Opinie o Stralfors w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stralfors. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stralfors o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stralfors w Toruń

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stralfors?

KJ Nowy wpis

(usunięte przez administratora) naprawdę szkoda miała wiedze i doświadczenie w tych sprawach

Fabia Nowy wpis

No i znowu na wolne super tylko jak chcemy zarabiać, magazyn się (usunięte przez administratora) techniczny podobnie jak tu ujechać ???

anes Nowy wpis

Co ciekawie się robi scaning to jeszcze zarabia na te firmę fajną laskę zwolnili szkoda pewnie ktoś wskoczy po znajomości???

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stralfors? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
scaning

JAK odpocząć skoro musieliśmy pracować 29.12.2018 r co za presja

ona
@scaning

nadgodziny do wybrania super sprawa????

Ziomus
@ona

Za dawnych czasów to w scaningu pracowało się w święta, nie wiem czy dalej tak jest. ????

Mazur

Uwag na siwka pali zielsko

@Mazur

to wandal wypala trawę

@MM5

Zachar ty śmieci.. sam palisz i się nie podzielisz a po za tym jesteś dwulicowym cwaniakiem

siwek

Najlepiej jakby Suchar sam zajmował się odpychaniem zatkanych: wyciągu ścinka, kanalizy itp. ważnych spraw. A przestańcie marnować kartony bo my wydajemy z nadmiarem a i tak brakuje wiec będziemy pisać i monitorować to niekorzystne zjawisko

Siwek

Nie wiecie co porabia Panicznie Mariusz po zwolnieniu?

koza
@Siwek

Suchar podwyżki załatwia ?

Drukarz
@Siwek

Jest z Gosią

Stefek

Ty chmurka ogarniaj sie odwalamy za was robotę na magazynie a wy sobie w stołki pierdzicie sam sobie przelicz pudła jak taki Mądry

bonzo
@Stefek

co taka cisza ?

Natalia

@drukarz, Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin ponieważ obraża innych pracowników firmy. @MM5, pamiętaj, że zgodnie z regulaminem na forum zabrania się opisywania konkretnych pracowników. Dotyczy to również używania inicjałów. @Justy, @Jacek, wypowiadacie się na tym wątku, więc domyślam się, że pracujecie w Stralfors. Chętnie poznam opinię na temat pracy w tym miejscu. Jakie zostały Wam zaproponowane warunki zatrudnienia? Jak oceniacie atmosferę pracy?

@Natalia

@ NATALIA Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin dalej soczki robić

MM5

Uważajcie na tą paple ma dodatek do wypłaty za donoszenie do pana G.M niby podejdzie i słucha ale tak naprawdę zbiera info co jak kto z kim

Justy
@MM5

Tak Tak

Jacek

Firma jest dobra więc radzi sobie z osobami, które nie są nastawiona na dobrą pracę!!

Natalia

@na maszynienie jest źle przypominam o tym, że kultura wypowiedzi obowiązuje wszędzie, tutaj na forum też. Rejestrując się na forum GoWork zaakceptowałeś regulamin i zobowiązałeś się do przestrzegania go. Twoja wypowiedź łamie go, przez co może zostać usunięta przez Administratora.

Natalia

@Stefanno a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

Stefanno

Pracownik fizyczny-umysłowy może być kobieta obsługa zwierząt, dbanie o czystość w budynkach, prace polowe, koszenie traw, pielenie, hakowanie, obsługa urządzeń, maszyn i ciągników rolniczych, praca przy żniwach, zbiorze siana, bielenie budynków inwentarskich

Justyna

Mamy ofertę na stajennego, w Kozłowie to jest dobra fucha polecam karmienie zwierząt, rozładunek załadunek paszy, siana słomy, drobne p[race remontowe, utrzymywanie czystosci biektu, koszenie trawy, wyprowadzanie koni, drobne prace ogrodnicze

Stefan
@Justyna

Justyna podaj namiary piszę się . Dzięki Stefan

Gilotyna
@Justyna

A ja tam wole na chorobowym się byczyć i sączyć browara niż (usunięte przez administratora) za te marne grosze co brakuje rąk do pracy to Suchar niech się rozdwoi

ITman

Hej Ludzie. Straszna cisza, więc albo jest OK albo... Napiszecie coś? Pozdrawiam, niegdyś Wasz IT z Poznania.

drukarz
@ITman

co tu pisac żną premie gdzie popadnie, pocieszające jest to że robi się cieplej i nie trzeba marznąc. Stara ekipa się chwieje i nie jest już jak dawniej to dobrze tylko nowy prezes powinien wymieni wszystko po co trzyma nie lojalnych którzy obgadują Grzegorz itp. wstyd co. chodzą po produkcji i gadają a następnie u góry udają oddanych pracowników. Widac jak teraz się męczą bez wsparcia kumpli jest gorzej to dobrze bo teraz patrzą wam na łapy...XD i kontrolują każde posunięcie niech to będzie dla nich dyskomfortem

Natalia

Tak jak wspomniał mój przedmówca, podzielcie się swoimi opiniami o firmie Stralfors, jakie są wasze wrażenia, czy warto do nich aplikować, jeśli tak to na jakie stanowiska? Może obecnie firma prowadzi otwartą rekrutację? Pamiętajmy o regulaminie forum https://www.gowork.pl/regulamin

czort

Tak było koleżanki i koledzy: Kierowałem firmą choć nie wiem sam jak to się stało. Wykształcenia technik mechanior może by tak na stacje diagnostyczna się wbić lub warsztacik :) wiec tylko średnie cóż na h.. bo moi kumple też niczego sobie po średniej lub zawci. Prostactwo lub plebs w pełnej postaci, cóż mamy problemy z raportowaniem do centrali, na h.. im te raporty bo zysku one nie przynoszą tak sądzę. Załoga cóż miałem ich w du4pie poza moimi kumplami. My tu tworzyliśmy super zespół więc nikt nam nie fiknął lubię lekki hip hop itp. Każdy ma coś za uszami i czasami lubię sobie spalić jointsa. Rzygam jak przyłażą do mienie ludzie z produkcji o podwyżkę, k.. co oni chcą przecie jest super. Ja wyrwałem dość sporo zarabiałem 14.000 i upycham na kilku kontach swą kapuchę cóź trzeba się zabezpieczyć na w razie co. Mam na opylenie sporo portek i polo koszulek bo schudło mi (usunięte przez administratora) i walają mi sie po szafach. A jeszcze jedno dostaje sracz.... lub się trzęsę jak pojawia się u nas Sztyniosław. Lubie napoje gazowane choć można się roztyć. Mam diesla ,,,,,,cdn

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadza aktualnie rekrutację?

@Zainteresowany

To źle słyszałeś firma dno, nie polecam szkoda czasu. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zwolniło się z tej firmy ok 15 osób z wieloletnim stażem pracy (nawet 20 letnim) i to mówi o niej wszystko

oj tam ojtam OSP

To nie koniec zostaną tylko lizi (usunięte przez administratora) ,cwaniaki i Gosip i inne gady ale z tego o widzę to i oni dramatycznie fedrują portale praca i się trzęsą portkami cóż no i stałocieplni którym chłody na produkcji nie przeszkadzają, A swoją drogą ciekawą strategię przyjęto na podniesienie wydajności na produkcji przez obniżenie temperatury, komu zimno to niech nie ściemia i zapie.....

dobra rada
@Zainteresowany

koledzy koleżanki jeśli nie będzie miedzy wami zgody i jedności to co najgorsze jest dopiero przed wami dotyczy to zarówno produkcji jak i biurowych

produkcja
@dobra rada

Racja tylko niech biurowi nas z produkcji tu nie obrażali bo zarabiamy na wasze pensje Paniczu itp. sam będziesz tu pracował

Zostaw merytoryczną opinię o Stralfors - Toruń

Stralfors
3.2/5 Na podstawie 205 ocen.
  • Parkowa 56
    86-130 Toruń