Opinie o Marvipol Development S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marvipol Development S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marvipol Development S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marvipol Development S.A. w Warszawa

Marvipol jest firmą typowo właścicielską, czyli pan i władca w jednej osobie (nie)miłościwie panujący MK, chcesz pracować to wykonuj rozkazy, nie sprzeciwiaj się i spełniaj zachcianki, bądź gotów na wieczorne odwiedziny w wieży Saurona, również w weekendy. Przerażenie w oczach pracowników na widok prezesa jest codziennością w tej firmie. Pracownicy traktowani jak pionki do wykonywania powierzonych im zadań. Wiedza oraz samodzielne myślenie są bardzo niemile widziane. Na wielu stanowiskach dyrektorskich klakierzy przyklaskujący prezesowi, więc nie oczekujcie jakichkolwiek merytorycznych decyzji, a za te nie merytoryczne i tak dostaniesz po głowie, bo w końcu prezes się nie myli, a dyrekcja zwali na ciebie swoją niekompetencję. W nagrodę możesz otrzymać wiązankę niecenzuralnych epitetów pod twoim adresem ale za to z ust samego „wodza”, a może i coś więcej. Mechanizm rządzący jest jeden, marża ma być zachowana, jaki kosztem zostanie osiągnięta nie jest istotne, cierpią na tym wykonawcy, klienci (jakość), pracownicy. Na koniec kilka pozytywów: kadra od dyrekcji w dół, naprawdę fantastyczni ludzie, na których można liczyć, pensje na przyzwoitym poziomie i czasami niektórym udaje się wywalczyć podwyżkę. Dla wybrańców program wynajmu samochodów marek premium.

Marvipol znowu szuka PMa. No ciekaw jestem, czy są jeszcze desperaci, którzy nie wiedzą...Przygoda porównywalna ze skokiem bez spadochronu ;)

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Marvipol Development S.A. rekrutuje na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Może ktoś planuje aplikować?

Becia Nowy wpis

widziałam ofertę dla specjalisty ds. aranżacji mieszkań, kiedyś wspomniano tu o rotacjach ale innych ofert w tym momencie w sieci nie widzę a w komentarzach nie ma wzmianki o tym na które planuje aplikować. możecie mi proszę napisać czy to nabory ze względu na tak zwany rozwój? chciałabym poznać atmosferę w zespole, z którym przyjdzie mi współpracować

Krystyna

Dla wybrańców, czyli? :D Rozumiem że tylko dla dyrekcji? Piszesz że zarobki dobre, zdradzisz może mniej więcej ile wynoszą? :) Nawet w formie widełek

Aaa

No mamy nowego dyrektora. Daj mu Panie zdrowie i sile. Obstawiamy ile wytrzyma...czas start. Ale kciuki trzymamy ;)

@Aaa

No i jak tam? co się teraz w firmie dzieje, bo nikt niczego w zasadzie nie pisze... warunki się poprawiły? jaką prace teraz ma ten nowy dyrektor tak właściwie skoro jakieś odejście przewidujesz?

Nie

Generalnie jedynie w sytuacji, kiedy naprawde juz nie ma zadnych innych ofert pracy i dodatkowo przy zalozeniu, ze natychmiast zaczynasz szukac innej pracy, zeby stad przeskoczyc. Marvipol to praca doslownie na chwile.

@Nie

a tak z ciekawości to ile wynosi tu jakiś średni staż pracy a po ile lat siedzą ci najbardziej doświadczeni? dużo takich ostatecznie jest? Zastanawiam się jakie warunki finansowe mogliby mieć za jakiś dłuższy staż

Cudownie uniwersalny wpis i dlatego jestem pewien, że na 100% autenytczny. Pracując w kilku firmach projektowych i dla kilku klientów, gdzie szef/bóg/właściciel, był oczywiście wszystkowiedzący, schemat był dokładnie taki sam. Chamstwo, utrzymywanie miernych ale wiernych, usuwanie sprawnych i myślących samodzielnie, nagrody i samochody dla (usunięte przez administratora) itd...

Nick Nowy wpis

123 Nowy wpis

Jeszcze na początku tego roku pewne Małżeństwo odnosiło się do jakości obsługi na recepcji. W tym przypadku ciekawi mnie druga strona medalu. Po pierwsze jakie ma się teraz na niej zarobki? jest jakiś socjal czy tylko czysta podstawa? I jaka występuje atmosfera w zespole?

Były klient

Już w 2008 (15 lat temu) roku wykrzykiwałam w twarz przedstawicielowi Marvipolu, że on i jego firma powinni iść za kratki za to jak (usunięte przez administratora) i naciągają ludzi. Nigdy więcej nie kupiłabym mieszkania od Marvipolu. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pierwszej klasy. Nie dziwię się, że pracowników źle traktują, klientów z których żyją też źle traktują. Nie takie firmy padały i padają nadal - kiedyś i na nich przyjdzie czas. OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM.

Małżeństwo

Około 3 tyg temu przyszliśmy podpisać akt notarialny Pani z pierwszego piętra (Recepcjonistka) od nie chcenia, jak za karę jakby to było oczywiste gdzie podpisuje się w firmie akty wskazała nam drogę.. szczyt bezczelności!

xxx

Witam i odradzam. Wady ukryte w mieskzaniach typu: ukrywanie, że jest ściana wokół komina a jej nie ma przez co wszystko słychać od sąsiadów nawet jak ktoś się śmieje, połączenie wentylacji grawitacej z wentylacją sąsiada przez co ciągły smród w mieszkaniu, nieszczelne okna, śliskie płytki podłogowe, że ktoś sobie łamie kończyny, itd. Omijajcie z daleka.

@xxx

a ten problem to był tam do nich bezpośrednio zgłaszany? pytam, bo ciekawa byłabym relacji i ewentualnej możliwości zareklamowania tego

Edi

Pracowałam tam w latach 2011/14. Pomimo całkiem fajnego zespołu pracowników, Prezes jest najgorszy. (usunięte przez administratora)to najmilsze co może cie tam spotkac. Standardem było jego przychodzenie po godzinach, a twoja jako pracownika obowiazkowa obecnosc po godz 20 a nawet w weekendy (kiedy do ciebie zadzwoni i zawezwie). Nikt ci za nadgodziny nie zapłaci. Standardem jest wyzywanie i postrach oraz rodzinne układy w tej firmie. Sa tam osoby, ktore pracuja od lat, jakos to znoszą. Serdecznie nie polecam, chyba, ze ktos lubi byc dojezdzany i (usunięte przez administratora).

@Edi

Skoro wspominasz o mobbingu to czemu nikt tego nie zgłosił? Przecież takie zachowania są karalne. Dodatkowo niepłatne nadgodziny. Jak często pracownicy byli do nich zmuszani?

Były klient

Dzień dobry, Jakiś czas temu ostałam przywitana bardzo nie miło przez kobiety pracujące na recepcji pierwszego i trzeciego piętra… gdy przyszłam podpisać umowę był Pan! To było zaskoczenie sympatyczny, otwarty, komunikatywny. Proszę przeprowadzić szkolenie z obsługi klienta..

@Były klient

Były klient? To mimo tej ostatecznie miłej obsługi już Pani tu nie wróci? To co te Panie tak właściwie zrobiły, że taka reakcja? :/

Wykonawca

Standardem tej flinty to nie płacenie za usługi budowlane. Nie ważne czy dużemu generalnemu wykonawcy czy mniejszemu dostawcy - standard to w najlepszym razie uciąć cześć honorarium . Wyjątkiem jest pare kumoterskich firm po układzie. W tym duży Unibep który gra te same skrzypce.

@Wykonawca

Jakby nie płacili to raczej nie utrzymaliby się długo na rynku. Ty spotkałeś się z taka sytuacją? Bo może tylko obcięli jakąś część kosztów i dlatego tak wyszło, co?

były
@Jacek

Nie sądzę.

Krystyna
@były

Nie sądzisz? Czyli w sumie nie wiesz na 100%? :) o i jestes bylym pracownikiem, czy bylym podwykonawcom?

Alojzy

Wykonanie tragiczne. Po 15 latach spadł sufit w salonie. Z tego co mi wiadomo to nie pierwszy taki przypadek w tej inwestycji (Villa Cameratta - to brzmi dumnie. Po prostu porażka! ). Nie radzę inwestować w mieszkanie w tej firmie.

Julka

Bardzo interesuje mnie praca doradcy klienta ds. sprzedaży mieszkań. Mam duże doświadczenie w tej pracy. Może ktoś z was mógłby napisać kilka wskazówek. Jakie wymagania stawia firma kandydatowi? Sądzę, że wynagrodzenie to prowizja od sprzedaży czy dobrze myślę?

@Julka

To zależy jak bardzo się zaangażujesz w „dożynki” firm budowlanych które dla nich pracują. Jak wypracujesz zyski - czyli prosta sprawa zawsze się coś wymyśli żeby uciąć uczciwie zapracowowane pieniądze to się Marvipol chętnie podzieli ! Nazywa się to optymalizacjami a pieniądze dla ciebie premia / pytanie kogo zobaczysz w lustrze )) potem sie chwalą swoim akcjonariuszom z wyników !

@Waldorf

Ile tych zysków można wypracować maksymalnie? To znaczy wiesz ile wynosi taka prowizja? Jeśli chodzi o twoje etyczne rozkminki to myślę że ciężko pracując nie ma się czego wstydzić. Bo z takim podejściem jak twoje nic się nie zarobi.

Alojzy
@Julka

Wykonanie tragiczne. Po 15 latach spadł sufit w salonie. Z tego co mi wiadomo to nie pierwszy taki przypadek w tej inwestycji. Nie radzę inwestować w mieszkanie w tej firmie.

Ilona
@Alojzy

15 lat to dosyć dużo. Rozumiem po tygodniu, miesiącu - ale po 15 latach to chyba miało prawo się coś stać?

BigBrother

W formie zła atmosfera. Nerwowość,zawiść,złość.

Beata
@BigBrother

A możesz podać jakieś przykłady sytuacji?

Wykiwany

Jeśli pracujesz jaki firma budowana dla tej firmy nie dostajesz zapłaty. Pare faktur na początku a potem zero szans na zapłatę a już o kaucji możecie zapomnieć. Zawsze coś wymyślą żeby nie zapłacić. Przez Marvipol nie jedna firma budowlana ma kłopoty

Na budowie Jaguar Land Rover w Gdańsku firma Marvipol w porozumieniu z Generalnym Wykonawcą firmą KARMAR S.A. okradła wykonawców. Odradzam współpracę.

Waldorf

Nie pierwszy raz. W Warszawie zrobili sobie zespół z unibep. Swojakom puszczają buble jakich świat nie widział a obce firmy dojechanie są tak że nie jedna już nie istnieje na rynku

Waldorf

Generalnie nie płacą wykonawcom. Nie jedna firma już nie istnieje po współpracy z nimi. Brak nadzoru tylko pozoranci a na końcu miesiącami nie płacą a kaucji nie ma opcji że zobaczycie.

Zniesmaczona

Niestety moja opinia jest bardzo negatywna. Rok temu doszło do zawilgocenia w komórkach lokatorskich, przez co wszystko co w nich było obrosło plesnią. Marvipol Development tłumaczy się naturalnym zjawiskiem w postaci .... UPAŁU! Sprawa nadal nierozwiązana.

klakson

potencjalni nabywcy lokali budowanych przez Marvipol ... ostrzegam przed zakupem bubli za które nikt w firmie nie odpowiada . W moim przypadku na wiosnę w 2019 roku odebrałem lokal w Warszawie Krzyżówki 11 . dzień przed odbiorem lokal został doszczetnie zalany przez pęknięcie zgrzewu na 3 calowej rurze zasilającej . Woda przedostała się pod posadzki betonowe i zalegała w nierównościach pomiędzy styropianem a betonowym stropem . Efektem jej obecności były wykwity wapienne które pokazały się w maju na wszystkich scianach działowych i sącząca się woda ze studzienki do podlewania ogrodu . reklamacje na wilgoć i zaduch w domu składałem wielokrotnie. Prawie rok czasu czekałem z położeniem w domu paneli. Okazuje się ze taki stan nikogo z firmy nie dziwił . napisano ze skoro odebrałem to wiedziałem na co się godzę a tak w ogóle .. to zalanie było przed podpisaniem aktu ostatecznego własności więc nie było moje... w lato doszło do kolejnego zalania na mniejsza skalę i próbowano skutki wczesnijsze podciagnąć pod zalanie lokalu o dwa piony dalej niż mój. Zaproponowano mi odszkodowanie w wysokości UWAGA 300 zł. ! W lato położyłem panele w salonie i w sypialni .... czekając prawie rok na usuniecie usterki.... oczywiście Panele po dwóch tygodniach poszły w górę. Kolejna komisja ktora stwierdza że to niczyja wina itd Rzygać się chce jak o tym nawet piszę ... ale niech to będzie przestrogą dla innych nabywców. Wszystkie firmy w tym administrujace i utrzymujące obiekt w stanie technicznym powiazane są ściśle z Zarządem Marvipolu nikt nie jest władny od ponad roku poinformować o wyniku głosowania Wspólnoty mieszkaniowej Riviera Park 2 nawet obecny z ramienia Marwipolu notariusz. Ksiegowa nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego wraz z opłatami za wywóz nieczystości dla gminy ociązani jesteśmy opłatami za kontenery ! samowolka i brak poszanowania właścicieli mieszkań ! nagonki i straszenia karami ! brak dostepu do zagwarantowanych w umowie notarialnej ogólnie dostepnych miejsc parkigowych ...obecnie odgrodzonych szlabanem i płatnych ! SERDECZNIE ODRADZAM Robert Grzelak

Arkadiusz

Też o tym słyszałem. Szkoda ludzi. Na pewno nie kupię u nich samochodu. W Poznaniu też jest salon Land Rovera...

Igor

Cześć! Czy można liczyć na start na umowę o prace ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marvipol Development S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marvipol Development S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marvipol Development S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvipol Development S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marvipol Development S.A.?

Kandydaci do pracy w Marvipol Development S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marvipol Development S.A.
1.6/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Prosta 32
    00-838 Warszawa