Opinie o P.P.H.U "Art-hen" w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U "Art-hen". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U "Art-hen" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U "Art-hen" w Racibórz

Janina Nowy wpis

Młodzi unikajcie tej firmy. Właściciel rękoma Pani menadżer docenia tylko rdzeń personelu, którym są osoby pracujące od wielu wielu lat. Zabetonowana klika nieformalnych kierowników poszczególnych pięter w salonie, chodzących za klientem krok w krok że aż czuć oddech na plecach. Jak Zombi wypatrują zamożnych klientów a mają duże doświadczenie zostawiając młodych (nowych)z podstawą najniższej krajowej i strzępami nadziei na prowizję kopertową ze sprzedaży. Kopertową bo w kopercie ............ słabe to. Szkolenia, awans i całe to pitolenie to tylko obietnice . Owszem bywają ale są bez znaczenia ponieważ nowi pracownicy rezygnują z pracy za marne pieniądze po kilku miesiącach może więcej gdy się orientują z czasem że prowizja to jak gra w totolotka. Słupki i rywalizacja to jedyny wyznacznik awansu i tu można sięz tym zgodzić ale nie w tej strukturze betonowych Zombi. Najbardziej cierpi klient ponieważ notorycznie jest czarowany miłą atmosferą, tanimi cukierkami i kawą a w dalszej perspektywie zderza się z reklamacjami trwającymi tygodnie a nawet miesiące. Te reklamację często są wynikiem dość na początek skomplikowanym systemem zamówień B2B w firmie BRW oraz innych dostawcow. Nowi pracownicy mają z tym problem a duża rotacja pracowników to forma oszczędności na personelu. Konsekwencja tego działania nowa kadra jest słabo przeszkolona ,doświadczona i pozbawiona wieloletniej praktyki a przy tym obciążona systemem zamówień i prowadzeniem dokumentacji sprzedaży. Nie polecam nikomu a zwłaszcza młodym osobom. Na dowód tego podam przykład praktykantek młodocianych uczniów szkół zawodowych. Żadne z nich nie próbuje na stałe wiązać się z tą firmą po zakończeniu edukacji w salonie. O spotkaniach przy pizzy może kiedy indziej .... ;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie a szczególnie Małgorzatę i Artura

@Janina

czemu o spotkaniach integracyjnych nieco później? Nie wplotą się w ten tutaj temat? zastanawia mnie kwestia docenienia. było napisane, że stały personel może na to liczyć. Po ilu latach stażu wskakuje się na ten level? Niektórym się to czasem udaje?

Ile średni staż wynosi teraz? i czy są z jego tytułu jakieś podwyżki? wiadomo? Pewna pani pisała, że z 7 lat pracowała, jaki możliwy jest rozwój? na jakie stanowiska się awansuje?

Abcd Nowy wpis

Jaki jest wymiar pracy?

Kacha

Czy dłuższy staż pracy ma wpływ na cokolwiek? pytam, bo jedna osoba pisała o kilku latach pracy. dodatkowo w wielu opiniach powiela się temat szkoleń lecz bez szerszych szczegółów. Może więc teraz ktoś je omówi? Chodzi mi o szerszy zakres i czy do tego roku jeszcze bardziej się rozwinęły?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U "Art-hen"? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ABC

Pracjuę w tej firmie już kilka lat. Praca super wynagrodzenie zawsze na czas-co wypracuję to dostaję. Dużo fajnych i przyjemnych szkoleń. Szef oraz Pani Kierownik super są naprawdę. Miła atmosfera zawsze można się dogadać. Pracę traktuję jak drugi dom- rodzinnie i miło. Polecam pracę w tej firmie.????

toja

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety nie przeszłam procesu rekrutacji pozytywnie, ale cały ten proces był bardzo da mnie pouczający. Nie było jakiejś sztywnej atmosfery, ale zaraz na początku już dzięki prowadzącym całe ciśnienie spadło i mogłam być sobą. Niestety okazało się że szkoła będzie mi kolidować z pracą. Ale ogólnie warunki panujące w salonie odebrałam bardzo pozytywnie

Goba

Pracuje i nie narzekam , a nawet śmiało mogę powiedzieć ze jest tak jak było mówione . Wypłata na czas , zarobki dobre . Co wypracuje to dostaje . Bonusy . Szkolenia. Elastyczny grafik i zawsze można się dogadać .

Goba

Byłam i jestem klientem tego sklepu i zawsze obsługa jest super , panie bardzo pomocne , doradza . Jedyny salon w okolicy z darmowym transportem . Duży wybór mebli , nie ma sensu jeździć i szukać bo ceny tez są takie same . Polecam

Jola

Nie pracowałam, ani nie pracuje u tego pracodawcy. Ale od znajomej słyszałam że bardzo dobrze traktują pracownika. Taka mała rodzinna firma z przyjazna atmosfera. Taka opinia krąży po mieście

Stefa

Świetni ludzie, świetny pracodawca. Gdyby nie przeprowadzka na drugi koniec Polski dalej bym pracowała. A pracowałam 7 lat. Mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Bardzo fajne wynagrodzenie jak na polskie warunki. Polecam

Mario

Praca w tej firmie to najlepsze co mnie spotkało. Zanim zatrudniłem się w Art-Hen pracowałem w kilku innych miejscach, ale nigdzie nie było tak przyjaźnie jak tu. Super zgrana ekipa transportowa, wypłata nawet przed czasem, wszystko zgodnie z ustaleniami. Umowa na stałe z super profitami. Polecam!

AAA

Pracuję w tym salonie dobrych parę lat. Owszem bywa rotacja, ale stali pracownicy są związani z firmą od wielu, wielu lat (rotacja młodych- co pracę zmieniają jak skarpetki). Firma jest stabilna na Raciborskim rynku. Zatrudnia sporo osób, gwarantuje godziwe wynagrodzenia, wysyła na szkolenia sprzedażowe jak i produktowe. Ja polecam.

Iwona
@AAA

No jeśli faktycznie można liczyć tu na stabilne zatrudnienie to dobra informacja. Chociaż martwiący zdaje się stosunek w tej wypowiedzi co do ludzi młodych... Dochodzi tu może do jakiś spięć między nowymi a starymi pracownikami? :/

Wanda

Pracowałam przez 4 lata, musiałam wyjechać do męża za granicę dlatego zakończyłam współpracę, przynajmniej jak coś obiecują to zawsze dotrzymują słowa, kasa zawsze przed czasem, młodzi jak się chcą czegoś nauczyć to mają możliwość ,polecam firma stabilna na rynku , cały czas wprowadzają jakieś handlowe nowinki, przez 4 lata nauczyłam się bardzo dużo

aja

Jako były pracownik powiem krótko,masakra.

Weronika
@aja

Coś więcej? Każda opinia każdego pracownika , czy też byłego jest potrzebna i ważna

Refuss

Cóż... Co do samej pracy to jest w porządku, jeśli ktoś ma ambicje i wolę walki o klienta. Dobrze zarobić się da, ale ten "system wynagradzania" pozostawia sporo do życzenia. Kombinowanie w stylu zarabiasz najniższą a resztę dostaniesz "(usunięte przez administratora)" to nadaje się jedynie do PiP... Szef ogólnie rzecz biorąc "ma zawsze rację" i nie słucha pracowników. Ba! Kadra zarządzająca liczy tylko na to by pracownicy między sobą rozwiązywali problemy, a oni nadal będą robić swoje, czyli podsumowując ich pracę to zero wsparcia merytorycznego. Szkolenia? Chyba kpina, zero inwestycji w pracownika. Biurokracja? Spychana na jednego pracownika. Niestety ale (usunięte przez administratora) też występuje i mimo zgłaszania tego, nikt na to nie reaguje i nie próbuje naprawiać popsutej sytuacji. Bhp? hmm raczej słabo, bo kilka razy doszło do wypadku przy pracy i sprawa została zamieciona pod dywan. Ogólnie rzecz biorąc to rotacja na salonie jest spora. Jeśli ktoś liczy na dobre wynagrodzenie, to trzeba sobie na to wziąć poprawkę. Atmosfera w pracy ogólnie jest raczej dość neutralna, jeśli nie chłodna. Ja osobiście nie polecam tego pracodawcy, ale to tylko słowa. Trzeba się przekonać jak naprawdę tam jest.

Coco

W tej firmie pracownik nie ma prawa głosu zgodnie z powiedzeniem szef ma zawsze rację. Jeśli ktoś pisze że wypłata zawsze na czas, urlopy i premie to raczej normalne profity wynikające ze stosunku pracy a nie z wielkoduszności właściciela. Może warto zainwestować też w wykwalifikowaną kadrę zarządzającą zespołem bo słabo to wygląda.

Lucy
@Coco

A jakie tam jest wynagrodzenie?

jaja
@Coco

Wiesz co? Bo to szef. Więc załóż firmę, będziesz szefem i będziesz mieć rację! To raz, a dwa chyba nie wiesz co za profity przysługują z okazji świadczenia stosunku pracy. Podstawa wynagrodzenia jest gwarantowanym profitem w ramach świadczenia stosunku pracy, pozostałe wymienione przez Ciebie kwestie już na pewno nie są tak powszednie. Rozumiem że rozgoryczenie wynika z faktu iż zostałaś/łeś zwolniony? Ojjj

Czarek

Dla mnie to dobry pracodawca ale jeśli ktoś przychodzi do pracy i próbuje mieszać i przeszkadzać więc tu narzeka.

Alicja

Ciężko w sumie stwierdzić czy szefowie dobrze czy źle traktują, bo opinie sprzeczne.. Może ktoś jeszcze się wypowie?

Xoxo

Pracuje dobre kilka lat, nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku od przełożonych. Wypłata ZAWSZE na czas. Umowa o prace, urlop, premie, szkolenia na koszt firmy... Polecam

Rosamunda

@Hhh Tylko nie mylcie, jak firma, oczekiwań dobrej pracy z brakiem szacunku bo z naszą wydajnością jest kiepsko.

@Rosamunda

Pracuję już 7 lat, nie jest bogato ale za to stabilnie. Na bogato teraz to już nigdzie nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U "Art-hen" - Racibórz

• Jak się pracuje w P.P.H.U "Art-hen"?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U "Art-hen" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U "Art-hen"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U "Art-hen"
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nowa 17
    47-400 Racibórz