Alpla” Sp. z o. o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Alpla” Sp. z o. o.

Majki 2016-03-15 13:21
Proszę o informacje jak pracuje się w biurze w Nowym Dworze. jakie są dodatki poza wynagrodzeniem: abonament medyczny, karta multisport etc...Będę wdzięczny
helmut 2016-03-22 18:42
DRAN OSKRZONY O MOBING PRZEZ 2 PODWLADNYCH!!!
Mill 2016-05-25 12:45
Alpla poszukuje teraz pakowaczek i operatorow maszyn. Wyksztalcenie nie jest istotne. Warunki przyzwoite. Wiem z doswiadczenia. Oferuja opieke medyczna ubezpieczenie na zycie.
mil 2016-06-30 21:49
Są przyjęcia caly czas
kolpe 2016-07-02 19:20
A jak się obecnie tam pracuje?
klok 2016-07-04 12:45
Z tego co mi wiadomo potrzebują paletowych, operatorów i pakowaczki. Pracuje na produkcji i nie jest najgorzej.
Tom 2016-07-04 12:48
moim zdaniem sytuacja się bardzo poprawiła. warunki pracy i atmosfera sa naprawdę bardzo dobre
koala 2016-07-16 17:08
Jest uczciwie. Ostatnio bardziej dba sie o pracownika. Polecam ta firmę z czystym sumieniem
dobrze radze 2016-07-28 17:25
W gorszym zakładzie chyba nie pracowałem, po co wy chcecie tam się przyjąć, wystarczy przyjechać pod firmę o 14 i spytać się ludzi jak się pracuje, coraz więcej osób się zwalnia, temperatura na hali około 40 stopni, maszyn około 40, obsada ? operatorów 3-4 na 40 maszyn... Kierownik produkcji mógłby uczyć się kultury od nie jednej osoby na dziale gospodarczym, zastępca kierownika charakter ma lepszy od lisa, kierownik techniczny to marionetka w rękach kierownika produkcji.
dobrze radze 2016-07-28 17:26
ze co ? 2016-08-04 15:14
Przecież cały czas są braki personalne bardzo dużo osób odeszło w ostatnim czasie, dlatego muszę się zgodzić z panem 2 posty wyżej, że jak nie będą szanować pracowników to oni sami odejdą. Dostaliśmy jakiś czas temu ankiety "jak poprawić wizerunek firmy" to chyba o czymś świadczy. Nie szukajcie pracy na siłę jest mnóstwo innych zakładów gdzie są o stokroć lepsze warunki.
Nie polecam.
oio 2016-08-09 18:34
Nie rozumiem skad to nakrecanie sie nawzajem. W kazdej firmie jest raz lepiej raz gorzej. Najwazniejsze zeby wpolnie przetrwac a nie tylko patrzec za tym zeby tylko nic nie robic a zarobic. Uwazam ze nie jest najgorzej.
pawcio 2016-08-18 15:40
Przed podjęciem decyzji o karierze zawodowej warto pamiętać, że lepiej być dobrym rzemieślnikiem niż byle jakim magistrem. Alpla przyjmuje bez magistra i bez rzemiosła , sami wyuczą fuszerki i zdeterminują normalnego pracownika, Dyrektorze -zrób porządek w firmie inaczej kiedys firma CIĘ za to rozliczy.
Narzekaliscie na benckinsera, ale alpla to teraz gorzej niż patyczki......................?
grud 2016-08-21 19:13
Pawcio@ nie zgadzam się z Tobą. ALPLA Zatrudnia wg. wymagań i odpowiednich kwalifikacji. Do pakowania nie trzeba magistra. A do każdej pracy potrzeba rozumu
ryk 2016-08-21 19:18
Dlaczego nikt nie napisze ze chodzi o pieniądze.
Bolek 2016-08-30 04:40
Uwazam ze to jedno z lepszych miejsc pracy w okolicy. Faktycznie temperatura na hali doskwiera, lecz poza tym nie ma sie czego doczepic
sławo 2016-09-14 20:41
W końcu ktoś zaczął cos robic dla pracowników. Oby tak dalej
Fiona 2016-09-16 01:38
Dlaczego na zastępce Kierownika kontroli nie wzięli nikogo z kontrolerów tylko jakąś nie doświadczoną wklepywaczke danych.
bez nicka 2016-09-18 00:22
bo ta niedoswiadczona Pani zna język angielski . zapewne ma odpowiednie wykształcenie i z pewnoscią da radę :)
Bez 2016-09-19 17:44
wydawało by się że te podstawowe wymagania przerastają niejedna osobę, która w swoim profilu ma litanie "umiejętności". Ta "wklepywaczka" zna nie tylko angielski ale i dwa dodatkowe języki ma świetne wykształcenie i co jest ostatnio rzadkością mózg..
Bez 2016-09-19 17:44
tobi 2016-09-30 10:55
osobiście bardzo polecam. nie wiem o jakie można mieć zastrzeżenia do tej firmy. wszystkie zasady współpracy są uczciwe i jasne.
mobi 2016-10-14 14:12
#świetny, a jakie stanowisko pytasz? Alpla jak na warunki nowodrowskie płaci konkurencyjnie
janek 2016-10-14 14:17
Niestety ja nie widze od nich żadnych ofert pracy teraz - a jakie warunki mniej wiecej tutaj proponują?
mixfox 2016-11-06 21:36
Jak to nie. Jest sporo ofert na operatora, pakowaczy, mechanika form. Sprawdź chociażby w urzędzie pracy.
operator 2016-11-07 00:36
Ofert jest sporo na ich stronie. Napisze ktoś jak z zarobkami-ile zarabia operator? Jakie tam maja maszyny bo nigdzie niema informacji?
Maro456 2016-11-10 22:06
Jak placa w alpli na stanowisku biurowy.?
maja 2016-12-13 15:27
stanowisko stanowisku nie równe...więc nikt ni epoda tu konkretnych zarobków na danym stanowisku.
Pomocna dłoń 2017-01-26 16:16
Aktualnie nabór na stanowiska operatorów oraz dział techniczny, potrzebujemy elektroników/ elektryków, Alpla Nowy Dwór Mazowiecki, więcej informacji w kadrach.
alpl 2017-02-11 22:01
Zdarzyła mi się rekrutacja do firmy Alpla. Rozmowa kwalifikacyjna była z panią (chyba kadry) oraz z jednym panem. Generalnie rozmowa odbyła się w Piątek. Następnego dnia czyli w sobote dzwoni do mnie pan z którym byla rozmowa kwalificyjna, ktorego nazwijmy sobie jako 600474087. Ten pan zadzwonił do mnie w sobotę bo nagle musiał mi zadac jedno pytanie, którego nie zadał na rozmowie kwalifikacyjnej w piątek. Facet pyta się mnie "czy jestem żonaty" i dodaje jeszcze że "nie musze odpowiadać na to pytanie". To po jaką cholerę ten pan 600474087 dzwoni do mnie w SOBOTĘ żeby się pytac czy jestem zonaty skoro dodaje że nie musze odpowiadac na to pytanie. Nie bardzo rozumiem cel tego pytania zadanego przez pana 600474087,. Czy może szukałeś pan kandydata na męża dla swojej córki?? Co taką masz pan brzydką córkę że nikt jej walić nie chce i wypytujesz się pan kandydatów czy sa wolni czy żonaci?? :)) Czy może dla siebie panie 600474087 szukasz jakiegoś dyskretnego kochanka? :) Jesli dla siebie pan szukałeś kogoś to ja niestety nie jestem z tej orientacji. Tak więc musisz pan szukac sobie kogos innego :) To i tak dobrz echłopi że dzwoniłes do mnie w sobote pytac się czy zonaty jestem a nie w srodku nocy i jeszcze by brakowało jakbys zaczał mi składać jakies gejowskie propozycje :) No to juz chlopie sie nie wypytuj ludzi o to jaiego stanu cywilnego są :)
pracownik 2017-03-17 09:55
???? pierwsze słyszę żeby takie pytania były zadawane przez kadrę kierowniczą w Alpla. Nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek w trakcie rozmowy czy po niej zadał pytanie o życie osobiste potencjalnego kandydata???
Alpla NDM jest szanująca się firmą i zatrudnia profesjonalistów. Nikt nie pozwolił by sobie na takie zapytania.
Możliwe, że pomyliły się Panu firmy .
Zuzanna 2017-03-30 09:48
Pracujesz w Alpla? Chętnie dowiemy się jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć?
mały 2017-04-07 08:51
ostatnio dużo się tu dzieje. Faktycznie rynek pracy oraz polityka mocno odbija się na zatrudnieniu w zakładzie ( jak wszędzie) ale ogólnie nie ma na co narzekać. Umowa o prace, liczne benefity. A jak chce się pracować to jest to przyzwoite miejsce pracy w okolicy Nowego Dworu. Polecam
Adaś 2017-04-10 14:40
Liczne beneyfity to znaczy jakie?
mały 2017-04-20 08:05
@Adaś - ubezpieczenie na życie, zdrowotne, multisport, wypłaty z ZFSS.
Jedynym mankamentem jest temperatura latem oraz kierowniczek produkcji :]..ale o tym innym razem
alek 2017-04-20 20:24
Masz trochę racji. Jedna mimo wszystko wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Gryzli 2017-04-28 07:58
zgadzam się. cześć kierowniczków z ostrowskiej naleciałości powinna ulec całkowitej wymianie. kompletny brak umiejętności zarządzania.
a firma jak firma. nic górnolotnego .
Paweł 2017-04-30 07:43
Praca jest spoko. A co sie dzieje na gorze w to nikt nie chce wnikać. Ważne że robota jest stała i w miarę bezpieczna
LOLA 2017-05-07 11:25
PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH ALE JUŻ OD 5 LAT W ALPLI I POWIEM ŻE JEST TO NAJLEPSZY KIEROWNIK PRODUKCJI . WYMAGAJĄCY ALE WYROZUMIAŁY I ZNA SIĘ NATYM CO ROBI .
flp 2017-05-10 10:23
zdania są podzielone. Ile pracowników tyle opinii na każdego z pracowników zarządzających.
Żywczak 2017-05-15 13:33
Witam jak u Was w czterobrygadówce? płacone są nadgodziny czy do wybrania?
NDMiak 2017-05-17 08:09
są płacone. Jeżeli jesteśmy w tym temacie to wynagrodzenie jest uczciwe, płacone na czas. Pracownik nie jest wprowadzany w błąd. Są płacone nadgodziny, premie i inne dodatki jeżeli tylko pracownik takowe wypracuje.
Wiola 2017-05-17 13:39
Chciałabym mieć wiedzieć jak nazywa się mężczyzna który zajmuje się planowaniem i rozstawianiem maszyn
mały 2017-05-22 12:50
Taką informację uzyska Pani w Dziale Kadr. Pozdrawiam Panie z tego działu. Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście.
Mania 2017-05-22 13:47
Czy aktualnie są przyjęcia na produkcję ?
nn 2017-05-23 09:12
tak
Zuzanna 2017-05-23 09:25
@nn obecnie firma poszukuje również osób na stanowisko OPERATOR MASZYN. Mógłbyś powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale?Chętnie dowiemy się też więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy. Jak oceniłbyś/oceniłabyś Alpla jako pracodawcę?
nn 2017-05-26 10:43
nie pracuję na tym stanowisku ale chłopaki są ogóle zadowoleni zarówno z warunków jak i wynagrodzenia. Sądzę że to pytanie powinieneś skierować do kogoś kto pracuje jako operator. chociaż widzę że mało jest zwolnień na tym stanowisku. Panowie pracują od lat więc chyba wszystko jest ok.
Zuzanna 2017-05-26 11:03
@nn rzeczywiście, nie wiedziałam na jakim stanowisku pracujesz i dlatego zapytałam Ciebie myśląc, że możesz wiedzieć coś na temat pracy operatora. Chętnie zatem usłyszymy również właśnie od osób, które pracują na tym stanowisku. W jakim dziale firmy pracujesz? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twój typowy dzień pracy?
nn 2017-06-06 08:38
przychodzą o 9.00 pije kawę jedną druga i wracam do domu. Poważnie praca nie jest lekka, ponieważ temperatura daje się we znaki. Ale jak na okoliczne fabryki godziwie wynagradzana a pracownicy są godnie traktowani. Nie jest obozem pracy na śmieciowej umowie jak 90% firm w NDM
Zostaw swoją opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o.