Opinie o Stowarzyszenie Serce Za Serce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Serce Za Serce. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stowarzyszenie Serce Za Serce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Serce Za Serce w Warszawa

Magda Nowy wpis

To prawda ze w firmie chodzi się się po domach ? Na czym dokładnie ta praca polega ?

hgv Nowy wpis

to faktycznie trudny kawałek chleba, namawiać ludzi żeby wyłozyli na coś pieniądze...no ale niestety ktoś taką robote wykonywać musi. takie życie...

Oszukana Nowy wpis

Uwaga na wszelkie liczne niedomówienia! To stowarzyszenie poszukuje taniej siły roboczej do "pozyskiwania" pieniędzy poprzez chodzenie (wiele godz. dziennie) po firmach i sklepach i "zapraszanie do udziału w akcji dożywiania dzieci..." Jeśli powiedzą Wam, że 1. etap (szkolenie się w terenie) to 5-7 dni, a potem to już sami będziecie szkolić, to bądźcie świadomi, że w 2. etapie będziecie robić prawie to samo. Tyle że bez konkretnych perspektyw, bo 3. etap ("kierownik nowego oddziału") zaczyna się, gdy "wyszkolicie" grupę 5 nowych, chętnych os., co może trwać długimi miesiącami (a nie 2 tyg. do miesiąca, jak się wmawia jeleniom), jako że bardzo niewiele os. chce to robić. Z reguły rezygnują, jak tylko uświadomią sobie, o co chodzi. Niedoinformowanie potencjalnych czy początkujących pracowników to sposób na ich pozyskanie i zatrzymanie (przynajmniej na jakiś czas). Moje niewygodne pytania i wątpliwości spotkały się z zerwaniem współpracy, bez powiadomienia mnie o tym (- byłam wtedy chora)!

hahahaha....może ochrony nie macie, ale że to jedno wielkie oszustwo to już się nie bronicie...najpierw oszukuje sie ludzi na razmowie a potem już w pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Stowarzyszenie Serce Za Serce spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Prezeska

Nie kłam! Każdy u nas dostaje umowę! I każdy jest zgłoszony do ZUS-u i Skarbówki. A ochrony do nikogo nie wzywamy bo jej nie mamy, nie potrzebna nam i nie stać nas na nią, bo pieniądze wolimy dać domom dziecka.

pracowałem tam i kazali mi sprzedawać długopisy a na dodatek nie dostałem pensji, a jak chciałem kopię umowy żeby złożyć w sądzie pozew to powiedzieli że u nich nie pracowałem i wezwali ochronę

to jedna z niewielu organizacji naprawdę zaangażowana w to co robi.

jedna wielka lipa na rozmowie mówia co innego a w rezczywistości chca zeby latac po biurach i długopisy sprzedawac.... Naciągacze

marian

pracowałem tam przez pół roku.fajna atmosfera.

Witam, ostatnio byłam na rozmowie w tym stowarzyszeniu, studiuje psychologie więc bardzo mnie to zainteresowało. Obiecywali mi piękne rzeczy, całkiem fajna stawkę i godziny przy..co się okazało..to jedno wielkie oszustwo..praca polega na sprzedawaniu cegiełek na mieście a obiecywali prace w biurze..szkoda słów..

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Serce Za Serce - Warszawa

Stowarzyszenie Serce Za Serce
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Rycerska 10 lok. 6
    00-254 Warszawa