SELPOL S.A.

Toruń

Opinie o SELPOL S.A.

admin 2015-06-29 10:21
Pracujesz w firmie SELPOL S.A. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
benny 2016-02-02 13:15
ogólnie nie polecam. na poczatek najnizsza krajowa + dieta ok 80zł dzien, robota swiatek piatek i niedziela po 10h, oplata noclegu we wlasnym zakresie. z diety zostaje cos albo nie. na nastepnej umowie kasa ok 2000 + dieta. robota non stop w delegacji. za granica kasa nie wiele wieksza. wycisna wszystko w zamian za grosze.
gość 2016-07-27 15:49
benny dzięki za opinię. Pomogłeś mi bardzo w podjęciu decyzji co do odpowiedzi na ich ofertę pracy za granicą. Na takich warunkach to niech pracują sami, bo ja nie pozwolę z siebie zrobić niewolnika.
mania 2017-01-16 12:34
ale rowniez zalegaja za delegacje nie płaca jej na czas niektórym nawet poł roku zalegaja zeby im zapłacić i musza brac z pensji nie idzcie do Selpolu a jedna brygada to po nowych tak jezdza ze az ich szkoda
Sel 2017-02-18 21:29
Nie lubię tego , gruby tak robi i waldus szkoda mi chłopaków co do nich trafiają ,co do wypłacania delegacji to ja czekałem 7 miesięcy..
Lolek 2017-02-19 15:06
Nie jest tam źle , skoro wracają Ci co wcześniej odeszli..
Lewar 2017-04-05 21:44
Selpol to szkoła życia;) Kto po kim jeździ? Mania masz jaja to napisz kim jesteś
Zostaw swoją opinię o SELPOL S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELPOL S.A.