BHH Mikrohuta

Dąbrowa Górnicza

Opinie o BHH Mikrohuta

MakaroniCaputo 2011-09-12 09:46:41
praca na 2 lub 3 zmiany przy produkcji drutu ze stali nierdzewnej (samp, ciagarki, 2 psujace sie wiecznie schumagi), syf, zapylenie i gorąco (w lecie koszmar)
ogólnie robota u Włocha całkiem spoko, nie to co w obozach pracy takich jak(usunięte przez administratora). niestety z zarobkami juz gorzej. Jeśli pensje przeznaczasz na fajki piwo i samo zarcie to za najniższą swiatową jeszcze wyrobisz, jesli liczysz na coś więcej, to sobie daruj pracę tam nie ma zadnych perspektyw, ludzie pracują po 2 miesiące i uciekają.
Buractwo 2011-10-25 20:39:43
Mikrohuta jak sama nazwa wskazuje tzn mikro-zarobki,ludzie ogolnie oki ale bez rewelacji finansowych,dyrektor (usunięte przez administratora)gosci ktory wciska kity na rozmowie jak sie przyjmujesz duzo obiecuja i bieda jak cholera od 10tego do 10tego nie starczy ci na nic,Zona dzieci hm...zapomnij nie przychodz tu nie zarobisz na tyle i niema szans
rafka 2013-01-08 13:39:36
Jak wygląda praca w Mikrohucie? Są moze jakieś przyjęcia do pracy? Jaka atmosfera w zakładzie?
Flash Gordon 2014-05-12 18:26:35
[usunięte przez admina] 2. warunki pracy (nie polecam - stare maszyny- ciągłe awarie) 3. warunki sanitarne (lepiej nie zaglądać do szatni/łaźni) 4. na start 1300pln brutto

Czym różni się balkon od pracownika mikrohuty? Balkon jest w stanie utrzymać rodzinę.

nie polecam

Flash Gordon 2014-05-13 14:25:03
Na początku dostajesz umowę na 3 miesiące (ok 1100zł na reke), następnie dostajesz umowę na 6 miesiecy + 100zł, jak sie sprawdzisz po tym czasie to dostajesz na stałe + 200 zł. Ludzie ze 20-30letnim stażem zarabiają 2000-2300.

Do tego dochodzą tzw" dyżury - dotyczy tylko elektryków/obsluga pieca "( siedzisz w weekend/swieto sam na hali, pilnujesz - masakra _ za kazdy taki dyzur jest +70zl do dniowki)

Ramzes 2014-08-21 11:03:42
Zarobki są niskie,ale tak jak wszędzie na samym początku. W zależności od tego,jak kto się sprawdza dostaje podwyżkę po okresie próbnym. Jeśli ktoś nie nadaje się do tej pracy,to mimo wszystko zostaje mu przedłużona umowa z niewielką motywacyjną podwyżką, tak by miał jeszcze czas na dostosowanie się. Praca w lato uciążliwa - gorąco na hali. Atmosfera bardzo dobra. Nikt nie stoi jak Kapo, jednak swoje trzeba zrobić, czy to na 1,czy na 3 zmianie
kulfon 2014-08-24 15:21:36
oprócz mikrohuty jest tam podobno magazyn stali. Wiecie może czy są tam przyjęcia. Jestem wykwalifikowanym magazynierem z 15-letnim staże.Może ktoś podpowie jakie zarobki i jaka załoga i czy są jakieś szanse :-)
olo 2015-01-02 01:27:12
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dobry hajsik
mateo 2016-05-11 14:25:05
Ja mam nadzieje jednak @zes, że to są plotki i że firma oferuje więcej bo ja dla mnie to nie są duże pieniądze może jak nie masz rodziny to Ci to wystarcza w zupełności ale tak..2 dzieci na utrzymaniu trochę słabo
Zostaw swoją opinię o BHH Mikrohuta - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHH Mikrohuta