Opinie o Shell Business Operations w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shell Business Operations. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Business Operations o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Business Operations w Kraków

Esa

Witam na jakie zarobki można liczyć w dziale Cards Accounting jako Accountant?

ciekawska

Financial Crime Screening Analyst - możecie coś powiedzieć więcej? Wiem, że na początku roku zespol, a raczej proces został przeniesiony do KRK. Na jakie wynagrodzenie można liczyc i jak z atmosferą, pracą?

Bober

Dział Cash Management Wyzysk na porządku dziennym, jeśli nie posiadasz dzieci to możesz liczyć na hejt oraz najgorszy scope z możliwych. Co ciekawe awansują głównie osoby które więcej czasu spędzają na urlopach macierzyńskich I wychowawczych niż w pracy. Na szczęście jest kilka normalnych osób, ale mają na tyle poukładane w głowie, że zazwyczaj pozmieniali pozycje żeby nie taplać się w tym syfie. Duża rotacja, a zamiast promować starych pracowników, zatrudnia się studentów byleby sztuka się zgadzała. Nie bez powodu Shell króluje pośród krakowskich psychiatrów.

Sucks

Was threatend by the management if I would report them that they did not do their job (I had evidence) they will make my life a hell and block alll opportunities within the company, I made a screen and HR didn't give a (usunięte przez administratora) and gave me problems as I was the problem. This company is (usunięte przez administratora)

Project Manager

Dramat. Pierwsze dwa etapy szybko i sprawnie. Wszystko po angielsku. Pozytywne odpowiedzi już w trakcie rozmowy. Będę umawiać asessment. I tyle pozytywów. Po miesiącu czekania poprosiłam znajomą o zapytanie o mnie. Tego samego dnia tel że umawiać będą za jakieś 2 tygodnie. Po kolejnych 3 tyg. Zmienili status on-line na interviu - łaskawie. Po kolejnych 5 nagle rezygnują bez żadnego kontaktu face to face Tylko zmiana statusu on-line. Wstyd !!!! Brak profesjonalizmu całkowity i całkowite mijanie się z zasadami jakimi ponoć się kierują w biznesie. Szanujemy się nawzajem. Jeśli ktoś zapewnia kilkukrotnie o pozytywnym etapie to niech ma odwagę potem zadzwonić i wytłumaczyć co się stało.

Co wiem o Shell. dlaczego Shell. Doświadczenie związane z wymaganiami. Trudne sytuacje w projektach czym dokładnie się zajmowałam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Asia89

Cześć, Czy ktoś może pracował na stanowisku Claims Specialist in Logistics i mógłby coś więcej powiedzieć. Z góry dzięki!

Robertlh1

Może ktoś podzielić się opinią z pracy w zespole/departamencie dot. Compliance / Ethics? Jak prezentują się zarobki dla osoby na stanowisku ekspert lub analogocznym? Jakieś opinie? Z góry dzięki.

Czy zarobki oferowane przez Shell Business Operations są adekwatne do zakresu obowiązków?

Lena

Nie

Niestety nie. Na początku wydaje się, że raj - czas na kawkę, herbatkę, śniadanko. Z czasem zaczynasz dostrzegać, że pracy coraz więcej (w końcu firma liczy, że się rozwiniesz i ułatwi Ci to poprzez dop..nie nowych zadań). Po 2 latach zorientujesz się, że to na co się pisałeś (i podpisałeś umowę) ma się nijak do tego, co robisz. No, ale sprytny TL podpowie Ci pod koniec pierwszego roku, co sobie wpisać w GPA/IDP (czyli te wszystkie extra taski) i gdybyś nie daj Panie miał później pretensje, że jesteś przeładowany pracą i wykończony psychicznie, to "przecież sam tak chciałeś". Szczególnie popularne w Upstream.

Mario
@Ania

Ile miesięcznie zarabia taki TL 10k/20k/30k?

Niestety nie

Żadna kwota nie jest w stanie zrekompensować wypalenia zawodowego czy stanów lękowych i depresyjnych. Może z uwagi na wielkość firmy te przypadki są bardziej widoczne niż w innych firmach, kto wiem

U mnie zarobki w obsłudze klienta zależały od tego, co się wynegocjowało na początku, później ciężko było dostać więcej. 8000 brutto (kwota bardzo spoko w 2021), ale nie warto było zostać w firmie dłużej, z powodów już wymienianych przez wiele innych osób na forum. W zależności od job group, mogło to być jakie 5000 brutto do chyba ponad 9000 brutto plus dodatek językowy. Spotykało się osoby, które miały podstawę 2700 na rękę, jak i takie które miały 6000 zł na rękę.

@Mario

Pracuje tu od lat, od kilku na stanowisku TL. Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał że 20-30K ktoś Ci tu zapłaci na stanowisku TL. Ale skoro liczysz na 30K to proponuje powiedzieć 50K żeby było z czego zbijać. buhahaha

Waclaw Parowa
@pracownik

Jak jestes TL na trojce to i 20K dostaniesz.. a jak przyjdziesz z zewnątrz to i więcej..

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Shell Business Operations odbywa się w siedzibie firmy?

Krzysiek

W firmie powinny być inicjatywy dla mężczyzn. Np. sekcja judo, wioślarstwo. I wspólne wypady na piwo z grami planszowymi np. warcraft. Firma powinna zatrudniać mężczyzn 50 % .

Logistics Coordinator

Cześć, jaka jest atmosfera w zespole logistyki Shella? Dużo nadgodzin?

Terro
@Logistics Coordinator

Pieniążki dobre,atmosfera dobra,polecam i inni tez polecają

@Terro

Po okresie próbnym umowy na czas nieokreślony?

kwiatek

Cześć, co powiecie o pracy na stanowiskach związanych z Logistyką?

Ona
@kwiatek

Te wszystkie Logistics stanowiska it'd w niemieckim to tragedia, chaos, dużo pracy, zero pomocy ... Szkoda czasu i nerwów

Ciekawa

Jakie widełki z niemieckim na customer Service? Jakie działy?

Ona
@Ciekawa

Mało nie warto i dużo pracy, można znaleźć w innych firmach za więcej i mniej pracy. Nie wiem dlaczego tak urosła ta firma bo może jest na pobrzeżach miasta

Szukajacy

Hej czy jest ktos w stanie powiedzieć widełki w finansach w działach planingu ?

Kandytat

Czy warto aplikować na stanowisko FINANCIAL CRIME SCREENING ANALYST? Jak z zarobkami? Czy targety są realnie do wyrobienia? Są nadgodziny?

Były

100 % True. Everything depends on you Line Manager. There are few really good managers i worked for. Once you get manager who doesn’t give a sht about you and your opinion - you life might become hell. Also High management don’t care about regular workers JG8-7 and they will stand for your LM whatever stupid stuff they are doing. As per my perspective - all this diversity and other things have no sense, no one care about your opinion.

@Były

Fully agree with you. Also, there is a huge injustice for people with language allowence. They have much lower basic salary, what is very painful when you're on the sick leave (no allowence paid).

Lilly

This is 100%. It was a good company but every year it is getting worse. Lots of workload usually unevenly distributed, understaffed teams, managers who propagate favoritism and ass licking. The good employees get burnt out and leave while the new hires cannot deal with basic tasks.

@Pytanko

Czy są tu osoby, które pracują jako kasjer-sprzedawca? Warto? Polecacie czy lepiej odpuścić taką posadę?

Kiepsko

1. Dwa razy zastanow sie zanim zrezygnujesz z obecnej pracy, aby przejsc do tej firmy. 2. Proces rekrutacyjny na poziomie, ktory mozna sie spodziewac po firmie "krzak": head hunter przedstawil wakat. Nastepnie rekruterka udaje zdziwienie i zaczyna zmieniac niektore detale. Umawia sie na rozmowe, po to, aby przyslac kolezanke, ktora nie ma pojecia o niczym, wliczajac informacje o obecnych benefity (!). Na rozmowe z hiring manager wgrywaja sie osoby, ktore...tak naprawde nie kieruja praca team, do ktorego dolaczasz. The best: po rezygnacji z obecnego kontraktu dowiadujesz sie, ze przyjazdy do siedziby tej firmy, jako pracownik hybrid/zdalny, ponosisz na swoj koszt! 3. Praca zorganizowana na sposob "polski" czyli nie jest wazne jak sie pracuje dopoki pensja jest placona. Mapy procesow? Forget! Instrukcje dla new joiners? Forget! Wszystko robione jest maloprofesjonalnie. 4. Diversity? Inclusion? HA HA HA. Nigdy nie pracowalem w tak monolitycznym zespole. Sami Polacy. Odsetek cudzoziemcow w moim departamencie byl ponizej 10%! Wiec, mentalnosc i podejscie do wszytkiego takie jak mozna sie spodziewac. 5. Wroce do benefitow. NIe wierzcie, w to co slyszycie podczas procesu rekrutacyjnego. Karta paliwowa??? U mnie w team byly osoby, ktore pracuja ponad 8 miesiecy i do dnia dzisiejszego jej nie otrzymali....Pomimo eskalacji. 6. Zakup akcji Shell??? Moze, kiedys w przyszlosci. Po podpisaniu umowy okazuje sie, ze nikt na okresie probnym lub krotkim kontrakcie nie ma szans na ten benefit, poniewaz...czas oczekiwania na przystopienie do tego benefitu to 3-4 czasami 5 miesiecy.

Nieistotne
@Kiepsko

Stary, czy ty wiesz że na podstawie obserwacji twojego zachowania w pracy jestem w stanie wydedukować, że autorem tego jęczącego rantu jesteś ty - gość o inicjałach A.K. z (chyba) podwójnym obywatelstwem, a na pewno z kryzysem wieku średniego? Management pary z ust nie puścił, dlaczego nagle zniknąłeś, co biorąc pod uwagę twoje skandaliczne zachowanie wobec kolegów i koleżanek z działu jest ogromnym ukłonem w twoją stronę. Krzyż na drogę! I sugeruję, żebyś najpierw spojrzał w lustro, a dopiero potem upatrywał problemów we wszystkich dookoła zamiast w sobie. Dobry terapeuta jest na wagę złota.

potencjusz

Przeczytałem wiele negatywnych opinii o dziale indirect tax. Ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja obecnie? Czy coś zmieniło się na lepsze? Mam duże obawy czy aby na pewno chcę tam pracować... :/

FruitPalm

I was contracted as Financial Analyst, after the onboarding my TM informed me that I would be Project Account because my position just was taken... but in my contract I have still Financial Analyst, The company cheated me, I was broken because I quit my job to pursue a career as a financial analyst in the bigger company. I reported this to HR but they said it's a matter between me and TL. During the 3 trial months there was nobody to train me (because nobody knew ex. how to create cost centres for the projects in sap (very technical task) – the tasks were migrated from Manila but after the migration everyone left company ) I spoke to my TL a lot of times about it ' she said : you need to put more pressure on your colleagues… in other words no trainings were provided. When I said I wouldn't extend my contract, TL said: “how dare you? You just joined and want to change my team structure? “ She was very hostile… In my last day she made me come to the team meeting (when I returned the computer, I thought it was mandatory, that she had to sign something etc) just to embarrass me in front of everyone, it was humiliating. If you want to work here think twice and at least ask for a guarantee that your position will be waiting for you, because then no one will help you and it only destroy your nerves and your cv (a month after me, a colleague left the company, becauseTL forces to take over the position of Project Accountant)

Eli
@FruitPalm

Do you remember what kind of questions did you have for this position? I talk about interview with management from London? :-)

Pawel
@FruitPalm

Stupid polish people didn't train you. I understand you.

Krzysiek

Babsztyle wredne. Zabierzcie się do normalnej pracy. To znaczy zacznijcie pracować na budowie jako murarz. W fabrykach motoryzacyjnych. Pokażcie że coś potraficie robić. Jest równouprawnienie. Jesteście leniami.Otwierajcie polskie przemysłowe firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Business Operations - Kraków

• Jak się pracuje w Shell Business Operations?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Business Operations tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Business Operations?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 15 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Business Operations?

Kandydaci do pracy w Shell Business Operations napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Business Operations
2.4/5 Na podstawie 341 ocen.

Shell Business Operations