Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Operator

Płakowłaczki chodzą i roznoszą plotki i co 5 minut papierosek weźcie się za robotę to wszystko widać jak wy pracujecie

KOT

A gdzie Mistrz ,Kierownik, Nikt nic nie widzi to może wszystko jest OK a wy wymyślacie.

Mistrz
@Operator

To u was wolno palić? U nas w Żywcu zakaz i strasznie się rzucają o to, na fajkę za bramę trzeba wychodzić ????????

Jaro
@Mistrz

Ano wolno jest palarnia na zewnątrz hali a w Ostrowi to nawet nie trzeba wychodzić na dwór żeby zapalić papieroska

Płakowaczka
@Operator

Panie operatorze za Pakowaczki nikt nie pracuje. To Wy Panowie Operatorzy (niektórzy) ciągle jak mantrę powtarzacie "to nie należy do moich obowiązków".

Byly pracownik

Przestańcie już stękać kto miał rozum dawno już z tej firmy uciekł i leje na nią ciepłym moczem.

Kier

I mamy nowego technicznego. Ciekawe ile wytrzyma, albo kiedy go zwolnią.

Hahaha

Nie wygląda na takiego który podwinie rękawy i pójdzie do maszyny

Czy Alpla” Sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

nick nack

Tak, zapewnia możliwość karty MultiSport jak również możliwość wykupienia prywatnego pakietu medycznego dla całej rodziny oraz dodatkowego ubezpieczenia.

Xyz

Panie od sprzątania też co chwilę pala. Ja rozumiem że nałóg itp. ale niech w takim razie pracują dłużej

Zzz
@Xyz

A myślicie ze bramki to po co. Rozliczom sprzontajace z kazdego papierosa. Mniejsza pensja to i plotek nie bendzie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Alpla” Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Zbulwersowany

Ta firma to jakiś cyrk. Generalnie nie udzielam się na takich forach, ale to co mi zaczęła ostatnio opowiadać przechodzi ludzkie pojęcie. Zacznijmy od COVID-19, firma wysłała do wszystkich pracowników biurowych, że w związku z pandemią i gorszymi wskaźnikami obniżają wszystkim pensje o 30% do odwołania, automatycznie dodatkowe premie raczej można pożegnać. Co najlepsze wyniki bardzo nie spadły, ale w umowach były klauzule, które upoważniają firmę do tak drastycznych kroków. Opowiadała, że jeszcze w zeszłym roku były wyjazdy, spotkania integracyjne itp. Teraz po odejściu kluczowych i w miarę rozgarniętych ludzi została niepewność i strach co dalej. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, wszyscy patrzą się na ręce, mobbing i kolesiostwo. Rotacja jak w rollercoasterze. Na rozmowie dają pozory jacy to oni są sympatyczni, a firma jak prężnie rozwijająca się. Z firmy zaczęli ludzie odchodzić hurtowo i podobno, żeby firma się ratować nawiązała współpracę z agencją, która ma im szybko zastąpić jakiś kozłów ofiarnych na ten krótki okres. Czyli zapewne okres próbny, a potem „do widzenia” bo projekty zdążą nadrobić przez krótki okres, który im centrala zleciła. Synowa poszła do kadr i powiedziała, że odchodzi, a Pani kadrowa tylko dodała „i tak już wypowiedzenie było naszykowane”. Różne rzeczy słyszałem ale ta firma przebija wszystko. Pozdrawiam wszystkich rozgarniętych ludzi

Ziemowit
@Zbulwersowany

Całkowita racja. Kiedyś pracownik czuł się doceniany. Stary dyrektor z kazdym się witał lub porozmawial. Obecnie jestesmy czarną siłą roboczą i potencjalnymi złodziejami. Jak brygadziste z technicznego zwalniali to jak zlodzieja go do bramy ekipa odprowadzala i rewidowala. (usunięte przez administratora) kto może ucieka. A wspolpracuja z agencjami bo lokalnie nikogo nie znajdą. Renome sobie szybko wyrobili. Kazdy ogarniety omija łukiem

mk
@Ziemowit

wydaje mi sie że mowisz o mnie :) racja miałem kontrole na bramie przy opuszczeniu tego "miejsca" w trybie natychmiastowym. pozdrawiam, Michał

zabutelkowany
@Zbulwersowany

Nic nikomu nie wiadomo o obniżeniu pensji z powodu Covid u pracowników biurowych. Jedno jest pewne co się w tej firmie dzieje - pracownicy produkcji mają nieograniczoną wyobraźnie... Moze zamiast narzekać i snuć niestworzone historie szczególnie na palarni każdy zajmie się swoją robotą :) Atmosfera w firmie rzeczywiście znacząco się zmieniła po reorganizacji załogi biurowej i produkcyjnej ale... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....

analityczka

Witam, czy warto aplikować na stanowisko Analityka Sprzedaży? Dostałam propozycję od headhuntera i wydaje mi się, że do tej firmy (dwie lokalizacje - Radomsko i Nowy Dwór Mazowiecki). Jakie są warunki zatrudnienia oraz benefity pozapłacowe typu opieka medyczna?

Covid
@analityczka

No nie najlepiej to wygląda jak analityk nie potrafi wyciągnąć wniosków z wpisów na tym forum. Przeczytaj jeszczw raz i się zastanów czy warto.

@analityczka

Covid dobrze radzi a jak nie chce Ci się czytać to odpowiedź brzmi -NIE - nie warto tracić czasu dla tej firmy. Pracownika mają za nic

analityczka
@Ala

Na stronie jest po pierwsze niewiele wpisów, a po drugie sporo z nich dotyczy pracy na produkcji, a nie samej pracy biurowej. A warunki zatrudnienia na obu płaszczyznach mogą się różnić, wiem ze swojego doświadczenia. Aczkolwiek stosunek pracodawcy do pracownika, niezależnie od zajmowanego przez niego stanowiska, wiele mówi o samej firmie. Dziękuję za odpowiedzi.

@analityczka

Słyszałem opinie od kolegi brata, który siedzi tam w controllingu. Dramat, szef ma podwładnych za nic. Żadnej ścieżki rozwoju. O podwyżce zapomnij. Podobno cała rozsądna kadra poszła do konkurencji

Techniczny

No i powieźli kierownika technicznego. Czas na magazyn...

Cierpliwy
@Techniczny

A kiedy powioza brygadzistki jak Boryna Jagne??? Tym to tylko to się należy, jeszcze fajnie by było żeby taczka z gnojem była.

@Cierpliwy

Ojej, czy one będą wiedziały kto to (usunięte przez administratora) Proponuję w ramach 5S zrobić brygadzistkom dyktando, super pomysł na usprawnienie, ulepszenie!!!!

Realista

Nikogo nie wywiozą bo taczki nie ma. Ktoś ukradł z technicznego.

Kurcze

Ale taki zakład i żeby taczki nie było, jak gnoj do wywiezienia, nie dobrze tam się dzieje. Aż ciężko uwierzyć.

@Cierpliwy

Brygadzistek nie ruszą ,kto by wygrzewał fotele na mistrzówce ???

Janek

Czy z miejscowości pod Nowym Dworem jest organizowany dojazd dla pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zahar
@Janek

Zależy z jakich miejscowości. Możesz sprecyzować?

@Zahar

Np. z Twierdzy Modlin?

Sałatka z mrówek

Witajcie Dużo jadu wylewacie na waszego pracodawce. Czy słusznie czy nie- nie mi to oceniać. Pracowałem niedaleko was,teraz trochę dalej. Widziałem kilka ogłoszeń swojego czasu. Np zaopatrzeniowiec... sporo obowiązków Ale może na kasę się by przełożyło... Ostra rozkminka czy aplikować czy omijać Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Lucky
@Sałatka z mrówek

Jest ryzyko jest zabawa ???? Dotychczas to Alpla ludzi zwalniała, teraz ludzie odchodzą sami - dobrze się zastanów. Nie mniej jednak spróbować zawsze można, jak napisał 444 są jeszcze rozwody. Ostatecznie będziesz kolejnym który przyjdzie i po miesiącu podziękuję za współpracę. Powodzenia

Czy można liczyć w Alpla” Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Mozna

Xxx

Tak, a specjalistyczna opieka medyczna przyda Ci się już po kilku tygodniach w tym zakładzie ...bo zwariować tam można.

Ciekawska

Witam jak ze strony Waszej wyglada w tej firmie praca na stanowisku specjalisty dz kadr i płac? Opłaca się interesować tematem?

@Ciekawska

Przeczytaj komentarz Stuu mówi wszystko. Dział Kadr to najgorsza ekipa w historii tej firmy

@Ala

Kiedy wraca stara kadrowa?

@Marek

Myślę, że jak jest przy zdrowych zmysłach to tu na pewno tu nie wróci. Szkoda zdrowia.

Ktoś
@Marek

Stara kadrowa, zbyt wrażliwa osoba, żeby badziewiem się stresowala. Niech sobie dzidziusia wychowuje i dajcie jej spokój, radzicie sobie sami z tym balaganem, żenującym balaganem, nie chce tego syfem nazwać, ale samo się nasuwa.

Psychol
@Ciekawska

Jak jesteś debilem, nie urazajac nikogo chorego, to się interesuj, firma podbije Ci psychopatyczne ego, pozdrawiam wszystkich funkcjonujących jeszcze inaczej

Sąsiad

Nie jestem pracownikiem firmy alpla Ale dobrze się o tej firmie nie słyszy w mieście Kilka lat temu trzeba było mieć szczęście żeby się dostać do tej firmy a teraz lipa zarobki i kierownictwo tragedia

Ktoś

Już nawet sekretarka się zwolniła ... Nikt nie wytrzyma z tą ekipą. Tak mało sensownych ludzi tu zostaję :(

@Ktoś

Tragedia . jak widać nie tylko na produkcji jest (usunięte przez administratora)

Aldosia

Dziękuję wszystkim fajnym osobom

Vvv
@Aldosia

Tobie też dziękujemy

Praca w tym zakładzie to tragedia kierownik techniczny to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Milenka

Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień nieważne czy pracują 2lata czy 10 lat...na ich miejsce przyjęci już są azjaci....

Z Żywca

Po ile podwyżki?

Mama Alpla OST
@Z Żywca

zależy jedni dostali 0,50 zł kolejni 0,80 zł następni 1,50 a ostatni w granicach 2,00 zł jaką ktoś miał stawkę taką dostawał podwyżkę

Karoooo

Czy polecacie młodej osobie zaczęcie swojej przygody z pracą?

Jarek

nie w ALPLA

Mały

NIe

Happy

Zdecydowanie zły kierunek.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale kadr/płac? Zastanawiam się aby tam kandydować i nie wiem czy warto.

Stuu
@Kandydat

Poczytaj komentarze poniżej. Jedna z tych pań bendzie twoja szefowa. Ostatni rok to kadrowa karuzela a w hr to juz diabelski młyn.

Ala

to fakt zwalnianie pracowników odbywa się na żenującym poziomie . Słowo (usunięte przez administratora) bardzo dobrze pasuje a może jest jedyne do określenia poziomu w jaki są zwalniani pracownicy.

Mama Alpla OST
@Ala

lecą u was głowy jedna po drugiej ktoś widocznie ma sporą rodzinkę i chce swoich wprowadzić od nas odeszła dziewczyna co wam pomagała w dokumentacji magazynowej tak jej podziękowali za pomoc że dostawała 1880 na wypłatę co miesiąc to i ona podziękowała im za taki szacunek odchodząc z ALPLI i i teraz kierownictwo magazynu portkami trzęsie bo niema pojęcia co i jak się w dokumentach prowadzi bo mieli od tego ludzi a tu tylko jedna osoba została i to tylko na 30 dni

Zanzibar
@Mama Alpla OST

Mamy XXI wiek. Większość firm wie że doświadczony pracownik to największy kapitał firmy. Ale nie Alpla. Dwie panie zarządzające myślą że wszystkich da się wymienić, nie biorąc pod uwagę że taniej i mądrzej doszkolić pracownika i sprawić by czuł związek z firmą. Dalej tak działajcie a w końcu to was wymienią. Po branży już poszła fama jak łatwo wyciągnąć najlepszych pracowników dając im kilka groszy więcej. Zła atmosfera robi swoje. Ludzie uciekają a nowi dobrze się zastanowią zanim tu przyjdą.

@Zanzibar

Nowa Pani dyrektoe razem z koleżanką pozbyła się (pozwalniała ) doświadczonych a nawet bardzo doświadczonych pracowników na niespotykaną skale.pokazały ile dla nich znaczy pracownik. Brawo . ta druga pani to skoczek nie dłużej niż dwa lata w firmach mamy nadzieje że tu już jej koniec się zbliża. wstyd że te panie na wysokich stanowiskach brutalnie pokazują że pracownik w Alpli ma pracować a o szacunku może zapomnieć

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alpla” Sp. z o. o.