Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

przykre

mój punkt też zamykają. na szczęście nowi bukmacherzy chętnie przyjmują i otwierają punkty

Znicz
@przykre

Czy punkt w Pruszkowie będzie działać w innym miejscu czy to już koniec Totolotka w tym mieście. Otworzył się ostatnio Super Bet to chyba wy po tylu latach powinniście tutaj być.

@Znicz

Najbliższy punkt toto w Ursusie lub Grodzisku

Znicz
@.

Najbliższy to mam już STS. Chyba na głowę musiał bym upaść żeby jeździć taki kawał.

Diablik
@.

O Grodzisku zapomnij Grodzisk po 20 latach też się zamyka

Witam.Moze jestem wyjątkiem nie mnie to oceniać ,ale jezeli chodzi o P.Dyrektor uwazam ,ze jest Ona osobą kreatywną,która angażuję się jak tylko moze ,a nie jest to łatwe,ale daje radę.Tyle w temacie a zapomniałaem Nie jestem lizusem..

Tomasz

Widzimy to wszyscy i podziwiamy no nie na darmo jest Dyrektorem ds sprzedaży .Widać jak firma pnie się do góry .Prima aprilis jest 1-ego kwietnia

Jola

Jesteśmy dumni z niej przecież tak dużo dla Nas robi

on
@Jola

Hahaha dobre żarty sobie robicie. 1 kwietnia w styczniu.

kasia

Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze to powoli poczatek konca... pracuje tu 8 lat i az szkoda ze to sie zle skonczy. staram sie jak moge przekonywac klientow ale nie mam czym ich przyciagnac bo mowia ze oferta slaba i ze chcieliby na karte ale bez danych...

@kasia

Czy to prawda ze dyrektor od sprzedazy ma sprawy za mobing wobec pracownikow i nikt z tym nic nie robi????????

niecodzienna
@chudy

skad to wiesz? Ale jazda, jeśli to prawda.

@niecodzienna

od pracowniczki punktu ktora byla w nim przede mna. jak tu przyszedlem to powiedziala zeby uwazac bo sa wlasnie takie rzeczy

niecodzienna
@chudy

Pierwsze słyszę. Pracowałam z nią, jak jeszcze była kierowniczką i nigdy mi się nic takiego o uszy nie obiło....(usunięte przez administratora) Tymbardziej teraz jak nie ma takiego kontaktu ze zwykłymi pracownikami ciężko mi w to uwierzyć

@niecodzienna

mowie tylko to co slyszalem jestem w Totolotku od niedawna. Skoro wczesniej byla kierowniczka to miala chyba mniejsze kompetencje niz teraz jak jest nad kierownikami i moze na przyklad z tego korzysta. Ja na razie nie mialem z nia stycznosci ale moze to i lepiej

@chudy

Nie wiem nic o sprawach sądowych ale nie zdziwiłabym się gdyby były. Ta pani pochodzi z rejonu w którym pracowałam i nawet klienci opowiadali o jej okropnym wrednym zachowaniu i poniżaniu pracowników przy nich kiedy pracowala jeszcze jako RKS. Miałam nieprzyjemność spotkania jej, na szczęście tylko raz. Ja się dziwię, inni pracownicy też - jakim sposobem ona awansowała ze zwykłego pracownika na dyrektora, podobno nie posiadając odpowiedniego wykształcenia

Hiki
@Kasia

Pewnie jest gościnna

Ona_wtajemniczona
@chudy

Też o tym słyszałam.. pod koniec października "elita" zorganizowała sobie meeting w Warszawce, za dużo alkoholu, niektórym język się rozplątał i wyszło na jaw między innymi kilka spraw o mobing (z reszta nie tylko to).

@Ona_wtajemniczona

Co jeszcze wyszło na jaw?

Kochani

Do tych wszystkich zwalnianych z powodu zamknięć punktów. Nie rozpaczajmy, totolotek to nie jest koniec świata. Jeśli nie umieją docenić tak wspaniałych pracowników, to źle o nich świadczy. Coś się kończy, coś się zaczyna!!!

Dagmara
@Kochani

Ja myśle ,ze jeżeli firmie zależy ,żeby się podnieść należy odsunąć od obowiązków Panią P.Dopóki ona będzie pracować będziemy w dalszym ciągu iść na dół .

Kochani
@Dagmara

A niech będzie jak najdłużej. Zamierzam zostać w branży hazardowej, więc fajnie jeśli ta firma będzie ciągnąć dzięki niej w dół. Panuję też otworzenie własnego biznesu i dzięki niej wiem, jak nie powinno wyglądać zarządzanie zespołem...

Hej
@Kochani

Uwierz, że firma zwalniając robi przysługe pracownikom, (usunięte przez administratora)

czy wievcie dlaczego zostaly zignorowane wszystkie prosby starszych klientow o oferte papierowa?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Grzegorz

W Totolotku ,zamiast zastanowić się dlaczego zamykane są punkty ,co jest nie tak dlaczego tak się dzieje .Zamykane są punkty ,nawet te po remontach ,ktoś odpowie za to .Kto jest za to odpowiedzialny ?

do Grzegorz
@Grzegorz

jak to kto? dyrektor od sprzedazy, przeciez to ona powinna analizowac albo trzymac nadzor nad analiza tego czy warto trzymac punkt otwarty czy go zamknac, ale nikogo to przez lata nie interesowalo, ani jej, ani prezesa i bylo na zasadzie: jakos to bedzie, no i jakos jest, czyli byle jak

Grzegorz
@do Grzegorz

Są zamykane punkty ,które kiedyś dobrze prosperowały .Nasza Pani nie ma pojęcia o sprzedaży.

Han Solo
@Grzegorz

Ważne że ma pojęcie o schabowych z cebulką i garnku ziemniaków w okrasie

Mix

Tak. Napisali mi że to problem globalny

Kris

Na Slasku tez zamykaja punkty pomalutku....ja cale szczescie juz poo rozmowie i od lutego sts;)chetnie przyjmuja z innych bukow

KRS

Do (usunięte przez administratora) co wymyślili karton opolskiego Czemu ma służyć ten karton? Bo na pewno do niczego nie zachęci klientów i niezwiekszy obrotów punktu. Stracone pieniądze a pracowników dalej nikt nie słucha ze trzeba wprowadzić rozbicia w siatkówce, remisy w kosza, możliwość sprawdzenia kupony na stronie www, nie ma komu się tym zająć tylko będą punkty kartkami zaśmiecać albo sztuczny tłum robić. Nie ma się co dziwić firmą zarządza banda niekompetentnych (usunięte przez administratora) Pozdrawiam moich kochanych pracowników rks

nowy

podobno juz nawet prezes nie wierzyl, ze ta firma przetrwa i zrezygnowal slyszeliscie cos

Mariola
@nowy

Ale gruba siedzi ,na co ona czeka ?

nick
@Mariola

ona na nic nie czeka, ma ciepła posadkę, więc jej wszystko jedno, a to że nie umie tym zarządzać to inna sprawa. jak chcieli zamykac punkty to dlaczego nie przed remontami????? przeciez to kompletnie nieoplacalne, amatorka i tyle

MMA
@Mariola

Czeka aż bardziej spuchnie i przejdzie do MMA

yhy
@MMA

Czy wiadomo kto dalej zastrasza ludzi, czy się coś poprawiło?

@yhy

To kto jest teraz w koncu prezesem????

Nowa90

Czy ktoś wie jak wypisać się z tego ppk?

Hmmm
@Nowa90

Wchodzisz w wiadomość powitalna na poczcie MYPPK , potem na stronę MYPPK, link do strony masz na poczcie. Wypełniasz deklaracje o rezygnacji, drukujesz go i odsylasz do kadr.

Jagida

Możesz coś więcej napisać ?Czemu żenada ?

Justyna

Byli u mnie,ta pani wszechwiedzaca oczywiscie popisuje sie ze duzo umie a jak spytalam ja co to krykiet yo niewiefziala????,czekam az do moniki pojada bo ona niemiecki perfekt to ani rks ani ta pani wdzechwiedzaca niebefa wiefziec o czy ona im mowi a powie wszystko;)

Ela@

Robicie te plany sprzedazy co miesiac? Jak to wgl robic trzeba?

Jak liczycie obrót na nowym systemie? Stan kasy plus stan maszyny?

Pan
@Ania

No tak. To ze sa maszyny nie oznacza ze pieniadze ktore sa w nich nie licza sie do naszego obrotu. Licz stan kasy i stan kasy w maszynach jako swoj obrót.

@Pan

A co jeśli klient wpłaci 100 do maszyny a zagra tylko za 10? Nie zgadza mi się obrót :(

Lol
@Ania

Podchodzi do Ciebie z kwitkiem i wyplacasz mu reszte.Wszystko sie zgadza.

klapa

trzeba dopłacić

Lila88

A na zleceniu jest macierzyński????

@Lila88

Z tego co wiem to jest. Między innymi chce się dowiedzieć co i jak, a nie mam żadnego odzewu. Ogólnie chorobowe mam do 20 stycznia br. Chyba że macie kontakt do kadr w Warszawie to bym bardzo prosiła bądź cokolwiek. Jestem w kropce a w każdej chwili mogę pojechać na porodowke..

Xyz
@Bezimienna.

Polecam zapisać się na grupę dla kadr na fb jeśli Pani posiada i opisać sytuację. Wszystkiego się Pani tam dowie

kicia
@Lila88

nie ma trzeba było nie dopuścić do zalania teraz to tylko 500+

kicia
@kicia

a i 1000zł od państwa co miesiąc przez 12mies

ciekawa

które punkty zamykają albo zamknęli. jakieś topowe też zcy raczej te co najsŁabiej działały

Eeee
@ciekawa

Mój punkt zostaje mimo że inne punkty mają o wiele większe obroty

dlaczego?

Zuzia

Czy ktoś już z Was miał wizytację Niemców jak to przebiega o co pytają i co obiecują

Bezimienna.

Może wy mi pomożecie (dzwoniłam do kierowniczki, pisałam i zero odpowiedzi mam więc piszę tu) , mam pytanie odnośnie tematu macierzyństwo. Sprawa wygląda tak że jestem na chorobowym a na dniach mam rodzić. I pytanie brzmi następująco, papiery na macierzyństwa mam wysłać pracodawcy (Totolotkowi) czy mam podejść sama do ZUSu? Dodam że jestem na umowie zlecenie.

@Bezimienna.

Temat nieważny. Już wszystko wiem ????

Filemon

Dopóki zarządzać tu będzie pani (usunięte przez administratora)to nigdy się nic nie poprawi, wszystko będzie przestarzałe. Nikogo nie szanują w tej firmie(usunięte przez administratora) Odkąd jest ten nowy system i Niemcy to też jest katastrofa

Roman
@Filemon

Doszedłem z tego (usunięte przez administratora) totolotka w grudniu... Po poltora roku współpracy z RKS dawidkiem którego kryją rodzice mogę napisać że wiekszego Ch... W życiu nie spotkałem. Obiecuje jedno i po2 tygodniach z ryjem że jak ja śmiem o to prosić. Wypracowalismy premiew moim pierwszym punkcie tzw trenerskim max kwotę 2000 do podziału. Ja dostałem 700 brutto bo wg niego tak ma być.... W drugim że wszystkim robił problem nawet z środkami czystości by potwierdzić zamówienie... Dobrze ze się zwolniłem a mój ostatni punkt zamykają.(usunięte przez administratora)

Michal
@Roman

Ja tez zawsze dodtawalem mniej kasy tzn premii od drugiej osoby ktora wchodzila rks w....

vendetta

Gosiu - zadarłaś z niewłaściwą osobą. Uczę się od najlepszych. Czyli od ciebie. Uważaj

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A