Opinie o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O w Toruń

wert Nowy wpis

@królik nie rozumiem za bardzo celu Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że chcesz przedstawić firmę po krótce, ale to chyba dla ewentualnych "klientów" a nie dla kandydatów do pracy :) zastanawiam się, czy firma szuka pracowników do ogarnięcia tej platformy

Wert? Nowy wpis

Czy to prawda że w tej fabryce UT-HDF (rozwinął byś skrót płatny odpisywaczu, bo jak ktoś jeszcze kojarzy hdf, to nikt nie rozumie UT) w której tnie się płytę (O! to naprawdę wyjątkowe- ciąć płytę)i miesza w transporcie (czasami uda się nie pomieszać :D) szukają nowego dyrektora? Dla starego się już znudziło? Czy nie dał rady dla "zespołu" "managerów"?

maciek Nowy wpis

Nabory są cały czas. Magazynier chemii, automatyk, mechanik, operator, ciągle są wakaty w tym edenie. Produkcja idzie, albo stoi. Zyski są, albo nie ma. Jakość produktu jest, albo nie ma. Straty na koniec roku też nie ma :P Podwyżek nie ma. I managera HR też nie ma. Więc jest kolejny wakat w edenie. W sumie ciekawe: wynik finansowy był... jaki był, awarii ile było, tyle było, jakość jaka jest taka jest. A wypowiedzenie dali dla manager HR.

Maciek Nowy wpis

I po nowej kadrowej. Super miejsce pracy, skoro nawet kadrowej nie dają szans na "usamodzielnienie", "rozwój","osiągniecie celu". Dobre komentarze o firmie która od kliku lat nie daje podwyżek (oprócz waloryzacji inflacyjnej 4-5% ), wymianie ludzi jak w firmie brukarskiej i magazynie pełnym "towaru" to nie wyjątek. Naprawdę. :D

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
maciek

Tak. Kadrowa nowa, problemy stare, reszta kadry ta sama. Aplikuj, firma ochroniarska tez się zmieniła, tylko ludzie ci sami :D Zresztą, myślę ze zarobki będą dla ciebie rozczarowaniem, bo za swoje płatne pozytywne komentarze w necie w tydzień zarobisz więcej.

Siekiera

Nowa kadrowa i nowa pozytywna opinia. I do tego tak napchane korpo mową... Organizacja...Standardy... Ikea... Atmosfera... Przyjdź do pracy, powąchaj bagienko z bliska, będziesz wiedział wszystko. A jak kijkiem szturchniesz to wszystko dla Ciebie będzie wiadome.

Szakira

(usunięte przez administratora) ludzie żyją i nie narzekają. Ot, sama natura. Gup ku :D Przynajmniej pogoda ładna, nie to co u nas, na Podlasiu :P

Szakira

Szkoda że nie wiesz ile paskudnie promieniującego dziadostwa jest w zwykłym węglu kamiennym :D Ale nic to! Nie ciekawi Cię ile cezu zjadłeś w marchewce w 87 ;)

wałodia

Cez-137 gromadzi się w korze i wierzchnich warstwach drzew iglastych. Jego czas połowicznego rozpadu wynosi 30 lat. Zatem drzewa skażone okapem promieniotwórczym z cezem nie są zdatne do przerobu przez jeszcze drobne 300 lat. Podczas ścinania ludzie są narażeni na pył promieniotwórczy. Przy przeróbce narażenie wzrasta dziesięciokrotnie. Rak po wchłonięciu cezu może ujawnić się nawet po 30 latach ... Wyrazy współczucia dla pracowników Swedspan w Orli.

kola

Szefostwo coś wspominało, że ponoć minął okres kwarantanny i można już ścinać i wywozić drewno z okolic Homla i Mohylewa. Jest tańsze, dobrej jakości, bez szkodników w korze i to nieprawda, że zgromadzony jest tam cez-137 - był ale już go nie ma.

nikoła
@kola

Chyba coś jednak nie tak z tym drewnem bo na granicy celnicy latają wokół TIRów z drewnem z takimi urządzeniami z długimi rurami i coś sprawdzają

pytający

Czy ktoś z firmy Swedspan w Koszkach mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć informacji, że przerabiane jest drewno z Białorusi z terenów gdzie jest zakaz wyrębu - ze względu na skażenie drzew po wybuchu w Czarnobylu?

Gumbuś

Yyyyy poczekaj... bo albo nie jestem w temacie albo coś mnie ominęło. Kto dostał premię bo chyba nie zwykły szarak...

misio

fajna atmosfera świąteczna premie dla wybranych dla niektórych w ogóle tak się tworzy atmosferę zgrania w zachodniej firmie brawo wesołych świąt

cts

Jeszcze chwila a sami sie pozabijaja. Wystarczy tylko poczekac. Ojciec dyrektor Gucio po mistrzosku napuszcza ludzi na siebie a sam chce awansu w tym zamieszaniu. Mamy nadzieje ze bedzie nastepny po Lemonasie. Dziwie sie tylko ze te ludzie takie glupie i tak go sluchaja. Przyjda Szwedy to zrobia porzadek raz dwa. Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego dla zalogi CTS zwlaszcza, od miszcza :)

Deska

I wykasowali Lemonasa. A taki byl ladny i napakowany. Ciekawe kto teraz na fotelu dyrektora posiedzi. Biedna szefowa od sprzedawania nie bedzie przytulania.

robol

Jak to możliwe? Trawnik pod biurem robią po raz 3 czy 4 już? Poprzedni był ładny i porządny, ale nie! Trzeba było go zaorać i zapłacić za nowy! Żeby dać dla pracowników podwyżki, to nie ma, a na kolejny trawnik mają? Zwolnili ogrodnika bo nie wyrabiał? Zatrudnili kolejnego, i dali dla niego firmę do pomocy przy koszeniu trawników? O co tu chodzi?

XXX

Brawo, Brawo !!! Koledzy i koleżanki ! To ma być praca w zespole? Drogi Tartaczniku. Pilnowałbyś swego tyłka. Mało razy dałeś ciała? Oby tak dalej! Net to piękna sprawa i nikt nie jest tu anonimowy. Powodzenia w dalszej karierze.

tartacznik

witam od razu do dziela pracuje na tartaku przyznaje ok bo szkoda nerwow jak to jest jedni moga pijani do pracy przychodzic i nic a drudzy jak dwoch u nas zwolniono i nic to jak to jest i tak samo jedni moga brac urlopy inni nie wielki (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale to spokojnie nie pani dzienis tym sie zajmie ale pan dyrektor szanowny sa tlumacze do niego bo nie zna polskiego dziekuje i beda wielkie reformy w tym(usunięte przez administratora)

eye

cisza przed burzą, czy już błyska? czy rozważając podjęcie pracy warto brać pod uwagę Swedspan? Podpowiedzcie proszę.

reżyser - kochaś

Furę mam niezłą - to jest taki wóz, co sam jedzie do "kóz"! Bo na mnie każda fajna "koza", działa jak narkoza. I zapewne jakaś hoża "koza", sama przybieży do mego woza ! Już nawet widziałem, jak jedna trenuje takie biegi. Aha, przepraszam, jak coś tam kiedyś nie napisałem z dużej litery ? Będę szczery, interesują mnie tylko cztery litery...jakiejś cudownej Pani. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O - Toruń

SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O