Firma Handlowa "BARWA"

Kielce

Opinie o Firma Handlowa "BARWA"

anonim 2009-03-24 14:12
NIE POLECAM FIRMY !!!!!

zarobki tragiczne,(usunięte przez administratora)brak oranizacji !!!
Kłamstwa piszesz 2009-11-09 09:59
Dlaczego piszesz takie kłamstwa? Firma BARWA jest jedną z najlepszych firm w Polsce. Zatrudnienie nie jest redukowane, z firmy ludzie nie są zwalniani mimo recesji, która nas otacza. Firma ma silną pozycję na rynku i jest jedną z najbardziej renomowanych w Polsce.
bodzio 2010-10-17 14:15
F.H. Barwa to m.in. wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowa realizacja zleceń. Jako kontrahent jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą!!!
johny 2013-01-11 06:58
to czemu odwiedzasz tą stronę jeśli masz swój biznes? Jesteś śmieszny
Piotrek 2016-04-27 22:56
Jaki (usunięte przez administratora)montaż i jaka tokarka? :D
U nas nie ma żadnego montażu, a tokarka to niby do czego? :D
CV prosimy wysyłać na mail: pczajkowski@barwa.kielce.pl
Mariusz 2017-06-14 10:14
Cześć wszystkim, miałem przyjemność pracować z Panem Czajkowskim przez wiele lat. Jeśli miałbym ocenić firmę Barwa, to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika. Firma ma niespotykany zasób potencjału technicznego, który przekłada się na wyniki firmy. Fantastyczni ludzie z ogromnym potencjałem. Wada? Jak jesteś poza Barwa to jesteś wróg publiczny nr 1 dla firmy. Na tym Pan Czajkowski traci. Życzę Barwie sukcesów i zdrowia Panie Jarku.
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa "BARWA" - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa "BARWA"