Opinie o Gargnas w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gargnas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gargnas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gargnas w Toruń

bamsoi Nowy wpis

Myślę, że rotacji nie ma @irek, bo można się rozwijać w tej firmie

jadawna pracownica Nowy wpis

Witam Was sedecznie.Czytajac to wszystko to mi sie wlos na glowie jerzy.Pracowalam kiedys w firmie Gargnas w Gdyni ,pozniej byl Pan link tez w Gdyni,i nie narzekam .Fakt zarobki slabe niestety. Wiec docencie ludzi troche ,chociaz tych starych pracownikow,bo chce do Was wrocic . Lubie ta firme i jak bede mogla wrocic do niej to wroce chodz by do Tczewa.Pozdrawiam

wolny Nowy wpis
@jadawna pracownica

to po co odchodzilas ? teraz tak wesolo juznie jest

gość39 Nowy wpis

Do dropsa:słyszałem też dużo opinii na temat tej firmy i muszę przyznać że większość to same negatywy więc podejrzewam że albo jesteś osobą podstawioną albo pracujesz dla wizerunku tej firmy, bo zwykły pracownik nie robi spotkań z pracownikami.....he

kojot

Praca w firmie PanLink Tczew nie polecam ludziom którzy chcą coś osiągnąć tu możesz otrzymać nie uczciwość,wyzysk,śmieciówkę i brak kompetentnych ludzi na stanowiskach czyli jeden wielki bajzel.Podejrzewam że nie długo dojdzie do początków mobbingu czy sztandarowego zdania " (usunięte przez administratora) quot; Arbeiten in PanLinku es wie die Arbeit für die Nazis aus dem Flaggschiff Meinung (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gargnas? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
nikolas

Jak pracodawca nie zacznie doceniać pracowników i normalnie traktować to się zdziwi bo np. w Tczewskim Huberze pracownicy w takim tępię odchodzą że firmie grozi widmo braku rąk do pracy a możliwości naboru pracowników nie widać kto chce pracować na śmieciówce przez wiele miesięcy i być traktowany jak niewolnik,mniemam iż jeżeli nie zmieni się sytuacja w Panlinku to czeka ich to samo co Hubera,Flexa czy Doviste.Niech więc zarząd Panlinku działa i wyjdzie do ludzi z dobrymi wiadomościami bo Polacy nie dają się już w d....e pchać.

Pimpuś

Szwedzi w tej firmie traktują nas jak czarnych murzynów mówi się,że jesteśmy krajem europejskim jesteśmy w Uni a nawet we własnym kraju musimy pracować jak niewolnicy dla obcego kapitału za marne grosze.Z firmy która znana była z jakości i solidności robi się manfakturę byle jakiej jakości. Pozbywa się firma najlepszych fachowców a zatrudnia ludzi z agencji którzy pracując za najniższą krajowa pensje wiadomo jak wykonują pracę.Szwedzcy właściciele poprostu chca szybko nachapać się kasy ,a potem szybko przenieść lub sprzedać firmę.Taki jest Szwedzki pracodawca szkoda że wcześniej nie założono po cichu związku zawodowego wtedy by Oni inaczej śpiewali w swoim kraju byli by bankrutami a tu szpanują i uważają się za wielkich panów.Cała załoga powinna ich wygwizdać i zrobić włoski strajk .Choć za chwile może okazać się że Wielcy pracodawcy stracą intratnych klientów ,a po przejściu do Tczewa stanie to się na pewno w bardzo krótkim czasie.Dobrze że wcześniej udało mi się z tego bagna wydostać.Koledzy koleżanki jak najszybciej opuśćcie ten tonący okręt czego Wam z całego serca życzę

Drut

Praca w PanLinku Tczew-Gdynia to porażka praca przez agencję i jeżeli lubisz pracować za grosze i mieć monotonną robotę to polecam,są lepsze prace i lepsze pensje.....ludzi tu traktują jak tanie woły do trzepania kasy.

adik

Widzę, że dawno nie było tutaj komentarzy na temat Gargnas w Gdyni. nie tak dawno czytałem artykuł, że maja nowy zakład produkcyjny i ogółem chyba radzą sobie nie najgorzej, a tu taka cisza. Warto próbować do nich aplikować, czy też raczej nie bardzo? W ogóle zwiększają zatrudnienie co jakiś czas? Pozdrawiam!

pikuś
@adik

Jeśli chce Ci się dojeżdżać do Tczewa, do którego za kilka miesięcy się przeprowadzamy i chcesz pracować za minimalną krajową, to czemu nie? Podczas ostatniego spotkania dotyczącego przeniesienia produkcji do innego miasta, pewna pani na pytanie "co z dojazdem "radośnie powiedziała "przecież znacie rozkłady jazdy pociągów "!

gość

w Tczewie nic lepiej, podwyżka najniższej krajowej tylko dla tych którzy muszą ją dostać, czyli nowi pracownicy będą zarabiać tyle co 6 letni pracownicy.. to jest sprawiedliwość? Mobbing, niesprawiedliwość i brak równouprawnienia. Witaj firmo PanLink.

cosik

Cuting i reszta inzynierki smieja sie bo Ich to nie ruszy Oni nadal maja "swoje" My tracimy ogromne pieniadze choc pan [usunięte przez administratora] policzyl ze mu sie zgadza :) i wychodzimy na zero Wlasnie Zaczela sie destrukcja sie destrukcja firmy ot co !!!! Tczew czeka

Produkcja

Dziś dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy. Podwyżki! Pensja minimalna będzie zwiększona o ho ho... No aż cud że Pan [usunięte przez administratora] i reszta bandy pomyśleli w końcu o biednych pracownikach, którzy już kolejne lata rypią pod tym dachem. I co? Wszystko było by piękne i każdy uśmiechnięty, ale nie nie .. To PanLink Gdynia ! U c i ą ć trzeba tym co przez te lata ciężko napocili się by grosz do grosza pozbierać. Stawka za zaraportowaną roboczogodzinę leci w dół ! Zamiast zadbać o nasze dobra - po tak długiej współpracy teraz składać kable będziemy za grosze bo przy takich czasach na zlecenie przestanie się opłacać cokolwiek. Magazyn i Catting śmieją się z nas 'produkcyjnych' codziennie ! Bo który taki zrobiłby to co my? "Kłaniam się w pas" i żegnam!

V.

Kto Tobie chodzi co pół godziny na fajkę?Kto wisi na telefonie?Jak bym czytał wypociny głównego klakiera kadry kierowniczej [usunięte przez administratora] Pozdro

x

W Tczewie fabryka podzespołów ? hhehehheheheh Powiem tylko tyle: błędna teoria. W Tczewie dostaniesz tyle samo (minimalna krajowa), lecz nie będzie premi od sprzedaży............ Bedziesz płakać by wrócić do Gdyni

Byku

Heheh.. A zobaczymy jak tam w Tczewie będzie. Fabryka jest tam mniejsza od tej w Gdyni więc nie sądzę żeby dużo ludzi PanLink tam zatrudniał. Jednak Ci co zatrudnią się w Tczewie nie będą pewnie narzekać i rypać za te 1400 brutto. Na razie !---------- W Tczewie ma być fabryka podzespołów (z tego co wiemy) więc to inna robota niż TU w Gdyni. Tu jak trzeba to trzeba się szarpać z kablami grubości ręki a szmal = 1410 brutto taki sam od lat. Jedni mogą nadgodzinami drobić i mieć te 2 kafelki a inni tylko powąchać... Jak ktoś robi dalej w Gdyni to powiem tak : rób adekwatnie do swojej pensji ! Pozdrawiam załogę produkcyjną.

Tak, wywalą wszystkich z Gdyni i zatrudnią w Tczewie, tam zapłaca 1400 brutto i człowiek będzie pracował jak mrówka i dziękował że ma prace. Za jednego lub półtora pracownika w Gdyni zatrudnią dwóch w Tczewie. Jak zmienią ludzi to może Ci nowi będą szanowali prace a nie wisieli na telefonach i wędrowali na fajkę co pół godziny i jeszcze narzekali jak im źle, i jaki to (usunięte przez administratora) . W normalnym zakładzie pracy (nie chronionym jak w Gdyni) nie wolno opuszczać stanowiska bez zgody przłożonego a o fajkach można zapomnieć. A u nas przedszkole jest a nie zakład pracy.

cosik

tak maja wybudowac dwa razy wieksza w Tczewie a gdynie za rok zamkna

gość_

Mam pytanie, czy LRZ Commerce z Tczewa przechodzi do Gdynii, czy faktycznie mają w planach otworzyć większą firmę w Tczewie? Jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat, proszę o odpowiedź.

t

witam, mam pytanko, jak jest z praca? czy duzo jej jest i czy firma dobrze sie rozwija? slyszalem o przejeciu lrz commerce z tczewa? mam mozliwosc pracy ale niewiem czy warto. prosze o rade

-C-

Jestem w firmie od początku transformacji na Gargnas, pożniej PanLink. Staz to ok 3 lat. Mimo wielu zmian w firmie , problemów i komplikacji z ludzmi i kadra zarzadzajaca - jestem zadowolony a firmie wystawiam dobra ocene 4. Najwazniejsze jest to ze jest robota.W wiekszosci problemow produkcyjnych dajemy sobie rade cala linia i jestesmy dobrzy w tym co robimy. Minusem jest to ze ludzie sie przestaja przejmowac czymkolwiek. __Znieczulica powoduje usterki a później naprawy itp... Coraz mniej chetnych do dzialania i szybkiego reagowania na poziom produkcji przez co inni muszą zapier**** 3 krotnie wiecej a Lider czy Kierownik maja po prostu (usunięte przez administratora) w to. Bo lepiej niech zapierdala co Nie? A tacy dobrzy pracownicy w koncu sie wykrusza i odpadna - zostanie chałtura która udaje ze pracuje, lub robi mniej niz minimum. Szkoda. Działamy dalej i robimy to co trzeba ale jedna osoba nie może robić za 3! Kadro - otworzcie oczy!

ABB elitarni PanLink

__________ Witamy w 2012 roku. (+)Podsumujmy: zima 2011, przezylismy. Na hali PanLinka nie ma juz problemow z zamarzaniem. Firanki na rampach to swietny pomysł. (-) nadal nad ABB nie grzeja dobrze dmuchawy tylko wiatr robia... (+) Dzięki inzynierkowi Michalowi udało się poprawić kilka projektów z ABB (-) wciaz są beznadziejne czasy zlecen i okresowe problemy z częściami (+) Grze (usunięte przez administratora) proponuje szkolenia, nawet Nam stazysta przyda się powtorka bo nie ktorzy dalej nie potrafią zapinować przewodów zgodnie z normami, inni nie umiej korzystac z dokumentacji (-) stan narzedziowy na ABB okreslam na slaby. Co prawda uzupelniamy braki ale nowe narzedzia są beznadziejne, nie ergonomiczne, lapy bolą od nich, niszcza nam kable i elementy! tepymi boczkami zasuwam od pol roku ale za to sa wygodne, inne tez juz ledwo daja rade (+) wypłaty wpadają na konto zgodnie z planem. (-) pensja na ABB to ok 1700zł netto, nie ma co narzekac bo jak na ta robote to w miare ok, ale brak możliwosci dorobienia sobie to tragedia. Od prawie 3 lat uczciwy i inteligentny pracownik, solidny i ogarniający temat ma dalej 1400brutt na umowie. Już nawet w sklepie minimum to 1500brutt. (+++!) Podziękowania dla [usunięte przez administratora] za wielokrotna pomoc i solidna robote przy platach i maszynach.

Zostaw merytoryczną opinię o Gargnas - Toruń

Gargnas
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Chwaszczyńska 131 B
    81-571 Toruń