Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Ona

Witam, zobaczyłam ofertę pracy na stanowisko: referent ds. Kontroli jakości. Czy może mi ktoś powiedzieć czy warto złożyć cv? Będę wdzięczna jeśli jeszcze usłyszę opinie o współpracownikach i ogólnie o atmosferze jaka tam panuje.

Proszę się zainteresować brygadzistką która notorycznie opuszcza swoje stanowisko pracy i ciągle przesiaduje na jadalni w czasie w którym powinna pracować ze swoją brygadą.

Stary pracownik

To ta brygada co tak glosno o niej bylo prosze napusac pismo do kierownika i wrzocic do skrzynki wszystkie skargi rozpatrza czas na zmiany .

Nina
@Stary pracownik

Ja bym ta cala brygade rozdzielila caly czas klotnia az slychac na lini obok tragedia jedna na druga krzyczy zero szacunku jak mamy pracowac jak ich ciagle slychac tak glosne sa porazka

Gienia
@Nina

Ciekawe co to za brygada ale widocznie wesoło jest na lini

Aleksandra

To co dzisiaj się wydarzyło na portierni rano to był cyrk kartka na jej drzwiach informuje ze mogą przebywać jednocześnie 3 osoby a dzisiaj było chyba w okolicach do 10, ludzie stali zmarznięci sporo czasu w kolejce na mrozie aż doszło do sytuacji ze zrobił się jeszcze większy młyn bo wychodzili ci którzy już skończyli prace a ci co przyszli do niej jeszcze czekali w kolejce i nie ze względu na to ze się spóźnili tylko przez kolejkę. I dlaczego niektórzy właśnie wchodzą bez kolejki jakby byli wyróżnieni ? przecież to normalni pracownicy. Proszę zrobić z tym porządek! A portierzy niech pilnują zasad wraz z ich przełożonymi i usprawnijcie wkoncu portierni funkcjonowanie może jakbyście sami stali w kolejce i musieli się podpisywać w takich warunkach to byście wtedy dopiero zareagowali.

Bum
@Aleksandra

Ciekawy czy pani jest taka idealna

Nie polacam tam pracy! Ludzie są fałszywi, oczywiście nie wszyscy. Brygadzistka stosowała mobing, zamiast pomagać to chodziła sobie na ploteczki bądź na jadalnie, podkręcała maszynę wszyscy urabiali się po pachy , a ona sobie siedziała i patrzyła przy czym zawsze była najbardziej zmęczona. Jeśli kogoś nie lubiła to bardzo ale to bardzo dawała mu to do zrozumienia i uprzykrzała mu życie.

Ona
@Ania

Pracowałam w tej firmie 5 lat temu i atmosfera była straszna, brygadzistki jedna przed drugą jakaś chora rywalizacja. I z opowiadań moich znajomych nic się nie zmieniło do dnia dzisiejszego i powiem więcej jest gorzej. Skoro firma przyjmuje osoby zdrowe i w jakimś stopniu niepełnosprawne to czemu przymyka oczy na jawne mobbingowanie ludzi. Ludzie każdy chce pracować, ale bądźmy luddzcy- nie pozwólmy krzywdzić nikogo a tym bardziej słabszych od Nas. To jak tam traktuje się osoby, które są bezbronne przechodzi ludzkie pojęcie. Jedna Pani (z grzeczności tak ją nazwę) traktuje ludzi podchodzi pod mobbing i to po 100-kroć. Jeśli ma problemy sama ze sobą to Jej sprawa i nie powinna nikogo "nierówno traktować w zatrudnieniu". Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do sądu, posiadam mocne dowody. Do Twojej wiadomości Ty ....... - nie pozwolę krzywdzić słabszych.

Stary pracownik
@Ania

W koncu zaszly wielkie zmiany jestem mega zadowolona ze bede w innej brygadzie czekalam na to 3 miesiace i zmiana brygadzistki w koncu bede miec spokoj nie będzie mobingu !

Iga

Czy ktoś zainteresuje się brygadzistami z granulatora????????? i tą dziewczyna z biura u góry

Anatol

Choć nie wszystko jest idealne to jednak firma oceniana jest przez pracowników jako dobry pracodawca, polecam.

Madzia

praca jest spoko ale mam pytanie do starych pracowników mam mały problem w brygadzie kto mi pomoze go rozwiazac do kogo iść bo chciałabym zmienic brygade pracuje 2 tygodnie kto mi poleci brygade gdzie dziewczyny sa miłe i współpracuja a nie wykorzystuja nowe pracownice

Lala
@Madzia

Idź do zastępcy kierownika produkcji pan Damian

Alina
@Lala

Polecam jeszcze wyżej główny kierownik

Aneczka
@Madzia

Nie ma takiej brygady w instancie. Sama pracuje od jakiegos czasu i w mojej obecnej brygadzie nie jest dobrze.

rybak2

Dzień dobry. Trafiłem na znanym portalu ogłoszenie o tytule: pracownik gospodarczy - praca na magazynie. Pracownik do segregacji i regeneracji palet drewnianych. Czy ktoś pracujący w firmie może powiedzieć kilka słów czy warto itp.? Dziękuję

Ines

Dlaczego gdy jest tyle zachorowań restrykcje są teraz mniejsze niż poprzednio??? Na portierni tworzą się nadal skupiska ludzi. Dlaczego pracownicy wchodzą do portierni od strony szlabanu a nie po namalowanych liniach zachowując odstępy . Termometr zamontowany w portierni pokazuje przeważanie ta sama temperaturę ktoś już nawet o tym pisał . Wcześniej panie sprzątające co kilka godzin chodziły i dezynfekowały uchwyty a dzisiaj tego nie widać . Bardzo ważne tez jest to ze w szatniach jest tłoczno!. Nie dziwić się potem tez ze ktoś choruje.

Pracownica

Cześć. W przyszłym tygodniu zaczynam pracę w firmie (zaczynam od II zmiany), mieszkam w Jastrzębiu i chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj może jakaś osoba z którą mogłabym zabierać się do pracy (oczywiście odpłatnie-kwestia dogadania) :) Proszę o info lub zostaw do siebie kontakt - może być adres mailowy - będę tu zaglądać.

Praca

Czy orientuje sie ktos czy sa przyjecia na ul.przemyslowa na kapsułki?

Nowy specjalista

Jak zobaczyłem ogłoszenie pracy na stanowisko specjalista ds produkcji w instancie gdzie od potencjalnego kandydata oczekuje się wszystkiego tego co powinien dopilnować kierownik produkcji i jego zastepca przy wsparciu jeszcze kierowników zmianowych to zastanawiam się za co im płaca??????? . Całkiem możliwe tez, ze szukają osoby na która potem będzie można zrzucić wszystkie dotychczasowe i nowe nie osiągnięte wytyczne. W ostateczności może to byc również sztucznie stworzone nowe stanowisko pracy - wiadomo dla kogo - bo przy tak dużej ilości kierownictwa produkcji szukanie dodatkowej osoby świadczy o kompletnej ich bezradności ze aż nie do wiary są tego typu ogłoszenia!

Gruszka

Czy w komisji zakładowego funduszu świadczeń społecznych są ciagle i te same osoby????, na jakich zasadach zostają wybierani???? Pytam, bo wysokosc wypłacanych grusz wydawać sie może nie zawsze współmierne. Idąc tym tropem „góra” powinna dostać np 200 zł w co nie chce mi się wierzyć chyba, ze jakimś cudem się myle i nie ma „wybranych”...i wszystko jest faktycznie uzależnione od zarobków danego pracownika i sytuacji jego rodziny.

Ciekawa

Hej,chciałam zapytać jak wyglada praca na dziale kontroli jakości,polecacie? Oraz jak wyglądają teraz zarobki Polecacie składać cv? I jaki wymiar czasu pracy obwiązuje

XOXO

Czy przyjmują kobiety na magazyn ?Jak tak to jakie są obowiązki pracownika na tym stanowisku ? PS. Czym wyróżnia się praca na "kapsułkach"? Bo przeczytałam trochę stron na GOWORK i pojawiło się bardzo dużo pytań na temat tego stanowiska.

IT instanty nie polecam

Jeżeli chodzi o samą firmę to osobiście nie polecam nikomu tam pracować w biurach. Wszyscy siedzą jak na garnuszku po cichutku i jeżeli coś do kogoś chcesz powiedzieć to najlepiej szeptem bo jeżeli ktoś inny usłyszy i było to coś o innym dziale lub twoja negatywna opinia to zaraz zostanie to powiedziane szefostwu. zachowanie sporej ilości osób w tej firmie przekracza ludzkie pojęcie. NADGODZINY teoretycznie nie istnieją w dziale biur i nawet jak musisz przepracować 12 godzin (kilka razy mi się to zdarzyło i musiałem zostać w pracy) i tak ci nie zapłacą z tekstem "my tu nie płacimy za nadgodziny". Praca tam to jak wyobrażenie o zakładzie karnym Wypowiem się za dział IT Instanty ponieważ w takim pracowałem. Jeżeli chodzi o współpracowników to bardzo w porządku ludzie,(usunięte przez administratora)Infrastruktura serwerowa wygląda bardzo słabo i potrafi się sypać kilka razy w tygodniu. (usunięte przez administratora) Trochę się im nie dziwie bo przeważnie zgłoszenia są robione na szybko byle zrobić, a nie naprawić by się nie powtarzały (lub powtarzały się rzadziej). Osobiście zwolniłem się z tej firmy po pewnym czasie bo nie dało się tam pracować. Naprawdę patrząc gdzie teraz pracuję nie żałuje tej decyzji

Kadrowiec

Witam. Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne do kadr. Powie ktoś jak wygląda praca w biurze, dział kadr jest ilu osobowy? Dlaczego szukaja kogoś do tego działu? Dziękuję

Mario

Witam polecam pracę na magazynie jestem zadowolony firma daje premie wypłaty super 2950 na rękę a czasem więcej zależy od premi

Witam kochani Was serdecznie czy wiecie może czy sa przyjecia do firmy? Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników!

Czy ktoś z kierownictwa i osób odpowiedzialnych pofatyguje się, by rano przyjechać do Firmy jak wszyscy do niej wchodzą, bo zaraz wszyscy będziemy chorzy jeżeli, któryś z pracowników jest np potencjalnie zarażony. Czy tak trudno wyznaczyć pola odstępu i zorganizować odpowiednie warunki skoro wprowadzane są zmiany, które powinny być przestrzegane, trzeba pamiętać także , ze nadal jest to teren Firmy!. Kartka na drzwiach z informacja o zachowaniu odstępu dociera do nielicznej części osób - gdzie jest kierownictwo w tej sytuacji o czym doskonale wiedzą!. Postanowiłam napisać maila, bo sama nie chce być chora (w sklepach są lepsza zabezpieczenia i warunki). Ponadto pomiar wykonywany na chłodna głowę, gdy w kolejce stoi się kilka lub kilkanaście minut na mrozie lub w niskich temp nie jest wg mnie wiarygodny. I co w sytuacji jeżeli dana osoba zostanie odciśnięta na portierni ze względu na wysoka temperaturę, gdy przed chwila stała blisko innych osób a te znów blisko obok kolejnych rozumiem, ze wszyscy powinni być nie wpuszczeni do Firmy?, ciekawe jak patrząc na to co napisałam powyżej.... Ten mail kierowany nie jest do właściciela Firmy tylko do kierownictwa, by przypilnowały przestrzegania zasad, a nie myśleli tylko o sobie lub czekali jak będzie za późno!.

Powinniśmy się oddalać po 15 m od siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.