Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Jaaaaa

Ja mam tej roboty dosc po zmianach , zawsze bylo przyjaznie z klientami a teraz ida do millenium obok postawic zuzel i inne, naprawde żal....ktos kto ogarnial te zmiany chyba byl walniety...wystarczylo zostawic po staremu i dodac maszyny, a nie tracic klientow bo niemcy tak mają, dla mnie i mojego punktu to oznacza koniec niestety:(

@Jaaaaa

Zgadzam się. Oferta mogła zostać stara tam przynajmniej bylo w czym wybierac. Teraz maszyna jest pod mecze na zywo. Zeby sklecic 4-5 zdarzen na caly dzien to trzeba na prawde sie napocić. Przykre to ale licze na zmiany oferty. Juz gram mniej i u innych buków co niestety biją Waszą oferte na głowę.

@Jaaaaa

Dla mojego tez koniec...my nie niemcy,oni dadza rade a u nas pozamyaja co drugi punkt

STS
@Gracz

Zgadzam się, nawet nie chodzę już w stronę totolotka nie ma po co jak STSik bliżej.

totolotek
@STS

Se zatwardzenia nie miej

wo
@totolotek

Ja będę walczyć o Totolotka i się nie poddam!!!!!

@wo

Czym chcesz walczyc jak Wy nie macie do tego żadnych narzędzi

@Gracz

Dokładnie, nie macie nic do zaoferowania:) wydłużyliście czas pracy punktów bo myślicie, że to coś zmieni. Ci co grają dobrze wiedza gdzie jest porządna czytelna oferta.

@Gracz

Niestety. Wasze maszyny są typowo pod LIVE ale to czlowiek musi siedziec od otwarcia do zamknięcia. Zrobcie taka ofertę jak byla i wsadzcie do maszyny a bedzie git

Hej klima jest dla nas czy dla klientów???

Justyna

Jak tam dziewczyny...siedziny I pilnujemy maszyn do 21:30?posiedzimy w swieto zmarlych,posiedzimy I w wigilie,otworzymy szampana w sylwestra a,w nowy rok do 21'30 zapomnimy o wszystkim I dalej bedziemy pilnowac maszyn;)

@Justyna

Serio.... Nigdy nie zrozumiem osob tam pracujących... Sami siebie nie szanujecie :D gdyby chociaż kilka osób się zbuntowalo moze byłoby inaczej a wy siedzicie tam we wszystkie swieta, nowy rok itp koszmar

Warrior
@Magda

Na własne życzenie tam dalej siedzą. Pracy teraz pod dostatkiem, ale po co zmienić coś w swoim życiu skoro siedzenie i wieczne narzekanie jest najwygodniejszą opcją. Porażka.

@Warrior

Dokładnie pracy jest duzo, zwłaszcza w dużym mieście. Napewno istnieje firma która lepiej traktuje pracowników. Powodzenia dla tych którzy się ludza ze dostana umowe o prace w tej firmie. Totolotek to praca w której można sobie "dorobić" a nie zarobić...

Kasia89
@Magda

2500 tyś to wg Ciebie dorabianie?przy tylu godz co cały etat?:D

Kasjer

Chyba brutto

hahha
@Kasia89

nieraz idzie i więcej wyciągnąć. Ale leniom się nie chce pracować i chodzić na zastępstwa. to mają mało. jak do tego dojdzie jeszcze wyrobienie celu jest całkiem spoko. Kasa tu jest spoko. Za taką łatwą pracę. Marzenie

Hehe
@hahha

Dobre!!!A masz swoje zycie czy tylko TotolotekZasowasz caly miesiac to masz.powodzenia

hhahah
@Hehe

mam swoje życie

@Kasia89

To ja nie wiem ile ty godzin tam Siedzisz... Jak Chcesz tyrac od rana do nocy to powodzenia... Owszem jak się będzie siedziec 250 godz to mozna zarobić ale to nie o to chodzi....

Hahahaha
@hhahah

Ciekawe ile tego zycia prywatnego od 21:30 do 9:30 gratuluję

@Kasia89

Pracujecie po 6godzin dziennie dostajecie około 2200 na rękę i jeszcze wam mało?

Megalotek
@Justyna

Jak razem się nie zbuntujemy to będą 12 w Święta... Niech będą ale podwójnie platne

Ola

Godziny w święta czy ogólnie?

Kasjer
@Starszy pan

I zapier.....30 dni w tygodniu świetna perspektywa

Jak nowy kierownik Trojmiasto???

ja jestem z tego rejonu
@Nowy

O nowym kierowniku nic nie powiem. Natomiast ja jeszcze nie żyję. Urodzę się jutro o 3:30. Sprawię, że wszyscy będziecie fruwać z zachwytu nade mną. Nie poznacie, że to stara ja. Zobaczycie zupełnie nową dziewczynę. Kocham was ziomki. Poznacie wspanialą kobietę. Osoby, które będą ze mną pracować będą zachwycone moją osobą. Ale strzeżcie się dla kasy i sławy jestem w stanie zrobić wszystko.

Beti
@Nowy

Jak nowy? Już nie ma P G?

euzebia
@Beti

Czy Ty jesteś tą Beti o której myślę? P.G. został przeniesiony na inny rejon. Ostatnio dużo myślałam o Gosi i ta myśl mnie przeraża....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jaaaaa

Podsumowując nowy systwm, klientów mniej dużo, na żużel to już wogóle jaja, ciężko dwa zdarzenia dobrać a jak sie dzwoni do bukmacherów to oni nic nie wiedzą, nowa strona, co do niej to nie ma klienta co by ja pochwalił, każdy narzeka, ja muszę słuchać i tłumaczyć że nie mialem na to wpływu, bardzo duży minus gram grubo i brak oferty papierowej ze wszystkim, brak spalonych, fauli itp w ofercie, to wszystko minus. Plusy tez sa, oferta live, terminale bardzo ok, tylko przydalo by się ich więcej. Gdyby weszło gram grubo piatki i lige mistrzow, europy zalozone multum kart wiecej. Moim zdaniem skromnym ogarnieta oferta na zuzel i oferta papierowa drukowana przywrocila by nam klientów a gram grubo to juz na sto procent. Niech ktos tam na górze pomyśli troche....

Jaaa
@Jaaaaa

Zapomnialem o najwazniejszym, strone internetowa zmienic, tam to porażka po calosci....

Wkrótce u nie będzie remont i maszyn i dlatego mam pytanie do tych co już pracują po nowemu - jaki jest ruch po zmianach, czyli po wystawieniu maszyn. Jakie jest zainteresowanie naszymi nowościami? Czy jest sens pracy tutaj?

Nic
@53454

narzekanie od pierwszego dnia na wszystko co nowe :)

Xqz
@Nic

U mnie wiele nowych twarzy a gdy wstawili dwa terminale ludzie czekali do nich w kolejce ;)

Ciekawski
@Xqz

Co oferuje taki terminal , to jest coś takiego jak w LV Bet? Czym się różni obstawiania w terminalu do grania przez aplikacje?

Ta Firma to jest jakieś nieporozumienie. Na szkolenia jeździć trzeba, ale zapłacić za to to już inna bajka. Po 50 razy pisze się komunikaty o odliczenie godzin za szkolenie A i tak nie dolicza. Do tego nie zwracają za bilety A dodzwonić się do kogokolwiek graniczy z cudem....

nemesis
@Monika

Za bilety zwraca kierownik rks

emi
@Monika

A ja mialam doliczone za szkolenie jakies 7 h do godzin. Wiec płacą.

@Monika

Właśnie, z kierownikiem wypisujesz delegacje, dajesz mu bilety czy to za pociąg czy autobus i on ci daje, a potem się rozlicza z „górą”, nawet nie wiesz jak przebiega cała procedura, a robisz aferę

Nk
@Ola

Jaki kierownik? Który? Kiedy przyjeżdża? U nas to samo było, pół roku czekać na to aż łaskawie sie pojawi? :) nam za szkolenie też nie doliczyli mimo komunikatów do centrum ;)

Taaa
@emi

Na umowę o pracę może I owszem, na zleceniu nie do końca :)

h,,,,ffdkadsldsj
@Taaa

kolegom za zastępstwa w innym mieście kierownik zwracał, a są na zleceniu. Pogadaj lepiej ze swoim kierownikiem, bo robicie zamieszanie...

@Taaa

Też jestem na zleceniu i zawsze miałam kilka dni później kasę od kierownika ;)

@Monika

Jesteś słabo doinformowana za wszystko firma zwraca

Niewiem

A ja mam pytanie - ile mniej więcej odciagają wam z wynagrodzenia na ubezpieczenie? (wiadomo, pytanie do nie-studentów)

Aldona

Ja juz zlozylam papiery gdzie indziej;)...upaly a ze mnie cieknie...12h...warunki pracy tragiczne!

@Aldona

To idz. Nikt za toba plakal nie będzie. zegnam ozieble

Kris
@ja

Ty widze widzisz przyszlosc w tej firmie,pewnie zadnych innych predyspozycji nie masz;)

@Kris

Nie oceniaj mnie! Nic o mnie nie wiesz! Złe warunki w pracy? Ciepło, pól dnia przesiedziane z laptopem czy z komórką, ale im źle. Zacznijcie doceniać to co macie. Ja doceniam. Znakomita praca dla poznania pracy w sprzedaży, pracy z klientem. Jak masz dobrego współpracownika, to grafik możesz sobie tak ułozyc, aby pasował Tobie do szkoły czy innych aktywności. Ja mam umowę o pracę i nawet tutaj można sobie dogadać grafik i lecieć jak się chce.

ZORRO
@Aldona

Popieram.... Ja też. Tu nie ma przyszłości. Praca tutaj czyni z nas niewolników firmy. Nic, tylko praca, do upadłego... A życie przez palce przecieka.

Matylda
@ja

Czy ty nie rozumiesz ze niedlugo zamkna twoj punkt i nie bedzie juz tej roboty? Mi tez pasuje ta praca ale po zmianach juz szukam innej, bo punkt zamkną na sto procent???? a szkoda bo ja uwielbialam????

Pati
@ja

Leciec jak sie chce?dziennie po 12h z czego nie ma cie wnie domu jeszcze wiecej,chyba ze robisz polowki ale wtedy smigasz dziennie,jesli jestes katolikiem nie musisz isc w takie dni jak boze narodzenie czy wszystkich swietych do pracy,a zwolnic cieie zwolnia bo ludzi coraz mniej do pracy w tej firmie,ja juz tam nie pracuje ale kokezanka mi opowiadala ze obiecali glupia klime w czerwcu a mamy sierpien a jej dalej nie ma...warunki to sa dobre?12h w takich upalach gdzie od 19nikogo nie ma?kokosow I tak sie nie zarabia chyba ze sie zrobi cel plus nadgodziny ale wtedy w domu jestes gosciem;)

jfjlddkl
@Matylda

się nie znasz

@ja

Za Tobą tym bardziej .Przykro się czyta takie wpisy.(usunięte przez administratora)

Dawid

Niech zamkną wszystkie punkty tak jak ten gdzie pracowałem i Człowiek się dowiedział o fakcie tydzień przed bo przypadkiem gadało sie z kierownikiem przez telefon że ostatni tydzień jest otwarte i tak z każdym będą robić. Więc dla Mnie w tej firmie jak pracowałem ta osoba nie nadaje sie na kierownika nigdy ten człowiek w niczym nie pomógł tylko jak cos potrzebował to dzwonił a o zaświadczenie to w tej firmie nie ma numeru do kadr żeby zadzwonić dlatego sie dzwoni do kierownika jak czegoś nie ma powinna być lista z wykazem numerów której nigdy nie było pierwszy raz tak się spotkałem w tej firmie by czegoś nie było nie istniało, podwyżki Dostaliście i na tym pewno koniec jak krajowa po nowym roku będzie o złotówkę to Liczycie że Wam firma da jeszcze wiecej napewno :) jak można iść obstawiać kupony i utrudniać życie klientom brak oferty papierowej stoliki wystawcie przed punkt i napiszcie kartkę dla potrzebujących :D skoro automat zamienia to co było kiedyś Niedlugo gracz wejdzie do punktu na kartę betclub jak do bankomatu w nocy i zrobi se kupon na automacie i po co Ludzie mają być hah xP technologia a co jeszcze Chciałem napisać ze gracze internetowi co grają w necie to pewno z tego żyją i Wasze punkty przez to są jeszcze otwarte głupio by było mieć stronę buka nie mając punktów sprzedaży stacjonarnych na rynku dziękuję

@Dawid

Nie tylko ty zostales tak potraktowany przez tego kierownika, duzo osób zwolnil z dnia na dzień albo tylko wysłał wypowiedzenie do domu nie mówiąc nic... Nie rozumiem jak niektórzy moga go jeszcze chwalić. Kierownik powinien szanować ludzi

Deb
@Dawid

Jest lista z wszystkimi numerami, pracowałeś tu kilka miesięcy i połowy rzeczy nie wiedziałeś. Zreszta wiesz ze zwolnił cię za twoje zachowanie wiec skończ robić z siebie głupka nawet w internecie!!

@Dawid

A pracowałeś na UZ to idź do Sądu pracy,że pracowałeś na UZ a powinna być Umowa o pracę, że pracowałeś w Święta i niedziele wolne od handlu w Nowy Rok , Wigilię i Wielką Sobotę dłużej niż Markety , że nie miałeś urlopu , będą musieli Ci za to wszystko zapłacić. Wiem bo w takiej firmie już pracowałem na UZ i musieli mnie z 4 lat spłacić. Zamierzam się zwolnić i zrobię to samo ale najpierw przed odejściem napiszę do Inspekcji Pracy , do Ministerstwa Pracy i Polityki społecznej , że wszyscy przymykają oczy na to ,że bukmachera pracuje w niedzielę i Święta bo to mi najbardziej nie pasuje w tej firmie i to po 12 h ,jeśli to nie pomoże to do Kaczyńskiego nawet napiszę albo nawet do samego. Prezydenta, czym my się różnimy od ludzi pracujacych w marketach , że dla nich są Święta i niedziele wolne a my to kto? wyrzutki społeczeństwa? Przecież my też mamy rodziny z którymi chcemy spędzić weekendy i Święta.

@Inspektor

Napiszę też do różnych mediów, może jakiś dziennikarz się tym zajmie, że sprzedali nas Niemcom i każą nam pracować jak w Niemczech a my jesteśmy Polakami i pracujemy w Polsce.

Chłopie
@Inspektor

Wiesz, ze tym sposobem zrobisz krzywdę również nam zwykłym pracownikom. Wszystkie firmy bukmacherskie pracują w niedzielę!!!!

Cojaturobie
@Inspektor

Trochę jesteś nie w temacie. Pracę w dni ustawowo wolne od pracy, święta itp."załatwił" wszystkim pracownikom bukmacherki naczelny bukmacher w Polsce, czyli właściciel STS-u. Po drugie sporo ludzi sądzilo się w sądzie pracy z firmą - nic nie osiągnęli. Jeszcze więcej pisało do PIP-u - ten sam wynik. Firma ma dobrych "najmimordow" i tak skonstruowane regulaminy pracy, że jesteśmy bez szans już na starcie.

Haha
@Dawid

Żeby dostać zaświadczenie wystarczy napisać komunikat do odpowiedniego działu :D A skoro wolisz zadzwonić A nie masz numeru to wystarczy zadzwonić na hot line i poprosić o numer;D skoro takimi głupotami męczysz kierownika to współczuję jemu ;D że ma takie nie ogary na punkcie jak Ty :D

inspektor
@Cojaturobie

To, że ktoś coś "załatwił" , to przecież nie znaczy że nie można tego zmienić. A z Inspekcją pracy i sądem mam doświadczenie, więc wiem jak to wygląda, przyjmują Twoje zgłoszenie na piśmie,po krótkim czasie Inspektor z IP kontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie , omawia się wszystko , jeśli masz jakieś dowody które możesz przedstawić to pokazujesz , np.Umowa Zlecenie która trwa już np.ze dwa lata , grafik który masz ustalony a na zleceniówkę nie może być grafiku, zdjęcia godzin pracy w niedzielę i Święta. Ustalasz czy chcesz żeby Twoje dane były ujawnione czy chcesz być anonimowy , jeśli chcesz być anonimowy to masz 100 % pewności ,że nikt się nie dowie kto zgłosił kontrolę, poinformuje Cię również, kiedy zjawi się w firmie i od kiedy zaczyna kontrolę. Nie wiem jak są sporządzone Umowy o pracę ale na zlecenie nie można pracować według grafiku, w miejscu i czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, a IP takich (usunięte przez administratora)nie bagatelizuje.

@inspektor

Dokładnie tak jest jak piszesz. Według prawa osoba pracująca na umowe zlecenie nie powinna pracowac calego etatu, a jeśli pracuje to należy się umowa o pracę!!! A ta firma tak wykorzystuje ludzi ze ma na to wyje **** bo nikt tego jeszcze nie zgłosił..... Przeciez jak przyjda to sprawdza grafiki i kto jaka ma umowę....

Ciekawe jak się z tego wytlumacza ze umowa zlecenie pracuje 200g w miesiacu :P

hiacynta
@5555

Masz za to zapłacone? Masz. Co innego jak byś nie mial

@hiacynta

Nie nie mam. Piszę sama prawdę jak jest w tej firmie, jeśli tam pracujesz to sama wiesz ze to prawda....

hiacynta
@5555

Mi płacą, a Tobie nie płacą? Dziwne....

Gracz

Nie ważne jak ale 8 była najlepsza :)

bobiś

Ja dzisiaj i jutro będę pisać komentarze pod wszelkimi relacjami z dzisiejszych obchodów Święta , że Totolotek dzisiaj pracuje 12h i żeby w końcu ktoś się za to wziął.

2kc

Cała Polska chleje piwo z promki z biedry

Firma po "niemieckich„ zmianach zniknie jeśli nic nie zrobia, czegos takiego dawno nie widziałem , żenada. Ciężko spojrzeć na konkurencję co oferują i dostosować się do polskich warunków?! Ja pierdole***e kto rządzi ta firma? To woła o pomstę do nieba. Brak mi słów już naprawdę ...

Wallek

Mamy kogoś takiego jak dyrektor ds sprzedaży ,od czego ona jest ????Co ona robi w tej firmie ???To jest pierwsza osoba ,która powinna mieć pojęcie o sprzedaży i zeby być lepszym od konkurencji .

Mądry
@Wallek

Niestety upadek firmy trwa już od dłuższego czasu. Niemcy muszą chyba poczuć to na własnej skórze. Amatorzy w slangu sportowym tylko zmiana pewnych osób może przynieść trochę świeżego powietrza. Jeśli nie potrafisz kierować przez 3 lata to następne 3 będziesz potrafił chyba nie? Szkoda spółki i ludzi którzy utożsamiają się z nią. Tylko zmiany

Mądry
@Mądry

A układy typu RKS rodzina +3 która firma pozwoli sobie na taki układ + ...... i wiadomo ze się trzymają razem .Ciężko się przebić normalnemu kto chce .rozwoju bo jest usuwany. Więc nie lamentujcie tak musi być .

@Mądry

Oczywiście ze trwa , każdy to widzi a zwłaszcza Ci którzy mają nowy system. Cały czas się starałem o klientów o wizerunek firmy ale teraz ju mam to w nosie, niech. Totek upadnie ale nie będę w Święta pracować po 12 h . Zobaczycie ,że w tym roku 1 listopada i Gwiazdkę będą punkty otwarte a Wigilia , Sylwester i Nowy Rok po 12 h . Zobaczycie, że tak będzie.

Gosia

Ci sami przy korycie spuszczają firmę od 3-4 lat .

matylda

Wiecie co Wam powiem, Ja tam jestem z Gosią do końca!!! Walcze o klienta zarówno na starym jak i nowym systemem. Nie przeszkadza mi praca w takich godzinach ani praca w święta. Mogę tak pracować!!!! PO ROZWÓJ OSOBISTY!!!!

Gos

POWODZENIA!!!!

@Gos

Po paru ładnych latach pracy marzę być iść dalej w Totolotku. Nie caly czas jako kolektor. Kocham tę firmę.... Prawa jazdy nie mam, więc bycie rks odpada, ale to mogą być jakieś dodatkowe obowiązki do tego co już mam. Tak, abym wiedziała, że to, co robię jest gdzieś tam zauważane i ma to sens. Powodzenia również

@matylda

Przepraszam czym Ty chcesz walczyć o klienta???Brakiem bezpiecznego ,bonusu king size ,gram grubo ???Czym???Rozwinąć to się możesz jak razem z M wylecicie z tej firmy i zatrudnia kompetentne osoby z wiedzą.

@Tomasz

jestem przekonana, że dobry sprzedawca jest w stanie sprzedać wszystko. Nawet jeśli nie ma ku temu idealnych warunków czy idealnych promocji. Nie poddaje się przy odmowie i kontynuuje sprzedaż przy następnym kliencie korzystając nawet z takiego drobiazgu, że mamy lotto. Tylko to trzeba chcieć. Jak już macie takie nastawienie, że to wszystko jest be, to może lepiej od razu zamknijcie wasze punkty.... Szkoda na was hajsu

Matylda MISTRZYNI SPRZEDAZY
@matylda

Masz mistrza. Dobry sprzedawca sprzeda wszystko a za chwile "przy odmowie kontynuje przy NASTEPNYM kliencie". Faktycznie sprzedasz wszystko haha. Tobie placa za glupote czy udajesz? Zrob to prawo jazdy, w samochod nie wsiadaj, bo pomylisz gaz z hamulcem, miej brakujacy papier na rksa, tylko sie lekko zdziwisz, bo za chwile bedzie po firmie wiec ambicje schowasz w kieszen. Nie odzywaj sie, tak bedzie lepiej.

@matylda

Qlwa ale masz zryty mózg .Zmień dilera .Juz widzę jak klientowi lotto wciskasz bukmacherkę.Liczysz ,ze klient lotto zrobi ci obrót ?Bosze nie wierze .

@matylda

haha :D za lotto nawet nie płacą.. sprzedawaj sprzedawaj może Będziesz pracownikiem tygodnia a potem na odstrzał :D

@Dawid

@Matylda będzie kolektorem,nie przyjmujący zakłady wzajemne :D

@Tomasz

Odniosę się do wszystkich. Widać, że nie macie pojęcia o sprzedaży i znaleźliście się w tej pracy przez przypadek. O książkach czy szkoleniach ze sprzedaży nie wspomnę....

@matylda

Widać,że Ty masz sajjebiste pojęcie o sprzedaży !!!Albo nie pracowałaś w punkcie ,albo pracujesz bardzo krótko albo siedzisz wyżej i się wielce udzielasz .Jeśli cieszy Cię ,że firma pozbywa się długoletnich klientów i liczy na klientów lotto ,ze zrobią Ci obrót To Jesteś w Bardzo Dużym Błędzie !!!Powtarzam CI TO NIE JEST OSIĄGALNE!!!

Mała mi
@matylda

A gdzie to niby chcesz iść "dalej" żałosne wypociny. W totolotka tylko i wyłącznie możesz być sprzedawcą za najniższą krajową...

@Tomasz

Tomasz ona pewno stos książek przynosi do roboty i czyta jak sprzedawać lotto ma buka ma to jeszcze spożywczaka niech zrobi se i sprzedaje banany

Jonny
@Dawid

Niech spiertalla i pracuje poniżej krajowej po 12 h i daje się wykorzystywać .Plują jej w gębę a ta mówi ,ze deszcz pada :D

pogo
@Mała mi

zastanawia mnie kim jesteś, bo mi działasz na nerwy

SAMOTNAWPRACY
@matylda

Podziwiam twój zapał i zaangażowanie. Powiem Ci co osiągniesz po 10 latacj (i więcej) pracy w tej firmie: Z roku na rok będziesz gorzej widzieć. Zaczynałam nosząc szkła 1,5+,teraz 3.75+. Dorobisz się zwyrodnienia kręgosłupa! Nadciśnienia - od uzerania się z klientami. Książki ci nie pomogą. I od siedzenia na tyłku przez 12 h. HEMOROIDOW! I przy tej żałosne pensji jeszcze zalosniejsza emeryturę. Powodzenia.....

@Jonny

Kto Wam każe pracować po 12 godzin?pa mietajcie zachłanność nie popłaca ja pracuję tyle godzin ile chce pracować i mam to samo co Ty

Bbbnbn
@SAMOTNAWPRACY

Masz 100 % racji .Wiem z własnego doświadczenia. Mam takie hemoriody i ciśnienie też

Cojaturobie
@matylda

Wczoraj był Dzień Pracoholik. Obejrzyj memy. Szczególne ten z rybą. ..

@matylda

Taaa praca w Święta to rozwój osobisty, koń by się uśmiał ????????

nie odpowiadaj

Tak już dzisiaj jest. Ta praca to jedyne co mam, co mi się w jakiś sposób udało. Z wieloma rzeczami w moim zyciu jeszcze szarpię się. Oceniaj jak chcesz. dla mnie Totek to być. Zrobię wszystko, aby cały czas trwało. Najlepiej jak najdłużej. Chyba się zasiedziałam, a może tak mi wygodniej. .. Nie potrafie stad odejść i nie chcę. To jest wszystko, co mam.... Jest mi tu dobrze, wręcz to moje eldorado. Nie nie jestem dyrekorka. choć bym chciała być na jej miejscu. Wiele rzeczy bym zrobiła lepiej i bym bardziej oddana była dla pracowników i firmy, bo sama wiem, jak to jest pracować na punkcie. Mimo wszystko lubię ją. Choc wiele rzeczy nie podoba mi się w jej zarządzaniu, no ale cóż.... Wiele rzeczy mam jeszcze w zyciu do zrobienia, rozpisuje sobie cele i 19.08.2019 stracę dziewictwo. Praca w Totolotku jest dla mnie sposobem na początkową realizacje moich celów. Do dzieła!!!! KOCHAM WAS!!!!!

ma

ale dno

Mała mi

Hahaha, nudzi się komuś

Za-dlugo - w-pracy
@nie odpowiadaj

Życie ma to do siebie, że weryfikuje nawet najlepsze plany, czasem nawet brutalnie. Więc nią zdziw się, jak któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku... z napisem "totolotek"....

Olo

Ale ze w totolotku...

Kamilos

Tak odbiegając od tematu RKS, Dyrektorki i ogólnie całego zamieszania w firmie dam Wam przepis na ciasto na pizzę. SKŁADNIKI 25 g świeżych drożdży (lub 7 g instant) 150 ml ciepłej wody 1/2 łyżeczki cukru 250 g mąki pszennej 1 łyżeczka soli 1 łyżka oliwy wieże drożdże ocieplić w temperaturze pokojowej. Przygotować rozczyn: drożdże rozpuścić w ciepłej wodzie, dodać 2 łyżki mąki oraz cukier, dokładnie wymieszać i odstawić na ok. 10 minut do wyrośnięcia (rozczyn ze świeżych drożdży zwiększa objętość o ok. 3 razy - jeśli tak się nie stanie proces przygotowania rozczynu trzeba powtórzyć od nowa, natomiast rozczyn z drożdży instant może się tylko trochę spienić). Mąkę przesiać do miski, wymieszać z solą, zrobić wgłębienie w środku i wlać w nie rozczyn. Sukcesywnie zagarniać łyżką mąkę do środka i przez 2 - 3 minuty mieszać składniki, pod koniec dodając jeszcze oliwę. Połączone składniki wyłożyć na stolnicę oprószoną mąką. Wyrabiać przez ok. 15 minut aż ciasto będzie elastyczne i gładkie (ciasto można też zagnieść mikserem planetarnym). Wyrobione ciasto włożyć do dużej miski, przykryć ściereczką i odstawić na ok. 1 godzinę do wyrośnięcia. Wyrośnięte ciasto wyjąć na stolnicę i chwilę pozagniatać. Podzielić na 2 części, uformować z nich kulki i odłożyć na ok. 7 minut pod ściereczką. Blaszki (tortownice) posmarować oliwą. Włożyć na środek kulkę ciasta, delikatnie spłaszczyć i rozciągać, rozprowadzając palcami po całej powierzchni dna, zaczynając od środka i zostawiając niewielki "wałeczek" na brzegu (zob. zdjęcia poniżej). UWAGA: najlepiej robić to kilkoma etapami, ciasto na początku sprężynuje i "cofa się" ale jeśli odczekamy chwilę będziemy mogli je dalej rozciągać. Wyłożyć cienką warstwę SOSU POMIDOROWEGO, ser* oraz ulubione dodatki. Odczekać ok. 15 minut aż ciasto podrośnie, następnie piec w maksymalnie nagrzanym piekarniku (min. 250 st. C) przez ok. 10 minut.

alfreda

Ja dzisiaj nie żyję. Urodzę się jutro i będę to ja. Zobaczycie niby starą a zupełnie nową osobę. Pozamiatam system. Gosia jako dyrektorka jest najlepsza. Ona nas uratuje

alfreda
@alfreda

kocham was bardzo i gosie również, kierownika piotra ubóstwiam

Zioło
@alfreda

Dżizas, już długo sama musisz być na punkcie, że piszesz te farmazony...

Justyna

Ostatni klient byl o 19'50

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A