Hotel Kacperski

Toruń

Opinie o Hotel Kacperski

Wąs 2010-02-11 15:58:57
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak się pracuje w tym Hotelu będę wdzięczny
cov 2013-01-25 06:52:07
jako miejsce pracy nie polecam. stawka za jedno stanowisko, a wszyscy robią wszystko. zawsze jest coś źle, a właścicielka sprowadza każdego bez względu na wiek i doświadczenie do poziomu głąba, który przyszedł i nic nie wie. ogólnie słoma z butów jak to w konstantynowie. tyle.
wer22 2013-04-16 10:23:33
cov - 2013-01-25 06:52:07

zgadzam się. recepcja sprzata kible i korytarze, robi sniadania, milion innych rzeczy wlacznie z odsniezaniem parkingu czy grabieniem lisci, oczywiscie nawet nie za 10zl/h, noce i swieta bez dodatkow, premie? haha.. tego slowa nie ma w slowniku. oczywiscie szukaja tylko z wyzszym wyksztalceniem albo ostatni rok studiow. polecam wszystkim i zycze powodzenia w budowaniu kariery w tym miejscu. dziekuje.
drewniak 2016-04-19 19:10:43
hej Wam. jesli chodzi o szkolenia to tak jesli zajdzie potrzeba
Zostaw swoją opinię o Hotel Kacperski - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Kacperski