P.P.H.U "Art-hen"

Racibórz

Opinie o P.P.H.U "Art-hen"

agness1989 2009-02-06 10:39
Słowa kojarzące się z P.P.H.U "Art-hen" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U "Art-hen":
anonim 2011-07-08 11:26
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wyplacalni
ja 2012-03-01 23:44
wykorzystuja za najnizsza krajowa!
k 2013-11-08 17:13
Radzę Wam dobrze - omijajcie szeroki łukiem! (chyba że lubicie, jak Was "ktoś" poniża i miesza z błotem! :/
misia 2014-01-08 23:14
Ja osobiscie polecam prace w tej firmie. Sa lepsze i gorsze stanowiska, ale z tego co sie orientuje to na kazdym stanowisko dostaje sie umowe o prace, najnizsza krajowa oraz dodatkowa premia.
misia 2014-01-08 23:17
Wyplata zawsze wyplacana na czas, nigdy nie bylo problemu.
Radek 2014-05-29 14:06
Nikt nic na ten temat nie wie, gdyz trochę zależy mi na czasie, ale Art-hen nie wydawało mi sie złą firmą. Pozdrawiam.
Radek 2014-05-31 18:41
Dobra, nie mam już czasu na zastanawianie się, jutro mamy czerwiec, a ja od maja bez pracy, zaufam temu co napisala misia, napiszcie jak zaaplikowac do Art-hen. Pozdrawiam.
trewor 2014-08-28 17:37
Praca za najniższą krajową plus premie, poza tym trzeba mieć mocne nerwy i polubić pracę charytatywną.
ja 2015-01-14 12:53
Dają umowę o pracę na pełny etat. Ktoś wyżej napisał że dają podstawę minimum krajowe + premie, po czym dodał że trzeba nauczyć się pracować charytatywnie - to ja już tego nie rozumiem. W każdym razie praca ok, w miłej atmosferze, a to chyba jest ważne :)
brązi 2015-03-10 10:23
Kochani, jak szefostwo zapatruje sięna poszeżenie swojej działalności poprzez otwarcie filialnej placówki nieopodal od miejsca zamieszkania? próbował ktoś może nawiązać z nimi w ten sposób współpracę? Wiem że branża meblowa nie wyczerpie się tak szybko, ale czy rzesza klientów pozwoli na godne zyski i jak rozpoznawalna jest marka sprzedawanych produktów?
er 2016-05-11 18:16
wiesz co @tomek wydaje mi sie ze o takie rzeczy jak wynagrodzenie to moesz sie chyba zapytac podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo chyba wyslalac do nich Cv?
ja 2016-12-14 10:47
Polubić pracę charytatywną za najniższą krajową? To Charytatywna w końcu czy nie?? Bo jak za najniższą krajową to raczej nie charytatywna - ale ktoś może nie rozumie tego pojęcia
ona 2016-12-14 10:51
Polecam pracę dla Art-Hen. Rzeczywiście - trzeba się napracować, ale za fajne pieniądze. Z premiami sprzedażowymi zarabiam około 3000zł netto, więc chyba nie jest źle jak na Racibórz. Poza tym wypłata zawsze na czas i fajny zespół.
Paulina 2017-03-23 13:34
@ona, jakie stanowisko obejmujesz?
ona 2017-04-18 10:49
Sprzedawca
Snow 2017-05-17 12:44
Fajny zespół, praca z możliwością rozwoju, dużo szkoleń, przyjazna atmosfera,
dobre wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii, polecam.
Paulina 2017-08-29 15:50
@Snow widzę, że zadowolony z pracy w firmie P.P.H.U. Na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się już awansować na jakieś wyższe stanowisko pracy? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do firmy.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U "Art-hen" - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U "Art-hen"