Opinie o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Roberts Europe Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Roberts Europe Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

Firma ma dobre opinie wystarczy popatrzeć w internecie. Jak ktoś nie chce pracować to szuka!!

Krzysztof K
@Paweł

Witam. Jeżdżę trochę we Flashu i nie mam powodów do narzekania. Przy dobrym szefie, nowym aucie i kulturalnym kontakcie ze spedycją jest ok. W tym roku trochę mniej było zleceń ale 17, 18 tys. da się zrobić. Nigdy nie jechałem "na zapałkach" ale zawsze dobrze gdzie nas nie ma. Ofert pracy radzę szukać bezpośrednio u przewoźników (języki obce nie są niezbędne ale ułatwią życie. Pozdrawiam wszystkich kowbojów asfaltowych. Szerokości.

Janusz

Uciekajcie póki macie czas. Zabieram moje auta do innej spedycji, nie chcę już słuchać ich bajek o spóźnieniach płatności!! Jedno jest pewne : coraz mniej naszych jeździ za miskę ryżu i tak powinno być!!!! Kierowca i przewoźnik są nic nie warci.. Nie polecam, nawet wrogom!!

weteran
@Janusz

A ty myślisz kolego że gdzie indziej jest różowo . Tez tak myślałem i straciłem 4 miesiące auto dostało w (usunięte przez administratora) a z płatnościami też nikomu się nie spieszy . Ale każdy ma wybór i klepanie jęzorem że Flash to wcielone złe jest daleko posuniętym absurdem .

weteran
@Janusz

A co do kierowców to wszystkich pijaków wikendowych powinni już dawno wywalić a dziwne poniedziałkowe awarie z rana same za siebie mówią

AndyK
@Janusz

Jak czepiasz się płatności to trafiłes kula w płot,bo oni opłaca 30-40 dni a te lepsze spedycje od 60 w górę

Kierowca

Coraz gorzej dzieje sie w fleshu a to wszystko przez gówniarzy co niby mają pomagać nam kierowcą a oni nie mają pojęcia o naszej pracy powinni przed usiądzeniem sie za biurkiem każdy na minimóm 2miesiące usiąc za kółkiem a oni tylko się odgrażają i jak coś nie jest po ich mysli to możesz się pożegnać ze zleceniami często też kierowca musi na własną ręke szukać adresu i nr ref a oni maja kierowców w (usunięte przez administratora) gdzie to my na nich pracujemy.Z mojej strony to wszysko będe konczył prace u tej pseudo spedycji iwszystkim znajomym odradzał prace w tej firmie.

@Kierowca

Kiedyś była w ekipie dobra paczka dysponetow teraz wiem że na nocce tylko (usunięte przez administratora)jest

Iwona

@BARDZO ZŁY KIEROWCA Jak można wywnioskować z Twojego wpisu - sytuacja w Roberts Europe nie wygląda najlepiej. Niepokojący jest fakt, że pracownicy zwalniani są tam bez podania przyczyny - a to już nie jest zgodne z Kodeksem Pracy. Rozmawialiście wspólnie na ten temat z Dyrektorem tej firmy?

BARDZO ZŁY KIEROWCA
@Iwona

Dyrektor tej ALA SPEDYCJI to jest też tak samo wiadomo co kierowca był ok robił co chcieli nawet w czasie przerwy przyjmował zlecenia a powinien to mieć daleko w (usunięte przez administratora)

@BARDZO ZŁY KIEROWCA

@BARDZO ZŁY KIEROWCA Nie znam dokładnie sytuacji w firmie Roberts Europe, dlatego trudno mi wywnioskować, co możesz mieć konkretnie na myśli. Ale staram się to oczywiście zrozumieć. Skoro zatem Dyrektor firmy nie jest tu odpowiednią osobą, to może trzeba zgłosić ów problem osobom jeszcze wyżej postawionym?

Kierowca

Rozmowa profesjonalna, szkolenie też, niestety to jedno wielkie kłamstwo, nic się nie zgadza. Pytałem o czas pracy powiedziano mi że przestrzegają a Planiści wszystko widzą i planują co jest nieprawdą bo prowadzimy auta nawet 72h bez przerwy, nie ma nawet obowiązkowych przerw w DE czyli krótka i długa pauza.

kogo informujesz o braku (obowiązkowego w/g umowy) 300E ? My nie dostajemy takich pieniędzy, max 100E, więc po co to pytanie ?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
BARDZO ZŁY KIEROWCA

TO POWINNI ZAMKNĄC OD RAZU PORAŻKA TOTALNA Z LUDZI ROBIĄ NIETOPERZY ZWALNIAJĄ NIE WIADOMO ZA CO A KOLEŚ KTÓRY STARTUJE DO RADY PIASECZNO I JEST WE FLESHU W PIASECZNIE TO ZDROWO MUSI SIĘ J................. TEN PUSTY PALNIK. ZWOLNIŁ KOGOŚ A POWÓD TO ZEPSUTY TELEFON GDZIE BYŁ INFORMOWANY O POSTĘPACH KIEROWCY PRZEZ SZEFA. D......LE I TYLE

Boxer

Chcecie zaoszczędzić na paliwie to sprawdzajcie czy kierowca nie klimatyzuje się w aucie przez 24H. Najlepiej brać auto bez AC lub wyłączyć w serwisie.

@Boxer

To wsiadz potem w to auto i ruszaj latem na Hiszpanię cwaniaku

Luki
@Boxer

kolego na czym ty chcesz zaoszczędzic,na człowieku,twoim pracowniku,nie jest ci wstyd...sam jestem włascicielem firmy i nigdy nikomu bym nie powiedział żeby wyłączył klimatyzacje,wszystkie moje auta maja klimatyzacje...

Kiero

Jeżdżę rok czasu u szefa który ma auta pod Flash i robie około 18-20 tyś. km na 28 dni za 0,25 gr/km plus premia za spalanie i jak chcę za landy we Francji, ok 600 zł wychodzi miesięcznie. Wiec źle jest?

@Kiero

Witaj, Czy mógłbym Cie prosić o kontakt ? Wyslij mi prosze swoj namiar na adres makomitrans@gmail.com

@Kiero

Znam takich we Flash,teraz Roberts którzy dostaja na plandece 0,32 gr/km,0,30 gr/km na blaszce lub 45 Eur dniówki i nie jeżdzą żadnymi landami,bo i po co,w jakim celu skoro szef ma płacone za autostrady,tunele,teraz sobie policz za ile jezdzisz?

oN I oNI
@tomi

HEJ TOMI . SZEFY MAJA PŁACONE ZA AUTOSTRADY 0,07 CENTA TAK WIĘC FILOZOFIE PARKINGOWE MOŻESZ SOBIE W ZAD WSADZIĆ A JAK TO ZROBISZ KUP SOBIE PARĘ AUT I CWANIAKUJ DALEJ .

@oN I oNI

Hek oN ,masz racje szefy maja płacone autostrady,jesli chodzi o auta,to miałem we Flash 6 aut,tak że sprawę znam od podszewki ze szczegółami.Widac ze nie jestes cienki bolek,do tego te duze literki i wszystko jasne.

oN I oNI
@tomi

HEJ tomi . Jak byś był przewożnikiem ano byłeś ale nie jesteś z 6 autami to tłumaczy dlaczego takie ANFREZJE wypisujesz . NO tak za długo stałeś na parkingu i słuchałeś wykładów ale tutaj nikt głupot nie ma ochoty czytać .

AL Bandi
@tomi

Kolego co ty za bzdury wypisujesz mam ci umowe z flesz przesłać z stawka za autostrady,

@AL Bandi

nie musisz nic przesyłac,za płatne autostrady Flash płacił 0,07eur,tj.Francja,Włochy,Hiszpania,nie wiem jak teraz jest bo przestałem tam jezdzic,dodatkowo za tunele,winiety,tyle w temacie,sprawe znam od podszewki,a wiec nie silcie sie na wypisywanie bzdur,sam czasami tez jezdziłem i doskonale wiem jak było,jak jest teraz pod Roberts nie wiem...

Al Bandi
@tomi

tak wszystko wiesz a wiesz że najtańsza autostrada w francji to 14 centów za kilometr a abonament za frejusa przwewożnik musi wykupić minimum 10 przejazdów 160 euro a oni zwracają na raty po 16 euro (około ) jak nie przejedziesz przez dwa lata 10 razy frejusem to nikt ci tego nie odda to samo M blanc Coś się tobie ta podszewka przeciera nasłuchałeś sie parkingowych opowieści a może za 4 tydzień przewożnicy dostają 250 euro ?

@Al Bandi

...wiem kolego bo kiedys miałem auta w Flash,może troche info.w ubiegłym roku Frejus juz kosztował chyba ok.180 Eur za 8 przejazdów i Flash nigdy nie płacił tyle co piszesz tylko netto,Flasz nie płacił nigdy na żadne raty,tylko za kazdy przejazd,za tunel M.Blanc płacili dokładnie 10,55eur,za Frejus chyba tyle samo-pasuje ci,za viniete Austria płacili-7,08 eur,vinieta Wegry-15,27eur,zgadza sie,jak nie to spójrz w RR wynagrodzen i mnie popraw,kolego powiem ci jeszcze jedno,wielokrotnie jezdziłem sam autem,a więc znam wszystko od podszewki...jesli chodzi o opowiesci parkingowe,tez je znam doskonale,wiem co kierowcy mówia...

@Al Bandi

Wiem tez ze we Francji ON kosztuje ok.1,45eur/l i to na markecie,bo tam kupujemy,we Włoszech jest teraz taniej jak we Francji.Ach widzisz przypomniało mi sie,kiedys Roberts płacił tez dodatek 225eur jeżeli auto jechało powyzej 21 dni/kilka lat wstecz/.Jestem ciekawy ile dokłada teraz Roberts do paliwa,kiedy jest takie drogie.

Iwona

@tomi, może Ty wypowiedziałbyś się na temat aktualnych warunków pracy w firmie Roberts Europe? Wiesz może, czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko kierowcy i jakie kwalifikacje należy posiadać? Mam tu na myśli kategorię prawa jazdy. Dodaj kilka szczegółów dotyczących zatrudnienia. Zachęcam Cię do dodania opinii.

@Iwona

Przykro mi,ale nie bede sie wypowiadał na temat Flash,teraz Roberts,skonczyłem z nimi współprace,moge tylko napisac jak było kiedys.Jesli chodzi o rekrutacje kierowców,to pracodawca,czyli podwykonawca Flash sam rekrutował kierowców,którzy jezdzili do Piaseczna na kurs który konczył sie testem dopuszczajacym kierowce do pracy,kat.prawa jazdy to "B".Ja płaciłem 40-43 eur dniówki/blaszka,plandeka/.Obecnie kierowcom płace 45 eur/dzien.W sumie nie żałuje że odszedłem,nigdzie nie jest słodko.Pozdrawiam Wszyskich

Iwona

@Marek Niestety, na żadnej stronie z ogłoszeniami nie widziałaby, żeby firma Roberts Europe prowadziła aktualnie rekrutację. @Erick Fajnie, że postanowiłeś zabrać głos w spawie pracodawcy, jakim jest Roberts Europe. Piszesz, że chciałeś tam rozpocząć pracę. Czyli jednak w ogóle nie zacząłeś?

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Kordian
@Marek

Witam. Jeśli chcesz mieć święty spokój to omijać to szerokim bokiem. Stawki bez zmian vat 0 paliwo drogie auta chcą nowe kasa slabo splywa. Wszystko ladnie pieknie.

Erick

Masakra chciałem zacząć pracę jako kierowca ale flasch mi wybil to z głowy ..... tylko szybciej i szybciej.... szef nigdy w trasie nie byl .... Stan auta nie byl zbyt dobry opony które byly juz łyse klasycznie rzucane na tyl ..... pasy transportowe byly porwane a zaczepy na pace na haki pourywane. Ludzie na parkingach sie wysmiewali ze to flasch jedzie i robili sobie pompę ;)

Iwona

@anonymous Na początku muszę Cię upomnieć, że na forum publicznym zabronione jest obrażanie innych - proszę zatem, żebyś się do tego stosował. Masz coś wspólnego z pracodawcą, jakim jest Roberts Europe - jesteś tam zatrudniony? Jeśli tak, to nalegam, abyś nam go scharakteryzował - jakie warunki oferuje, kwestia atmosfery, itp.

Iwona

@Zorro123, rozumiem Twoje niezadowolenie i wynikającą z tego opinię. Czy ktoś z pracowników próbował poruszać tą kwestię z pracodawcą? Czy jest szansa na negocjację warunków zatrudnienia i dzięki temu zmiana ich na bardziej odpowiadające pracownikowi? Wszystkie opinie są mile widziane jeśli są obiektywne i merytoryczne.

Zorro123

@Iwona to nie jest tak że my tu z nudów wypisujemy jaki to Flash jest zły itp itd . Przecież jakby było dobrze to nikt by nie narzekał. Firma ma opinie jaką ma nie bez powodu. Tyle w temacie

Iwona

@Al Bandi, rozumiem, że podczas pracy ponosisz koszty związane z opłatami za autostradę. Czy pracodawca zwraca Ci te wydatki? A jak wygląda sprawa z czasem pracy kierowcy? Czy jest on przestrzegany? Dodaj kilka słów na ten temat. Każda informacja będzie ważna dla innych przewoźników poszukujących pracy.

Iwona

@Al Bandi, Twoja opinia jest oczywiście bardzo cenna i dziękuję Ci za nią. Jeśli będziesz miał coś jeszcze do dodania w kwestii warunków panujących w firmie to zachęcam. Wszystkie opinie wyrażone w kulturalnej i obiektywnej formie są mile widziane.

Iwona

@AL Bandi, tu nie chodzi o krytykę, ale o rzeczowe i obiektywne wypowiedzi na temat pracodawcy. To publiczne forum, na którym nie można nikogo obrażać. Przeczytaj sobie regulamin gowork.pl. Jeśli jesteś pracownikiem firmy może wypowiedziałbyś się konstruktywnie o warunkach pracy i swoich obowiązkach, to może pomóc znaleźć komuś innemu zatrudnienie.

Al Bandi
@Iwona

przecież rzeczowo odpowiedziałem fakty stawki itd. nikogo nie obraziłem napisałem że z nas robią idio.czyli obraziłem sam siebie?

Iwona

Do zorro123 Nie powinieneś tak ostro wypowiadać się o pracy kierowców w tej firmie. Rozumiem, że jest to twoja subiektywna opinia, ale nie podałeś żadnych mocnych argumentów. Możesz kogoś zniechęcić kto będzie tam chciał pracować. Powiedz coś więcej o twoich doświadczeniach w pracy w tej firmie.

AL Bandi
@Iwona

Kolega ma racje ,robią z nas z nas idiotów stawki nie podniesione od paru lat ,abonament na urzadzenia FTK 27 Euro gdzie niema juz romingu ,kierowca zmienia firme musi przejść powtórne szkolenie ponownie opłata 11 euro, zlecenie startowe 0,12 euro centa,przy tych cenach paliwa jedziemy za darmo ,opłata paliwowa jakieś nieporozumienie jak paliwo jest tanie to odliczaja nam od kazdego zlecenia bo już byśmy mieli za dużo ,paliwo podrożało nawet tego nie zauważyli , autostrady na francji pdrorzaly najtańsza autostrada to 14 euro centów za kilometr a są takie gdzie płacimy 0,21 nawet za karty uta przytulają działkę dla siebie .i teraz auto w leasingu ,wypłata kierowcy ,ubezpieczenia ,serwisy itd i trzeba dołorzyć . Więc nie krytykuj kolegi bo ma rację

Karol

Zastanawiam się czy poprawiły się nastroje w firmie i taka cisza na forum?

Zorro123
@Karol

Cisza bo wszystko zostało już powiedziane. Ten rok jest moim ostatnim we Flashu. Wszystkie auta w sierpniu wyciągam z tej patologii. Średnio stawka wychodzi 0,27€. Ropa w górę, euro w dół do tego VAT 0% wykończy każdego. A kierowców traktują jak ostatnie scierwo. Jak potrzeba zabrać ponad 1200kg to by loda przez telefon zrobili, lecz gdy coś Ty chcesz to każdy umywa ręce.

Kierowca

Jestem kierowcą od 2012 roku i z roku na rok jest coraz gorzej Pseudo spedytor czy pianista ma gdzieś to że przez ostatnie 24h spałem tylko 2czy 3 h i zrobiłem ponad 1000km.. Albo stojisz cały dzień bez zlecenia i na noc dostajesz zlecenie.. Ludzie co tam pracują nie mają pojęcia jak człowiek się męczy siedząc cały dzień w aucie i czekać na zlecenie.. Sam doświadczyłem to nie raz.. Następne.. Jedziesz cała noc np z Niemiec do Itali gdzie w dzień jest ponad 30 stopni nie da się spać i odpocząć i tylko czekasz aż Słońce zajdzie żeby się przespać.. A tu gwizdy zlecenie. Odmawiasz to dzwonią dlaczego pan odmawia? Bo jestem zmęczony i chce odpocząć! Przecież stał Pan cały dzień! To jest Patologia co oni z kierowcami robią. Taki za komputera ci powie my w 24h robimy 1650km!! Tak chyba palcem po mapie Google. I te ich kary za spóźnienie po 30€ PATOLOGIA

Zostaw merytoryczną opinię o Roberts Europe Sp. z o. o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Roberts Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roberts Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roberts Europe Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roberts Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Roberts Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roberts Europe Sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 842 ocen.
  • Jana Pawła Ii 66
    05-500 Piaseczno

Roberts Europe Sp. z o. o.