Badford International Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Badford International Sp. z o.o.

krak 2012-09-05 23:25:31
firma nie wypłaca pensji swoim pracownikom, bogaci się na wyzyskiwaniu swoich pracowników następnie ich zwalniając
Kevin Mitnick 2012-09-07 10:11:09
krak - 2012-09-05 23:25:31

Oczernianie i bezpodstawne oskarżenia są karalne, przypominam.
pawelec 2014-10-01 16:12:35
Witam , pracuję w tej firmie sprzątającej i wypłaty są wypłacane regularnie , pracuję ponad dwa lata i jeszcze nie zdarzyła się zwłoka.Warunki pracy też są dobre jedyny minus ale duży jest taki że nawet sprawdzonym pracownikom nie dają umowy o pracę tylko wożą się na umowę o dzieło .
cino 2015-03-06 18:22:04
Prozba do KRAK i do Kevin Mitnick na email cinek14118@interia.pl
cino 2015-03-06 18:26:11
oczywiscie prosze o kontakt
Ma1 2016-04-21 14:07:31
Zastanawiam się czy do Badford International Sp. z o.o. jest trochę przyjęć czy być może nic wielkiego sie nie dzieje i nie ma rotacji ani trochę? Bardzo zależy mi na pracy i powiem szczerze, żę chciałbym tutaj się trochę rozejrzeć, warto, dajcie znać
jan 2016-11-05 15:25:48
poszukuje pracy takiej ja ta w tarnowie zajmowalem sie praca doczyszczanie podlóg łejsowanie polerowanie maszynani do tego przystosowanymi obecnie szukam pracy jestem zainterasowany wasza współpraca pozdrawiam jan gosiam67@o2.pl
Zostaw swoją opinię o Badford International Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Badford International Sp. z o.o.