Opinie o Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" w Poznań

Testowy wpis Nowy wpis

Sprawdzam opinie o szkole. Czy są rodzice którzy odradzają ?

Czym w Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"?

Lucy Nowy wpis

Nie ma sie takiej gwarancji. Wszystko mozliwe.

Jakie są mocne strony pracodawcy Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"?

Jest otwarty na nowe inicjatywy, bardzo kreatywny, nie myśli szablonowo, popiera dobre pomysły. Człowiek z wizją. Jest uczciwy, wymagający wobec siebie i wobec innych. Potrafi mieć ludzkie podejście do problemu i trudności, nie skreśla, daje czas na poprawienie błędu, ale też wymaga uczciwej, solidnej pracy, aby swoim klientom- rodzicom dac dobry produkt. Na wizerunek szkoły pracują jego wszyscy pracownicy: właściciel, dyrektor, kadra, administracja, personel sprzątający. Wszyscy bez wyjątku - dlatego pracodawca wymaga i od siebie i od innych.

Olek
@Nowy

Porażka. Wymagania nieadekwatne do pensji.

Nauczyciel

klasyczna rozmowa, brak dnia próbnego, najważniejsze uprawnienia oraz wysokość zarobków

klasyczne pytania

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jak długo czekaliście na odzew z Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"? Oddzwaniają zawsze?

Lucy

Jak im zależy to szybko.

Gosc

Nie. Nic nie ma.

Robert
@Gosc

Rozumiem, że żadnych dodatków lub chociażby premii nie ma. A jeśli chodzi o relacje panujące ogólnie w firmie, a w szczególności pomiędzy pracownikami i przełożonymi, to co można by o tym powiedzieć?

@Gosc

Ale stawka za godzinę jest większa, niż w publicznej szkole. Brany jest pod uwagę stopień awansu zawodowego. Za wyjazdy na zieloną szkołę, itp. nauczyciele sa dodatkowo premiowani. A także za rózne inicjatywy, które podejmują, coś na wzór dodatku motywacyjnego, ale w formie premii. Nie wszyscy nauczyciele oczywiście, ale Ci co wykazują inicjatywę.

@Robert

Premie są.

@Robert

Relacje są dobre, koledzy i koleżanki bardzo pomocni, z pracodawcą można być szczerym i spokojnie przedstawiać swoje argumenty. Nie zawsze się zgodzi, czy przytaknie, ma swoje zdanie, ale zawsze wysłucha, pomoże znaleźć rozwiązanie. W szkole/pracy panuje rodzinna atmosfera. Nauczyciele od pierwszych dni dobrze się tu czują, mogą liczyć na pomoc i wsparcie dyrektora, czy innych nauczycieli.

Nie pensja podstawowa.

Zmienił się Dyrektor. szkoła ma wyskoki poziom edukacji, uczniowie dobrze sie plasują w rankingach (chociaż nie rankingi są najważniejsze). Nowy dyrektor remontuje szkołę, dba o boisko i zieleń wokół szkoły, jest porządek. Kadra na wysokim poziomie, pomocni, dobrzy nauczyciele. Fajna atmosfera, taka jakby rodzinna. jesli prosisz o pomoc z dzieckiem, zawsze z Tobą porozmawiają, zajmą się problemem. Duży nacisk na języki. To nowoczesna szkoła z tradycjami. Polecam zapisać tu dziecko.

Jak długo trwa proces awansu w Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"?

Dan

tak, jak w szkołach publicznych, według Rozporządzenia MEN i Karty Nauczyciela.

Jan
@Dan

Dzięki, że o tym napisałeś. Znalazłem ofertę pracy dla nauczyciela etyki i wychowania przedszkolnego. Czy mógłbyś napisać na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie i czy są dodatki za staż pracy lub wychowawstwo? Czekam na Twój komentarz.

Donat
@Jan

Nie polecam, lepiej wybrać placówkę państwowa, nie ma tu karty nauczyciela i żadnych przywilejów finansowych dla nauczyciela: wysłucha lat, dodatek motywacyjny, 13 taki, świątecznego. (usunięte przez administratora)

@aaa a jak atmosfera w firmie ?

aaa

Pracy dużo za śmieszne wynagrodzenie. Brak porządnych sprzętów, wszystko wygląda jakby było z drugiej ręki. Ogólnie brudno, widać że nie ma inwestycji.

OstatniDobryNick
@aaa

A w jakiej szkole masz mało pracy za godne wynagrodzenie? "Brak porządnych sprzętów" - w nowych szkołach nowy sprzęt, zobaczysz jak ten sprzęt będzie wyglądał za 5-6 lat użytkowany przez setki dzieci. Olimpijczyk ma ponad 20 lat i jest wyposażany na bieżąco. Po tylu latach wszystko się zużywa. Co mają zrobić, wyrzucić? Pomyśl.

Tu byłem

Bardzo przyjaźni nauczyciele. Kameralne klasy. Mają zespół rockowy, klub tae- kwon-do i pełno innych kółek zainteresowań.

Janusz

Mam nadzieję, że to co dobre jest w tej szkole nigdy nie zniknie. Zawsze będzie się tu dobrze pracowało.

Agat

Lubię atmosferę w Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" za: Życzliwość, wyrozumiałość, ludzkie podejście do człowiek - pracownika. Super!! Polecam!!

Firma Olimpijczyk dba o dzieci prowadząc przedszkole oraz szkołę podstawową. Jednak ważne jest także to, jak firma ta dba o swoich pracowników. Z tego właśnie powodu chciałabym spytać, czy polecilibyście firmę Olimpijczyk innym osobom? Co Waszym zdaniem w tym miejscu jest szczególnie dobrym aspektem pracy, a co mogłoby jednak ulec zmianie? Zadaję Wam sporo pytań, jednak nie ma tutaj aktualnych informacji, więc liczę na odpowiedź, która może komuś pomóc.

rodzic

duzo prawdy jest w tym co piszesz - o pozytywach szkoly. Atmosfera, mili nauczyciele (moze nie wszyscy, ale to wszedzie tak jest ze nigdy kazdy nie podpasuje), wysoki poziom, kazdy kazdego zna. To sa zdecydowane plusy, dla ktorych poslalismy dziecko do Olimpijczyka. Niestetety minusy rowniez są i rowniez duze/zauwazalne. Jako nauczyciel sam powinienes wiedziec, ze w tej szkole decyduje tylko i wylacznie jej dyrektorka, osoba konserwatywna, nie z tych czasow. Najgorsze jest to, ze jest przekonana ze wie najlepiej co jest dobre dla szkoly i nie slucha uwag konstruktywnych ani nie przyjmuje zadnej krytyki. Najbardziej widoczne jest to w stanie technicznym szkoly, ktory mowiac grzecznie - jest oplakany.... Brudna elewacja, nie zamykajace sie szafki dla dzieci, brudne sciany etc... przed wakacjami na apelu obiecywala ze szkola zostanie odnowiona w trakcie przerwy wakacyjnej. I co? i nic... nic sie nie zmienilo. Brak sali jest oczywiscie mankamentem, ale kazdy decydujac sie na ta szkole wiedzial, ze jej nie ma, wiec trudno post factum narzekac. Niemniej rowniez zadne dzialania nie sa podejmowane, zeby ten stan rzeczy zmienic. Szkola posiada duzy teren, na ktorym mozna by wybudowac sale - ba, mozna nawet na ten cel pozyskac srodki unijne. Wrazenie moje i rodzicow z naszej klasy jest takie, ze dyrektor szkoly nie ma po pierwsze polotu zeby cos zmienic, a po drugie - kwestia finansowa. Lepiej krotkoterminowo wsadzic do kieszeni, anizeli myslec w dluzszej perspektywie. No coz - na szczescie dzieci lubia do szkoly chodzic, ale mimo to stwierdzilismy ze czas zaczac dzialac i bardziej przygladac sie na co wydawane sa nasze pieniadze. Zeby to byl standard - czyli brudna elewacja i to o czym pisalem wyzej - w innych szkolach prywatnych - to rozumialbym. Niestety nie jest to standard, dzieci znajomych chodza do innych szkol np. http://www.szkolages.pl - i okazuje sie ze mozna miec piekne przestrzenie i super warunki, za te same pieniadze, ktore my placimy w Olimpijczyku...

Robert

Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły. jestem zadowolony główne przedmioty polski i matematyka prowadzone na wysokim poziomie, atmosfera przyjazna, minusem szkoły jest brak sali gimnastycznej.

umowa wg Kodeksu Pracy; dużo obowiązków za pensję niższą niż w placówkach państwowych; dodatkowe pieniądze na białą i zieloną szkołę; miesięczny urlop w czasie wakacji; brak komfortu pracy z powodu wymuszania wyższych ocen przez rodziców i dyrekcję; brak podwyżek wynikających ze stażu pracy czy też inflacji; bezpłatne wyżywienie

admin

Znacie firmę Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk", pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"?

Kandydaci do pracy w Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kościerzyńska 76/78
    60-446 Poznań
  • REGON: 302240093

Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"