Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"

Poznań

Opinie o Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"

admin 2015-05-31 00:16:48
Znacie firmę Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk", pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
pracownik 2015-06-18 12:29:06
umowa wg Kodeksu Pracy; dużo obowiązków za pensję niższą niż w placówkach państwowych; dodatkowe pieniądze na białą i zieloną szkołę; miesięczny urlop w czasie wakacji; brak komfortu pracy z powodu wymuszania wyższych ocen przez rodziców i dyrekcję; brak podwyżek wynikających ze stażu pracy czy też inflacji; bezpłatne wyżywienie
aaa 2016-08-27 20:30:59
Pracy dużo za śmieszne wynagrodzenie. Brak porządnych sprzętów, wszystko wygląda jakby było z drugiej ręki. Ogólnie brudno, widać że nie ma inwestycji.
Robert 2016-09-10 14:33:26
Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły. jestem zadowolony główne przedmioty polski i matematyka prowadzone na wysokim poziomie, atmosfera przyjazna, minusem szkoły jest brak sali gimnastycznej.
rodzic 2016-12-02 14:01:24
duzo prawdy jest w tym co piszesz - o pozytywach szkoly. Atmosfera, mili nauczyciele (moze nie wszyscy, ale to wszedzie tak jest ze nigdy kazdy nie podpasuje), wysoki poziom, kazdy kazdego zna. To sa zdecydowane plusy, dla ktorych poslalismy dziecko do Olimpijczyka.
Niestetety minusy rowniez są i rowniez duze/zauwazalne. Jako nauczyciel sam powinienes wiedziec, ze w tej szkole decyduje tylko i wylacznie jej dyrektorka, osoba konserwatywna, nie z tych czasow. Najgorsze jest to, ze jest przekonana ze wie najlepiej co jest dobre dla szkoly i nie slucha uwag konstruktywnych ani nie przyjmuje zadnej krytyki.
Najbardziej widoczne jest to w stanie technicznym szkoly, ktory mowiac grzecznie - jest oplakany.... Brudna elewacja, nie zamykajace sie szafki dla dzieci, brudne sciany etc... przed wakacjami na apelu obiecywala ze szkola zostanie odnowiona w trakcie przerwy wakacyjnej. I co? i nic... nic sie nie zmienilo. Brak sali jest oczywiscie mankamentem, ale kazdy decydujac sie na ta szkole wiedzial, ze jej nie ma, wiec trudno post factum narzekac. Niemniej rowniez zadne dzialania nie sa podejmowane, zeby ten stan rzeczy zmienic. Szkola posiada duzy teren, na ktorym mozna by wybudowac sale - ba, mozna nawet na ten cel pozyskac srodki unijne.
Wrazenie moje i rodzicow z naszej klasy jest takie, ze dyrektor szkoly nie ma po pierwsze polotu zeby cos zmienic, a po drugie - kwestia finansowa. Lepiej krotkoterminowo wsadzic do kieszeni, anizeli myslec w dluzszej perspektywie.
No coz - na szczescie dzieci lubia do szkoly chodzic, ale mimo to stwierdzilismy ze czas zaczac dzialac i bardziej przygladac sie na co wydawane sa nasze pieniadze.
Zeby to byl standard - czyli brudna elewacja i to o czym pisalem wyzej - w innych szkolach prywatnych - to rozumialbym. Niestety nie jest to standard, dzieci znajomych chodza do innych szkol np. http://www.szkolages.pl - i okazuje sie ze mozna miec piekne przestrzenie i super warunki, za te same pieniadze, ktore my placimy w Olimpijczyku...
Zostaw swoją opinię o Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk"