PREMA S.A. ODDZIAŁ W POZNANIU

Toruń

Opinie o PREMA S.A. ODDZIAŁ W POZNANIU

hajs 2013-10-01 22:11
jak wygada praca na stanowisku magazyniera?
Jarek 2016-07-11 14:25
Jest co robić, nie ma obijania się, ale kasa nie najgorsza i zawsze do 29go.
koks 2016-08-07 19:26
(usunięte przez administratora) pewnie lubisz jak brata? Gość nie ma pojęcia o pracy kierowniczej!!
czekol 2017-03-12 20:30
Praca jak każda inna. Pracowałem w różnych firmach i tutaj nie jest źle. Pensja na czas, socjal również nie najgorszy. Są dni, że faktycznie jest ciężko.
D. 2017-03-20 14:25
Nie polecam tam iść kierownik jest beznadziejny , to jest typowy obóz pracy!!!
Kandydat 2017-03-21 20:04
Zainteresowany jestem pracą handlowca, jak tam jest?
Andrzej 2017-08-16 10:11
W biurze u handlowców jest zasada - wymagamy od was mało więc mało wam płacimy. Dużo osób odchodzi z tej firmy, magazynierów również chociaż zarabiają więcej niż handlowcy, a o o czymś świadczy. Ale na magazynie jest zapieprz (usunięte przez administratora) a w biurze luzy stąd mają marne wypłaty.
Łukasz 2017-08-22 10:30
Możecie napisać jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela?
Sklepowy 2017-09-20 13:15
Mozesz robic powoli. Nie padło nigdy szybko. Sam się godzisz na takie warunki, jak wsiadasz na wózek widłowy bez uprawnień i zapierd. to jestes sam sobie winien. Praca to nie relax, żeby pisać smsy, rozmawiać we 4 na magazynie czy palic kiedy sie chce. Sa pewne granice ale widać Twoje małe doświadczenie w pracy. Idz na 3 zmiany za Poznań dojazd hujowy itp. Przekonasz sie. Wrocisz do prema i bedziesz calowal rączki kierownika, żeby Cie spowrotem zatrudnił.
Pokemon 2017-09-20 20:16
Chyba kierownik włączył sie do konwersacji... Hahha a nie lepiej pogadać o płci pięknej? Którą byś szarpał jak jechowy za klamkę?
Alicja 2017-09-21 08:49
Hej. Czy pracują tu na magazynie jakieś dziewczyny? Mam doświadczenie na wózku widłowym w niejednej firmie. Szukam pracy, w której panuje fajna atmosfera. Czy warto składać tu aplikacje?
@hajs 2017-09-25 22:11
Jak coś ciągnie Cie do tyłu to przyj do przodu.
Kurier 2017-09-29 11:13
Jak lubisz survival to jest to praca dla Ciebie.
Plusy:
-wyplata na czas pod koniec miesiąca
-przy zleceniach praca lekka
-godz. 9.30-17.30, więc możesz się wyspać
-premia kwartalna ale po pół rocznej umowie na czas określony
Minusy:
-umowa z podstawą najniższej krajowej czyli 2 tys. brutto plus premia 1 tys.,ale wiadomo jak to z premia regulaminową
-ok. miesiąca pracujesz w swoich ciuchach, dobrze jak masz obuwie z blachą
-płatne badania lekarskie, które firma zwraca w ciągu 30 dni
-przy rozkładaniu towaru wózek widłowy pomaga Ci podwieźć paletę, ale układanie na półkę ręcznie, ( usunięte przez administratora )
-praca dla nie palących, chyba, że dasz radę wytrzymać przez 4 godziny, by móc po snkadaniu szybko zapalić
-zakaz wnoszenia telefonów
-jak chcesz coś do picia, to lepiej przy sobie, odwiedziny stołówki sa, źle odbierane
-magazyn pod monitoringiem bez martwych miejsc
Jak będziesz przestrzegał tego od początku to załoga Cie polubi, inaczej nie wytrzymasz presji. Kiedy nie ma co robić, to pytaj się o pracę. Nawet chwilowa regeneracja sił jest odbierana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niem się. Może gdyby stał automat z kawą czy herbata bylby luzik.
Zostaw swoją opinię o PREMA S.A. ODDZIAŁ W POZNANIU - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREMA S.A. ODDZIAŁ W POZNANIU