Fabryka Mebli BOCIAN

Uniszowice

Opinie o Fabryka Mebli BOCIAN

ja 2009-06-16 01:02:40
...jak na razie bylem tylko na rozmowie ale jak najbardziej bylem/jestem pod milym wrazeniem. Wlasciciel konkretny - dla mnie okay. Zobaczymy...
b 2009-07-02 19:00:12
to popracuj tam pare dni a wrazenie bedzie odwrotne
k 2009-07-07 18:27:44
zgadzam sie z przedmowca.
Nick 2012-06-03 17:35:08
Zgadzam się również z przedmówcą.Zakompleksiony właściciel,brak rozsądku,taki"nikt nic nie potrafi tylko ja","projektant"córeczka-krawcowa.Spróbujcie a zobaczycie.
anno 2015-01-14 20:22:13
Szkoda slow. Zarobki ostatnio po 8 zl brutto. Praca bez umowy przez duzo osob. Jeden pozytyw to super zgrana zaloga lecz juz tez maja dosc takich stawek. A szef jeszczce przy wyplatach odbija pracownika kase na zus
Król Julian 2015-03-04 15:51:56
Nie polecam, wyzysk oraz uwidacznia się efekt tytanika...
były murzyn tej fabryki ... 2015-11-03 20:02:46
jak chcesz mieć umowę potrąci Ci z podstawy większość robi na czarno bo sie nie opłaca umowy. Robota na akord mimo to jak powie na początku, ile brygada wyrobi to się dzieli na resztę. Kierownik z brygadzistami ustalają, szef zatwierdza . Jeżeli powie na rozmowie że zarabia się tu ach och nie słuchaj to ma tylko złowić pracownika z czasem wychodzi jaki jest tam bajzel ... Chorować nie wolno !! Zostawać po godzinach ile wlezie , szef poklepie po ramieniu , brygadzista też . A jak nie to polecisz :) na zieloną trawkę .. NIE POLECAM NIKOMU . No jak ktoś na nóż na gardle to niech idzie miesiąc góra dwa .
były pracownik 2015-12-15 20:19:13
Ciekawe jak jest teraz?czy nadal szef nie ma kasy na zaliczki czy wypłatę.czy nadal musi brac kredyty?ciekawi mnie też jakie są stawki?
były pracownik 2015-12-15 20:30:12
ciekawi mnie też jaka jest nowa pani sekretarka?aga była ok.żadnych problemów no i była za załoga.
były pracownik 2015-12-15 20:35:44
a jeszcze jestem ciekawy czy pracuja tam jescze tacy kudzie jak chrupek ,mundzio drwala czy kret.to byli kolesie.zawsze bede ich miło wspomonał
Byku 2015-12-16 21:07:00
Drwalu już robi na sobie ma swój interes, Mundzio to nie wiem. Kret i Chrupek nadal robią i są spoko co do sekretarki to czuję że jak Aga wróci poleci ona szybko. Aga jest za załogą a nowa za Szefem. Widać że nowa to karjerowiczka :-D
NowaSekretarka:) 2016-01-11 07:29:17
"Widać że nowa to karjerowiczka"
Raczej nie była to opinia sformułowana przez kogoś kto mnie dość dobrze zna, ale za to mam prośbę: Byku, jak wejdziesz do sekretariatu, to powiedz, że to Ty :P Miej odwagę. Pozdrawiam tych życzliwych:)
ktos 2016-03-08 13:32:28
podzielam wszystkie negatywne opinie.... wyplaty nie sa na czas, bo szef ma wazniejsze wydatki niz poplacic pracownikom. chcesz umowe to potracaja z twojej podstawy, a same zarobki tez nie sa powalajace. atmosfera srednia
Italii 2016-04-14 21:05:59
w.normalnej firmie umowe dostaje sie w pierwszy dzien pracy. A nie po kilku badz kilkunastu miesiacach
MP 2016-09-12 10:18:27
Tak się ma rzecz w Polsce. Gdyby ktoś się chciał zorientować zanim wygłosi pochopną opinię: http://wynagrodzenia.pl/kalkulator-wynagrodzen
moze przyszly pracownik 2016-09-16 18:13:11
witam,planuje podjac prace w Bocianie jako lakiernik-moze ktos cos opowie o firmie?z gory dzieki
Jeszcze pracuje 2016-09-27 09:59:40
Lakiernik zarabia od 10 do 14 minus podatek czyli wielki.... Heh
MP 2016-10-24 08:30:02
Ze swojego konta (lub portfela) możesz się dowiedzieć, ile masz. A dlaczego tak jest, najlepiej dowiadywać się ze wszystkich możliwych źródeł, żeby mieć obiektywny pogląd na sytuację i w sposób trafny - a co za tym idzie jak najbardziej skuteczny - szukać rozwiązania (jeśli sytuacja jest zła) lub drogi do rozwoju (jeżeli chcemy, aby była jeszcze lepsza). Także dziękuję za radę. Niestety akurat w moim przypadku jest mało przydatna, ale może akurat komuś się przyda
Zostaw swoją opinię o Fabryka Mebli BOCIAN - Uniszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli BOCIAN