Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Witam kochani Was serdecznie czy wiecie może czy sa przyjecia do firmy? Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników!

Czy ktoś z kierownictwa i osób odpowiedzialnych pofatyguje się, by rano przyjechać do Firmy jak wszyscy do niej wchodzą, bo zaraz wszyscy będziemy chorzy jeżeli, któryś z pracowników jest np potencjalnie zarażony. Czy tak trudno wyznaczyć pola odstępu i zorganizować odpowiednie warunki skoro wprowadzane są zmiany, które powinny być przestrzegane, trzeba pamiętać także , ze nadal jest to teren Firmy!. Kartka na drzwiach z informacja o zachowaniu odstępu dociera do nielicznej części osób - gdzie jest kierownictwo w tej sytuacji o czym doskonale wiedzą!. Postanowiłam napisać maila, bo sama nie chce być chora (w sklepach są lepsza zabezpieczenia i warunki). Ponadto pomiar wykonywany na chłodna głowę, gdy w kolejce stoi się kilka lub kilkanaście minut na mrozie lub w niskich temp nie jest wg mnie wiarygodny. I co w sytuacji jeżeli dana osoba zostanie odciśnięta na portierni ze względu na wysoka temperaturę, gdy przed chwila stała blisko innych osób a te znów blisko obok kolejnych rozumiem, ze wszyscy powinni być nie wpuszczeni do Firmy?, ciekawe jak patrząc na to co napisałam powyżej.... Ten mail kierowany nie jest do właściciela Firmy tylko do kierownictwa, by przypilnowały przestrzegania zasad, a nie myśleli tylko o sobie lub czekali jak będzie za późno!.

Powinniśmy się oddalać po 15 m od siebie.

Masakrator

Skonczcie kłamac i wychwalac jaka to jestescie wspaniałą firemką ci co pracują i pracowali wiedzą jak jest naprawde i wasze durne pozytywne wpisy na zamówienie tego nie zmienią zmiencie lepiej podejscie do ludzi i przeszkolcie brygadzistów co oznacza ta funkcja a nie pozwalacie im wszystkim leczyc swoje kompleksy wyzywając sie na bogu ducha winnych ludziach pracy nawet juz ukraincy uciekają od was zastanówcie sie nad swoim zachowaniem i zblizcie sie standardami chociaz na 1% do zachodnich firm jesli chodzi o umiejetne zarzadzanie zasobami ludzkimi

Gaga

Proszę napisać jakie teraz zarobki czy umowa jest pod firma instanta czy pod pośrednikami czy warunki pracy się poprawiły bo swego czasu legendy krążyły i nikt nie chciał pracować ????gdzie najlepiej się pracuje np.magazyn. linia czy inne proszę o opinię .pozdrawiam

Gaga

Dziekuje muszę zlozyc cv????

@Gaga

W koncu wreszcie dajecie umowy pod Instanta i skonczyl sie sort dzielenia ludzi na lepszych i gorszych i przez lata podpisywanie umowy co miesiac pod firemkami

Gaga

Napisz proszę cv skladalas osobiście czy przez Internet

2400 to jest duzo bez przesady

Iza
@ja

ale jest premia do tego wiec wiecej sie zarabia 2700 na reke

Mari

Premie są. Praca normalna. Fajna ekipa.

Ja2
@ja

A dlaczego tak się dzieje, że w końcu jest normalna umowa? Gdyż ludzi do pracy brakuje, w końcu jest rynek pracownika, a nie murzyna. Ciekawa jestem czy pani kadrowa nadal rządzi firmą i uważa się za buk wie kogo. Ot, taka malutka dygresja w stosunku do tej pani, która myśli,że jest buk wie kim.

Rddd

Witam firma pracuje sa przyjecia?

Witam. Pracuję już jakaś s czas i wiele mogę firmie zarzucić lecz najsłabszym ogniwem są ludzie. Zależy od brygady w jakiej się człowiek znajdzie . W jednej jest ok a w drugiej terror przekleństwa i brak zrozumienia. Jak y każdy słoik wyprodukowany był na wagę złota - kosztem czyjeś godności. Są brygadzistki które wykazują zrozumienie dla nowych czy ktoś ma słabszy dzień a są takie które wręcz przeciwnie ludzie to przedmioty !!! Szkoda że kierownik biura c z tym nie robi. Szkoda bo ludzie też mają swoje granice wytrzymałości . Płaca biebajdorsza porównując do tego typu zakładów.

polecam praca na magazynie jest spoko 3tys spokojnie zarobisz

Zofiass

Nowy pracownik nie na czasu na nauczenie tylko odrazu wymagają nir pokażą jak na robić tylko odrazu krzyczą Ukraincy lepiej traktowani

Karola

Witam, czy warto podjąć tam pracę ?

@Karola

warto wypłaty na czas 3 tys idzie zarobić

Anonimowy
@pracownik

To ja 11 lat pracuje i tyle nigdy nie miałam

@Anonimowy

ja też troche pracuje 8 lat i bez dwoch sobot 3 koła z przodu nie mialam nie piszcie bzdur

@pracownik

Jak to nie a premia swiateczna 890zl plus wyplata z premia to przeszlo 3 tys. Bylo jesli ktos juz 9 lat przepracował tyle było więc jak nie wiesz nie pisz może krócej pracujesz

@Ania

Co ma premia swieteczna do wypłaty , nie rozumiem wez Ania troche sie opamietaj

@Anonimowy

bądz wagowa to zarobisz tyle

@Karola

warto polecam praca na magazynie jest spoko

pracownica
@Ania

bez premi siatecznej tez idzie wyciagnac 3 tys jak sie jest wagową to dodatkowa premia jest dla tych osób polecam

Swoją drogą jak czytam te pozytywne komentarze, to aż się chce wracać ???? ale rozsądek bierze górę. Zapłacili Wam za usuwanie negatywnych komentarzy? Sory ale nie wierzę, ludzie się nie zmieniają, a co dopiero firma, która wcześniej ludzi miała za nic. Pozdrawiam serdecznie

ELa

Popieram !! Ludzie się nie zmieniają ! A można się spodziewać zapłaty za pozytywne komentarze !

Iwa

Czy teraz są przyjęcia na kapsułki?

@Iwa

Widzę że jesteś zainteresowana pracą w Instanta. Daj znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę, jestem ciekaw jakich pytań można się spodziewać i jakie wymagania stawia przed kandydatem pracodawca. Czekam na Twoją odpowiedź!

@Iwa

Podobno na kapsułki nie ma przyjeć, ludzi potrzeba ale Ukraincami zapycha się dziury a szkoda bo Polak to wydajniejszy pracownik i wszystko rozumie. A nie ciągle Ja Nie Panimaju.

dawid
@Marcin

przyjdz a dowiesz sie wszystkiego dobrego zycze i przyjemnej pracy

Karolinaa

Witam. Czy w firmie są obowiązkowe soboty? Pracuje aktualnie, w takiej firmie, gdzie jest mus.

Angelika
@Karolinaa

Nie ma sobót praca od pn do piątku na produkcji

@Angelika

Czasami idzie sie w soboty jak jest mycie zakładu za dzien wolny

Karolaa

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję?

Iwa

Czy są przyjęcia na kapsułki

Polecam jak najbardziej pracę na magazynie zarobki 3 tys.

polecam prace na magazynie super atmosfera i praca

Witam. Czy są przyjęcia na ul. Przemysłową na dwie zmiany?

@Anonim

Jaki zakład jest na przemysłowej??

jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać pracę w firmie Instanta? Czy kobieta z przedziału wiekowego 45-50 ma szansę?

Pola

Też polecam.

pracownica

no tak a za co maja dac ci premie jak cały miesiąc na L4 to logiczne ze bez premi tak jest

wypłata super 3 tys jest na koncie polecam pracę

polecam prace na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.