Opinie o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji ATUT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Edukacji ATUT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

Dzień dobry, interesuje mnie doprecyzowanie aktualnych opcji finansowych dla lektorów. Na stronie jest napisane, że podczas wykładania angielskiego można mieć stawkę na poziomie 70 zł i jakąś premię. Jaka jest jej faktycznie wysokość? I czy faktycznie tak jest jak przedstawiono to w opisie, że godzin nie brakuje?

Basia Nowy wpis

Polecam firmę Atut, dobry kontakt i koordynacja, pieniądze na czas.

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej nauczyciel historii w Centrum Edukacji ATUT? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Powiem tak dziwię się że ta Firma jeszcze istnieje a ludzie są tacy naiwni. Jak macie trochę rozumu to bierzcie nogi za pas i z daleka .........

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacji ATUT? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnimy lektora/korepetytora języka hiszpańskiego?

Czy w Centrum Edukacji ATUT występują paczki/bony świąteczne?

ola

nie

Ana

Czy może ktoś wie jaki jest aktualny numer do szkoły? Byłabym bardzo wdzięczna za info.

Jak szefostwo w Centrum Edukacji ATUT? Spoko traktują ludzi?

Skorpion

Zamierzasz tam pracować? Szef trochę w gorącej wodzie kąpany

JA

Czy CE ATUT, o którym jest mowa w tym miejscu, to jest szkoła językowa, a jej siedziba główna to Oława? Czytam wiele opinii na temat CE ATUT z różnych miast, jako szkoła policealna. Teraz jest ogłoszenie od tej instytucji do zdalnego nauczania języków obcych i przedstwiają się jako szkoła językowa. Czy to jest ta sama instytucja, tylko zmienili profil?

piotr
@JA

Nie, to zupełnie inny podmiot. Zbieżność nazw przypadkowa.

Wiktor

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać?

Af
@Wiktor

Firma do tej pory nie zapłaciła wielu ludziom, poszukaj wątku o AP Edukacja tutaj. Zmienili szkoły z AP Edukacja na ATUT, ucięli kontakt z pracownikami, którym nie zapłacili, ponoć nawet komornicy są bezradni, bo majątek został wyprowadzony do Atutu. Ja bym nie zaufała takiej firmie. Poza tym wiem jak zostałam potraktowana w jednym oddziale, jak zmieniła się firma. To już nie ich problem, to nie oni mi wiszą kasę, proszę sobie pisać do Łodzi.

Maja
@Af

Niestety, to prawda wiszą mi dużo pieniędzy i nie ma z czego ściągnąć ????

@ Bea
@Af

Potwierdzam. Zalegali z wynagrodzeniem dla nauczycieli, mamy sprawę już u komornika i niestety od 2 lat nie możemy odzyskać swoich pieniędzy. AP Edukacja Koszalin. :(

Dan

Pracowałem w AP Edukacja w Krakowie, wszystko było OK

Dominika

Może ktoś podzieli się informacjami o pracy i atmosferze w pracy?

Tomiii

Ile wynosi stawka za godzine dla nauczyciela?

JanKowalski

Pracowałem kilka miesięcy jako wykładowca w szkole policealnej Centrum Edukacji ATUT w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 9. Wcześniej firma występowała pod nazwą "AP Edukacja". Nie pracuję tam, ponieważ uważam, że godność pracy wymaga zapłaty, natomiast do dziś nie otrzymałem dużej części pieniędzy (około 3000 zł). Do zadań podchodziłem rzetelnie i sumiennie, przedłożyłem na bieżąco konspekty lekcji, prowadziłem zajęcia zgodnie z podstawą programową. Oczywiście, że sekretarki wraz z panią dyrektor są uprzejme, one muszą takie być, ponieważ w przeciwnej sytuacji nie znalazłyby kogoś na miejsce nauczycieli, którzy odeszli z powodu niewypłacania pieniędzy za przeprowadzone wykłady. "Dobra mina do złej gry" - życie. Dla mnie w tej szkole panuje ogromny chaos. Jeśli szkoła widnieje w rejestrze szkół policealnych w KO, to dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Nie polecam podejmować tam pracy..... chyba, że ktoś lubi i chce pracować charytatywnie.

@JanKowalski

Czy jest Pan zainteresowany złożeniem pozwu zbiorowego przeciwko tej szkole? Proszę o kontakt: lucy.ann@vp.pl

@ Bea
@anonymous

Czy to jeszcze aktualne?

Aleksandra

Tajka byle jaka ta firma (usunięte przez administratora)

Aneta
@Aleksandra

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Widzę, że nie jesteś zadowolona i chętnie dowiem się, z jakiego powodu. Wcześniej wiele osób pisało o problemach z wypłacalnością. Jeśli pracujesz w Atut, powiedz proszę, jak teraz wygląda sytuacja.

Koralgol

Dobry pracodawca, spokojna firma ale zawsze znajdzie się ktoś nieusatysfakcjonowany !!

Windykacja na koszt dłuznika

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817.

Iza

@Dziad, Twoja opinia jest bardzo krótka i brakuje jej odpowiednich argumentów. Czy możesz napisać coś więcej na temat firmy Centrum Edukacji ATUT? Czy pracowałeś jako wykładowca w tym centrum? Dlaczego oceniasz negatywnie to centrum? Przyczyna na pewno interesuje innych czytających to forum.

Dziad

To samo dziadostwo co ap edukacja

Waldi

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Zainteresowana

Skąd takie rewelacje macie, na stronie nic nie ma!!

Iza

Coś się zmieniło od Waszych ostatnich wpisów? Kto jeszcze może wypowiedzieć się odnośnie Centrum Edukacji ATUT? Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? @Aga, czy coś się wyjaśniło odnośnie Twojego ostatniego wpisu na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji ATUT - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji ATUT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji ATUT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Edukacji ATUT