Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Seba2

Czy ktoś majac umowe o prace zostal zwolniony. Z Totolotka?????

@Seba2

Tak, a co? Jak likwiduja punkt to nie patrza czy umowa o prace czy zlecenie.

Remiks2

Zapraszam do totolotka w Kępnie uśmiejecie się co parę minut kartka na drzwiach że nieczynne albo zaraz wracam. lub wyszlam po drobne pieniądze .I tak przez caly dzien w ciagu godziny zaobserwowalem 6 roznych kartek na drzwiiach jak jest brunetka. ISTNA KPINA !!!!!!!!!!! NIE MA JAK TO FORTUNA to jest super firma.

M

Nie będzie przedluzonych godzin już?

Aaa
@M

Nie będzie, niektóre punkty zostają na dłuższych godzinach

Ty

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Mark Oh

Do wakacji totolotka nie będzie. Nie mogą zamknąć odrazu wszystkiego bo podchodziło by to pod zwolnienia grupowe, dlatego zamykają po kawałku. Szukajta sobie roboty. Pozdrowionka.

Tola
@Mark Oh

Zostaną tylko najlepsi.

Ocochodzi

Bedą zwolnienia 3 osób tam gdzie są skrócone godziny?

@Ocochodzi

Beda zwolnienia wszystkich po kolei bo oani dyrektor tak zarzadzila. Juz zamyka polowe punktow w malopolskim. Z dnia na dzien zostaniemy bez pracy

Ewa nie sądzę Małopolskie to lizus Gosi

PIOTR

Serio?to dobrze ze sam poszedlem;),tak to l4 i ciagnac

Mnie już zwolniono :]

Robsk

w jakim regionie pracowales?

@Robsk

Pomorski

Czarna
@Ewa

Powodzenia dla pani P... zamyka ponad 50 punktow.. mam nadzieje ze nastepną zwolnioną bedzie w koncu ona.. Zakompleksieniec na diecie... Tak to jest, jak sie swoje zycie ma do d*** to sie innym uprzykrza..

Ciekawska
@Czarna

A wiecie moze jakie punkty beda zamykane???Troche sie obawiam ,ale nikt nic nie mowi

Czarna
@Ciekawska

Dokładnie nie wiem, ale podejrzewam, że jak wasz też to w najbliższym czasie się dowiesz.. do najemców lokali i pracowników na etacie poszły wypowiedzenia...

Anetka
@Czarna

Racja;) i tak nigdy nie dorownany sts i fortunie,tam kokretne osoby sa

ximotot
@M

chyba nie bardzo, bo zamykają

Wiola
@ximotot

właśnie tez słyszałam w jednej miejscowości obok mnie zamknęli 2 punkty fortuny i został tylko jeden, a w innej 1z2

.......
@Wiola

Co z tego ze zamykaja jak gracze z konkurencji i tak do nas nie przychodza

dedykacja dla gosi

coma zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków - weź sobie to do serca

Kasia@

Jak wgl wygląda zamkniecie punktu?

tępa
@Kasia@

gasisz światło, wychodzisz z lokalu i zamykasz drzwi

@kasia@
@tępa

Tyle dobrego że nie trzeba tego wszystkiego sprzątać później lub martwić co się z tym stanie ????

Toto

No tak zgadzam się jest jedno ale ktoś ją mianował na to stanowisko.Dlaczego cześć osób które powinny pracować juz nie ma. O co chodzi?

M

Nie prawda Pani Małgorzata wie doskonale jak zazadzac firma . Jest odpowiednia osoba na odpowiednim staniwisju . I nie jestem zadnym jej lizusem czy du..o wlazem jak zaraz mnie nazwieci .

Ja nie wiem o co wam ludzie chodzi, wydłużyli godziny - źle, skrócili znowu - też źle. Jeśli będą kogoś zwalniać to osoby, które przyszły jako 3, na 80 godzin. Fakt, to było do przewidzenia, że wydłużone godziny i zatrudnienie dodatkowej osoby będzie niewypałem prędzej czy później. Jakby zmienili godziny jak mają w Niemczech czy Austrii do 23:30 to też byście narzekali. W żaden sposób nie można Wam dogodzić, ja się bardzo cieszę ze skróconych godzin.

Starszy pan
@Monika

Wiesz ile to jest kasy za 140 godz miesiecznie ?policz sobie chyba ze chodzisz do pracy dla przyjemnosci

@Starszy pan

A gdzie indziej Ci tyle zapłacą za 2 tygodnie pracy? Mieć 1800 na rękę, a nie mieć, tyle samo zarabiają u mnie w mieście w fabryce aluminium, a harują cały miesiąc od rana do nocy... Nikt Ci nie zapłaci tyle za siedzenie i nic nie robienie, jak się mieszka w takiej Pipidówce jak ja to nawet takie pieniądze są dobre

Ojojoj
@Monika

Gdybyśmy mieli tak jak w Austrii czy w Niemczech, mam na myśli nie tylko godziny otwarcia ale i pensje, to nienarzekalibysmy. Ale mamy, tak jak mamy, czyli przyzwolenie idące od góry na niewolnicza pracę za przysłowiową miskę bobu. Cieszę się, że nie wypalił pomysł zaufanych w sobie nowych właścicieli i ich lokalnych poplecznikow. Szkoda tylko firmy jako takiej. Przepracowalam w niej grubo ponad 10 lat. Pamiętam czasy, gdy nasza oferta była najlepsza na rynku, i dni w których ręką omdlewala od wbijanych kuponów, i fajnych klientów, którzy nigdy nie narzekali, że trzeba stać w kolejce. Wiedzieli, że postaramy się aby puścić im kupony na czas. A teraz.... Po prostu nie ma dla kogo się starać. Tak pracujemy jak "góra" nas traktuje....

Omg
@Monika

Sposob bycia tez masz typowo dla pipidowy. Pojdziesz w niedziele do domu o 16, zagonisz krowy do obory i tyle z tego masz,ze zamkniete szybciej. Ktos wyzej napisał o co chodzi tak doslownie, ze bardziej sie nie da.

@Monika

Nie kazdy jest z takiej wiochy zabitej dechami jak ty

Majki

czy w jakimś punkcie.z powodu skrocenia godzin pracy została zwolniona osoba ktora ma umowe o prace?

Beti 66
@Majki

Dzwonią do osób które mają najdłuższy staż i pytaja się kto do zwolnienia....I wszędzie to są osoby które pracują najkrócej

hurt

zdajesz sobie sprawę, że będą wypowiedzenia na dużą skalę i punkty będą stały puste!!!

Ola
@hurt

Daj sobie spokój, ktoś specjalnie tak pisze, żeby zrobić aferę, nie można narzucić komuś zmiany umowy, poczytajcie najpierw Kodeks pracy: „Porozumienie zmieniające warunki pracy i płacy: Obie strony mają prawo zaproponować zmianę dotychczasowych warunków zatrudnienia w drodze porozumienia. Modyfikacja może nastąpić tylko wtedy, gdy pracodawca i pracownik wyrażą na to zgodę. Zmian dokonuje się na podstawie przepisów kodeksu cywilnego (art. 66)” Tak więc bez zgody pracownika pracodawca nie może zmienić rodzaju umowy.

@Beti 66

To ciekawe czy staż 3 lata do krótko ????

Ojejkujejku
@Ola

Kodeks - kodeksem a firma sobie. Dawno temu, na początku mojej pracy w tej firmie, po 3 m-cach dostałam umowę na cały etat. I zaczęło się. Po 6 m-cach, ktoś dopatrzyl się, że w zwyklym punkcie!!! , pracują 2 osoby zatrudnione na cały etat!!! ZGROZA- natychmiast zmienić na 3/4! Potem po kolejnych 3 - zmiana na 1/2 etatu. A po kolejnych kilku m-cach dostałam propozycję niedoodrzucenia - umowa zlecenie. A jak nie to.... Wtedy o pracę było gorzej niż trudno. I tak zeszlo 10 lat z hakiem. Jestem szczęśliwa, że mam już to za sobą. Nie liczcie na zrozumienie i wyrozumiałość że strony firmy. Dla nich jesteśmy niczym inny tylko wolami roboczym. Powodzenia w szukaniu nowej pracy...

Robsk
@Majki

Najgorzej jest w Warszawie... jest pajac gbur kierownik który ludzi ma za śmieci a toleruje tych co mu w (usunięte przez administratora) włażą.... nie przejmuje się brakami w kasie w kilkupunktach.... dopiero jak góra cos dopatrzy sie zwlania winnego... juz tak kilka osób poleciało... czy nie jestes posłuszny rozchrujesz sie wypad.... nie ciepri ludzi któzy są mądrzejsi od niego a taich pełno.... oststanio jedna z trenerek z Warszawy nawet powiedziała że zachowuje się jak (usunięte przez administratora) oraz ze nie umie rozmawiac z ludzmi... wielmocny cienki w uszach dawidek pracuje w totolotku za pomocą rodziców którzy też są regionalnymi w poludniowej polsce....

ximotot
@Ojejkujejku

nie przesadzaj, zapewne nie ma wiele takich punktów, ale znam jeden w którym pracują dwie osoby na cały etat i to od wielu wielu lat

@ximotot

Dokładnie, nawet teraz z godzinami do 21:30 są punkty, gdzie są tylko dwie osoby i dają radę i nikt nic nie mówi, że tyle godzin walą

Emi

Czy ktoś ma już może jakieś informacje o świętach czy pracujemy czy nie. Bo nie wiem czy zrobic im prezent i isc na L4.

I tu Przyznam racje Człowiek nie może zachorować lub ktoś z rodziny bo od razu dostaniesz wypowiedzenie jeżeli zamierzasz się wybrać po L4

Anetka analfabetka

Tyle lat na rynku i pada i pada i pada?bylam kiedys na wczasach w Tanzanii i widzialam pania treserke zwierzat,potem sie okazało ze to cyrk z Polski

TOTO.MY.LOVE
@Anetka analfabetka

A gdzie obrońcy naszej pani dyrektor? Żadnych chwalebnych wpisów, nic ????? A może ktoś z góry ma coś do powiedzenia odnośnie zmian? Cisza...... aż takie zmiany:-)

Zła

... I po technikum gastronomicznym. Wsam raz do rządzenia firmą...

Seba

Ach co wy chcecie?jest mila i kompetentna osoba

Seba

A ja ide wlasnie po kebaba,chce ktos tez?

Majki

Ktos może wie kogo kogo z 3 osob będą zwalniać przy tak malej ilosci godzin od grudnia..Umowę zlecenie czy umowe o pracę?

Pati
@Majki

Podejrzewam, że zatrudnioną 3 osobę, bo ma mniejszy wymiar godzin i krótszy staż

Tola

Wszyscy na umowę zlecenie? To już widzę chętnych do pracy.

A co z osobami ktore sa na umowie o prace?Ktos wie?

Jaga

Po co nakrecasz ludzi Ci co mają umowę o pracę nic nam nie zrobią nie mogą narzucić zlecenia A Ty jak komuś możesz to liz ale pod wiatr

Żaneta żorżeta

Punkty zamykają, ludzi zwalniają :(

Ojojoj
@Żaneta żorżeta

Sami zostają, ludzi za nic mają.... Wkrótce w Totolotku będą pracować RKS-i i zarząd, bo punkty będą samoobsługowe jak parkometry.

Starszy pan

Mysle ze warazawka nie dorosla do tej zmiany,nie potrafi tego wogole przeprowadzic,w Austri czy Niemczech wszystko funkcjonuje tylko u nas olbrzymie problemy z systemem ,widac to na codzien w pracy,klienci odchodza masowo,pracuje w tej firmie z malymi przerwami okolo 10lat ale takiego balaganu jeszcze nie widzialem,i nie widze tu bledu kierownika regionu ,po prostu gora nawala totalnie

Czy zasady premii na punkt zostaną zmienione? Odkąd pojawiły się maszyny niestety nie jestesmy w stanie sami zawalczyć o większy obrót w ciagu dnia /miesiąca! To niesprawiedliwe!!!

Omg

Co tu sie dzieje? Majowka 12h, 11listopad 12h. Trzeba dac podwyzke i skracaja godziny. Umowa zlecenie z umowa na prace - ok 100 godzin dla zlecenia. (usunięte przez administratora) Wiec ktos musi isc na zlecenie prawdopodobnie. Nawet na pkt do 21 skrocili pol godziny, zeby dwie umowy nie mialy nadgodzin bo juz trzeciej osoby nie bedzie , roznicy juz nie ma czy 21 czy 21.30 a 15 godzin w miesiacu nie musza zaplacic nadgodzin. Ale sie odwdzieczyli za tyle lat siedzenia w kazde Swieta nie Swieta . (usunięte przez administratora)

Gracz1
@Omg

To się posypia zwolnienia w prezencie swiatecznym zamiast premii:( co za firma :( akurat na święta:( jak mnie wczoraj uprzedzano ze wracamy do starych gidzin to oczy szeroko z niedowierzania. Powinni polecieć wszyscy co za to odpowiadają:( a kierownicy za niepoinformowanie pracowników o zmianach, co to ma znaczyc ze kilka dni przed grudniem dowiadujesz się ze nie pracujesz juz w grudniu albo o tym ze musisz zmienic plany o 360 stopni, kpina, a nawet patologia ze strony zarzadzajacych!!!! Posypia sie kolejne wypowiedzenia i chorobowe, gratuluję "góro" firmy Totolotek????. Wzrost najnizszej krajowej was utopił, plany na nr jeden w polsce zastąpiono miejscem ostatnim - do zamknięcia! Nie sluchaliscie pracownikow i teraz macie, zmniejszajaca sie znacznie liczbe punktow! Dziś próbowałem obstawic mecze na ręczną i choć sie starałem nie dało sie, tak malo podgier w porownaniu z starym systemem! Zróbcie coś z tym! Dlaczego nie zmienicie oferty? Trudno np dodac kilka opcji w recznej, koszu i hokeju czy pilce? To takie trudne?!!!! Klientow jeszcze mozecie odzyskac!!!! Wystarczy chciec!!!!

Jarek
@Gracz1

W pierwszej kolejności do wymiany Dyrektor ds sprzedaży i marketing !!!!

Co-mi-tam
@Omg

O tym, że od nowego roku znacznie wzrośnie najniższa krajowa (pensja), było wiadomo od dawna. Również od początku wprowadzenia zmian, nie było takiego pracownika, który by nie mówił o tym, że to wszystko sprawia, że tracimy klientów, o niczym nie uzasadnionych wydłużonych godz. pracy. Itp. itd. Nikt NAS NIE SŁUCHAŁ. RKS-om padło chyba na sluch bo nasze opinie puszczali mimo uszu, traktując nas jak leni, którym się nie chce pracować. To samo dotyczy zarządu, im chyba pycha padła na rozum, skoro przez tyle czasu ignorowali ten fakt, że doprowadzają dobrze funkcjonującego bukmachera, na skraj upadłości. Ale tak to jest jak się innych traktuje jak niewolników, tylko do roboty, bez prawa głosu. Podłe jest to, że czekali aż do końca listopada, aby poinformować pracowników o powrocie do starych godzin, a co za tym idzie nieuchronnych zwolnień. Zrobili to złośliwie, dobrze o tym wiedząc, że znalezienie pracy w grudniu dla wielu osób graniczy z cudem. Mam nadzieję, że odbije im SIĘ ( WŁADZOM) nieustanną czkawką.

Dlugoletnipracownik

(usunięte przez administratora) Jedne punkty mają tak jak kiedyś a inne cały dzień!!po to byla zadyma w maju żeby parę miesięcy później wrócić do starych h ?jaki to ma sens?A może rzeczywiście oszczędności bo ludzią trzeba dac marna zł podwyżki bo ustawowo idzie wynagrodzenie w górę?

Tomasz
@Dlugoletnipracownik

Za ten bałagan powinny polecieć głowy ,każdy wiedział ,ze wydłużenie godzin ,zmiana oferty/systemu będzie dla firmy bardzo nie korzystne .Firma naraziła się na potężne straty .Ktoś za to powinien odpowiedzieć .Tam na górze powinni pracować ludzie profesjonalni ,z wykształceniem .

Anetka
@Dlugoletnipracownik

Punkty zamykaja...obnizyli czas pracy po to by nas pomalu...

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A