmienić lub zrobić. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że Ta osoba ma "fantastycznych" pracowników w dziale. A teraz ankieta, bo a nuż znajdzie się jakiś wyrywny pracownik i podpowie co udoskonalić a zasługi przypisz sobie marketing...

Jancc

Ma być szkolenie w Warszawie?

Q
@Jancc

Jak chca szkolenia to niech zrobia tak jak zawsze w rejonie ,a nie jechac na 3 h do Warszawy Niee jade!chyba ze zaplaca mi od godziny wyjazdu do powrotu do domu.Szkolenue na tym nowym sprzecie to jeden dzien ludzie

Xxxxxx

Też tak słyszałam i czekam na to szkolenie ,ale u siebie w rejonie..

@Xxxxxx

Niech "warszawka" ruszy swoje tyłki i ruszy w teren z sesją szkoleniową....

robo
@Jancc

co to za szkolenie? jestem chyba nie na czasie,cos slyszalem ale szczerze to juz mnie coraz mniej obchodzi. wszyscy musza byc?

onomasz
@Jancc

A czy ktoś orientuje się czy szkolenie które będzie odbywać się w rejonie będzie płatne? Czy za darmochę każą siedzieć?

@onomasz

Platne.wpisujesz w grafik godziny pracy i zaznaczasz ze szkolenie i piszesz komunikat i bedziesz mial zaplacone

Tajemnicza Blondi

Zanim wyremontują wszystkie punkty na terenie Polski minie rok, bo wolą przeprowadzić remont punkt po punkcie, zamiast zrobić remont we wszystkich punktach jednego dnia. Ogólnie rzecz biorąc nie ma na co narzekać, godzin więcej, mniej roboty bo ludzi brak, pustki aż się idzie zanudzić, ale jest na to lekarstwo - wystarczy mieć tablet/laptop i po problemie. Ja już kończę serial i zamiast go oglądać w domu to oglądam go w punkcie i jeszcze mi za to płacą, żyć nie umierać. Fajnie się czyta te wpisy o tym miesięcznym L4, ale to tylko szczekanie w internecie, a pewnie uczynnie co rano zapierniczasz do roboty misiaczku, a tutaj tylko ludzi buntujesz.

Zestresowana
@Tajemnicza Blondi

No ja siedze i co jakis gosc nie obrazajac go bo dla mnie to pod wplywem zahwala moje lydki wiec zakonczylam palenie papieroska mowiac aha i zamknelam sie od srodka tylko za 20 min.(usunięte przez administratora)

Pracownik TOTO
@Tajemnicza Blondi

Juz ani L4 ani pier....przychodzenie. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie i co nagle chca dac podwyżkę kasa się znalazła a to chyba dlatego, że została z ręką w nocniku. A jak w d....ich podwyżki i cała zgraje nierobów. Pracy na rynku full tylko trzeba zacząć porządnie szukać i....akurat się trafiła od poniedziałku do piątku od 8 do 16 i weekend wolny. Da się Da

Cojaturobie

Pewna osoba na wysokim tzw. stołku wzięła pod lupę punkty w których nie ma trzeciego pracownika. Zaczęła sprawdzać w jakiej odległości od domu mają punkt. Jak blisko to mają pracować po nowemu czyli do 21:30.....

@Cojaturobie

A co to za roznica czy pracujemy blisko czy daleko?!tu nie chodzi o osleglosc tylko o ilosc godzin!Ale to podobne do p.Dyrektor

Ulka
@Cojaturobie

Skąd wy bierzecie takie informacje?? ????

@Ulka

Od ludzi których to dotknęło. To nie nasza wina, że nie ma chętnych do pracy. Dziś była u mnie pani aktualnie pracująca w firmie polegającej pod ustawę hazardową. Kiedy usłyszała o umowie i zarobkach, stwierdziła, że woli pracować na 3 zmiany w swojej firmie. Ma umowę o pracę, dobrą premię co miesiac i porządne zarobki..... A my......

Maja
@Cojaturobie

Inspekcja pracy już dostała informacje co się tu dzieje będzie się dzialo

Robert
@Maja

Inspekcja pracy niewiele zrobić może bo to bezprawie jest jednak zgodne z prawem. W lotto mają dobrych prawnikow do tych śmieciowych ale zgodnych z prawem umów

Wiidzimy się wkrótce na Tanecznej 18B

A niby po co?

Ma
@Ultras

Ja sie tam nie wybieram bo to wyprawa zycia, a firma na odludziu zeby dojechac z dworca.Nie Dziekuje

Ultras

Pytanie do (usunięte przez administratora) jakie Pan widzi dalsze perspektywy w firmie ?. Co z Pracownikami i Ich podwyżkami ?,,, Jak Będzie wyglądać nowy punkt po remoncie, co w nim będzie i co Pracownicy będą w niej wykonywać ? Bo tego Nikt nie wie a Ludzie by chcieli wiedzieć o zmianach w których nigdy nie są informowani przez przełożonych tylko dowiadują się tutaj...

Polska poludniowa
@Ultras

Bardzo dobre pytanie, ale chyba nikt z góry na nie nie odpowie bo nikt nic nie wie tzw czeski film. Może ktoś policzy jeszcze dochód za maj: - poniedziałek 18:00-21:30 - wtorek-piątek 19:30-21:30 - sobota 18:30-21:30 - niedziela 16:30-21:30

Ultras

Konsekwencje nie są złe, gdy czyny są odważne!!

Mati56

Heeej, ile wynosi wynagrodzenie osoby na umowie o pracę/trenera ? Polecacie pracę w tej firmie ? Z tego co czytam nie warto aplikować.....

@Mati56

Nowemu dają 16zl/h brutto. Płaca zależy od ilości godzin. Np. u mnie jest 1 osoba na 7/8 etatu i 1 na um. zlecenie. W czerwcu pracownik ma 133 h do wyrobienie, a zleceniobiorca 225. Jeśli będzie trzecia osoba to dzielimy się godzinami. Przy czym jako "stary" pracownik chcę mieć 140 h. Reszt należy do nowego... Ile to będzie wylicz sobie i zastanów się czy warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A