logo Szkoła Językowa Speak Up

Szkoła Językowa Speak Up

Toruń

Opinie o Szkoła Językowa Speak Up

patka 2014-06-02 18:32:13
Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, jako konsultant jest umowa o prace i aby dostać premię musisz minimum podpisać 10 umów z czego każda na ponad 4000zł.
xxx 2015-06-15 09:08:34
To nie jest zbyt dobre miejsce na pracę, ok jest jedynie zatrudnienie bo dają umowę o pracę, ale niestety za najniższą krajową. Żeby coś więcej zarobić to najpierw trzeba zrobić swój cel, ok. 40 tys. i dopiero jak powyżej swojego planu sprzedaż to dostajesz premie.
ddd 2015-08-20 18:38:17
xxx Chyba wszędzie tak jest, aby otrzymać premię trzeba zrobić "cel", wymagany "koszyk","próg" etc.
kra 2016-05-24 23:13:51
mega dobra opcja jest pracować na stanowisku ankietera, pracuje kiedy chce, sam deklaruje godziny pracy - polecam, spoko kasa
xxx 2016-07-14 12:46:22
Byłam na dniu próbnym. 5Zł brutto? dobra kasa?
mreko 2016-08-05 12:21:21
Chodzę do nich na kurs od paru miesięcy, sporo jest wkuwania ale widać efekty, fajnie ze kładą nacisk na mówienie bo to zawsze był mój największy problem, zeby sę przełamać, w tym roku wybrałem sie na wymarzone wakacje za granicę i spokojnie sobie poradziłem jak mi bagaż zaginął :D choć wolałbym drugi raz tego nie powtarzac
terresa 2016-08-08 12:11:11
moja koeżanka mni enamówia na kurs u nich, zawsze jakoś tam średnio sie czułam z moim angielskim wiec pomsłam ze warto tym bardziej ze w sumie cenoo też to tak źle ni ewypadąło, teraz widzę ze to bya dobra decyzja, bo w końcu zaczełam się porozumiewać w tym jezyku :) ostatnio nawet służyłam jako tłumacz ;)
Zostaw swoją opinię o Szkoła Językowa Speak Up - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Językowa Speak Up