Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Nick285

Mamy tutaj wpis Pani brygadzistki,ze ludzie plotą co im ślina na język przyniesie. Otóż droga Pani sama sobie zapracowałaś na taką opinię i miej pretensje tylko do siebie!!! Ola sobie będzie teraz spokojnie pracowała w innej brygadzie,napewno będzie miała lepiej niż u ciebie. I tym sposobem znowu pozbyłaś się bardzo dobrego pracownika. Oj malutko was już zostało w brygadzie... Chyba będziesz musiała zakasać rękawy i zasuwać sama na linii na tą premię. I maszyny mają iść na full !!! Pamiętaj 48 słoi !

Fajna
@Nick285

W piątek się wzięła do roboty robiła kartoniki????

@Fajna

Pani brygadzistko I.J już niedługo

DOROTA
@Nick285

Nie tylko ona tak traktuje ludzi jest wiecej takich brygadzistek przez ktore ludzie sie zwalniaja bo sa ponizane wyzywane wszystko to dzieje sie w brygadzie a zadna sie nie odezwie bo sie boi , nawet jak pujdzie do kierownictwa nic to nie da ma jedyne wyjscie sie zwolnic albo siedziec cicho i cierpiec

Eee
@DOROTA

Niestety praca na produkcji różni się od innych prac na rynku , to jest praca w ciągłości czyli praca taśmowa jak jedna osoba w brygadzie nie wyrabia się , to później jest nerwowa atmosfera. To nie jest wina brygadzistki , tylko nie wszyscy nadają się do takiej pracy i nie umieją sami odejść. Najlepiej obwiniać innych, a u siebie błędów nie widzieć . Tak jest najprościej i najwygodniej.

@DOROTA

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka ta brygada była już opisywana na innych stronach że nie polecają tej brygady najwięcej opini negatywnych było i tylko o tej jednej brygadzie więc ludzie się odważyli pisać prawdę a tu niech każdy wie jak trafi na ta brygade i sam się przekona kazda nowa osoba która tam trafi i problem nigdy nie zginie. Bo zawsze to samo jest. Więc nic tylko wymienić brygadzistke i będzie święty spokój dla nowych pracowników jak i starych bo na każdego były wyzwiska to się musi skończyć ten cały cyrk. Ale karma wraca i wróci z podwójną siłą. Wytrwałości dla osób które pracują w tej brygadzie.

Może warto czasem wziąść sie do pracy a nie wypisywać bzdury pracuje wiele lat i nie słyszałem na temat brygady czy brygadzistki takich niestworzonych rzeczy myślę że tu powinni się zainteresować kierownicy i po prostu zareagować bo nie może tak być ze każdy pisze co mu ślina na język przyniesie.

@Xxx Ma racje, (usunięte przez administratora)tylko siedzi i ewentualnie składa tacki co potwierdzi cała zmiana a kierownictwo sobie z tego nic nie robi... Odkąd pracuje na tej zmianie, to właśnie w tej brygadzie jest największy przemiał ludzi. (usunięte przez administratora)bardzo dobrze wie, jak sobie ustawić ludzi aby nastawić ich przeciwko sobie, nawet po zmianach brygad widzę, że się nic nie zmieniło a góra ma to gdzieś. Zdegradować i niech sobie idzie popracować na linii :) Pozdrawiam cieplutko, stary pracownik :)

vip

Prawda, (usunięte przez administratora)narzeka na większość ukrainek, siedzi na (usunięte przez administratora) i nic nie robi poza chodzeniem bez celu po liniach albo na magazyn na kawusie. Dla niej najlepiej jakby linia puszczona była na maxa i nie patrzy czy dziewczyny dają rade czy nie BO TO JEJ BRYGADA I MA JECHAĆ TAK JAK ONA UWAŻA. Nie pasujesz jej, do ostrzału, chodzi przymila sie kierownikom jak żadna inna (usunięte przez administratora):) Nawet po zmianie tych brygad nic sie nie zmieniło.. Dziś znowu jakieś krzyki w brygadzie, co nie powinno mieć miejsca. Jak widać brygadzistka podjudza inne pracownice przeciw sobie bo zauważyłam, że tylko w tej brygadzie są wieczne problemy i komuś coś nie pasuje

Xxx

A ja nie słyszałam na temat tejże (usunięte przez administratora)nic pozytywnego. Ludzie na firmie rozmawiają ze sobą i nie spotkałam ANI JEDNEJ osoby która mogłaby powiedzieć na jej temat coś pozytywnego. O czymś to świadczy prawda??? Potwierdzam ,ze jest dokładnie tak jak napisał ktoś niżej. (usunięte przez administratora)tylko by siedziała i ewentualnie robiła sobie tacki a najlepiej gdyby jedna osoba zakręcała a druga robiła tacki,żeby ona już nie musiała. Góra musi poszukać brygadę (usunięte przez administratora)do pracy którzy będą z potem czoła (usunięte przez administratora)za dwóch żeby pańcia mogła siedzieć. I proszę nie pisać ze wypisuje bzdury bo wiele osób może potwierdzić to co napisałam! I problem z gnębienie pracowników przez tą (usunięte przez administratora)tez jest. Nie udawajmy,ze go nie ma ,bo to tez wiele osób może potwierdzić. (usunięte przez administratora)jest cwana,do kierownika lata sama na skargi na pracowników,którzy jej nie podpasują a dlaczego nie powie tego kierownikowi przed pracownikiem ? Logiczne ,wtedy pracownik mógłby się obronić a tak może nagadać same niestworzone rzeczy. Na hali są kamery ,wiec można zobaczyć ,ze nikt w pracy nie leży tylko pracuje a ze ktoś nie potrafi pracować za dwóch to pańcia się wścieka i zaczyna się gnębienie. Jestem w szoku ,ze dla paru groszy więcej na premii można tak zgnoić dobrego pracownika. Jeśli kierownictwo sobie z tym problemem nie potrafi poradzić to niech wyższe szczebelki się zainteresują. Pozdrawiam i niestety zostawiam negatywaną opinię

@Xxx

Xxx dobrze Ci idzie w obsarowywaniu ludzi.... może trzeba zmienić pracę proszę udać się do działu kadr i zapytać... Czy nie potrzebują do naszej gazetki ???????? bo jesteś dobra w pisaniu bajek...

Aga
@Wiola

Dobrze się zastanówcie co piszecie . Problem z brygada nr 6 jest .a dokładnie z brygadzistka. Niestety jedna brygadzistka rzuca cień negatywny na pozostałe które naprawdę się starają . Każdy ma swoje zadania do wykonania i tylko od " sposobu" jak je wykonuje zależy atmosfera w pracy. Sama praca w tej firmie nie jest zła niestety ludzie a dokładnie kilka " chwastów" które należało by usunąć . Niestety p. BRYGADZISTKA z brygady 6 nie nadaje się do kierowania zespołem . Nagaduje na inne brygadzistki zamiast zabrać się do pracy . Zastrasza ludzi ,wyzywa,

Kiki
@Aga

Zgadzam się, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Brygadzista ma wiele zadań i tak naprawdę nie powinien stać na linii i pracować tylko być pomocny kiedy wymaga tego sytuacja. Nie traktować ludzi wybiórczo. Niejednokrotnie odchodzi od linii bo ma swój zakres obowiązków z których musi się wywiązać. Przygotowania produkcji i inne problemy produkcyjne. Tak więc nie oceniajcie skoro nie macie pojęcia jakie ma zadania. Z jednym się zgodzę, że ludzi należy traktować z szacunkiem i należy pamiętać by działało to w dwie strony. Lubimy robić nagonkę na innych lecz najpierw oceńmy siebie. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

nick
@Kiki

Jakoś żadna inna brygadzistka nie ma problemu z pracą z dziewczynami i pomocą. Każda z nich stara się pomagać jak tylko może, żeby je choć trochę odciążyć i żeby produkcja mogła płynnie pracować a nie linia 48-54 słoików, dziewczyny zawalone po same uszy a brygadzistka siedzi i ewentualnie składa tacki i zagaduje je w międzyczasie :)

Lllll

Wymieszać brygadzistki i w tedy się okaże która brygadzistka jaka jest i będzie okey. A Pana Damiana prosimy o bycie neutralnym żeby nie stał po stronie jednej brygadzistki

XOXO
@Lllll

Dokładnie wymieszać brygadzistki i nikt nie będzie narzekać i nie będzie trzeba nikogo degradować

Qqqq

Największy problem jest z brygadzistkami na zmianie pana A.P. Wiec najlepiej na jej zmianie wymieszać brygadzistki

DOROTA
@XOXO

Oczywiscie ze tak co dzien inna brygadzistka w brygadzie , a nie wieczne kumoterstwo to sie nigdy nie skonczy od kad zaklad istnieje jest ten sam problem , prosimy o rekacje kierownictwa w tej sprawie , bo pojedyncze osoby nie załątwia tej sprawy , bo brygadsistka jest takim samym pracownikiem jak kazda inna z nas

Dobrze napisałąs brawo

Alina

Bo jak się nie chce pomagać dziewczyna tylko siedzieć i obgadywac innych A najlepiej wyzywać nowych pracowników bo nie ma co robić A brygada sama niech pracuje każda inna brygadzistka nie siedzi to widać każda jedna pracuje A jak się komuś nie chce to najlepiej zwalać winę na nowego pracownika że nic on nie robi A widać że wszyscy pracują A brygadzistka siedzi i myśli komu uprzykrzac życie. Każda nowa osoba nie będzie chciała pracować w takiej atmosferze.

Katarzyna

Zeby skutecznie poradzic sobie z brygadzistka to jest sposob , poprostu cała brygada musi isc do kierownika , niema innej opcji , i to bez obecnosci brygadzistki zorganizowac zebranie , juz kiedys jedna tak poleciała , nawet nie jedna

Pracownica
@Katarzyna

Większość brygadzistka dać na linie a przyjąć osoby z zewnątrz i w tedy byłby porządek

Ewelona

Niestety tak jest. Nowy pracownik niewyrabia się to jest krytykowany i obgadywany. Gdy stary pracownik jest zawalony wszystko jest wtedy wporzadku. Nowi pracownicy maja naprawdę trudno. A jeśli jest sie w brygadzie gdzie sa stare pracownice to i zawsze pozostaje sie nowym.

bieda

2200 wyplaty na okresie probnym haha bogactwo

Katarzyna

Moze sie przyzna któras brygadzistka jak to sie robi na lini a ma sie duzo bubli zawalona linia zawalony stól , BRYGADA NIE WYRABIA dkj zwraca uwage brygadzistce zeby nie wkładac tych słoikow do kartonu bo to sa buble , jak tylko pani z dkj odejdzie to brygadzistce nie chce zrywac sie etykiet i kaze wkładac takie słoiki do kartonow , gdy ponownie dkj zwroci uwage brygadzistce ona na to mówiłam wam zebyscie nie wkładały takich słoikow . Moje pytanie kto tu z kogo robi waryjata ? BRYGADZISTCE NIE ZALEZY NA JAKOSCI TYLKO NA ILOSCI

Nick76
@Katarzyna

Tak,dokładnie tak jest. Dkj odchodzi to brygadzistka mówi ,żeby chować buble do tacek. Po czym przychodzi dkj,wyciąga buble z tacki.(usunięte przez administratora)

Asia

Wiadomo kazda brygada ma inna wypłate inne zarobki bo to od premi zależy jaka mamy i ile jest produkcji takze które brygady najwiecej zarabiaja prosze o info

Mario

wszystkie

Jola

8-9

Bros

od 1 do 3

@Asia

Najwiecej zarabiają brygadzistki ,ich premia zalezy od normy jaka wypracuje brygada dlatego tak wammi oraja

Produkcja

Wiemy że teraz najważniejsza jest ochrona pracowników przed wirusem, ale chroncie nas też przed brygadzistkami my jesteśmy ludźmi nie przedmioty. Kierownik siedzi w biurze zejdzie na zebranie i tyle. Mamy pisać do właściciela o zmiany brygadzistek.

@Produkcja

To juz dawno powinno byc zrobione bo nie kazda nadaje sie na brygadzistke wszyscy co pracuja wiedza bardzo dobrze o co chodzi tylko nikt sie nie oddzywa bo nikt nie uwiezy zwykłemu pracownikowi , jak sie ktoras wyłamie to reszta brygady nabiera wody w usta ze strachu i tak koło toczy sie dalej

@Produkcja

Problem brygadzistek jest caly czas zamiatany pod dywan. Negatywne komentarze sa usuwane. Chyba musiałby ktos z góry zobaczyc jak to wszystko wyglada naprawde. (usunięte przez administratora)

pracownica
@ja

Trzeba było się uczyć za brygadzistkę, zawsze można startować wyżej, a nie użalać sie na forum i kłamać bezczelnie, czyżby zazdrość to była, ja nic nie mam do Pań ciężko pracujących naszych kochanych brygadzistek, bo sa wspaniałe, wręcz przeciwnie bardzo im za to dziękuje naszym kochanym brygadzistką z całego serduszka za tak miłą i wspaniałą współpracę życze wszystkim miłego dnia i owocnej pracy oby tak dalej trzymajcie się kochani wszyscy.

@ja

Oczywiście, że nie uwierzy skoro Panie nasze maja stanowisko wyżej jako brygadzistka to zapracowały na to ciężka pracą od tak nie zostały sobie Paniami brygadzistkami po prostu zasłużyły na to pozytywną pracą w tej firmie i opinią, a ty droga koleżanko co wstawiłas tą opinię, to zapraszam Ciebie do mojego prywatnego psychologa, który przyjmie Cię za darmo i to już wielki twój czas dla Ciebie by opuścić te forum i więcej tu nie zaglądać, bo takie kłamstwa, co ty wylewasz na forum to aż sie żle czyta. więc prosze cię moja droga koleżanko, więcej tu nie zaglądaj, bo widocznie nie masz, co robić skoro tu zaglądasz i dodajesz takie opinie nieprawdziwe, widocznie nie masz życia prywatnego.

jaEwa

No studia trzeba miec

Pozdrowienia dla brygadzistek z 2 zmiany sa wspaniałe najlepiej szkolą i uczą nas wszystkiego.

Wiola

Dziękuję Wam za te wspólne 7 lat z Wami jesteście wspaniałe.

@pracownica

Pewnie jesteś brygadzista..nie możliwe by ktoś normalny pisał nasze kochane brygadzistki. Chwalcie się same bo inne nie mają podstaw by to robic

@@@
@jaEwa

Znam kierowników którzy nie mają studiów i i pracują na tym stanowisku w tej firmie a zaczynali od zwykłego pracownika linii produkcyjnej. Jeżeli ktoś chce startować na brygadzistę to polecam aglomerator można się tam wyspać a pracownicy odwalą robotę za brygadzistę, na dodatek kierownik nie zwalnia śpiących tylko osoby przebywające na l4 lub mające inne zdanie niż on.

zadowolona

to idć do (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) i opowiedz im jak jest problem z brygadziska lub jakiś inni ja bylam wysłuchali i załatwili moja sprawę to dużo lepze nisz pisanie na internecie bo tego prawie nikt nie czyta

@pracownica

A czegoz tak sie trzeba uczyc za ta brygadzistke , wiadomosci zakres szkoła podstawowa , dodawanie odejmowanie mnozenie i procenty , bez przesady

do pracownica

wspołczuje Ci ze musisz korzystac z wizyt u psychologa , mi takie wizyty sa niepotrzebne bo bardzo dobrze sobie radze

zoja

Aby rozwiazac problem brygadzistek nalezało by poprostu przydzielac co dzien iina brygadzistke do brygady losowo problem by sie skonczył ,a tak ludzie boja sie odezwac , bo taka osoba nie ma zycia w brygadzie

Popieram
@zoja

Popieram tą propozycję

Bogusia

Pracowałam krótko w tym zakładzie na stanowisku personelu sprzątającego ekipa którą tam poznałam była bardzo życzliwa i pomocna kobietki naprawdę na medal gdyby nie to że znalazłam korzystniejszą ofertę pewnie bym została .Polecam ????

Mari

Piszę tu nie jako pracownik, ale jako klient. Od dłuższego czasu kupuję w Biedronce kawę "Cafe d'Or" 100% arabica (zielona). Jeszcze niedawno była pakowana po 250 g, teraz 500 g. Do tej pory była super, wszystkim smakowała, goście pytali co to za kawa. Teraz przestałam ją kupować, gdyż jest tak grubo mielona, że chodźby zaparzała się godzinę to i tak fusy by pływały na wierzchu. Zamiast pić kawę to piję ją przegryzając fusami. Zmieńcie maszyny na drobniejsze mielenie. To jakaś porażka. Teraz przerzuciłam się na kawę Blue Cafe d'Or. Ta wypada lepiej w zaparzaniu, ale nie wiem czy jest 100% Robusty, nie ma takiej informacji na opakowaniu. Będę jeszcze dzwoniła do kierownictwa w firmie, gdyż nie wiem czy czytają te opinię. Czy ich wogóle interesują pracownicy w waszej firmie, nie wspomnę o klientach. To co tu czytałam to jakaś masakra. Współczuję pracownikom, brygadzistów zmienić!!! Pozdrawiam

Lech
@Mari

Skoro nie jako pracownik to dlaczego pani chce zmienić brygadzistów

@Lech

Czytałam opinie pracowników. Pan nie czytał? To proszę to zrobić. Współczuję ludziom, którzy mają dość ludzi, którzy myślą, że są szychami.

Lech
@Mari

Nie muszę czytać jestem brygadzista i szkoda że pracownicy nas nie szanują

@Lech

Nie wiem jak u was jest, może to działa w dwie strony. Zawsze wina jest pośrodku.

INSTANTA
@Mari

Witam Proszę o podanie swojego numeru telefonu SMS na numer 668138270 celem kontaktu ze strony naszej firmy w zakresie wyjaśnienia spraw jakościowych związanych z opisaną kawa "Cafe d'Or" 100% arabica (zielona). Z góry dziękujemy za kontakt. INSTANTA Sp z o.o

@INSTANTA

Dziękuję za zainteresowanie sprawą. Wysłałam SMS z nr tel. Pozdrawiam

Rafał
@Lech

na szacunek trzeba zasłużyć, rola brygadzisty to nie tylko dbanie o firmę ale też o podwładnych

@INSTANTA

Chcę poinformować, iż po mojej skardze na jakość kawy, firma Instanta podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Byliśmy w stałym kontakcie w sprawie jakości. Nie będę się tu rozpisywała w jaki sposób, ponieważ nie wiem czy firma sobie tego życzy. Chcę jednak podziękować za nieignorowanie indywidualnych klientów. Mam nadzieję, że jakość kawy będzie utrzymana. Pozdrawiam serdecznie ????

Instanta

Niech wkoncu coś kierownictwo zrobi z tymi brygadzistkami

do ech

ja jak mialam problem wlasnie z brygadziskom to zglosilam do kierownika tego co siedzi na gorze i od tego czasu się poleprzylo

ech
@do ech

kierownik? wątpie aby był bezstronny niedawno udowodnił ze brygadzisci to nietykalne swiete krowy no nic napizse list do prezesa po prostu albo jak go zobacze to osobiscie to zrobie

Kiki
@ech

Zawsze znajdzie się ktoś, kto jest niezadowolony z kierownictwa i brygadzistek. Przy takiej ilości kobiet nie dziwi nic. Zgadzam się że są brygadzistki z powołania ,ale są też nad gorliwe jak w każdej tak dużej firmie. Nawet za granicą ludzie są wykorzystywani tyle tylko że za większe pieniądze.

Kawowiczka

Pracuję tam już wystarczająco dlugo, i poznalam specyfikę pracy. Z całym szacunkiem ale P. Jola- brygadzistka, jest pomocnym, normalnym człowiekiem. Pomaga na każdym stanowisku, i pracuje tak samo, jak dziewczyny na produkcji. Nie rozumiem negatywnych komentarzy na jej temat. Natomiast co do brygady numer 6, zdadzam się całkowicie. Tacki itp.... A najlepiej nic, i nie ułatwia niektórym chęci do normalnej pracy.

Ten on

Nie polecam brygady nr 6 a szczególnie Pani (usunięte przez administratora)typowy nie rób siedzi oparta nic nie robi tylko obgaduje innych szczególnie z wagową (usunięte przez administratora)

Nie wroce do Instanty dopoki pracownik przestanie byc niewolnikiem brygadzistki .Nic w tym kierunki sie nie zmieniło a szkoda ze brygadzistka w tej firmie jest bogiem

Basia

Może tej osobie nie spodobała się brygadzistka? bo w tej firmie tak jest ze brygadziści to zło konieczne . Każdy jak by robił swoje to by było dobrze. Zawsze trzeba wysłuchać obu stron.

Janek
@Basia

Masz rację jak by każdy robił co do niego należy to by nie było problemu A tak nowe pracownice przychodzą i próbują rządzić firmą

@Janek

A może nowe osoby mają świeższe spojrzenie na całą sytuację w firmie ... Tutaj problemem nie są nowe lecz stare przyzwyczajenia . Niestety to od ludzi wiele zależy . Dlaczego jedni pracują w razem z brygada a jednym dać tylko bicz by bardziej terror uprawiać !!! Zmienić stare zasady łamiące podstawowe prawa pracownicze .

@Basia

Mowa jest cały czas o jednej i tej samej brygadzistce, jakoś do innych ludzie nie mają zastrzeżeń. Przemiał ludzi jaki panuje w tej brygadzie mówi sam za siebie,poniższe opinie również.

Mateusz

Witam chcialbym dowiedziec sie jak wyglada praca jako zasypowy

X
@Mateusz

Sypiesz kawę z worka do leja

Mateusz
@X

Dzieki :)

M.

Jakie są orientacyjne zarobki na stanowisku specjalisty do spraw eksportu?

G
@M.

Tez jestem Ciekawa jakie? Wiadomo?

Diva

Oczywiście że warto podjąć pracę w tej firmie !! Jeżeli posyłasz męża tam do pracy zacznij szukać adwokata żeby poprowadził twoją sprawę :) ( wiem to z doświadczenia ) Kochana jedna osóbka z wieloma opiniami ma wiele wiele za uszami :) Kochajmy granulat kawki :)

Tola
@Diva

dział znany na cały zakład :D :D heheheh (usunięte przez administratora)

Bolo
@Tola

Norma DKJ który mieści sie koło biura kierowników produkcji :D:D:D:D brawo

Alfons

Polecam ci ksiazke NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI

Sowa
@Diva

Tam maja wszyscy za uszami począwszy od wysokiego stołka szkoda ze prezes o tym nie ma pojęcia i każdemu adwokat potrzebny..A co na lini się dzieje są osoby co potrafią nie tylko kierownikowi podlizywać się ale kierownikom wyżej tez.I dalej poleciłabys prace tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.