bar cypelek,bar burmistrz

Ełk

Opinie o bar cypelek,bar burmistrz

anonim 2009-02-05 22:49:14
w barze cypelek nabralam doswiadczenia to byla solidma praca kazdego dnia nieco stresujaca przez obcowanie z ludzmi i ich wymaganiami jednak mila.pozwolila mi poznac ciekawych ludzi i nabrac pewnosci siebie.praca w barze burmistrz byla wyczerpujaca ale i stysfakcjonujaca,obslugiwanie malych przyjec,kelnerowanie pozwolilo mi nabrac wprawy.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mile.ciekawi profesjonalni ludzie sluzacy rada i pomoca.
Od jakiej stawki można negocjować pensję1500
Najbardziej podobało mi się w barze cypelek to ze poznalam tam ciekawych ludzi z ktorymi utrzymuje kontakt,zdobylam doswiadczenie,dalej chce sie rozwijac w tym kierunku
Najbardziej nie podobało mi się w barze burmistrz szybka absorbujaca praca,kontakt z klientam,sprawdzenie sie w stresujacych sytuacjach,mozliwosc nauki gotownia
Zostaw swoją opinię o bar cypelek,bar burmistrz - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bar cypelek,bar burmistrz