Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Co się dzieje teraz w dziale kontroli jakości? widzę, że referenta do niego szukają właśnie. jakby atmosfera była dobra to może zaaplikuję. Zastanawiam się przy tym, czemu widełek nie podają. Niczego ponad średnia rynkowa nie mam co oczekiwać, że nie piszą?

Edyta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Witam czy jest tu ktoś pracujący z Boguszowic?

Hejka. ;) proszę kogoś obeznanego o dookreślenie, co mogą oznaczać te wspomniane wcześniej super warunki pracy? względem czego? Samej atmosfery? jakiegoś sprzętu na miejscu? jak nowe osoby są wdrażane i traktowane?

Joanna

Witam, gdzie można uzyskać dostęp do oferty na produkcje? Na stronie w sekcji z karierą jest napisane, żeby przejrzeć sobie oferty i kontaktować się na podanego maila rekrutacyjnego. Tylko gdzie są te oferty? w tym roku na jakich warunkach można pracować przy produkcji?

Adam Nowy wpis
@Joanna

Super warunki zapraszamy

Aaa

Czy wiadomo coś o inwestycji w Dąbrowie górniczej? Zakład mial ruszyć z końcem 2023 a już 2024. Proszę o odpiwiedz

Do teraz jeszcze nikt się nie znalazł na stanowisko Export Development Managera? Widzę ze jeszcze w listopadzie ktoś zagadywał o te prace a oferta wciąż widnieje. W jaki sposób zatem przebiega proces rekrutacyjny? Ile czasu zabiera?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Instanta Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

J

Nie.

@J

Ktoś dla żartu spytał? A na jakimkolwiek innym bardziej dostosowanym do tego stanowisku?

Z przymrużeniem oka

Pytanie jawi mi się dość "oryginalnie", dlatego chociaż po czasie, pozwolę sobie na odpowiedź z poczuciem humoru: TAK, praca zdalna jako operator produkcji jest możliwa, ale pod paroma wrunkami. Primo - jeśli masz wystarczająco długie ręce aby z domu dosięgnąć guziczków pulpitu sterowniczego, oraz secundo - jeśli uda Ci się przekonać portierów do nie zamykania bramy wjazdowej na teren zakładu, żeby nie przytrzasnęli Tobie łokci. Nie wiem, który warunek będzie trudniej spełnić, ale zawsze można spróbować. ;-)

Opowiecie mi o tych maszynach do przetwórstwa kawy? Kiedyś takie ogłoszenie od firmy mi mignęło w przeglądarce a teraz widzę, że jedna Pani o prace dla kobiet się spytała. To te maszyny są jakieś ciężkie w obsłudze? Występuje jakiś okres próbny?

Ona

Witam. Jaką pracę wykonują kobiety na produkcji?

Ona

Praca jak praca

@Ona

a na którym stanowisku jesteś jeśli można spytać? Czy może na którymś z tych, które teraz macie dostępne? widzę ze na obsługę automatów jest ktoś potrzebny ale także na export, ale na stanowisko managera to raczej kwalifikacji jeszcze nie mam. Można na nie w ogóle awansować? czemu z zewnątrz kogoś chcą?

Asia

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć na jaką miesięczna pensje mogę liczyć na start zatrudniając się jako pracownik produkcji? Czy da jakieś premie miesięczne ? Dodatki na święta ? Jeśli ktoś może proszę napisać . Dziękuję , pozdrawiam

@Asia

A ja mam swoje pytania. Co do posady pracownika produkcji, to wiecie jak wygląda ścieżka awansów? Czy kolejna posada to jakiś starszy pracownik produkcji? Brygadzista, zastępcą brygadzisty? Znacie te kolejne stopnie rozwój? I ile trzeba pracować w firmie by osiągnąć każdy kolejny etap?

Małgorzata

Czy dalej jest tak jak ktoś pisał jeszcze w kwietniu, że brygadzista może nie mieć na nic wpływu? To do kogo wtedy można się udać z jakimś problemem? I tak ogólnie to jakie występują warunki na tym stanowisku? Ciekawią mnie finanse, warto byłoby się o taką posadę starać?

MM

Jak wygląda praca na stanowisku pracownik porządkowy? Jest w tej chwili oferta na to stanowisko

Zdzichu

Jak wam się pracuje na przemysłowej

Zdzisiek

Jak się wam pracuje na przemysłowej?

Instanta Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Sarn

Pracowników na magazyn to szukaja ponad rok i nie potrafią znalesc.Z tego co wiem to jest dosc neutralnie są gorsze dni i są lepsze(glownie gorsze) lecz na tym stanowisku(tackowy?) to jest tak średnio a i płaca jest nie jakoś mega duza jak mi mowili.

@Sarn

To kto tam w zasadzie na jakimś zastępstwie robi jeśli faktycznie mogą być tego typu problemy podczas rekrutowania? czyli widzisz konkretów nikt nie podał? i jaka jest definicja tych gorszych dni, co się podczas nich dzieje?

Adus
@Sarn

No niestety ludzie jak ma się dwie lewe ręce firma nie potrzebuję takich nierobów tutaj trzeba pracować uczciwie na swoje pieniadze

@Adus

"dwie lewe ręce"? No a co ze szkoleniami wobec tego? Na jakie ewentualne wsparcie może nastawiać się osoba, która momentami nie będzie dawała sobie rady? Firma pomaga albo sami współpracownicy?

@Edyta

Powiem poprostu to co wiem z opowiesci ludzi ktorzy tam robia i z tego co widzialem jak tam bylem czasami.Wszystkiego cie ucza wspolpracownicy.Nie ma liczyc na to ze ,,firma,, cie jakkolwiek wesprze.A co do lepszych dni to wtedy udajesz jak ktos idzie ze cos robisz poprostu jak idzie ktos kto jest typu bo NiC nIe RoBisZ wIeC JeStEs Do (usunięte przez administratora) nawet jakbys mial sufit zamiatac to musisz cos robic bo bedzie problem mimo ze doslownie wszystko jest zrobione.A gorsze no to przez 8h (usunięte przez administratora) nikt ci nie powie super robota tylko jeszcze (usunięte przez administratora) ze czegos nie zdazylo sie zrobic.Gdyby nie stali pracownicy(których tez juz nie ma duzo zwlaszcza na produkcji)firma dawno by sie juz rozpadla niestety.Ogolnie praca 5/10 moglo byc lepiej jakby ktos sie postaral zmienic pewne rzeczy

@Sarn

zmiana pewnych rzeczy? masz na myśli chociażby sposób wdrożenia? pracownicy mają może w pewnym sensie wpływ na to wszystko? do kogo można iść zgłaszać obiekcje o ile faktycznie uzasadnione wystąpią?

lary
@Adus

kiedy firma wybuduje oddział w DG ?

@Edyta

Mam na mysli sposób zarzadzania bardziej bo czesto slyszalem ze byl problem do brygadzisty np a brygadzista nie mial na cos wpływu nawet(xd) A zglaszać to zapewne do kierownika jak w kazdej firmie a jak nie to wyzej,nie wiem jak z reakcja ale zapewne jest

Pitekooo

Witam, jak wygląda praca na produkcji? Warto składać papiery? Jak wyglądają średnie zarobki na miesiąc? Jakieś dodatki?

Adus
@Pitekooo

Praca każda jak inna tylko trzeba chcieć pracować a nierobów firma nie potrzebuję ja pracuję w tej firmie 13 lat i jest ok tylko trzeba chcieć a nie tylko liczyć na dużą kasę

Wanda

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystent/asystentka kierownika łańcucha dostaw. Wszystko mniej więcej opisane, ale nie wspomniano o rodzaju zatrudnienia. Czy jest to stabilna posada na umowę o pracę? Czy raczej trzeba się spodziewać umowy zlecenia?

Szukam pracy w mieście Żory. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 7000 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Instanta Sp. z o.o.?

Kierownik

Tak Jak przepracujesz i dodasz 3 wypłaty razem

Wanda
@Kierownik

Tylko o jakim stanowisku mówisz? Są jakieś różnice w stawkach pomiędzy różnymi stanowiskami?

Zuzanna

Bardzo podoba mi się oferta pracy na kierownika produkcji. Doprecyzujcie moje wątpliwosci: - praca jednozmianowa czy 2-3 zmiany ? - dofinansowanie zajęć sportowych, to karta multisportu czy coś innego ? - odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i procedur BHP - to jakas odpowiedzialnosc finansowa, nie mialam tego nigdy wczesniej w warunkach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.