Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

...

Kolejny raz, starszy pan ze streczarek nie daje sobie rady. Wszystko zawalone jakims wyrobem bo facet juz sobie nie daje rady a instanta dalej go trzyma (: Moze pora, żeby sami ukraincy pracowali albo pora na jakomś zmiane? Smutno sie na to patrzy

Kwadrat 200
@...

Owszem smutne jest to, że firma nic z tym faktem nie robi. W końcu będą musieli zatrzymać produkcje bo nawet nie będzie jak wstawić słoi czy tez przejechać. :)

Ta
@...

A może lepiej dać tej osobie kogoś do pomocy a nie, jak tyle linii jedzie i na każdej zapierdzielają to nawet młody by się tam załamał.

@Ta

Zawsze do pomocy jest chłopak z ukrainy, ale nawet po nich widać, że ciężko się z nim pracuje

A
@...

Nie zawsze jest do pomocy chłopak z ua. A jak nie ma pomocy to jest (usunięte przez administratora) jeden człowiek 3 streczarki jeśli są sprawne a tutaj też jest problem. Jeśli na zmianę wyjeżdża 150 palet to jeden człowiek tego nie ogarnie. Kiedyś było mniej lini i nie jechali tak szybko no to można było ogarnąć strecz w pojedynkę. Teraz nie ma (usunięte przez administratora) We wsi sorry.

@A

Jeżeli to prawda to jesteś (usunięte przez administratora) Możesz zmienić pracę zamiast stękać ale wolisz zostać i być (usunięte przez administratora)

????
@Drań

Prawda. Zapraszam na strecz w pojedynkę. Na dory. Zapraszam ???????? kto mówi o zmianie pracy jeśli można coś zmienić w pracy a nie od razu pracę.. Jestem ciekaw kim jesteś i gdzie pracujesz jeśli jesteś taki hm lekko mówiąc wszystko wiedzący. Pracuje tam lata więc wiem o czym pisze. Tak po za tym ekipa na mojej zmianie całkowicie mi pasuje także nie mam zamiaru zmieniać pracy. Pozdro.

@????

Przestań się mazać. Wylewasz swoje zale jaki to poszkodowany jesteś bo za dużo masz roboty. Zrób z tym coś idź pogadać z kierownikiem jak to nie pomoże to postaw sprawę jasno że albo coś z tym zrobią albo odchodzisz... Jesteś tak odważny jak cała reszta. Płaczecie na forum ale nic nie zrobicie żeby poprawić swój los. Jeżeli nic z tym nie zrobią to zmień pracę bo jeśli będziesz patrzał na super ekipę to wciąż będziesz tylko siedział i stękał na forum że bardzo ci ciężko.

Bomba

Ktoś wie czemu Instanta zatrzymała się rozwojowo w latach dziewięćdziesiątych, traktuje ludzi z buta? Sprzęt do pracy tez jakiś z przed epoki..no szkoda szkoda

krzak
@Bomba

Niema co się dziwić. Wypłaty marne, sprzęt marny. Nic tylko czekać aż się to rozpadnie i nie będzie Komu i czym pracować :)

Janek
@Bomba

Ludzie nie dbają o sprzęt tak mają kleją etykiety gdzie się da potem piszą żale

El
@krzak

Nie w tym rzecz. Tu się nie inwestuje ani w ludzi ani maszyny, technologie. Jak coś się psuje to pochytane trytytką.

Do janka
@Janek

Naprawcie paleciaki najpierw, ale nie trytytką. Sprzęt jest z zeszłego stulecia i nadaje się do kapitalki lub wymiany. Tu wd40 nie pomoże. Wszystko po kosztach aby jakoś działało dzis, jutro jest mało ważne. Bilans musi wyjść na zero, albo przyoszczędzić na czymkolwiek..zamiast kleju - ślina, zamiast pieca - zapalniczki …i woda …zużyta z łaźni???? Dam ci paleciaka i szarp się 8 godzin bo ledwo ten złom jeździ..do tego ciężar słoi pustych bądź z wyrobem i zobaczymy jakie będziesz mieć bicepsy po tygodniu. Wiec czasem pomysł o innych a nie o sobie.

Paletowy nr1
@Do janka

Dokłanie! Połowa paleciaków praktycznie nie jeździ druga połowa krzywo podnosi. Oddawane do naprawy leżą gdzieś w koncie miesiąc i wracają dalej rozwalone. 3 w miare sprawne wózki na całą firme a nawet one zaczynają się rozpadać.

@Paletowy nr1

To dlaczego nadal pracujesz. Żalisz się na forum a twojemu szefowi przychodzi kolejny wielki przelew za wyroby z kawy który robią dla jego klientów parobki takie jak ty nawet jakby to przeczytał to pewnie sam by się uśmiał że stękasz a pracujesz nadal kiedy on popija sobie dobrym whiskey.

Jola

Cześć, może mi ktoś powiedzieć na czym polega praca na produkcji aglomeratora?

Kazik emeryt
@Jola

Pracowałem tam z rok temu , ludzie super tylko ciężka robota na tym dziale. Wypłaty słabe jak do tak fizycznej roboty. Robiłem na grubie to czasem się tak nie narobilem jak tam.

Andżej
@Jola

Na robieniu wszystkiego

Technolog oferta pracy

Hej. Pojawiła się oferta pracy Specjalista ds. Jakości - Technolog. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na zmiany? Jak zarobki? Atmosfera?

Śmieszny zakład I wypłata

Nxnx

Ja jestem ciekawa tylko ile przerwy mają panie z preselekcji ????

Nos

Dowcip tygodnia: - wiecie co mechanicy noszą w swoich skrzyneczkach? ( mechanicy, nie obrażać się) …wiec w skrzyneczkach jest. Środek uspokajający oraz bogaty zestaw wszelkiego rozmiaru trytytek:)

Anitka
@Nos

Żart równie żałosny jak ta firma.

Alla

Moim zdaniem żeby poprawić warunki pracy w tej firmie to trzeba zmienić parę starych brygadzistek. To one stwarzają nie miłą atmosferę w zakładzie i nieszanuja pracowników

@Alla

A zgłosiłeś to do przełożonego? Przecież wszystkim chyba zależy na dobrej atmosferze w miejscu pracy. Jak inni pracownicy mają takie same obiekcje to warto coś z tym zrobić.

Jaja

W zeszłym roku była stówka podwyżki i aneks. Ale zarobki pomimo stówki pozostały bez zmian. Teraz jest podwyżka, cieszymy się ale nie na długo. Dlaczego? Podwyżka będzie obowiązywać ostatnie dwa miesiące w roku…a od stycznia ustawowo podnosi się najniższa krajowa..uwaga uwaga: - o kwotę prawie równą wielkości podwyżki. Co to oznacza? Nooo.. podwyżka będzie obowiązywać tylko dwa miesiące ???????????? niezłe jaja, nie?! Obym się myliła???????? Jeśli będzie nie po mojej myśli i dostaniemy podwyżkę plus wzrośnie najniższa krajowa to napluje sobie w twarz, obiecuje tak jak pan cook.iz ze nigdy nie będzie politykiem i by nazywać go (usunięte przez administratora) jeśli zmieni zdanie????????????

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Instanta Sp. z o.o.?

miernie.

Bardzo mnie śmieszy to, ze streczarki w połowie nie działają, a produkcja nie zwalnia. Tak to jest logiczne. Gdyby zabrakło streczu taczek czy palet, to ta produkcja by na ziemi stawiała słoiki a wtedy można zwolnić paletowych i wygenerowałyby się pieniądze na podwyżki. To do tego dołożyć z dwie niedziałające linie ( gdybam) zwolnić personel z nich, to by było jeszcze więcej podwyżek. Buuhaha …obowiązków????????

Widzę, że ludziom z góry pasuje żeby ludzie zwalniali się masowo. Co miesiąc to mniejsza wypłata a podobno był poruszany temat podwyżek. Nic tylko czekać na wypowiedzenia. Nie pozdrawiam :)

Dobry czas.

Rozmawialem wczoraj z prezesem jesteśmy bardzo blisko. Jedno wam powiem, będą duże podwyżki. Pewne info bo tak jak już mówiłem jestem z nim blisko.

Dobra chwila
@Dobry czas.

Podwyżki obowiązków? Stare info, bardzo stare????????????

@Dobry czas.

Podwyżki hahaha. Kierownictwo i tak twierdzi, że za dużo zarabiamy i nie chcą słyszeć nawet o podwyżkach

Kamila
@Dobry czas.

A kiedy te podwyżki mają się pojawić w Instancie? :D I jak wysokie mają być? Czy będą przeznaczone dla wszystkich pracowników czy tylko dla wybranych stanowisk lub trzeba będzie sobie na taką podwyżkę zapracować?

Makaronik
@Dobry czas.

Hahahaha duza podwyżki nie bądźcie smieszni

Bum

A ciekawe na jaki pani jest poziomie skoro rzuca pani fałszywe oskarżenia w kierownika ja pracuję już kilka lat i nikt mnie nie szantażuje .

Obiektywna
@Bum

Nie fałszywe ale uzasadnione, wszystke moje opinie można poprzeć konkretnymi przykładami dlatego proszę nie mylić pojęć.

Karmel
@Bum

To chyba należy Pan/Pani do grona wybranych

Pojawiło się ogłoszenie do kadr w firmie Instanta. Ktoś uciekł/zwolnili czy inna bajka? Jaka atmosfera w biurze?

Brzdąc

Kto w Instancie pracuje, ten się w cyrku nie śmieje.

Hmmm

Jak czytam czasem tę opinię jak tam jest strasznie źle i wszystko jest nie tak to aż nie dowierzam ... Kurde wypłata zawsze jest na czas ... Podczas pandemii praca była ... Ludzie jak wam jest aż tak źle to po co w ogóle tu pracować proszę zmienić zakład pracy a nie narzekać opisywać pół firmy i dalej pracować, a kto już to zrobił to niech się zajmie opinia swojej teraźniejszej firmy.

Hmmmm
@Hmmm

Ludzie tylko narzekać potrafią. Każdy narzeka..... A nikt się nie chce zwolnić?????? To chyba jest im dobrze. Potrafią zajmować się życiem innych...... Nikt nie może z nikim porozmawiać pośmiać się...... Bo zaraz gupie domysły.

Czytający
@Hmmm

Czyli pracując w tej firmie osoba nie powinna dawać opinii tej pracy, a idąc do drugiej to niech się zajmuje pisaniem opinii w obecnej? Co za komunistyczne podejście. Jeżeli piszą, że jest źle i piszą powody, dlaczego jest źle, to kierownictwu należy rozwiązywać takie tematy, a nie pisać, że niech spadają. Dobrze przecież wiecie, że niedużo firm, gdzie zapewniają dobre warunki, a zmieniać szrot na inny szrot jest bez sensu. Więc zajmijcie się klimatem i warunkami pracy wewnątrz firmy, a nie

@Hmmm

Adrian idź się podlizuj w kadrach a nie postami na forum.

Wszechwiedzący
@Czytający

Masz całkowita racje. Wszyscy pracownicy powinni opisać swoje doświadczenie z tym (usunięte przez administratora), żeby jak najwiecej osób mogło się dowiedzieć jak niewesoło jest w tej firmie.

Zazazizuzuzaj

Taka historia: Pracownik zwalnia się, trafia do innej pracy, tymczasem „stara” firma dowiadując się, gdzie ów człek trafia, wysyła mailem negatywne opinie na jego temat nowemu pracodawcy. Jak to brzmi? Tak, to nowy ład. Etyka i tam takie..( wiadomo, ile komputerów w pracy, jeszcze więcej kont mailowych. No ale fakt się liczy, prawda??!!)

Ooo

Pozdrowienia dla brygadzistek w firmie Instanta,jedyne co wam wychodzi to mówienie,,Mało",,Mała Średnia"oraz śpiewanie 100 lat

Nic

Zapomniałam dodać że to jest gdzieś w Haarlem proszę o szybką odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.