Alpla” Sp. z o. o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Alpla” Sp. z o. o.

Wielebny 2014-12-30 21:01
Nie licz na to że cie przyjmą tu nawet modły nic nie pomogą choćbyś nie wiem jak się starał.:(
GPI 2015-03-13 23:19
Witam
Czy ktoś na forum może mi podać czym w ALPIE prawdopodobnie w Nowym Dworze Mazowieckim zajmował się (usunięte przez administratora) co należało do jego obowiązków jak długo pracował itp.I jego stosunek do pracy jak i do podwładnych o ile takich posiadał.
Za odpowiedzi wielkie dzięki.
Pozdrawiam
NDM 2015-03-17 15:18
GPI napisz o kogo ci chodzi
GPI 2015-04-26 15:24
Witam
Napisałem o kogo mi chodzi ale administrator to usunął inicjały A.Z spróbuję jeszcze raz
arkadiusz Z (zawadzki)
pracownik 2015-04-27 11:57
ogólnie gościu mia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko.Ale o swoich podwładnych dbał,nie raz dawał im wyższa premie za śmieszne zasługi.ogóle spoko Gość.
pracownik2 2015-05-08 10:38
Spoko gość od groma ogarniał tematów . Dbał o swoich ludzi . Ogólnie ogarnięty i znał sie na robocie.
xxx 2015-05-12 14:01
a są jakiś fajne dziewczyny?
xxx 2015-05-17 14:40
ogolnie ogarnietych ludzi alpla nie potrzebje; im mniej wiesz tym wyzej stoisz, notowania rosną
Pracownik3 2015-06-19 09:27
do Pracownik2
może i tematów parę ogarniał ale z ogromnym bólem. Do pracy przychodził jak za karę i większość ludzi traktował jak śmieci. Gorszego typa w życiu nie widziałem.
Ok 2015-06-23 17:55
AZ to spoko facet pracowałam z nim 8 lat aby wszyscy w tej firmie byli tacy jak on to inaczej by się tu pracowało
Ok 2015-06-23 18:04
Szkoda że szanowny p Dyrektor się go pozbył nowy kierownik pewnie popracuje do chwili kiedy nie narazi się koledze znaprzecika
fantastyczny 2015-07-14 00:29
niektóre pakowaczki to się walą na lewo i prawo a udają niewinne i myślą że nikt nic niewie
x1x 2015-07-14 11:50
Na początku szanowali ludzi jak potrzebowali pracowników zatrudnić a jak się poprzewracało w głowach to już nie szanują i każdy ucieka z tej firmy......
ciągle zmieniaja kadrową- obecnie E. G. która w ogóle nie nadaje się żeby zajmować sie kadrami. Tylko psuje opinię całej Firmie.
Kobieta sama wymyśla sobie z palca jakieś kodeksy pracy - pracownik firmy musi sie wczesniej umówić na wizytę do niej zeby cokolwiek załatwic......
x1x 2015-07-14 11:54
nie mam pojęcia czy Dyrektor wie co ona wydziwia czy pozwala na takie zachowanie???
x1x 2015-07-14 12:06
słyszałem że sporo osób przeniosło się z tej firmy do innych gdzie zarabiają dużo dużo wiecej niz w alpli,
bo tu to tylko liczyli na osoby najlepiej z wyższym wykształceniem i najlepiej jeszcze płacić im najmniej najnizsza krajową wiec co sie dziwic ze wszyscy uciekaja tam gdzie lepiej
Slyszalem ze tam wszyscy po znajomosci pracuja- jakby tak ktos sprawdzil to wszyscy po rodzinie albo z OSTROWII- Prawie wsyzscz na kierownicyzch stanowiskach + OSTROW MAZOWIECKA.
Taka niesprawiedliwosc.
Nawet stanowisko dla zony pana dyrektora sie znalazlo a dla osoby poszukujacej pracy to nie ma miejsca..............................
Dziewczyna co pracowala pare lat zostala zwolniona za nic i jeszcze kursy jej robili a tu nagle chamy rozwiazali z nia umowe ot tak.....

Tak jak kiedys sekretarka tak samo pewnie zonie dzrektora sie nie podobala i tez zostala zwolniona.

To nie jest miejsce dla normalnych kobiet. Pakowaczki brudasy a w sekretariacie sluzace dyrektora, do czasu.
zzz 2015-07-18 12:10
To spoko firma,czepiacie się bezpodstawnie
fanatastyczny 2015-07-20 21:07
AAA masz chyba jakiś sam z sobą tak myśląc....
fantastyczny 2015-07-20 21:12
AAA masz chyba jakiś problem sam ze sobą....
nina 2016-01-25 18:21
cy ma ktoś adres e-mail do ALPLI NDM bo nie mogę nigdzie znależć
NINA 2016-01-27 10:14
DZIEKI ZA WYCZERPUJACA ODPOWIEDZ .ODPOWIEM CI TAK SAMO WEŻ SOBIE DOBRZE POGOGLUJ TO SIĘ DOWIESZ JAKIE WARUNKI DAJĄ DLA MECHANIKÓW .POWODZENIA.
Majki 2016-03-15 13:21
Proszę o informacje jak pracuje się w biurze w Nowym Dworze. jakie są dodatki poza wynagrodzeniem: abonament medyczny, karta multisport etc...Będę wdzięczny
helmut 2016-03-22 18:42
DRAN OSKRZONY O MOBING PRZEZ 2 PODWLADNYCH!!!
Mill 2016-05-25 12:45
Alpla poszukuje teraz pakowaczek i operatorow maszyn. Wyksztalcenie nie jest istotne. Warunki przyzwoite. Wiem z doswiadczenia. Oferuja opieke medyczna ubezpieczenie na zycie.
mil 2016-06-30 21:49
Są przyjęcia caly czas
kolpe 2016-07-02 19:20
A jak się obecnie tam pracuje?
klok 2016-07-04 12:45
Z tego co mi wiadomo potrzebują paletowych, operatorów i pakowaczki. Pracuje na produkcji i nie jest najgorzej.
Tom 2016-07-04 12:48
moim zdaniem sytuacja się bardzo poprawiła. warunki pracy i atmosfera sa naprawdę bardzo dobre
koala 2016-07-16 17:08
Jest uczciwie. Ostatnio bardziej dba sie o pracownika. Polecam ta firmę z czystym sumieniem
dobrze radze 2016-07-28 17:25
W gorszym zakładzie chyba nie pracowałem, po co wy chcecie tam się przyjąć, wystarczy przyjechać pod firmę o 14 i spytać się ludzi jak się pracuje, coraz więcej osób się zwalnia, temperatura na hali około 40 stopni, maszyn około 40, obsada ? operatorów 3-4 na 40 maszyn... Kierownik produkcji mógłby uczyć się kultury od nie jednej osoby na dziale gospodarczym, zastępca kierownika charakter ma lepszy od lisa, kierownik techniczny to marionetka w rękach kierownika produkcji.
dobrze radze 2016-07-28 17:26
ze co ? 2016-08-04 15:14
Przecież cały czas są braki personalne bardzo dużo osób odeszło w ostatnim czasie, dlatego muszę się zgodzić z panem 2 posty wyżej, że jak nie będą szanować pracowników to oni sami odejdą. Dostaliśmy jakiś czas temu ankiety "jak poprawić wizerunek firmy" to chyba o czymś świadczy. Nie szukajcie pracy na siłę jest mnóstwo innych zakładów gdzie są o stokroć lepsze warunki.
Nie polecam.
oio 2016-08-09 18:34
Nie rozumiem skad to nakrecanie sie nawzajem. W kazdej firmie jest raz lepiej raz gorzej. Najwazniejsze zeby wpolnie przetrwac a nie tylko patrzec za tym zeby tylko nic nie robic a zarobic. Uwazam ze nie jest najgorzej.
pawcio 2016-08-18 15:40
Przed podjęciem decyzji o karierze zawodowej warto pamiętać, że lepiej być dobrym rzemieślnikiem niż byle jakim magistrem. Alpla przyjmuje bez magistra i bez rzemiosła , sami wyuczą fuszerki i zdeterminują normalnego pracownika, Dyrektorze -zrób porządek w firmie inaczej kiedys firma CIĘ za to rozliczy.
Narzekaliscie na benckinsera, ale alpla to teraz gorzej niż patyczki......................?
grud 2016-08-21 19:13
Pawcio@ nie zgadzam się z Tobą. ALPLA Zatrudnia wg. wymagań i odpowiednich kwalifikacji. Do pakowania nie trzeba magistra. A do każdej pracy potrzeba rozumu
ryk 2016-08-21 19:18
Dlaczego nikt nie napisze ze chodzi o pieniądze.
Bolek 2016-08-30 04:40
Uwazam ze to jedno z lepszych miejsc pracy w okolicy. Faktycznie temperatura na hali doskwiera, lecz poza tym nie ma sie czego doczepic
sławo 2016-09-14 20:41
W końcu ktoś zaczął cos robic dla pracowników. Oby tak dalej
Fiona 2016-09-16 01:38
Dlaczego na zastępce Kierownika kontroli nie wzięli nikogo z kontrolerów tylko jakąś nie doświadczoną wklepywaczke danych.
bez nicka 2016-09-18 00:22
bo ta niedoswiadczona Pani zna język angielski . zapewne ma odpowiednie wykształcenie i z pewnoscią da radę :)
Bez 2016-09-19 17:44
wydawało by się że te podstawowe wymagania przerastają niejedna osobę, która w swoim profilu ma litanie "umiejętności". Ta "wklepywaczka" zna nie tylko angielski ale i dwa dodatkowe języki ma świetne wykształcenie i co jest ostatnio rzadkością mózg..
Bez 2016-09-19 17:44
tobi 2016-09-30 10:55
osobiście bardzo polecam. nie wiem o jakie można mieć zastrzeżenia do tej firmy. wszystkie zasady współpracy są uczciwe i jasne.
mobi 2016-10-14 14:12
#świetny, a jakie stanowisko pytasz? Alpla jak na warunki nowodrowskie płaci konkurencyjnie
janek 2016-10-14 14:17
Niestety ja nie widze od nich żadnych ofert pracy teraz - a jakie warunki mniej wiecej tutaj proponują?
mixfox 2016-11-06 21:36
Jak to nie. Jest sporo ofert na operatora, pakowaczy, mechanika form. Sprawdź chociażby w urzędzie pracy.
operator 2016-11-07 00:36
Ofert jest sporo na ich stronie. Napisze ktoś jak z zarobkami-ile zarabia operator? Jakie tam maja maszyny bo nigdzie niema informacji?
Maro456 2016-11-10 22:06
Jak placa w alpli na stanowisku biurowy.?
maja 2016-12-13 15:27
stanowisko stanowisku nie równe...więc nikt ni epoda tu konkretnych zarobków na danym stanowisku.
Pomocna dłoń 2017-01-26 16:16
Aktualnie nabór na stanowiska operatorów oraz dział techniczny, potrzebujemy elektroników/ elektryków, Alpla Nowy Dwór Mazowiecki, więcej informacji w kadrach.
alpl 2017-02-11 22:01
Zdarzyła mi się rekrutacja do firmy Alpla. Rozmowa kwalifikacyjna była z panią (chyba kadry) oraz z jednym panem. Generalnie rozmowa odbyła się w Piątek. Następnego dnia czyli w sobote dzwoni do mnie pan z którym byla rozmowa kwalificyjna, ktorego nazwijmy sobie jako 600474087. Ten pan zadzwonił do mnie w sobotę bo nagle musiał mi zadac jedno pytanie, którego nie zadał na rozmowie kwalifikacyjnej w piątek. Facet pyta się mnie "czy jestem żonaty" i dodaje jeszcze że "nie musze odpowiadać na to pytanie". To po jaką cholerę ten pan 600474087 dzwoni do mnie w SOBOTĘ żeby się pytac czy jestem zonaty skoro dodaje że nie musze odpowiadac na to pytanie. Nie bardzo rozumiem cel tego pytania zadanego przez pana 600474087,. Czy może szukałeś pan kandydata na męża dla swojej córki?? Co taką masz pan brzydką córkę że nikt jej walić nie chce i wypytujesz się pan kandydatów czy sa wolni czy żonaci?? :)) Czy może dla siebie panie 600474087 szukasz jakiegoś dyskretnego kochanka? :) Jesli dla siebie pan szukałeś kogoś to ja niestety nie jestem z tej orientacji. Tak więc musisz pan szukac sobie kogos innego :) To i tak dobrz echłopi że dzwoniłes do mnie w sobote pytac się czy zonaty jestem a nie w srodku nocy i jeszcze by brakowało jakbys zaczał mi składać jakies gejowskie propozycje :) No to juz chlopie sie nie wypytuj ludzi o to jaiego stanu cywilnego są :)
Zostaw swoją opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o.