Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Jaga

i Skrocili godziny nie dla nas tylko poto zeby nie dac podwyzek od 1 stycznia

kkk
@Jaga

Bzdury piszesz Ci co mają umowy o pracę po skróceniu godzin I tak będą wyrabiać cały etat

***
@kkk

Oczywiscie umowa wyrobi godziny,ale zato zlecenie bedzie mial tylko okolob100h i takie zmiany,a tam gdzie 3 osoba to pewnie beda zwalniac

Bartek

Jestem załamany. Wszystko miało pójść tak szybko, remonty, podwyżki, a jedyne co szybko poszło to klienci do konkurencji. Podwyżek zero, klientów zero, zmian zero i najlepsze, że nasz punkt zamknęli i nie mam pracy. Dno i jeszcze raz dno. Zwalniajcie się póki możecie bo też tak wylecicie.

@Bartek

Nic dodać nic ująć, zabieramy swoje rzeczy, zamykamy drzwi, klucz pod wycieraczke... I niech zarząd sam siedzi w punktach i pilnuje maszyn. Niech zobaczą jak to jest.

Tola
@Bartek

Gdzie był punkt, który zamknęli?

Tola
@Bartek

Byłeś na zleceniu czy umowie o pracę?

Maja

Napewno bedo zmieniac umowy na zlecenia bedziemy pracowac i firma zaoazczedz

Praciwnik

A dlaczego te godziny mają by skrócone?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Witam pracowałam jakiś czas temu w województwie małopolskim w punkcie totolotka...powiem tylko tak cieszę się patrząc na to że się zwolniła ponieważ patrząc jak nasz region jest traktowany przez rks to jest dramat.Nasz kierownik oczywiście nic nie wie A o samych nowościach dowiadujemy się na końcu.Pisze teraz dopiero bo dowiedziałam się że nie informując pracowników rks zamyka punkty więc ludzie dowiadywujcie się czy was też nie zamykają I nie liczcie że ktoś was poinformuje o zwolnieniu teraz tylko jak to zazwyczaj bywa w ostatniej chwili.

KI

RKS opowiadał tak pozytywnie o zmianach, że cała konkurencja przyjdzie do nas, a prawda jest taka, że konkurencja nic robić nie musi by klienci totolotka przeszli do nich.

Czarna
@KI

Dokładnie będzie mnóstwo nowych kolektur, podwyżki dla pracowników. Prym w tym wiódł cały klan rodziny M. zatrudniony w tej firmie... A teraz dla o niektórych to koniec świata. W sumie dobrze bo gorzej niż w tej firmie to być nie może.

@KI

Jeden z politykow, minionych czasach powiedział, mniej więcej tak: "z Polakami nie trzeba walczyć, wystarczy dać im się rządzić". Efekt widać na naszej firmie. Kiedy rządził grek było w miarę dobrze, kiedy scedowal rzady na polski zarząd za za się powolny zjazd w dół. Teraz jesteśmy poniżej dna. Dziwię się, że aktualny właściciel tego nie widzi. Chyba, że sam do tego rękę przykłada.

Krzysiek
@KI

Rks cos musi gadac...sorry robic;)

Krzysiek

Trzeba uciekac...punkty zamykaja i prawda taka ze gdyby nie lotto to bysmy utargu nie mieli

Dostaliście już podwyżki???

Ola
@Ania

Jakie podwyżki? Pierwsze słyszę

Rozczarowana

A więc stało się, już są zamknięcia punktów! U nas nowy system 2 miesiące, a góra oczekuje że będziemy mieli klientów że będą się pchali drzwiami i oknami.. Przez lata totolotek szedł na dno, klienci uciekali do Fortuny obok.. Z nowym systemem przyszły nowe nadzieje. Nie ukrywam że liczyłam na większe "uderzenie" z ich strony, o ile lepiej by było jakby nowy system wszedł razem z nową wizualizacją punktów! Ale nie, najpierw maszyny, miesiąc później nowe witryny a w środku ten sam (usunięte przez administratora) Owszem, udało się przyciągnąć kilku nowych klientów ale P. to nie wystarczyło, chce wyników tu i teraz nie dając nam możliwości! Więc po 12 latach - żegnaj Totolotku!

kkdsdld

Przykro mi

Toto
@Rozczarowana

A jak sie dowiedzialas??bo moj punkt raczej tez zamkna,ale spodziewam sie ze dowiem sie w dniu zamkniecua he

Cojaturobie
@Rozczarowana

Kiedy na wiosnę zaczęło się " wszystko po nowemu", straciłam chęć do pracy. Dopóki był stary system i nie było 3-ciej osoby jeszcze dało się wytrzymać. Kiedy zatrudnili 3 osobę, okazało się, że muszę dzielić się swoimi godzinami z nią. Oboje pracowaliśmy na zlecenie. Co z tego, że dali 1 zł podwyższki na stawce godzinowej jak w ostatecznym rozrachunku, wyszło, że zarabiam mniej niz w starym systemie. Wiedząc kiedy mniej więcej wstawia ten złom złożyłam wypowiedzenie, tak aby odejść i nie pracować na nim. NIE ŻAŁUJĘ TEGO KROKU. Mam nadzieję, zews, yscy, którzy odejdą z tej firmy, znajdą lepszą, normalna pracę. Tego wam życzę...

Rozczarowana
@Toto

Muszą powiedzieć wcześniej, każdy ma jakiś okres wypowiedzenia...

Leszek
@Rozczarowana

Szkoda, u nas pewno tez tak będzie tak i w innych miejscach, my na szczęście mamy gdzie iść wszyscy troje, choć nie ukrywam że nie chcemy bo tę pracę lubimy, jak nie będzie podwyżek to odchodzimy wszyscy na raz :(

komórka

Ja jeszcze nie żyję. Urodzę się jutro. Zazdroszczę ludziom, którzy mnie spotkają.

Znudzona
@komórka

Powtarzasz się. Jak masz dalej te głupoty co raz powtarzać, to lepiej zamilknij. Nudzisz na maksa.

Co z tą wypłata???

@Olek

Wyplata czy stypendium?

@Monika

No nie dostałem wypłaty.... Proszę powiedzcie co się dzieje....

BABARABA
@Olek

Wypłaty będą dzisiaj, ale po 15:00 raczej.

POLECAM STS

Polecam bukmachera z polskim kapitałem STS i inne Polskie firmy Tam szukajcie pracy a nie u szfaba który mydli oczy a jest gorszy od polaka

Krysia
@POLECAM STS

To Polacy a nie szwaby tak nas za wariata robia

Pati

Wie ktoś już jak ma wyglądać 31.12 i 01.20?

MARTA
@Pati

I swieta oczywiscie jak bedzie czynne?wie ktos?

Jaga
@Pati

01.01 na 100% pracujemy .Tylko kto przyjdziecie pracy ?

wariatka

ja. Kocham tę pracę

Wiem od dyrektorki że ma być otwarte na 100% pewne info

Tomasz

A druga połowa nie przyjdzie wogóle xD.Warszawka niech zasiądzie

@Jaga

Wszyscy przyjda bo sie boja,ja biore urlop;)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Totolotek S.A? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ojojoj

Odpuść sobie tę firmę jeśli nie jesteś emerytem, najlepiej wojskowym albo policyjnym. W moim regionie tylko takich preferują...

Czy dostaliście wypłatę??? Bo ja nie.... Ostatnia sesja przychodząca minęła

Olek

To czemu nie dostałem.... Czy ktoś jest taki kto nie dostał... Nie wiem co robić....

Mariusz

Witam Przejęcie firmy przez inwestorów z Niemiec odbieram pozytywnie brakowało na Polskim rynku systemów wielokrotnych jedyna firma która jest konkurencją dla Totolotek to PZ BUK ,który wprowadził ograniczenia stawek ilości znaków w kombinacji .Niestety nie mam pozytywnej opinii dotyczącej obsługi klienta wprowadzając automaty pracownicy punktów kompletnie oleli klientów w przypadku zajętych automatów nie chcą drukować e-kuponów lenistwo totalne za co biorą wynagrodzenie nie wiem bogata firma.

Zen
@Mariusz

No właśnie, jaką płacą, taka praca... ????

Warrior
@Zen

No pewnie to ile byś chciał zarabiać za siedzenie na (usunięte przez administratora) Chcesz więcej zarabiać to się rozwijaj, rób coś w tym kierunku, podnos swoje kwalifikacje... Samo się nic nie zmieni. A narzekać to każdy potrafi.

Pati
@Mariusz

Nikt nie zna sytuacji pracowników, a każdy tylko ocenia, jeśli firma nie ma narzędzi, aby pracownika zmotywować to tak właśnie wygląda ;) Od kiedy zostały wprowadzone maszyny, większość punktów nie wyrabia progu sprzedaży, więc i premii nie ma, a robić 12 godzin za 1500 zł to żadna praca, kiedy wszystko idzie w górę z ceną, lepiej zarabiają na kasie w markecie, a chociaż mają jakieś bony na święta, premie porządne, wczasy pod gruszą czy karty Multisport, a tutaj nie mamy nic...

nie
@Mariusz

Czemu oceniasz wszystkich jedną miarą. Są punkty, gdzie się starają i wychodzą do klienta.

Iza
@nie

Dokładnie ,premii nie widziałam z pół roku a zawsze wychodzę do klienta ,bądź wpisuje ręcznie kupony.A odnośnie negatywnych komentarzy na pracowników wiadomo kto pisze xD ....,

@Iza

I zacznijmy od tego, że mało kto korzysta z nowej strony, bo klienci narzekają ze jest do (usunięte przez administratora) i nie da się tam zrobić kuponu, wiec o czym mówimy ze pracownik nie chce wbić ekuponu hahah jak ktoś już przyjdzie ze zrobionym to sama jestem zdziwiona ze ktoś chciał się męczyć na tej stronie

Michal

Jak to nie mamy nic?...choroby pracy siedzacej po 12h

kochani
@Michal

Już tak nie przesadzajcie. Nie mamy tak źle. Lekka siedząca praca. Żadnego dźwigania i ciężkich prac. Dziękuję Bogu za taką pracę

Robert
@kochani

Czy Totolotek zatrudnia osoby, które chciałyby pracować dorywczo? Słyszałem, że kiedyś była taka możliwość, ale aktualnie kompletnie nie wiem, czy jest taka możliwość. Może coś wiecie?

Beti 66
@Pati

Ile godzin pracujesz że zarabiasz 1500 zl?

kochani

Pracuję ponad 5 lat i nie dorobiłam się żadnych chorób.....

plemnik

a niemiec z ciebie skórę zdziera

@nie

bo pewnie obrabiasz KRS-a to ci daje na takim poziomie że wyrabiasz natomiast cały region za to cierpi (usunięte przez administratora)

Młody

Po pół roku się zwolniłem polecam zrobić to samo. Jak wygląda sprawa z wypłaceniem godzin po zwolnieniu z pracy?

Młody

Kolego za tę stawkę i te godziny to sam się staraj. Spokojnie jutro o to zadzwonię.(usunięte przez administratora) Odradzam grać

ZORRO
@Młody

Dobrze zrobiłeś. Ja również mam tę pracę poza sobą, tyle że po ponad 10 latach. Jak rozmawiam, ze zmienikiem, to wyłania obraz nędzy i rozpaczy. Oferta z dnia na dzień coraz bardziej denna, klienci nie chcą grać na maszynach, target wzięte z kosmosu i te godziny... Ludzie w moim byłym regionie odchodzą. Jak tak dalej pójdzie zostaną nieliczne punkty...

@Młody

Normalnie wypłacamy za godziny przepracowane z poprzedniego miesiąca

@ZORRO

W moim miasteczku jest ta sama sytuacja Zwalniam przed świętami bo nie będę tu siedział w święta po 12h jak na robotach w czasie wojny

Zwolnijmy się wszyscy

Proponuję abyśmy wszyscy zaprotestowali przeciwko niemieckiemu traktowaniu w firmie totolotek *ciągłe podnoszenie targetów wyssanych z palca mamy dość. Kto je wylicza że przez cały rok nie można osiągnąć celu a obroty w punktach wzrosły * mamy dość nędznej płacy. Przed przejęciem firmy przez żyda kierownicy regionalni mówili nam że zarobki będą owieli wyższe, że sie zmieni na lepsze a tu nawet 1zł nie podnieśli. WYZYSK i OSZUSTWO ZŁÓŻMY WSZYSCY WYPOWIEDZENIA MOŻE WTEDY ZOBACZĄ ŻE NA SAMYM DOLE SĄ jeszcze PRACOWNICY MŁODYM, MĄDRYM I INTELIGENTNYM LUDZIOM NIE POLECAM TEJ FIRMY STRATA CZASU I ZDROWI NIE WSPOMNĘ O ZAROBKACH

Jaaa
@Zwolnijmy się wszyscy

A do tego dziś otwarte w święto 12 godzin, to jest choreeee!!!! Macie ludzi? Czy tylko ja gadam juz do maszyn? A gdzie do 21.30, chyba tu umrę dzisiaj!!!

@Jaaa

Praca 11.11? - dla nas to skandal dla Niemców i Austriaków to normalny dzień pracy. Znajoma, która pracuje w niemieckiej firmie musiała wczoraj pracować. Dlaczego - to proste dla austriaków to koniec wojny i jednocześnie dzień hańby i klęski. Dla nas dzień odzyskania niepodległości. My się cieszymy a oni nie mogą przebolec swojej mocarstwowosci. Przecież z tak olbrzymiej monarchii stało się małym kraikiem. Więc teraz chcą podporządkować sobie innych w formie ekonomicznej i nie tylko. Bo praca w nasze święto narodowe to dowód ich zarozumialstwa (mamy gdzieś wasze święta) i ew. dowód dupow.... niektórych osób którzy za wszelką cenę chcą się im przypodobać. A co do reszty, oferta, 12-h praca to MY WSZYSCY MAMY 200%RACJI. OSTATNI GASI ŚWIATŁO. (ratujmy naszą ziemię, a nie dlatego aby właściciel mniej zapłacił za prąd).

Tomasz
@Ojojoj

Ciekawe 1.01.2020 czy zrobią czynne 12h.Bo napewno wtedy będziemy pracować .Kto przyjdzie ten doopa xD

Ciekawska

A czyja??? Przeciez punkty czynne sa tak jak w niemczech bo tak zarzyczyl sobie wlasciciel.Dlatego pracujemy do 21:30.A w swieta pewnie tez nam beda jazac siedziec

@Ojojoj

Mądrze napisane niemcy i austryjacy cieszą się że głupi Polacy pracuj dla nich w święto Niepodległości Polski niemcy w każde swięto ma wolne

@Jaaa

Zamiast z rodziną świętować i przekazywać dzieciom patriotyzm to siedzimy w (usunięte przez administratora)pracy Ale oto własnie niemcom chodzi aby pokazać wyższość nad nami

eeiei

kocham Gosie

@eeiei

Tylko współczuć. Zmień obiekt swoich westchnień....

@eeiei

To zrób mi coś miłego...

System premiowamia to teraz dno, jak mamy wyrobić cel jak klienci nie dają się nawet namówić na zagrania za wyższą stawkę. Próbowałam, podchodził am do maszyn i klienta aby zagrali za większą kwotę, to nagle słyszę proszę nie podchodzić i nawet nie patrzeć w co gram i za ile.... I jak tu się starać o wyrobienie celu? No jak? Odkąd są maszyny nasza praca to wyłącznie ich pilnowanie i wypisywanie tablic TL/TG gdzie praktycznie nikt w to nie gra a trzeba na bieżąco zmieniać! Myślę że na pewno nie jestem sama gdzie o premi to mogę teraz sobie tylko pomarzyć, a cele jak z kosmosu! No jak? Pytam jak?

SAMOTNAWPRACY
@12345

Nie tylko u ciebie jest takie dno. Po nowemu ubywa klientów w zastraszajacym tempie. Fortuna i STS się cieszą. Mam wrażenie, że całe kierownictwo siedzi na swojej "szklanej górze" i kompletnie straciło z oczu to co dzieje się w punktach. Może trzeba ich wysłać do okulisty, to odzyskaj ostrość widzenia....

DRAMAT
@SAMOTNAWPRACY

To jest po prostu dramat.. Wstawili do punktów po dwa typomaty, klienci denerwują się, bo nie chcą czekać w kolejce żeby coś obstawić, przy ladzie nie chcą obstawiać, bo chcą mieć wgląd do pełnej oferty, a zyskuje na tym konkurencja. Cele w tym miesiącu są NIE DO OSIĄGNIĘCIA. Zabrano nam wszystkie narzędzia, które pozwalały nam wypracować target. Te marne ochłapy w postaci obecnych bonusów są nieporównywalne do tego co oferuje konkurencja. Wymagania coraz większe, motywacja coraz mniejsza. Czas podziękować.

Anetka
@SAMOTNAWPRACY

Niemiec (usunięte przez administratora)o wszyscy sie boja,wiec jak myslisz bedzie kiedys premia oprocz tej za zalozenie karty 10zl hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042