Fundacja Gospodarcza Pro Europa

Toruń

Opinie o Fundacja Gospodarcza Pro Europa

Prawnik 2015-03-12 20:38:30
Nie chcesz w życiu problemów? Unikaj tej ,,fundacji"
stażystka 2015-08-22 02:53:13
Uzasadnij proszę bliżej. Pracujesz tam?
sueg3c7 2015-11-06 14:17:44
Nie chcesz problemów?? Współpracuj właśnie z nimi !! Wiem co piszę - mam porównanie!
1) dotrzymują słowa i terminów
2) nie wrabiają człowieka w "kwiatki" (u innych to nagminne) tylko uczciwie od razu kawa na ławę
3) jeśli jednak wyskoczy coś niespodziewanego to współpraca i uzgodnienia a nie odgórna spychologia jak gdzie indziej.
zleceniobiorca 2015-11-09 06:58:46
sueg3c7 - jesteś pracownikiem tej fundacji że tak piszesz !!
Moje spostrzeżenia:
Współpraca z nimi - nigdy więcej !!
1. Brak dotrzymania słowa z umową i płatnością - terminy nagminnie przekraczane.
2. Żadnych uzgodnień, żadnej współpracy - narzucanie swojego zdania i swoich warunków - zero negocjacji, co gorsza zmiana warunków umowy po wykonaniu zlecenia !!
3. Spychologia - za nich robienie dokumentów, otwieranie/zamykanie szkoleń, zakupy ,itp....

trener 2015-11-09 10:55:58
współpracuje z nimi od 4 lat!!
Kasa jest zawsze taka jak się umawiamy!!
Płacą przed terminem jak się poprosi!!!
Zeby inni pracodawcy byliby tacy byłoby super!!
Może byłeś złym trenerem zleceniobiorco i cie wywalili dlatego tak piszesz!!!!!
zleceniobiorca 2015-11-13 10:11:32
Trenerze widząc jakie laurki piszesz wnioskuje iż pracujesz tam na etacie!

Jakbyś dla Nich robił zlecenia byś tak nie pisał - na pewno.
Nie wywalili mnie - sam nie mam ochoty dla nich prowadzić szkoleń mimo wielokrotnych odmów dzwonią do mnie z propozycjami.
Płaca jak się poprosi - czyli zrób robotę i jeszcze się prosić trzeba.
Wolę innych pracodawców - i na brak zleceń nie narzekam.
zainteresowany 2015-12-05 10:04:01
Opisz swój przypadek, nie bądź anonimowy, będzie można mówić o konkrecie nie o opinii, bo tak tylko słowo za słowo i możecie się tak przerzucać...a ja chcę coś konkretnego wiedzieć nim podejmę współpracę !
nauczycielka 2015-12-14 14:59:25
Rozumiem poprzednika (zleceniobiorca), tez przestałam współpracować z nimi. Telefony od Pani T. z krzykiem że prowadzę szkolenia dla konkurencji (nie miałam podpisanej lojalki). Płacą ale nie na czas w umowie 14 dni a płacą po ponad miesiącu .... opiekun szkolenia wysyłał mnie do Pani od przelewów a ta do opiekuna szkolenia że nie dostarczył umowy.... firma z maks 10 pracownikami a żeby coś się dowiedzieć tragedia.
Nie współpracuje już z nimi.
kali 2015-12-18 08:34:51
proponuje jeszcze poczytać opinii o Prezesie ...... też dowiecie się ciekawych rzeczy przed podjęciem współpracy.
Mi 2016-01-08 12:42:53
Niestety złem fundacji jest pani T. jak zaczniesz z nimi współpracę masz zakaz pracy z innymi. Trener to śmieć. Dziwie się że dyrektorzy pup-ow czy innych instytucji nie boją się z nią współpracy a dlaczego to każdy kto pracował tam wie. Prezeska ma popsute hamulce a jak zahamuje to będzie wypadek. To trenerzy. A pracownicy? Jak ktoś pracuje 8h to chyba jest na urlopie, opierd....to norma, dziwie się dziewczynom że potrafiły się zjednoczyć. Jednym słowem Pani prezes T. zniszczy sama Fundacje swymi telefonami do trenerów że mają zakaz szkolić dla konkurencji (trener wolny zawód, sprzedaje swoją wiedzę nie nabył jej w Fundacji). Agresją wobec konkurencji, podobno jeździ sprawdza czy konkurencja np. plakat powiesiła bo takie historie szły. Ale nic Prezes nie reaguje chyba nie rozumie co się dzieje i że komuś nerwy puszczą. Z drugiej strony wiele się nauczyłam i za to dziękuję chociaż usłyszałam że byłam zerem. Teraz słyszałam ze pracownicy mają zakaz rozmawiania o fundacji poza murami firmy. W zasadzie to można do sądu podać pracownika za ujawnianie tajemnic:) Chyba że to są tajemnice za które się samemu by oberwało. Fundacja z fundacji wyrosła na potwora z chorobą nowotworową. A dziś jej hasło przewodnie to: ,,Agresją i chamstwem do celi" A szkoda...ulubione słowa prezeski? ,,Zniszczę ich, zniszczę go, zniszczę ją"
stazystka 2016-04-08 15:15:12
+ prawo jazdy i własne auto, aby jeździć po szkoleniach. Mega odporność na stress u nich.....
Jak będziesz cicho siedzieć (brak własnego zdania), dyspozycyjność 24h/doba + weekendy to możesz liczyć na zatrudnienie za najniższą. Ale jeszcze musisz podpasywać osoba "u góry"
Ja po stażu nie chciałam tam być....
informator 2016-04-09 03:03:32
Fundacja ma 4 samochody służbowe i po to prawo jazdy. Praca od 8 - 16. Jeśli kursy są dłużej to trzeba się zaopiekować. Za ewentualną pracę w sobotę jest wolne. Nie ma kursów w niedziele. Fundację tworzą pracownicy, oni wyznaczają kierunki działalności, oni zarabiają na swoje wynagrodzenia, oni dbają o jakość pracy. Każde zdanie dotyczące poprawy jakości i finansów się liczy. Najniższe wynagrodzenie ma jedna osoba na etacie (kilkanaście zatrudnionych). Pracownicy mają bezpłatne szkolenia wewnętrzne (obecnie angielski) wyjeżdżają w ramach Erasmus+ ( 5 osób do Portugalii na 2 tygodnie, bezpłatnie, w ramach pracy). W poprzednich latach była m.in. Sycylia,Niemcy,Portugalia,Hiszpania. Po stażu osoby są zatrudniane, jeśli się sprawdziły. Podstawowa forma zatrudnienia to umowa o pracę z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Fundacja działa 14 lat. Zeszły rok to ponad 5 mln. obrotów. Przeszkoliła ponad 18.000 osób.
stazystka 2016-04-27 10:40:30
@informator tak powinno być zgodnie z zasadami ale życie pisze swoje realia pracy w tej organizacji. @Basia porozmawiaj o rotacji - czemu pracownicy odchodzą po okresie próbnym i nie koniecznie że się nie sprawdziły.... Ja sama chciałam bardzo odejść po stażu.
była pracownica 2016-06-29 13:46:47
ZGADZA SIĘ WSZYSTKO !
Natan Drejk 2016-06-30 14:31:06
No właśnie się zgadza i powiem Wam, że jak dla mnie to jest normalna sprawa, nie czaję czego oczekujecie po byciu stażystą, moim zdaniem to właśnie przekładanie papierów i inne tego typu drobne prace.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Gospodarcza Pro Europa - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Gospodarcza Pro Europa