Opinie o HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Anka Nowy wpis

Napiszecie co nowego dzieje się w firmie?

iohuoooij Nowy wpis

Nie ma jak to wykasować stare opinie i podstawić bajkopisarza, który będzie zachwalał. Widać gołym okiem, że opinie są pisane przez tę samą osobę. Nie pracowałem w HILDINGU i nie pracuje, ale szukam pracy dlatego tu zerknąłem.

Jerzy Nowy wpis

HILDING ANDERS POLSKA ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

Zuzanna Nowy wpis

@pius a czy firma oprócz podstawy oferuje jeszcze możliwość zdobycia premii? To dodatkowa motywacja dla pracownika i często duży atut zatrudnienia. Informacja ta będzie bardzo istotna dla wielu osób zainteresowanych pracą.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

pius

z tego co wiem to rzeczywiście kasa w HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. kusi ludzi do pracy tutaj. pozdro

XYZ

ERTYU -kupiłam materac piankowy i po roku musiałam wymienić bo nie dało się spać, bolał kręgosłup.Trafny zakup zrobiłam w BRW na sprężynach.Zresztą jak ktoś jest źle nastawiony do danego pracodawcy to nie kupuję u niego bo wiem jakie dziadostwo tam się tworzy, tylko z wierzchu ładnie wygląda. Ale każdy może mieć inne zdanie.

XYZ

NIE LUDZIE CO WY PISZECIE !!!. Pracowałam w tym burdelu 7 lat i nie polecam Go nikomu chyba, że na własne życzenie Ktoś chce się nabawić garba, depresji. Ci co chwalą to (usunięte przez administratora) kierowników, brygadzistów lub bez wykształcenia. Bardzo dobrych pracowników mają za nic. W moim przypadku było przenoszenie z centrum na centrum niby powodem było podniesienie akordu. Jak poprosiłam o wypowiedzenie to nie dadzą bo zadowoleni. Dałam wypowiedzenie to nie przyjęli( zostało potarganie przez kierownika KRZYŚKA C M D). A więc poszłam na długie chorobowe i dostałam wreszcie świadectwo.Teraz omijam hilding szerokim łukiem. Są lepsze i poważniejsze firmy, które dbają o pracownika i umieją docenić jego umiejętności. Tym co tak zachwalają życzę owocnej pracy jako biały murzyn-harujcie do ostatnich kropli krwi za marne 18oozł.

po rekrutacjach

Pozytywnie:) jak i wrażenie podczas samej rekrutacji

Misiek

Jak po rekrutalcjach na RKS a ????

strateg

Pracowałem kiedyś w Hilding i do dzisiaj miło wspominam tę robotę. Ludzi, atmosferę i nasze zadania. Było fajnie.

Lukas

Właśnie skończyłem praktyki w Hilding i muszę przyznać że zarówno pracodawca jak i nowi koledzy z pracy stanęli na wysokości zadania. Po pierwsze dali mi odczuć pozytywną atmosferę, potraktowali jako swojego, a po drugie mogłem się naprawdę dużo nauczyć. Mam nadzieję, że jak będę szukał stalej pracy, bez problemu dołączę do Hilding.

przemo_sul

W Hilding pracuje wielu pozytywnych ludzi którzy chcą w 100% dobrze wykonywać swoją pracę. Mają cel i go realizują. Jak się dobrze trafi to ma się świetny team. Warto uciekać od tych zaraz, które próbują zniszczyć dobrą atmosferę. Ale tacy znajda się wszędzie. Ja mam fajną grupę znajomych w Hilding, każdy zna swoje obowiązki i je wypełnia.

piotrkel.

pozytywnie się pracuje w hilding, nie ma co narzekać

tylunia

Hilding jest dobrą firmą, przyjazną pracownikowi. Polecam.

Guli

Tak, bo mnie krew zalewa jak widzę masę narzekających ludzi, któzy myślą że będą im płacić za nic. To co podoba mi się w Hilding to to, że wszystko odbywa się bez ściemy. Nie da się oszukać, ale też nie jest się oszukiwanym. To ważne.

Moni_

Fajnie napisałaś Guli o umiejętnościach i chęciach. Tak jakby bez ciśnienia. Wydaje mi się, że wiele osób chce, żeby im od razu płacono 5000 na rękę, najchętniej za leżenie pod maszyną. Na wszystko przyjdzie czas, nawet na te 5000. Tylko trzeba wstać spod tej maszyny. Czy to Hilding czy nie. Praca, dobre chęci i praca = sukces.

Guli

Nic złego nie można powiedzieć, ja polecam. Tym bardziej że wcześniej pracowałam w innej firmie, gdzie nie płacono, oszukiwano i jeszcze był chaos, nikt nie wiedział co ma robić. W Hilding tego nie ma. Mam spokój, robię co mi kazali, na co się umawiałam i mam za to normalnie płacone. Moze to nie jest najwyższa stawka, ale normalna, odpowiadająca moim umiejętnościom i chęciom.

Toxic

Ogólnie firma jest ok. Pierwszy rok był trochę trudny, wiadomo jak się zaczyna to wszędzie tak jest. Wypłata neiwielka. Ale potem z czasem i solidną pracą udaje się zdobyć zaufanie, doceniają człowieka i jest tylko lepiej. W sumie pracuję w hilding już ponad 4 lata i nie zamierzam zmieniać roboty. Zakład dobrze funkcjonuje, polecam.

pracownik_S

Ludzie, przestańcie pisać takie bzdury jak wcześniej - nie chce wam się pracować albo zazdrościcie że inni pracują na wyższych stanowiskach i od razu lecicie po bandzie z oskarżeniami! Od dawna pracuję w Hilding Anders Polska i na prawdę nie ma na co narzekać. Jest dobra praca, stawki w normie, fajni ludzie. Zawsze sie zdarzy ktoś kto zatruwa powietrze, ale gdzie takich nie ma? Najważniejsze to skupić się na sobie i swojej pracy, a zostanie to docenione. Polecam Hilding: fajni ludzie, normalne zarobki, świetne warunki i ciekawe perspektywy. Czyli jest wszystko, co być powinno.

radox

Pracowałem rok w hilding i mam bardzo miłe wspomnienia. Dotyczą one zarówno personelu, który był bardzo pomocny i miły, jak i wynagrodzenia - stawki ok, zawsze na czas. Fajni byli też brygadziści. Praca czasami ciężka, ale wszędzie tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O.